Activ

VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

CUI: 27667333
CIF: 27667333
Reg. Com.: F2010001670265
CAEN: 4778
Formă: Persoana fizica autorizata
Înființată: 4 noiembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi

Surse și actualizare

Actualizat: 19 octombrie 2026 la 15:35

Despre VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ

VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este o persoana fizica autorizata cu sediul in Sat Stânceni Com. Stânceni, judetul MUREŞ, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi" (cod CAEN 4778), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Date protejate

Datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate nu se publică pentru această afacere.

Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 03.11.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Reghin
Platitor TVA
Nu

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 4778, Mureş

AGRO ROM IMPEX SRL
CUI: 18297290CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2006-01-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
190.629.108 RON
Profit
6.671.141 RON
Angajati
46
DENCAR GAL SRL
CUI: 34016516CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2015-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.530.164 RON
Profit
670.793 RON
Angajati
8
PROTPLANT 2012 SRL
CUI: 29760535CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2012-02-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.655.176 RON
Profit
278.284 RON
Angajati
2
PIKO COM SRL
CUI: 15383702CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2003-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.117.800 RON
Profit
1.634.945 RON
Angajati
9
INTERARMI S.R.L.
CUI: 45170978CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2021-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.360.347 RON
Profit
358.662 RON
Angajati
2
OGRAFTER FOREST SRL
CUI: 36975650CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Sat Aluniş Com. Aluniş2017-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.340.891 RON
Profit
483.096 RON
Angajati
12
SHADOW SRL
CUI: 16508812CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2004-06-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.982.638 RON
Profit
481.111 RON
Angajati
6
DIRECT MOTOR SRL
CUI: 14505895CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2002-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.893.427 RON
Profit
452.894 RON
Angajati
7
IULIUS MEDIA SRL
CUI: 24706748CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.421.769 RON
Profit
1.187.793 RON
Angajati
2
INTERNATIONAL BEAUTY EXPERT SRL
CUI: 37982800CAEN: 4778
Activ
MUREŞ, Sat Voiniceni Com. Ceuaşu de Câmpie2017-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.178.863 RON
Profit
594.566 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

CUI-ul VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ este 27667333.

Cand a fost infiintata VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Ce activitate are VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ?

VAIDA I ZSOLT LORAND PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ are codul CAEN principal 4778 (Comerţ cu amănuntul al altor bunuri noi).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Ultima actualizare a profilului
19 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
19 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Pentru această afacere nu publicăm datele de contact, adresa exactă și persoanele asociate. Dacă ești titularul, poți cere eliminarea completă a paginii.