Activ

TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 27525304
CIF: 27525304
Reg. Com.: F2010000677373
CAEN: 0128
Formă: Necunoscut
Înființată: 14 octombrie 2010 · 16 ani
Distribuie:

Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale şi a plantelor de uz farmaceutic

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 17:01

Despre TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti, judetul VASLUI, infiintata in 2010 (16 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale şi a plantelor de uz farmaceutic" (cod CAEN 0128), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, VASLUI, Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti
Telefon0786016742

Adresă sediu social

Romania, VASLUI, Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VASLUI, Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 13.10.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Huşi
Platitor TVA
Nu

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2010 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2010
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0128 in Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti (VASLUI)

TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0128 in Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti (VASLUI)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0128, Vaslui

BIOPROLAVANDA NEW SRL
CUI: 37531427CAEN: 0128
Activ
VASLUI, Sat Epureni Com. Epureni2017-05-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.985 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LAVANDA ROCK S.R.L.
CUI: 44722454CAEN: 0128
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui2021-08-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.330 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LAVENDER FIELDS S.R.L.
CUI: 41377653CAEN: 0128
Activ
VASLUI, Sat Verdeş Com. Bogdana2019-07-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.650 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
TEHNO-TOP SRL
CUI: 7579970CAEN: 0128
Activ
VASLUI, Mun. Vaslui1995-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.777 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
LAVANDA LOR S.R.L.
CUI: 45575653CAEN: 0128
Activ
VASLUI, Sat Broşteni Com. Ivăneşti2022-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.800 RON
Profit
516 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 27525304.

Unde este sediul TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, VASLUI, Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti, Sat Buneşti Com. Buneşti-Avereşti, judetul VASLUI.

Cand a fost infiintata TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2010 (16 ani de activitate).

Ce activitate are TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

TĂRĂGAN MIRELA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0128 (Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale şi a plantelor de uz farmaceutic).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.