Activ e‑Factură

MEDICAL HYPNOS S.R.L.

CUI: 27290747
CIF: 27290747
Reg. Com.: J10/503/2010
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 august 2010 · 16 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:48

Despre MEDICAL HYPNOS S.R.L.

MEDICAL HYPNOS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MEDICAL HYPNOS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 138.450 RON, in scadere fata de anul precedent (-5.6%). Profitul net inregistrat a fost de 66.841 RON (in crestere). Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 16.130 RON in 2010 la 138.450 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
138.450 RON
Venituri totale
148.452 RON
Cheltuieli totale
68.984 RON
Profit brut
79.468 RON
Profit net
66.841 RON
Marja profit net
48,28%
Active imobilizate
188.921 RON
Active circulante
63.143 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
31.796 RON
Casa & conturi bănci
31.347 RON
Capital propriu
143.688 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Bld. Stadionului, 120360
Detalii adresaCOMPLEX MICRO XIV, ET.1, CABINET NR.3
Telefon0727394352

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Bld. Stadionului, 120360
Cod poștal: 120360
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Bld. Stadionului, 120360
Detalii
COMPLEX MICRO XIV, ET.1, CABINET NR.3
Cod postal
120360
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.08.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 octombrie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
138.450 RON
Rezultat net
66.841 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 138.450 RON 146.700 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 148.452 RON 146.702 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.984 RON 78.765 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 79.468 RON 67.937 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 66.841 RON 57.096 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 188.921 RON 180.479 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 63.143 RON 56.417 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 252.064 RON 236.896 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 31.796 RON 39.059 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 31.347 RON 17.358 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 108.376 RON 160.048 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 143.688 RON 76.848 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active252.064RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale252.064 RON
Datorii totale108.376 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
26,5 %Profit net / active totale
ROE
46,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 138.450 -5,6% față de anul precedent 148.452 68.984 79.468 +17,0% față de anul precedent 66.841 +17,1% față de anul precedent 0 0
2023 146.700 -5,5% față de anul precedent 146.702 78.765 67.937 +383,0% față de anul precedent 57.096 +464,9% față de anul precedent 0 0
2022 155.300 +18,2% față de anul precedent 155.301 141.234 14.067 -71,4% față de anul precedent 10.107 -77,7% față de anul precedent 0 0
2021 131.400 +100,6% față de anul precedent 131.401 82.172 49.229 +114,8% față de anul precedent 45.366 +116,1% față de anul precedent 0 0
2020 65.500 +13,4% față de anul precedent 65.500 42.586 22.914 +543,8% față de anul precedent 20.992 +1.049,0% față de anul precedent 0 0
2019 57.750 +18,1% față de anul precedent 57.750 54.191 3.559 1.827 0 0
2018 48.900 +21,7% față de anul precedent 48.900 78.704 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 29.804 31.271
2017 40.170 +8,8% față de anul precedent 40.170 38.389 1.781 575 0 0
2016 36.910 +12,6% față de anul precedent 36.910 47.435 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.525 11.633
2015 32.771 +7,3% față de anul precedent 32.771 29.303 3.468 2.485 Neraportat 0
2014 30.530 -11,0% față de anul precedent 74.365 100.873 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.508 28.739
2013 34.320 +4,8% față de anul precedent 52.211 49.963 2.248 -46,2% față de anul precedent 701 -79,7% față de anul precedent 0 0
2012 32.760 -4,1% față de anul precedent 32.760 28.582 4.178 -11,0% față de anul precedent 3.449 +37,9% față de anul precedent 0 0
2011 34.170 +111,8% față de anul precedent 34.170 29.477 4.693 +5,6% față de anul precedent 2.502 -21,5% față de anul precedent 0 0
2010 16.130 16.130 11.685 4.445 3.189 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 188.921 63.143 252.064 0 31.796 31.347
2023 180.479 56.417 236.896 0 39.059 17.358
2022 180.479 67.655 248.134 0 0 67.655
2021 36.914 27.755 64.669 0 0 27.755
2020 68.555 359 68.914 0 0 359
2019 100.195 555 100.750 0 0 555
2018 131.836 6.700 138.536 0 0 6.700
2017 33.397 5.340 38.737 0 0 5.340
2016 33.397 3.830 37.227 0 0 3.830
2015 47.460 11.380 58.840 0 0 11.380
2014 61.522 1.067 62.589 0 0 1.067
2013 70.122 255 70.377 0 0 255
2012 23.960 194 24.154 0 55 139
2011 26.164 2.614 28.778 2.529 0 85
2010 0 3.931 3.931 2.529 0 1.402

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 108.376 -32,3% față de anul precedent 143.688 Neraportat 0
2023 160.048 -29,9% față de anul precedent 76.848 Neraportat 0
2022 228.382 +315,1% față de anul precedent 19.752 Neraportat 0
2021 55.024 -47,4% față de anul precedent 9.645 Neraportat 0
2020 104.635 -33,6% față de anul precedent -35.721 Neraportat 0
2019 157.463 -20,1% față de anul precedent -56.713 Neraportat 0
2018 197.077 +198,6% față de anul precedent -58.541 Neraportat 0
2017 66.007 +1,4% față de anul precedent -27.270 Neraportat 0
2016 65.071 -13,3% față de anul precedent -27.844 Neraportat 0
2015 75.051 -7,7% față de anul precedent -16.211 Neraportat 0
2014 81.286 +34,7% față de anul precedent -18.697 Neraportat 0
2013 60.335 +307,3% față de anul precedent 10.042 Neraportat 0
2012 14.813 -35,3% față de anul precedent 9.341 Neraportat 0
2011 22.887 +4.122,7% față de anul precedent 5.891 Neraportat 0
2010 542 3.389 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

26din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 138.450 RON. Profit: 66.841 RON

Cifra de afaceri: 138.450 RON. Profit: 66.841 RON

Cifra de afaceri
138.450 RON -5.62% față de anul precedent
Profit net
66.841 RON +17.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
108.376 RON -32.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 146.700 RON. Profit: 57.096 RON

Cifra de afaceri: 146.700 RON. Profit: 57.096 RON

Cifra de afaceri
146.700 RON -5.54% față de anul precedent
Profit net
57.096 RON +464.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
160.048 RON -29.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 155.300 RON. Profit: 10.107 RON

Cifra de afaceri: 155.300 RON. Profit: 10.107 RON

Cifra de afaceri
155.300 RON +18.19% față de anul precedent
Profit net
10.107 RON -77.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
228.382 RON +315.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 131.400 RON. Profit: 45.366 RON

Cifra de afaceri: 131.400 RON. Profit: 45.366 RON

Cifra de afaceri
131.400 RON +100.61% față de anul precedent
Profit net
45.366 RON +116.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
55.024 RON -47.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 65.500 RON. Profit: 20.992 RON

Cifra de afaceri: 65.500 RON. Profit: 20.992 RON

Cifra de afaceri
65.500 RON +13.42% față de anul precedent
Profit net
20.992 RON +1048.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
104.635 RON -33.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 57.750 RON. Profit: 1.827 RON

Cifra de afaceri: 57.750 RON. Profit: 1.827 RON

Cifra de afaceri
57.750 RON +18.1% față de anul precedent
Profit net
1.827 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
157.463 RON -20.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 48.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 48.900 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
48.900 RON +21.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
31.271 RON
Angajati
0
Datorii
197.077 RON +198.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 40.170 RON. Profit: 575 RON

Cifra de afaceri: 40.170 RON. Profit: 575 RON

Cifra de afaceri
40.170 RON +8.83% față de anul precedent
Profit net
575 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
66.007 RON +1.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 36.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 36.910 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
36.910 RON +12.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
11.633 RON
Angajati
0
Datorii
65.071 RON -13.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 32.771 RON. Profit: 2.485 RON

Cifra de afaceri: 32.771 RON. Profit: 2.485 RON

Cifra de afaceri
32.771 RON +7.34% față de anul precedent
Profit net
2.485 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
75.051 RON -7.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 30.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 30.530 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
30.530 RON -11.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.739 RON
Angajati
0
Datorii
81.286 RON +34.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 34.320 RON. Profit: 701 RON

Cifra de afaceri: 34.320 RON. Profit: 701 RON

Cifra de afaceri
34.320 RON +4.76% față de anul precedent
Profit net
701 RON -79.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
60.335 RON +307.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 32.760 RON. Profit: 3.449 RON

Cifra de afaceri: 32.760 RON. Profit: 3.449 RON

Cifra de afaceri
32.760 RON -4.13% față de anul precedent
Profit net
3.449 RON +37.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.813 RON -35.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 34.170 RON. Profit: 2.502 RON

Cifra de afaceri: 34.170 RON. Profit: 2.502 RON

Cifra de afaceri
34.170 RON +111.84% față de anul precedent
Profit net
2.502 RON -21.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
22.887 RON +4122.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 16.130 RON. Profit: 3.189 RON

Cifra de afaceri: 16.130 RON. Profit: 3.189 RON

Cifra de afaceri
16.130 RON
Profit net
3.189 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
542 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMEDICAL HYPNOS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Buzău (BUZĂU)

MEDICAL HYPNOS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Mun. Buzău (BUZĂU)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Buzău

RMC DERMASAFE S.R.L.
CUI: 39149971CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Sat Oreavul Com. Valea Râmnicului2018-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.534 RON
Profit
60.321 RON
Angajati
0
OFTAGEP CLINIC S.R.L.
CUI: 49932490CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Sat Stănceşti Com. Vadu Paşii2024-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.365 RON
Profit
83.665 RON
Angajati
1
NOVELLO MED S.R.L.
CUI: 35255481CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2015-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.173 RON
Profit
37.020 RON
Angajati
0
ELENA VOICU EVOMED S.R.L.
CUI: 46061391CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2022-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
211.466 RON
Profit
122.024 RON
Angajati
1
HELP CENTER SRL
CUI: 19344498CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2006-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.786 RON
Profit
13.943 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Buzău

PROSAN PREVENT S.R.L.
CUI: 27108757CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2010-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.628 RON
Profit
3.415 RON
Angajati
1
MED SARAIS SRL
CUI: 27744908CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2010-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
588.902 RON
Profit
406.164 RON
Angajati
2
DOCTOR BUN TG SRL
CUI: 25422345CAEN: 8622
Activ
BUZĂU, Sat Padina Com. Padina2009-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.074.289 RON
Profit
1.857.215 RON
Angajati
11

Alte firme din Buzău

GEO CHERRY S.R.L.
CUI: 27290712CAEN: 0124
Activ
BUZĂU, Sat Podgoria Com. Podgoria2010-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
903.204 RON
Profit
156.986 RON
Angajati
5
HIND SINGH AGRO SRL
CUI: 27232550CAEN: 0112
Activ
BUZĂU, Sat Ţinteşti Com. Ţinteşti2010-08-02
fara e-Factura
HELP MED OPTIM SRL
CUI: 27335610CAEN: 8621
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2010-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.828 RON
Profit
80 RON
Angajati
2
ANTONIA-DORIANA SRL
CUI: 26641262CAEN: 5630
Activ
BUZĂU, Sat Cândeşti Com. Verneşti2010-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.010 RON
Profit
3.150 RON
Angajati
0
RD CAPITAL TEX S.R.L.
CUI: 27855000CAEN: 7810
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2010-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
380.382 RON
Profit
441.608 RON
Angajati
22
GARDEN SYSTEME SRL
CUI: 21372872CAEN: 4690
Activ
BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău2007-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.516.227 RON
Profit
391.935 RON
Angajati
5
TOPO GEO ACTIV SRL
CUI: 31488417CAEN: 7112
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2013-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
346.445 RON
Profit
0 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MEDICAL HYPNOS S.R.L.?

CUI-ul MEDICAL HYPNOS S.R.L. este 27290747.

Unde este sediul MEDICAL HYPNOS S.R.L.?

MEDICAL HYPNOS S.R.L. are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Bld. Stadionului, 120360, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata MEDICAL HYPNOS S.R.L.?

MEDICAL HYPNOS S.R.L. a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MEDICAL HYPNOS S.R.L. in 2024?

In 2024, MEDICAL HYPNOS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 138.450 RON.

Ce activitate are MEDICAL HYPNOS S.R.L.?

MEDICAL HYPNOS S.R.L. are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat MEDICAL HYPNOS S.R.L. in 2024?

MEDICAL HYPNOS S.R.L. a inregistrat un profit net de 66.841 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.