Activ Plătitor TVA

TERMO ALUPLAST SRL

CUI: 27460914
CIF: RO27460914
Reg. Com.: J2010000407187
CAEN: 4332
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 octombrie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 02:13

Despre TERMO ALUPLAST SRL

TERMO ALUPLAST SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de tâmplărie şi dulgherie" (cod CAEN 4332), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TERMO ALUPLAST SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.311 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-53.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 128.645 RON in 2011 la 39.311 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
39.311 RON
Venituri totale
39.311 RON
Cheltuieli totale
48.004 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
3.783 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
204 RON
Casa & conturi bănci
3.579 RON
Capital propriu
-15.938 RON

Contact

AdresaRomania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Victoriei nr. 165A, 210223
Telefon0744304665

Adresă sediu social

Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Victoriei nr. 165A, 210223
Cod poștal: 210223
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Victoriei nr. 165A, 210223
Cod postal
210223
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.10.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Gorj
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
39.311 RON
Rezultat net
-8.693 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 39.311 RON 83.839 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 39.311 RON 83.839 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 48.004 RON 80.734 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 3.105 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 2.608 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 8.693 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 8.693 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.783 RON 8.838 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 3.783 RON 8.838 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 204 RON 4.430 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.579 RON 4.408 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 19.721 RON 16.083 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -15.938 RON -7.245 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active3.783RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

521,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale3.783 RON
Datorii totale19.721 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-421,3 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 39.311 -53,1% față de anul precedent 39.311 48.004 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 8.693 8.693
2023 83.839 +47,8% față de anul precedent 83.839 80.734 3.105 2.608 0 0
2022 56.745 -55,3% față de anul precedent 56.745 60.581 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.836 5.422
2021 126.955 +6,1% față de anul precedent 126.955 117.801 9.154 5.620 0 0
2020 119.671 +17,0% față de anul precedent 119.671 124.913 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.242 7.973
2019 102.274 +147,9% față de anul precedent 102.274 84.771 17.503 -10,0% față de anul precedent 14.436 -20,8% față de anul precedent 0 0
2018 41.252 -61,6% față de anul precedent 41.252 21.795 19.457 18.219 0 0
2017 107.448 +161,2% față de anul precedent 107.448 132.969 0 0 25.521 28.745
2016 41.135 -28,7% față de anul precedent 41.277 56.936 0 0 15.659 16.896
2015 57.681 +36,9% față de anul precedent 57.681 62.269 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 6.318
2014 42.127 -64,6% față de anul precedent 42.127 38.124 4.003 -46,6% față de anul precedent 2.739 -33,1% față de anul precedent 0 0
2013 118.879 -40,2% față de anul precedent 118.879 111.386 7.493 +304,2% față de anul precedent 4.096 +165,8% față de anul precedent 0 0
2012 198.729 +54,5% față de anul precedent 198.729 196.875 1.854 -82,0% față de anul precedent 1.541 -82,2% față de anul precedent 0 0
2011 128.645 128.645 118.346 10.299 8.651 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 3.783 3.783 0 204 3.579
2023 0 8.838 8.838 0 4.430 4.408
2022 0 903 903 823 0 80
2021 0 1.807 1.807 823 0 984
2020 0 14.402 14.402 823 12.921 658
2019 0 21.560 21.560 823 0 20.737
2018 0 1.961 1.961 100 1.760 101
2017 0 14.521 14.521 7.424 7.014 83
2016 0 43.059 43.059 34.786 7.620 653
2015 0 17.752 17.752 10.343 0 7.409
2014 0 23.982 23.982 18.726 594 4.662
2013 0 40.367 40.367 16.259 0 24.108
2012 0 38.311 38.311 33.667 4.522 122
2011 0 18.505 18.505 16.712 1.221 572

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 19.721 +22,6% față de anul precedent -15.938 Neraportat 0
2023 16.083 +49,5% față de anul precedent -7.245 Neraportat 0
2022 10.756 +72,4% față de anul precedent -9.853 Neraportat 0
2021 6.238 -74,5% față de anul precedent -4.431 Neraportat 0
2020 24.453 +3,5% față de anul precedent -10.051 Neraportat 0
2019 23.638 +28,0% față de anul precedent -2.078 Neraportat 0
2018 18.475 -62,5% față de anul precedent -16.514 Neraportat 0
2017 49.254 +0,4% față de anul precedent -34.733 Neraportat 0
2016 49.047 +616,6% față de anul precedent -5.988 Neraportat 0
2015 6.844 +1,3% față de anul precedent 10.908 Neraportat 0
2014 6.755 -73,9% față de anul precedent 17.227 Neraportat 0
2013 25.880 -7,3% față de anul precedent 14.487 Neraportat 0
2012 27.920 +189,2% față de anul precedent 10.391 Neraportat 0
2011 9.654 8.851 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 39.311 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 39.311 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
39.311 RON -53.11% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
8.693 RON
Angajati
0
Datorii
19.721 RON +22.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 83.839 RON. Profit: 2.608 RON

Cifra de afaceri: 83.839 RON. Profit: 2.608 RON

Cifra de afaceri
83.839 RON +47.75% față de anul precedent
Profit net
2.608 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
16.083 RON +49.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 56.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.745 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.745 RON -55.3% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.422 RON
Angajati
0
Datorii
10.756 RON +72.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 126.955 RON. Profit: 5.620 RON

Cifra de afaceri: 126.955 RON. Profit: 5.620 RON

Cifra de afaceri
126.955 RON +6.09% față de anul precedent
Profit net
5.620 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.238 RON -74.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 119.671 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 119.671 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
119.671 RON +17.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
7.973 RON
Angajati
0
Datorii
24.453 RON +3.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 102.274 RON. Profit: 14.436 RON

Cifra de afaceri: 102.274 RON. Profit: 14.436 RON

Cifra de afaceri
102.274 RON +147.92% față de anul precedent
Profit net
14.436 RON -20.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
23.638 RON +27.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 41.252 RON. Profit: 18.219 RON

Cifra de afaceri: 41.252 RON. Profit: 18.219 RON

Cifra de afaceri
41.252 RON -61.61% față de anul precedent
Profit net
18.219 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
18.475 RON -62.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 107.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 107.448 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
107.448 RON +161.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
28.745 RON
Angajati
0
Datorii
49.254 RON +0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 41.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 41.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
41.135 RON -28.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
16.896 RON
Angajati
0
Datorii
49.047 RON +616.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 57.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 57.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
57.681 RON +36.92% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.318 RON
Angajati
0
Datorii
6.844 RON +1.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 42.127 RON. Profit: 2.739 RON

Cifra de afaceri: 42.127 RON. Profit: 2.739 RON

Cifra de afaceri
42.127 RON -64.56% față de anul precedent
Profit net
2.739 RON -33.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.755 RON -73.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 118.879 RON. Profit: 4.096 RON

Cifra de afaceri: 118.879 RON. Profit: 4.096 RON

Cifra de afaceri
118.879 RON -40.18% față de anul precedent
Profit net
4.096 RON +165.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
25.880 RON -7.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 198.729 RON. Profit: 1.541 RON

Cifra de afaceri: 198.729 RON. Profit: 1.541 RON

Cifra de afaceri
198.729 RON +54.48% față de anul precedent
Profit net
1.541 RON -82.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.920 RON +189.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 128.645 RON. Profit: 8.651 RON

Cifra de afaceri: 128.645 RON. Profit: 8.651 RON

Cifra de afaceri
128.645 RON
Profit net
8.651 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.654 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTERMO ALUPLAST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

TERMO ALUPLAST SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4332 in Mun. Târgu Jiu (GORJ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4332, Gorj

ARCA PLAST S.R.L.
CUI: 49749949CAEN: 4332
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti2024-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.100 RON
Profit
9.089 RON
Angajati
0
BRACATAL COMPUTERS S.R.L.
CUI: 31477744CAEN: 4332
Activ
GORJ, Sat Brebenei Com. Brăneşti2013-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.520 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
IULMAR PREST&LMS S.R.L.
CUI: 49932589CAEN: 4332
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2024-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
64.100 RON
Profit
23.701 RON
Angajati
1
KUPPLASTPUK S.R.L.
CUI: 46371317CAEN: 4332
Activ
GORJ, Sat Peştişani Com. Peştişani2022-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.250 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MARYRY S.R.L.
CUI: 49749930CAEN: 4332
Activ
GORJ, Orş. Târgu Cărbuneşti2024-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
170.700 RON
Profit
41.562 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4332, Gorj

DENALIA PROD S.R.L.
CUI: 17982635CAEN: 4332
Activ
GORJ, Mun. Motru2005-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.727 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MONTAGIMAR CONSTRUCT SRL
CUI: 29025046CAEN: 4332
Activ
GORJ, Sat Glodeni Com. Bălăneşti2011-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.795 RON
Profit
170.640 RON
Angajati
1
ZIPOFLOR S.R.L.
CUI: 17875612CAEN: 4332
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2005-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.341 RON
Profit
2.975 RON
Angajati
3
NYNEAPLAST SRL
CUI: 30432051CAEN: 4332
Activ
GORJ, Loc. Curtişoara Orş. Bumbeşti-Jiu2012-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.216.397 RON
Profit
38.696 RON
Angajati
2

Alte firme din Gorj

PETIVAD COM SRL
CUI: 27460906CAEN: 4719
Activ
GORJ, Sat Pocruia Orş. Tismana2010-10-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.492 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANSLICA 2010 SRL
CUI: 27467300CAEN: 4941
Activ
GORJ, Loc. Horăşti Mun. Motru2010-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.216 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MATESPORT SRL
CUI: 27335903CAEN: 5520
Activ
GORJ, Sat Dobriţa Com. Runcu2010-09-01
fara e-Factura
SUD MEDIA PRODUCTION SRL
CUI: 27655088CAEN: 6020
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2010-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.001.992 RON
Profit
494.542 RON
Angajati
9
EXPLOCOSTI FOREST SRL
CUI: 26385784CAEN: 5611
Activ
GORJ, Sat Bălceşti Com. Bengeşti-Ciocadia2010-01-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.772 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
VITMESSTIL GAMES SRL
CUI: 28416402CAEN: 9200
Activ
GORJ, Sat Barza Com. Dăneşti2011-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.575.896 RON
Profit
15.002.251 RON
Angajati
120
ELMARKET COM SRL
CUI: 18394471CAEN: 4712
Activ
GORJ, Orş. Rovinari2006-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
132.542 RON
Profit
2.929 RON
Angajati
1
QSINE & TURISM SRL
CUI: 34399705CAEN: 5611
Activ
GORJ, Mun. Târgu Jiu2015-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.513.422 RON
Profit
1.436.604 RON
Angajati
73

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TERMO ALUPLAST SRL?

CUI-ul TERMO ALUPLAST SRL este 27460914.

Unde este sediul TERMO ALUPLAST SRL?

TERMO ALUPLAST SRL are sediul in Romania, GORJ, Mun. Târgu Jiu, Str. Victoriei nr. 165A, 210223, Mun. Târgu Jiu, judetul GORJ.

Cand a fost infiintata TERMO ALUPLAST SRL?

TERMO ALUPLAST SRL a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TERMO ALUPLAST SRL in 2024?

In 2024, TERMO ALUPLAST SRL a raportat o cifra de afaceri de 39.311 RON.

Ce activitate are TERMO ALUPLAST SRL?

TERMO ALUPLAST SRL are codul CAEN principal 4332 (Lucrări de tâmplărie şi dulgherie).

Ce profit a inregistrat TERMO ALUPLAST SRL in 2024?

TERMO ALUPLAST SRL a inregistrat o pierdere neta de 8.693 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.