Activ Plătitor TVA

MARVIO SPEED SRL

CUI: 27448503
CIF: RO27448503
Reg. Com.: J2010000592339
CAEN: 4712
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 octombrie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 01:26

Despre MARVIO SPEED SRL

MARVIO SPEED SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Gura Humorului, judetul SUCEAVA, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare" (cod CAEN 4712), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MARVIO SPEED SRL a raportat o cifra de afaceri de 847.444 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.1%). Profitul net inregistrat a fost de 1.130 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
847.444 RON
Venituri totale
857.557 RON
Cheltuieli totale
856.248 RON
Profit brut
1.309 RON
Profit net
1.130 RON
Marja profit net
0,13%
Active imobilizate
85.554 RON
Active circulante
248.547 RON
Stocuri
174.654 RON
Creanțe
59.888 RON
Casa & conturi bănci
14.005 RON
Capital propriu
58.759 RON

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Sulina nr. 22, 725300

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Sulina nr. 22, 725300
Cod poștal: 725300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Sulina nr. 22, 725300
Cod postal
725300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 30.09.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Gura Humorului
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 februarie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
847.444 RON
Rezultat net
1.130 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 847.444 RON 821.660 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 857.557 RON 836.162 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 856.248 RON 833.729 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.309 RON 2.433 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 1.130 RON 1.799 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 85.554 RON 122.944 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 248.547 RON 283.837 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 334.101 RON 406.781 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 174.654 RON 230.311 RON
CreanțeSume de încasat 59.888 RON 36.071 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 14.005 RON 17.455 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 275.342 RON 349.152 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 58.759 RON 57.629 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active334.101RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

82,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale334.101 RON
Datorii totale275.342 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,3 %Profit net / active totale
ROE
1,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,90 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
17,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 847.444 +3,1% față de anul precedent 857.557 856.248 1.309 -46,2% față de anul precedent 1.130 -37,2% față de anul precedent 0 0
2023 821.660 -38,6% față de anul precedent 836.162 833.729 2.433 -70,0% față de anul precedent 1.799 -73,2% față de anul precedent 0 0
2022 1.338.039 +11,8% față de anul precedent 1.338.648 1.330.542 8.106 +90,3% față de anul precedent 6.712 +84,5% față de anul precedent 0 0
2021 1.196.591 +35,8% față de anul precedent 1.202.996 1.198.737 4.259 +55,4% față de anul precedent 3.638 +58,5% față de anul precedent 0 0
2020 881.347 +71,1% față de anul precedent 887.705 884.964 2.741 -4,6% față de anul precedent 2.296 -5,8% față de anul precedent 0 0
2019 515.248 -57,7% față de anul precedent 606.439 603.565 2.874 -42,0% față de anul precedent 2.437 +34,4% față de anul precedent 0 0
2018 1.219.071 -1,6% față de anul precedent 1.233.589 1.228.638 4.951 -2,2% față de anul precedent 1.813 -27,5% față de anul precedent 0 0
2017 1.239.091 -16,3% față de anul precedent 1.267.133 1.262.069 5.064 -51,4% față de anul precedent 2.501 -44,5% față de anul precedent 0 0
2016 1.481.183 -5,9% față de anul precedent 1.567.901 1.557.479 10.422 -68,4% față de anul precedent 4.502 -82,7% față de anul precedent 0 0
2015 1.574.523 +22,3% față de anul precedent 1.584.000 1.551.022 32.978 +6,9% față de anul precedent 25.992 +7,4% față de anul precedent 0 0
2014 1.287.694 +52,1% față de anul precedent 1.361.461 1.330.614 30.847 +43,5% față de anul precedent 24.202 +47,2% față de anul precedent 0 0
2013 846.689 +51,7% față de anul precedent 850.954 829.459 21.495 +495,1% față de anul precedent 16.445 +442,0% față de anul precedent 0 0
2012 557.977 +141,8% față de anul precedent 562.285 558.673 3.612 -83,2% față de anul precedent 3.034 -85,7% față de anul precedent 0 0
2011 230.730 231.500 210.033 21.467 21.251 0 0
2010 0 0 20.702 0 0 20.702 20.702

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 85.554 248.547 334.101 174.654 59.888 14.005
2023 122.944 283.837 406.781 230.311 36.071 17.455
2022 71.003 310.325 381.328 169.478 129.372 11.475
2021 91.488 279.257 370.745 160.293 108.744 10.220
2020 101.849 304.463 406.312 183.258 117.765 3.440
2019 159.519 323.584 483.103 192.849 114.039 16.696
2018 68.002 292.495 360.497 123.066 157.418 12.011
2017 128.510 226.461 354.971 105.500 118.587 2.374
2016 189.834 208.856 398.690 67.272 114.345 27.239
2015 361.708 134.107 495.815 21.888 81.587 30.632
2014 368.348 90.034 458.382 0 63.555 26.479
2013 521.283 68.517 589.800 0 68.289 228
2012 178.231 47.790 226.021 0 47.551 239
2011 117.755 27.464 145.219 0 25.563 1.901
2010 148.131 10.069 158.200 551 9.418 100

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 275.342 -21,1% față de anul precedent 58.759 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 349.152 +7,3% față de anul precedent 57.629 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2022 325.498 +1,2% față de anul precedent 55.830 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2021 321.627 -10,9% față de anul precedent 49.118 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2020 360.832 -14,6% față de anul precedent 45.480 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 422.481 +50,2% față de anul precedent 60.622 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 281.260 +1,3% față de anul precedent 79.237 Neraportat 5 -28,6% față de anul precedent
2017 277.546 -14,3% față de anul precedent 77.425 Neraportat 7 0,0% față de anul precedent
2016 323.767 -23,9% față de anul precedent 74.923 Neraportat 7 -12,5% față de anul precedent
2015 425.394 +2,8% față de anul precedent 70.421 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2014 413.952 -27,3% față de anul precedent 44.430 Neraportat 8 +60,0% față de anul precedent
2013 569.572 +156,3% față de anul precedent 20.228 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2012 222.238 +53,8% față de anul precedent 3.783 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 144.470 -19,2% față de anul precedent 749 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2010 178.702 -20.502 Neraportat 3

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

42din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
DNDANIELA NICOLETA ZANCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 35360/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 847.444 RON. Profit: 1.130 RON

Cifra de afaceri: 847.444 RON. Profit: 1.130 RON

Cifra de afaceri
847.444 RON +3.14% față de anul precedent
Profit net
1.130 RON -37.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
275.342 RON -21.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 821.660 RON. Profit: 1.799 RON

Cifra de afaceri: 821.660 RON. Profit: 1.799 RON

Cifra de afaceri
821.660 RON -38.59% față de anul precedent
Profit net
1.799 RON -73.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
349.152 RON +7.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.338.039 RON. Profit: 6.712 RON

Cifra de afaceri: 1.338.039 RON. Profit: 6.712 RON

Cifra de afaceri
1.338.039 RON +11.82% față de anul precedent
Profit net
6.712 RON +84.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
325.498 RON +1.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.196.591 RON. Profit: 3.638 RON

Cifra de afaceri: 1.196.591 RON. Profit: 3.638 RON

Cifra de afaceri
1.196.591 RON +35.77% față de anul precedent
Profit net
3.638 RON +58.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
321.627 RON -10.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 881.347 RON. Profit: 2.296 RON

Cifra de afaceri: 881.347 RON. Profit: 2.296 RON

Cifra de afaceri
881.347 RON +71.05% față de anul precedent
Profit net
2.296 RON -5.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
360.832 RON -14.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 515.248 RON. Profit: 2.437 RON

Cifra de afaceri: 515.248 RON. Profit: 2.437 RON

Cifra de afaceri
515.248 RON -57.73% față de anul precedent
Profit net
2.437 RON +34.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
422.481 RON +50.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.219.071 RON. Profit: 1.813 RON

Cifra de afaceri: 1.219.071 RON. Profit: 1.813 RON

Cifra de afaceri
1.219.071 RON -1.62% față de anul precedent
Profit net
1.813 RON -27.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -28.57% față de anul precedent
Datorii
281.260 RON +1.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.239.091 RON. Profit: 2.501 RON

Cifra de afaceri: 1.239.091 RON. Profit: 2.501 RON

Cifra de afaceri
1.239.091 RON -16.34% față de anul precedent
Profit net
2.501 RON -44.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 0% față de anul precedent
Datorii
277.546 RON -14.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.481.183 RON. Profit: 4.502 RON

Cifra de afaceri: 1.481.183 RON. Profit: 4.502 RON

Cifra de afaceri
1.481.183 RON -5.93% față de anul precedent
Profit net
4.502 RON -82.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -12.5% față de anul precedent
Datorii
323.767 RON -23.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.574.523 RON. Profit: 25.992 RON

Cifra de afaceri: 1.574.523 RON. Profit: 25.992 RON

Cifra de afaceri
1.574.523 RON +22.27% față de anul precedent
Profit net
25.992 RON +7.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
425.394 RON +2.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.287.694 RON. Profit: 24.202 RON

Cifra de afaceri: 1.287.694 RON. Profit: 24.202 RON

Cifra de afaceri
1.287.694 RON +52.09% față de anul precedent
Profit net
24.202 RON +47.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 +60% față de anul precedent
Datorii
413.952 RON -27.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 846.689 RON. Profit: 16.445 RON

Cifra de afaceri: 846.689 RON. Profit: 16.445 RON

Cifra de afaceri
846.689 RON +51.74% față de anul precedent
Profit net
16.445 RON +442.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
569.572 RON +156.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 557.977 RON. Profit: 3.034 RON

Cifra de afaceri: 557.977 RON. Profit: 3.034 RON

Cifra de afaceri
557.977 RON +141.83% față de anul precedent
Profit net
3.034 RON -85.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
222.238 RON +53.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 230.730 RON. Profit: 21.251 RON

Cifra de afaceri: 230.730 RON. Profit: 21.251 RON

Cifra de afaceri
230.730 RON
Profit net
21.251 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
144.470 RON -19.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.702 RON
Angajati
3
Datorii
178.702 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMARVIO SPEED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Gura Humorului (SUCEAVA)

MARVIO SPEED SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4712 in Orş. Gura Humorului (SUCEAVA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

24.092026Mentiune · Buletin 35360/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MARVIO SPEED SRL
CUI
27448503
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
24.09.2026
Registrul Comerțului
J33/592/2010
EUID
ROONRC.J33/592/2010
Sediu
Loc. Gura Humorului, Oraş Gura Humorului, Jud. Suceava, Str. SULINA, Nr. 22
Județ
Suceava
Număr încheiere
752411
Data încheierii
24.09.2026
Număr dosar
3367489
Data dosarului
25.08.2026
Tribunal
Suceava
Registrator
Alina Radu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3367489 din 25.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 14.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 35360/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4712, Suceava

ATTIC SOFTWARE S.R.L.
CUI: 36003776CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2016-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
873.304 RON
Profit
75.164 RON
Angajati
1
TOBAGO SRL
CUI: 16181140CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Sat Şcheia Com. Şcheia2004-02-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
836.722 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
JISHUN S.R.L.
CUI: 48961373CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Orş. Dolhasca2023-10-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
876.110 RON
Profit
293.333 RON
Angajati
3
WEI XUE S.R.L.
CUI: 41839876CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2019-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
822.048 RON
Profit
30.089 RON
Angajati
4
XELA RETAIL S.R.L.
CUI: 47161100CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Sat Iaslovăţ Com. Iaslovăţ2022-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.151.807 RON
Profit
18.353 RON
Angajati
1
FAMICOM SRL
CUI: 730579CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
596.921 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4712, Suceava

ANDRES CLIM SRL
CUI: 27029939CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.521 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CARPY DECOR SRL
CUI: 27672852CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.926.339 RON
Profit
166.384 RON
Angajati
4
HUFAM COM SRL
CUI: 26653810CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Orş. Siret2010-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
231.407 RON
Profit
27.682 RON
Angajati
3
TECNOMEC PLAST S.R.L.
CUI: 30195982CAEN: 4712
Activ
SUCEAVA, Loc. Mereni Orş. Salcea2012-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.377 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Suceava

CORIDAVA SRL
CUI: 27442322CAEN: 5630
Activ
SUCEAVA, Mun. Fălticeni2010-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.267 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
AIDON UNIX SRL
CUI: 27448520CAEN: 4933
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-10-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.515 RON
Profit
8.851 RON
Angajati
0
LIMIMAR SRL
CUI: 27389342CAEN: 4763
Activ
SUCEAVA, Sat Ipoteşti Com. Ipoteşti2010-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CBC PHOENIX SRL
CUI: 27500210CAEN: 6820
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2010-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.964.402 RON
Profit
1.253.728 RON
Angajati
2
BODALE TRADING SRL
CUI: 26897350CAEN: 5611
Activ
SUCEAVA, Loc. Vicovu de Sus Orş. Vicovu de Sus2010-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
570.108 RON
Profit
29 RON
Angajati
9
IONISIA SRL
CUI: 27925360CAEN: 5320
Activ
SUCEAVA, Sat Giuleşti Com. Boroaia2011-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.262 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
LIDER SERVICII SRL
CUI: 23031090CAEN: 4683
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2008-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.094.177 RON
Profit
4.797.926 RON
Angajati
49
MULTIMEDIAFACTORY S.R.L.
CUI: 30988066CAEN: 7311
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2012-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
370.989 RON
Profit
104.341 RON
Angajati
1
MARICHEN STYLE S.R.L.
CUI: 45589420CAEN: 9602
Activ
SUCEAVA, Mun. Suceava2022-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
294.545 RON
Profit
251 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MARVIO SPEED SRL?

CUI-ul MARVIO SPEED SRL este 27448503.

Unde este sediul MARVIO SPEED SRL?

MARVIO SPEED SRL are sediul in Romania, SUCEAVA, Orş. Gura Humorului, Str. Sulina nr. 22, 725300, Orş. Gura Humorului, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata MARVIO SPEED SRL?

MARVIO SPEED SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MARVIO SPEED SRL in 2024?

In 2024, MARVIO SPEED SRL a raportat o cifra de afaceri de 847.444 RON.

Cati angajati are MARVIO SPEED SRL?

MARVIO SPEED SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are MARVIO SPEED SRL?

MARVIO SPEED SRL are codul CAEN principal 4712 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare).

Ce profit a inregistrat MARVIO SPEED SRL in 2024?

MARVIO SPEED SRL a inregistrat un profit net de 1.130 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.