Activ e‑Factură

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL

CUI: 27432680
CIF: 27432680
Reg. Com.: J13/1732/2010
CAEN: 3600
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 septembrie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Captarea, tratarea şi distribuţia apei

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:54

Despre SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Deleni Com. Deleni, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Captarea, tratarea şi distribuţia apei" (cod CAEN 3600), in sectorul distributia apei; salubritate. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
38.749 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
185.591 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
185.457 RON
Casa & conturi bănci
134 RON
Capital propriu
-513.117 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Deleni Com. Deleni, Str. SCOLII nr. 103
Telefon0762008350

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Deleni Com. Deleni, Str. SCOLII nr. 103
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Deleni Com. Deleni, Str. SCOLII nr. 103
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate De Stat Societate Comerciala
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.09.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Comunală Baneasa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2024

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-38.749 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 38.749 RON 76.546 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 38.749 RON 76.546 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 38.749 RON 76.546 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 185.591 RON 217.547 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 185.591 RON 217.547 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 185.457 RON 187.768 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 134 RON 29.779 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 698.708 RON 691.915 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -513.117 RON -474.368 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active185.591RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

376,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale185.591 RON
Datorii totale698.708 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,27 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-276,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 38.749 0 0 38.749 38.749
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 76.546 0 0 76.546 76.546
2022 85.316 -45,8% față de anul precedent 85.316 114.759 0 0 29.443 29.443
2021 157.393 -18,9% față de anul precedent 157.393 216.202 0 0 58.809 58.809
2020 194.126 +6,3% față de anul precedent 194.126 281.252 0 0 87.126 87.126
2019 182.689 +23,4% față de anul precedent 182.689 208.761 0 0 26.072 26.072
2018 148.097 +11,4% față de anul precedent 149.876 157.611 0 0 7.735 9.235
2017 132.977 +62,7% față de anul precedent 132.937 151.132 0 0 18.195 19.524
2016 81.744 -11,4% față de anul precedent 81.744 104.769 0 0 23.025 23.842
2015 92.211 -10,6% față de anul precedent 92.799 129.857 0 0 Neraportat 37.058
2014 103.124 -28,9% față de anul precedent 117.850 164.807 0 0 46.957 46.957
2013 145.013 -59,9% față de anul precedent 145.013 254.369 0 0 109.356 109.356
2012 361.575 +90,2% față de anul precedent 361.575 381.005 0 0 19.430 19.430
2011 190.082 +660,3% față de anul precedent 190.082 231.117 0 0 41.035 41.035
2010 25.000 25.015 36.058 0 0 11.043 11.043

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 185.591 185.591 0 185.457 134
2023 0 217.547 217.547 0 187.768 29.779
2022 0 235.774 235.774 0 208.269 27.505
2021 0 221.862 221.862 0 214.742 7.120
2020 0 221.406 221.406 0 143.272 78.134
2019 0 142.737 142.737 0 98.116 44.621
2018 0 144.459 144.459 2.487 103.743 38.229
2017 0 101.094 101.094 2.452 82.034 16.608
2016 0 73.237 73.237 2.014 47.341 23.882
2015 0 56.625 56.625 106 46.522 9.997
2014 282 45.452 45.734 0 44.577 875
2013 0 25.662 25.662 96 14.269 11.297
2012 0 110.251 110.251 5 94.940 15.306
2011 396 92 488 0 0 92
2010 549 3.785 4.334 0 0 3.785

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 698.708 +1,0% față de anul precedent -513.117 Neraportat 0
2023 691.915 +9,2% față de anul precedent -474.368 Neraportat 0
2022 633.596 +7,4% față de anul precedent -397.822 Neraportat 0
2021 590.241 +11,2% față de anul precedent -368.379 Neraportat 0
2020 530.976 +45,4% față de anul precedent -309.570 Neraportat 0
2019 365.181 -16,5% față de anul precedent -222.444 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 437.057 +13,7% față de anul precedent -322.281 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2017 384.457 +14,1% față de anul precedent -313.046 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2016 337.076 +13,6% față de anul precedent -293.522 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2015 296.622 +21,7% față de anul precedent -269.680 Neraportat 6 -14,3% față de anul precedent
2014 243.673 +38,0% față de anul precedent -227.622 Neraportat 7 -41,7% față de anul precedent
2013 176.644 -2,7% față de anul precedent -180.665 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2012 181.560 +246,7% față de anul precedent -71.309 Neraportat 13 -27,8% față de anul precedent
2011 52.366 +245,0% față de anul precedent -51.878 Neraportat 18 +100,0% față de anul precedent
2010 15.177 -10.843 Neraportat 9

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
38.749 RON
Angajati
0
Datorii
698.708 RON +0.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
76.546 RON
Angajati
0
Datorii
691.915 RON +9.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 85.316 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 85.316 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
85.316 RON -45.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.443 RON
Angajati
0
Datorii
633.596 RON +7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 157.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 157.393 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
157.393 RON -18.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.809 RON
Angajati
0
Datorii
590.241 RON +11.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 194.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 194.126 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
194.126 RON +6.26% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
87.126 RON
Angajati
0
Datorii
530.976 RON +45.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 182.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 182.689 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
182.689 RON +23.36% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
26.072 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
365.181 RON -16.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 148.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 148.097 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
148.097 RON +11.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.235 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
437.057 RON +13.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 132.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 132.977 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
132.977 RON +62.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.524 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
384.457 RON +14.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 81.744 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 81.744 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
81.744 RON -11.35% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.842 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
337.076 RON +13.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 92.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 92.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
92.211 RON -10.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
37.058 RON
Angajati
6 -14.29% față de anul precedent
Datorii
296.622 RON +21.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 103.124 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 103.124 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
103.124 RON -28.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.957 RON
Angajati
7 -41.67% față de anul precedent
Datorii
243.673 RON +37.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 145.013 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 145.013 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
145.013 RON -59.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
109.356 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
176.644 RON -2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 361.575 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 361.575 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
361.575 RON +90.22% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
19.430 RON
Angajati
13 -27.78% față de anul precedent
Datorii
181.560 RON +246.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 190.082 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 190.082 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
190.082 RON +660.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.035 RON
Angajati
18 +100% față de anul precedent
Datorii
52.366 RON +245.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.043 RON
Angajati
9
Datorii
15.177 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3600 in Sat Deleni Com. Deleni (CONSTANŢA)

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 3600 in Sat Deleni Com. Deleni (CONSTANŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 3600, Constanţa

EDILITAR DIVERS TOPALU SRL
CUI: 27371558CAEN: 3600
Activ
CONSTANŢA, Sat Topalu Com. Topalu2010-09-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
389.131 RON
Profit
45.941 RON
Angajati
2
GHINDĂREŞTI EDIL SRL
CUI: 30749948CAEN: 3600
Activ
CONSTANŢA, Sat Ghindăreşti Com. Ghindăreşti2012-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
359.312 RON
Profit
26.126 RON
Angajati
4

Alte firme din Constanţa

CEAUŞESCU & PARTNERS SRL
CUI: 27432388CAEN: 6920
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.396.940 RON
Profit
127.146 RON
Angajati
17
DINADI PLUS SRL
CUI: 27437695CAEN: 4639
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-09-29
fara e-Factura
GUDAM ELENA S.R.L.
CUI: 27415506CAEN: 5610
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-09-23
fara e-Factura
NIRA METROPOLIS SRL
CUI: 27450163CAEN: 4941
Activ
CONSTANŢA, Sat Lumina Com. Lumina2010-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
791.285 RON
Profit
42.048 RON
Angajati
0
CARTER SPEDITION SRL
CUI: 27749999CAEN: 5231
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.279.165 RON
Profit
136.111 RON
Angajati
1
EGAL TEAM SRL
CUI: 24512326CAEN: 4638
Activ
CONSTANŢA, Sat Satu Nou Com. Mircea Vodă2008-09-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.702.650 RON
Profit
579.792 RON
Angajati
5
AVANTAJ OPTIC SRL
CUI: 29527107CAEN: 4778
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-01-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
652.452 RON
Profit
195.343 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL?

CUI-ul SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL este 27432680.

Unde este sediul SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL?

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Deleni Com. Deleni, Str. SCOLII nr. 103, Sat Deleni Com. Deleni, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL?

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL in 2024?

In 2024, SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL?

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL are codul CAEN principal 3600 (Captarea, tratarea şi distribuţia apei).

Ce profit a inregistrat SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL in 2024?

SERVICIUL ADMINISTRATIV LOCAL DELENI SRL a inregistrat o pierdere neta de 38.749 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.