Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 08:32
Despre AURUM LENA SRL
AURUM LENA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Mihai Viteazu Com. Vlad Ţepeş, judetul CĂLĂRAŞI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, AURUM LENA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.566.042 RON, in crestere fata de anul precedent (+12.6%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 22.775 RON in 2010 la 1.566.042 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.566.042 RON
- Venituri totale
- 1.583.859 RON
- Cheltuieli totale
- 1.601.539 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 4.644 RON
- Active circulante
- 318.736 RON
- Stocuri
- 284.755 RON
- Creanțe
- 4.584 RON
- Casa & conturi bănci
- 29.397 RON
- Capital propriu
- -212.998 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Mihai Viteazu Com. Vlad Ţepeş, Str. Bucureşti nr. 38
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.08.2010
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Călăraşi
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2010 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.566.042 RON
- Rezultat net
- -65.195 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.566.042 RON | 1.390.653 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.583.859 RON | 1.399.375 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.601.539 RON | 1.458.180 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 17.680 RON | 58.805 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 65.195 RON | 72.799 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 4.644 RON | 5.713 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 318.736 RON | 330.981 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 323.380 RON | 336.694 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 284.755 RON | 311.038 RON |
| CreanțeSume de încasat | 4.584 RON | 4.506 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 29.397 RON | 15.437 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 536.378 RON | 484.496 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -212.998 RON | -147.802 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 7 persoane | 7 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,59 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -65,9 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.566.042 +12,6% față de anul precedent | 1.583.859 | 1.601.539 | 0 | 0 | 17.680 | 65.195 |
| 2023 | 1.390.653 +25,6% față de anul precedent | 1.399.375 | 1.458.180 | 0 | 0 | 58.805 | 72.799 |
| 2022 | 1.107.503 -9,1% față de anul precedent | 1.123.137 | 1.159.943 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 36.806 | 48.037 |
| 2021 | 1.218.087 +34,0% față de anul precedent | 1.224.518 | 1.188.862 | 35.656 | 23.411 | 0 | 0 |
| 2020 | 908.871 +7,6% față de anul precedent | 915.197 | 924.883 | 0 | 0 | 9.686 | 18.362 |
| 2019 | 844.892 -4,8% față de anul precedent | 849.524 | 894.076 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 44.552 | 53.047 |
| 2018 | 887.629 -3,8% față de anul precedent | 891.772 | 890.464 | 1.308 -80,3% față de anul precedent | 0 | 0 | 7.600 |
| 2017 | 922.754 +16,4% față de anul precedent | 923.800 | 917.165 | 6.635 -83,1% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 2.111 |
| 2016 | 793.097 +47,3% față de anul precedent | 796.372 | 757.099 | 39.273 +120,8% față de anul precedent | 32.812 +122,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 538.340 +201,4% față de anul precedent | 540.400 | 522.611 | 17.789 | 14.764 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 178.624 +39,0% față de anul precedent | 180.697 | 186.634 | 0 | 0 | 5.937 | 11.359 |
| 2013 | 128.496 +17,7% față de anul precedent | 129.092 | 135.630 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 6.538 | 10.207 |
| 2012 | 109.193 +17,5% față de anul precedent | 109.350 | 104.334 | 5.016 +71,6% față de anul precedent | 4.129 +68,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 92.901 +307,9% față de anul precedent | 92.923 | 90.000 | 2.923 | 2.456 | 0 | 0 |
| 2010 | 22.775 | 23.061 | 27.712 | 0 | 0 | 4.651 | 4.651 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 4.644 | 318.736 | 323.380 | 284.755 | 4.584 | 29.397 |
| 2023 | 5.713 | 330.981 | 336.694 | 311.038 | 4.506 | 15.437 |
| 2022 | 4.577 | 361.456 | 366.033 | 348.463 | 5.829 | 7.164 |
| 2021 | 3.256 | 290.580 | 293.836 | 290.772 | 263 | -455 |
| 2020 | 3.858 | 317.335 | 321.193 | 312.818 | 263 | 4.254 |
| 2019 | 4.898 | 262.755 | 267.653 | 260.233 | 1.170 | 1.352 |
| 2018 | 5.500 | 202.430 | 207.930 | 201.703 | 263 | 464 |
| 2017 | 0 | 213.424 | 213.424 | 203.661 | 6.977 | 2.786 |
| 2016 | 0 | 318.858 | 318.858 | 279.931 | 38.562 | 365 |
| 2015 | 0 | 355.372 | 355.372 | 303.136 | 52.201 | 35 |
| 2014 | 0 | 391.867 | 391.867 | 332.822 | 59.022 | 23 |
| 2013 | 0 | 235.030 | 235.030 | 200.241 | 34.723 | 66 |
| 2012 | 0 | 36.973 | 36.973 | 32.842 | 3.796 | 335 |
| 2011 | 0 | 30.773 | 30.773 | 25.863 | 4.717 | 193 |
| 2010 | 0 | 29.539 | 29.539 | 23.232 | 6.272 | 35 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 536.378 +10,7% față de anul precedent | -212.998 | Neraportat | 7 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 484.496 +9,9% față de anul precedent | -147.802 | Neraportat | 7 +16,7% față de anul precedent |
| 2022 | 441.036 +37,5% față de anul precedent | -75.003 | Neraportat | 6 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 320.802 -13,7% față de anul precedent | -26.966 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2020 | 371.570 +24,0% față de anul precedent | -50.377 | Neraportat | 5 -16,7% față de anul precedent |
| 2019 | 299.668 +60,3% față de anul precedent | -32.015 | Neraportat | 6 +20,0% față de anul precedent |
| 2018 | 186.897 +1,1% față de anul precedent | 21.033 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2017 | 184.791 -36,4% față de anul precedent | 28.633 | Neraportat | 4 +300,0% față de anul precedent |
| 2016 | 290.613 -19,3% față de anul precedent | 28.245 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 359.939 -12,5% față de anul precedent | -4.567 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 411.199 +69,2% față de anul precedent | -19.332 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 243.003 +599,5% față de anul precedent | -7.973 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2012 | 34.739 +6,3% față de anul precedent | 2.234 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 32.668 -3,6% față de anul precedent | -1.895 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2010 | 33.890 | -4.351 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
19 repere. O singură cronologie.
Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.566.042 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.566.042 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.566.042 RON +12.61% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 65.195 RON
- Angajati
- 7 0% față de anul precedent
- Datorii
- 536.378 RON +10.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.390.653 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.390.653 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.390.653 RON +25.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 72.799 RON
- Angajati
- 7 +16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 484.496 RON +9.85% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.107.503 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.107.503 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.107.503 RON -9.08% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 48.037 RON
- Angajati
- 6 0% față de anul precedent
- Datorii
- 441.036 RON +37.48% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.218.087 RON. Profit: 23.411 RON
Cifra de afaceri: 1.218.087 RON. Profit: 23.411 RON
- Cifra de afaceri
- 1.218.087 RON +34.02% față de anul precedent
- Profit net
- 23.411 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 320.802 RON -13.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 908.871 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 908.871 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 908.871 RON +7.57% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 18.362 RON
- Angajati
- 5 -16.67% față de anul precedent
- Datorii
- 371.570 RON +23.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 844.892 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 844.892 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 844.892 RON -4.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 53.047 RON
- Angajati
- 6 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 299.668 RON +60.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 887.629 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 887.629 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 887.629 RON -3.81% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 7.600 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 186.897 RON +1.14% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 922.754 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 922.754 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 922.754 RON +16.35% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 2.111 RON
- Angajati
- 4 +300% față de anul precedent
- Datorii
- 184.791 RON -36.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 793.097 RON. Profit: 32.812 RON
Cifra de afaceri: 793.097 RON. Profit: 32.812 RON
- Cifra de afaceri
- 793.097 RON +47.32% față de anul precedent
- Profit net
- 32.812 RON +122.24% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 290.613 RON -19.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 538.340 RON. Profit: 14.764 RON
Cifra de afaceri: 538.340 RON. Profit: 14.764 RON
- Cifra de afaceri
- 538.340 RON +201.38% față de anul precedent
- Profit net
- 14.764 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 359.939 RON -12.47% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 178.624 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 178.624 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 178.624 RON +39.01% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 11.359 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 411.199 RON +69.22% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 128.496 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 128.496 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 128.496 RON +17.68% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 10.207 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 243.003 RON +599.51% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 109.193 RON. Profit: 4.129 RON
Cifra de afaceri: 109.193 RON. Profit: 4.129 RON
- Cifra de afaceri
- 109.193 RON +17.54% față de anul precedent
- Profit net
- 4.129 RON +68.12% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 34.739 RON +6.34% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 92.901 RON. Profit: 2.456 RON
Cifra de afaceri: 92.901 RON. Profit: 2.456 RON
- Cifra de afaceri
- 92.901 RON +307.91% față de anul precedent
- Profit net
- 2.456 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 32.668 RON -3.61% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20112010 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 22.775 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.775 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.775 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 4.651 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 33.890 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2010ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAURUM LENA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Mihai Viteazu Com. Vlad Ţepeş (CĂLĂRAŞI)
AURUM LENA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sat Mihai Viteazu Com. Vlad Ţepeş (CĂLĂRAŞI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Călăraşi
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Călăraşi
Alte firme din Călăraşi
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul AURUM LENA SRL?
CUI-ul AURUM LENA SRL este 27267353.
Unde este sediul AURUM LENA SRL?
AURUM LENA SRL are sediul in Romania, CĂLĂRAŞI, Sat Mihai Viteazu Com. Vlad Ţepeş, Str. Bucureşti nr. 38, Sat Mihai Viteazu Com. Vlad Ţepeş, judetul CĂLĂRAŞI.
Cand a fost infiintata AURUM LENA SRL?
AURUM LENA SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a AURUM LENA SRL in 2024?
In 2024, AURUM LENA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.566.042 RON.
Cati angajati are AURUM LENA SRL?
AURUM LENA SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.
Ce activitate are AURUM LENA SRL?
AURUM LENA SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).
Ce profit a inregistrat AURUM LENA SRL in 2024?
AURUM LENA SRL a inregistrat o pierdere neta de 65.195 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.