Activ

DECASTEBI SRL

CUI: 27725752
CIF: 27725752
Reg. Com.: J12/1945/2010
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 19 noiembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:36

Despre DECASTEBI SRL

DECASTEBI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DECASTEBI SRL a raportat o cifra de afaceri de 96.215 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.2%). Profitul net inregistrat a fost de 18.094 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 55.228 RON in 2011 la 96.215 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
96.215 RON
Venituri totale
96.661 RON
Cheltuieli totale
77.602 RON
Profit brut
19.059 RON
Profit net
18.094 RON
Marja profit net
18,81%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
19.874 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
17.240 RON
Casa & conturi bănci
2.634 RON
Capital propriu
13.008 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fântânele nr. 1, 400327
Telefon0757038887

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fântânele nr. 1, 400327
Cod poștal: 400327
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fântânele nr. 1, 400327
Cod postal
400327
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 19.11.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
96.215 RON
Rezultat net
18.094 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 96.215 RON 104.754 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 96.661 RON 104.772 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 77.602 RON 59.650 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 19.059 RON 45.122 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 18.094 RON 44.095 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 2.461 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 19.874 RON 55.952 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 19.874 RON 58.413 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 17.240 RON 49.663 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.634 RON 6.289 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.866 RON 13.836 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.008 RON 44.577 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active19.874RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

34,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale19.874 RON
Datorii totale6.866 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
91,0 %Profit net / active totale
ROE
139,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,89 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
65,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 96.215 -8,2% față de anul precedent 96.661 77.602 19.059 -57,8% față de anul precedent 18.094 -59,0% față de anul precedent 0 0
2023 104.754 +8,8% față de anul precedent 104.772 59.650 45.122 -4,2% față de anul precedent 44.095 -3,0% față de anul precedent 0 0
2022 96.244 +16,0% față de anul precedent 96.244 49.141 47.103 +5,2% față de anul precedent 45.436 +2,7% față de anul precedent 0 0
2021 82.994 +63,1% față de anul precedent 85.494 40.707 44.787 +168,7% față de anul precedent 44.244 +187,5% față de anul precedent 0 0
2020 50.873 -32,9% față de anul precedent 51.058 34.392 16.666 -45,9% față de anul precedent 15.389 -48,7% față de anul precedent 0 0
2019 75.764 -8,4% față de anul precedent 81.689 50.903 30.786 +50,9% față de anul precedent 29.981 +53,7% față de anul precedent 0 0
2018 82.709 -3,9% față de anul precedent 89.370 68.963 20.407 -46,8% față de anul precedent 19.513 -47,8% față de anul precedent 0 0
2017 86.076 +20,0% față de anul precedent 86.903 48.516 38.387 +24,0% față de anul precedent 37.351 +28,8% față de anul precedent 0 0
2016 71.744 +6,1% față de anul precedent 74.744 43.781 30.963 +97,5% față de anul precedent 29.007 +112,5% față de anul precedent 0 0
2015 67.639 -2,1% față de anul precedent 67.639 51.961 15.678 -50,4% față de anul precedent 13.649 -53,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 69.088 +1,4% față de anul precedent 69.088 37.500 31.588 +56,0% față de anul precedent 29.515 +60,9% față de anul precedent 0 0
2013 68.143 +1,8% față de anul precedent 68.143 47.898 20.245 +6.516,0% față de anul precedent 18.341 +5.893,8% față de anul precedent 0 0
2012 66.942 +21,2% față de anul precedent 67.942 67.636 306 306 0 0
2011 55.228 55.228 57.524 0 0 2.296 2.296

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 19.874 19.874 0 17.240 2.634
2023 2.461 55.952 58.413 0 49.663 6.289
2022 7.384 279.021 286.405 0 268.736 10.285
2021 12.306 222.995 235.301 0 68.516 154.479
2020 4.967 186.989 191.956 0 68.516 118.473
2019 12.418 166.733 179.151 0 68.516 98.217
2018 19.869 127.916 147.785 0 68.516 59.400
2017 12.663 115.145 127.808 0 68.516 46.629
2016 17.333 72.701 90.034 0 68.846 3.855
2015 0 59.977 59.977 0 59.976 1
2014 0 46.500 46.500 0 46.402 98
2013 1.065 15.914 16.979 0 15.907 7
2012 13.845 2.026 15.871 0 2.021 5
2011 26.625 1.204 27.829 0 1.093 111

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.866 -50,4% față de anul precedent 13.008 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 13.836 +133,6% față de anul precedent 44.577 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 5.923 +295,4% față de anul precedent 280.482 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 1.498 +29,8% față de anul precedent 235.046 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 1.154 -69,1% față de anul precedent 190.802 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 3.738 +58,9% față de anul precedent 175.413 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.353 +24,6% față de anul precedent 145.432 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.889 +28,9% față de anul precedent 125.919 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 1.466 +96,5% față de anul precedent 88.568 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 746 -16,0% față de anul precedent 59.561 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 888 +52,6% față de anul precedent 45.912 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 582 -96,7% față de anul precedent 16.397 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 17.815 -40,8% față de anul precedent -1.944 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 30.079 -2.250 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

12din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare2 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VTVASILE TATIŞadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 36954/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 96.215 RON. Profit: 18.094 RON

Cifra de afaceri: 96.215 RON. Profit: 18.094 RON

Cifra de afaceri
96.215 RON -8.15% față de anul precedent
Profit net
18.094 RON -58.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.866 RON -50.38% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 104.754 RON. Profit: 44.095 RON

Cifra de afaceri: 104.754 RON. Profit: 44.095 RON

Cifra de afaceri
104.754 RON +8.84% față de anul precedent
Profit net
44.095 RON -2.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
13.836 RON +133.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 96.244 RON. Profit: 45.436 RON

Cifra de afaceri: 96.244 RON. Profit: 45.436 RON

Cifra de afaceri
96.244 RON +15.97% față de anul precedent
Profit net
45.436 RON +2.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.923 RON +295.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 82.994 RON. Profit: 44.244 RON

Cifra de afaceri: 82.994 RON. Profit: 44.244 RON

Cifra de afaceri
82.994 RON +63.14% față de anul precedent
Profit net
44.244 RON +187.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.498 RON +29.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 50.873 RON. Profit: 15.389 RON

Cifra de afaceri: 50.873 RON. Profit: 15.389 RON

Cifra de afaceri
50.873 RON -32.85% față de anul precedent
Profit net
15.389 RON -48.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.154 RON -69.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 75.764 RON. Profit: 29.981 RON

Cifra de afaceri: 75.764 RON. Profit: 29.981 RON

Cifra de afaceri
75.764 RON -8.4% față de anul precedent
Profit net
29.981 RON +53.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.738 RON +58.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 82.709 RON. Profit: 19.513 RON

Cifra de afaceri: 82.709 RON. Profit: 19.513 RON

Cifra de afaceri
82.709 RON -3.91% față de anul precedent
Profit net
19.513 RON -47.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.353 RON +24.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 86.076 RON. Profit: 37.351 RON

Cifra de afaceri: 86.076 RON. Profit: 37.351 RON

Cifra de afaceri
86.076 RON +19.98% față de anul precedent
Profit net
37.351 RON +28.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.889 RON +28.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 71.744 RON. Profit: 29.007 RON

Cifra de afaceri: 71.744 RON. Profit: 29.007 RON

Cifra de afaceri
71.744 RON +6.07% față de anul precedent
Profit net
29.007 RON +112.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.466 RON +96.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 67.639 RON. Profit: 13.649 RON

Cifra de afaceri: 67.639 RON. Profit: 13.649 RON

Cifra de afaceri
67.639 RON -2.1% față de anul precedent
Profit net
13.649 RON -53.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
746 RON -15.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 69.088 RON. Profit: 29.515 RON

Cifra de afaceri: 69.088 RON. Profit: 29.515 RON

Cifra de afaceri
69.088 RON +1.39% față de anul precedent
Profit net
29.515 RON +60.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
888 RON +52.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 68.143 RON. Profit: 18.341 RON

Cifra de afaceri: 68.143 RON. Profit: 18.341 RON

Cifra de afaceri
68.143 RON +1.79% față de anul precedent
Profit net
18.341 RON +5893.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
582 RON -96.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 66.942 RON. Profit: 306 RON

Cifra de afaceri: 66.942 RON. Profit: 306 RON

Cifra de afaceri
66.942 RON +21.21% față de anul precedent
Profit net
306 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
17.815 RON -40.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 55.228 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 55.228 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
55.228 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.296 RON
Angajati
2
Datorii
30.079 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDECASTEBI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

DECASTEBI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

07.102026Mentiune · Buletin 36954/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
DECASTEBI SRL
CUI
27725752
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
07.10.2026
Registrul Comerțului
J12/1945/2010
EUID
ROONRC.J12/1945/2010
Sediu
Municipiul Cluj-Napoca, Jud. Cluj, Strada FÂNTÂNELE, Nr. 1, Bl. P, Scara 14, Etaj 2, Ap.
Județ
Cluj
Număr încheiere
789096
Data încheierii
06.10.2026
Număr dosar
3542602
Data dosarului
04.09.2026
Tribunal
Cluj
Registrator
Anişoara Preda

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 3542602 din 04.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 36954/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Cluj

SMART & COMFORT TAXI S.R.L.
CUI: 41265790CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-06-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.794 RON
Profit
31.881 RON
Angajati
1
LE BOSQUE SRL
CUI: 29104727CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-09-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.145 RON
Profit
403 RON
Angajati
1
MARKO CAMI STAR SRL
CUI: 33284030CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
97.413 RON
Profit
9.682 RON
Angajati
1
NASTYA TRANS S.R.L.
CUI: 47247008CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2022-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.978 RON
Profit
307 RON
Angajati
1
ZULU SPEED SRL
CUI: 31138446CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.878 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PRV TAXI SRL
CUI: 33572025CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-09-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
94.443 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Cluj

CORADRIX S.R.L.
CUI: 27725663CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.483 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GEDAFO TAXI S.R.L.
CUI: 27735810CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.095 RON
Profit
17.235 RON
Angajati
0
SANTA SPEEDY SRL
CUI: 27703932CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.016 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CRS & BIG TRANS SRL
CUI: 27735845CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.898 RON
Profit
15.486 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

HERCOLUBUS S.R.L.
CUI: 27725760CAEN: 9602
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
9.622 RON
Angajati
0
MULTIPRAXIS SRL
CUI: 27721165CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2010-11-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.769.101 RON
Profit
1.048.103 RON
Angajati
2
WESTMETAL MC S.R.L.
CUI: 27492347CAEN: 4690
Activ
CLUJ, Mun. Câmpia Turzii2010-10-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.754 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DAS TRANS SPEDITION SRL
CUI: 27857230CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Dej2010-12-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BUSINESS TRADE & TRAVEL SRL
CUI: 25710895CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.246.245 RON
Profit
659.922 RON
Angajati
13
TOMOS & SON SRL
CUI: 28993206CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-08-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.493 RON
Profit
30.955 RON
Angajati
0
ROPLAST INDUSTRY MCM SRL
CUI: 36330794CAEN: 2221
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.658.280 RON
Profit
132.268 RON
Angajati
7

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DECASTEBI SRL?

CUI-ul DECASTEBI SRL este 27725752.

Unde este sediul DECASTEBI SRL?

DECASTEBI SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Fântânele nr. 1, 400327, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata DECASTEBI SRL?

DECASTEBI SRL a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DECASTEBI SRL in 2024?

In 2024, DECASTEBI SRL a raportat o cifra de afaceri de 96.215 RON.

Cati angajati are DECASTEBI SRL?

DECASTEBI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are DECASTEBI SRL?

DECASTEBI SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat DECASTEBI SRL in 2024?

DECASTEBI SRL a inregistrat un profit net de 18.094 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.