Activ Plătitor TVA

YELOW IMPACT SRL

CUI: 27727664
CIF: RO27727664
Reg. Com.: J2016004441231
CAEN: 4642
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 noiembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 15:59

Despre YELOW IMPACT SRL

YELOW IMPACT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei" (cod CAEN 4642), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, YELOW IMPACT SRL a raportat o cifra de afaceri de 835.367 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+101.0%). Profitul net inregistrat a fost de 379.728 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 343.797 RON in 2011 la 835.367 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
835.367 RON
Venituri totale
835.666 RON
Cheltuieli totale
434.941 RON
Profit brut
400.725 RON
Profit net
379.728 RON
Marja profit net
45,46%
Active imobilizate
203.287 RON
Active circulante
1.534.684 RON
Stocuri
704.934 RON
Creanțe
792.165 RON
Casa & conturi bănci
37.585 RON
Capital propriu
1.167.383 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Piersicului nr. 11 H, 77086
Detalii adresaCAMERA 1. TARLA 20. PARCELA 79/5. LOT 6/1
Telefon0722535766

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Piersicului nr. 11 H, 77086
Cod poștal: 77086
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Piersicului nr. 11 H, 77086
Detalii
CAMERA 1. TARLA 20. PARCELA 79/5. LOT 6/1
Cod postal
77086
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 07.11.2016
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
835.367 RON
Rezultat net
379.728 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 835.367 RON 415.708 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 835.666 RON 415.719 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 434.941 RON 208.028 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 400.725 RON 207.691 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 379.728 RON 203.544 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 203.287 RON 201.940 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.534.684 RON 1.109.618 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.737.971 RON 1.311.558 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 704.934 RON 585.159 RON
CreanțeSume de încasat 792.165 RON 276.101 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 37.585 RON 248.358 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 571.358 RON 521.418 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.167.383 RON 787.655 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.737.971RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

32,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.737.971 RON
Datorii totale571.358 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
21,8 %Profit net / active totale
ROE
32,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,69 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
67,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 835.367 +101,0% față de anul precedent 835.666 434.941 400.725 +92,9% față de anul precedent 379.728 +86,6% față de anul precedent 0 0
2023 415.708 +18,7% față de anul precedent 415.719 208.028 207.691 +19,4% față de anul precedent 203.544 +23,3% față de anul precedent 0 0
2022 350.153 +19,2% față de anul precedent 350.162 176.233 173.929 +21,9% față de anul precedent 165.121 +23,4% față de anul precedent 0 0
2021 293.773 +151,2% față de anul precedent 293.777 151.132 142.645 +424,7% față de anul precedent 133.832 +431,5% față de anul precedent 0 0
2020 116.953 -32,9% față de anul precedent 124.589 97.402 27.187 -22,6% față de anul precedent 25.182 -15,5% față de anul precedent 0 0
2019 174.207 -32,9% față de anul precedent 177.577 142.436 35.141 -52,9% față de anul precedent 29.814 -55,3% față de anul precedent 0 0
2018 259.499 -10,3% față de anul precedent 259.547 185.001 74.546 66.760 0 0
2017 289.277 -37,7% față de anul precedent 295.362 309.114 0 0 13.752 22.315
2016 464.040 -43,1% față de anul precedent 464.740 505.427 0 0 40.687 40.687
2015 816.047 +730,8% față de anul precedent 817.013 935.696 0 0 Neraportat 118.683
2014 98.222 -35,0% față de anul precedent 134.545 215.456 0 0 80.911 83.883
2013 151.201 +152,0% față de anul precedent 159.272 288.613 0 0 129.341 133.813
2012 60.004 -82,6% față de anul precedent 100.176 252.657 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 152.481 152.481
2011 343.797 348.189 301.243 46.946 39.435 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 203.287 1.534.684 1.737.971 704.934 792.165 37.585
2023 201.940 1.109.618 1.311.558 585.159 276.101 248.358
2022 208.171 897.308 1.105.479 382.493 276.939 237.876
2021 214.403 729.452 943.855 348.535 276.100 104.817
2020 220.634 665.311 885.945 387.729 276.099 1.483
2019 228.602 700.874 929.476 415.505 278.280 7.089
2018 236.571 704.319 940.890 404.444 279.823 20.052
2017 244.539 682.360 926.899 404.057 277.438 865
2016 245.560 827.873 1.073.433 526.858 295.103 5.912
2015 251.791 779.618 1.031.409 402.902 287.254 89.462
2014 272.439 1.169.216 1.441.655 998.431 170.408 377
2013 284.712 1.579.441 1.864.153 997.780 580.696 965
2012 308.149 1.141.173 1.449.322 648.897 491.861 415
2011 78.285 672.512 750.797 273.228 399.011 273

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 571.358 +9,6% față de anul precedent 1.167.383 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 521.418 +0,5% față de anul precedent 787.655 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 519.018 -0,7% față de anul precedent 584.111 Neraportat 1
2021 522.391 -13,1% față de anul precedent 418.990 Neraportat 0
2020 600.788 -10,3% față de anul precedent 285.157 Neraportat 0
2019 669.500 -6,0% față de anul precedent 259.976 Neraportat 0
2018 712.393 -7,2% față de anul precedent 230.162 Neraportat 0
2017 767.904 -13,2% față de anul precedent 163.352 Neraportat 0
2016 885.136 +9,8% față de anul precedent 185.667 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2015 806.082 -26,5% față de anul precedent 225.854 Neraportat 2 -80,0% față de anul precedent
2014 1.096.235 -23,7% față de anul precedent 344.537 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2013 1.435.733 +8,1% față de anul precedent 428.420 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2012 1.327.993 +174,0% față de anul precedent 122.233 Neraportat 10
2011 484.696 274.385 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

1din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 835.367 RON. Profit: 379.728 RON

Cifra de afaceri: 835.367 RON. Profit: 379.728 RON

Cifra de afaceri
835.367 RON +100.95% față de anul precedent
Profit net
379.728 RON +86.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
571.358 RON +9.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 415.708 RON. Profit: 203.544 RON

Cifra de afaceri: 415.708 RON. Profit: 203.544 RON

Cifra de afaceri
415.708 RON +18.72% față de anul precedent
Profit net
203.544 RON +23.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
521.418 RON +0.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 350.153 RON. Profit: 165.121 RON

Cifra de afaceri: 350.153 RON. Profit: 165.121 RON

Cifra de afaceri
350.153 RON +19.19% față de anul precedent
Profit net
165.121 RON +23.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
519.018 RON -0.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 293.773 RON. Profit: 133.832 RON

Cifra de afaceri: 293.773 RON. Profit: 133.832 RON

Cifra de afaceri
293.773 RON +151.19% față de anul precedent
Profit net
133.832 RON +431.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
522.391 RON -13.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 116.953 RON. Profit: 25.182 RON

Cifra de afaceri: 116.953 RON. Profit: 25.182 RON

Cifra de afaceri
116.953 RON -32.87% față de anul precedent
Profit net
25.182 RON -15.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
600.788 RON -10.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 174.207 RON. Profit: 29.814 RON

Cifra de afaceri: 174.207 RON. Profit: 29.814 RON

Cifra de afaceri
174.207 RON -32.87% față de anul precedent
Profit net
29.814 RON -55.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
669.500 RON -6.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 259.499 RON. Profit: 66.760 RON

Cifra de afaceri: 259.499 RON. Profit: 66.760 RON

Cifra de afaceri
259.499 RON -10.29% față de anul precedent
Profit net
66.760 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
712.393 RON -7.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 289.277 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 289.277 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
289.277 RON -37.66% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.315 RON
Angajati
0
Datorii
767.904 RON -13.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 464.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 464.040 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
464.040 RON -43.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
40.687 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
885.136 RON +9.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 816.047 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 816.047 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
816.047 RON +730.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
118.683 RON
Angajati
2 -80% față de anul precedent
Datorii
806.082 RON -26.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 98.222 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 98.222 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
98.222 RON -35.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
83.883 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.096.235 RON -23.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 151.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 151.201 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
151.201 RON +151.98% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
133.813 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
1.435.733 RON +8.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 60.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 60.004 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
60.004 RON -82.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
152.481 RON
Angajati
10
Datorii
1.327.993 RON +173.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 343.797 RON. Profit: 39.435 RON

Cifra de afaceri: 343.797 RON. Profit: 39.435 RON

Cifra de afaceri
343.797 RON
Profit net
39.435 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
484.696 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataYELOW IMPACT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

YELOW IMPACT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4642 in Sat Fundeni Com. Dobroeşti (ILFOV)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4642, Ilfov

SPORT ACTIV DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 38887865CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Jos Com. Ştefăneştii de Jos2018-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
833.791 RON
Profit
109.217 RON
Angajati
1
LIN XIN IMPCOMEX S.R.L.
CUI: 16710489CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2004-08-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
864.585 RON
Profit
307.295 RON
Angajati
1
LIGUANG COMPRIM SRL
CUI: 11157176CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Com. Dobroeşti1998-11-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
825.124 RON
Profit
152.483 RON
Angajati
2
ETALON TRADE SRL
CUI: 18872231CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2006-07-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
976.530 RON
Profit
14.909 RON
Angajati
1
CAMPINASOCKS S.R.L.
CUI: 43507288CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2020-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
701.867 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4642, Ilfov

DENIZ EROL MODE S.R.L.
CUI: 27664167CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2010-11-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
538.734 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
YUIZE IMPEX SRL
CUI: 27808319CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2010-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.328.386 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIL&C STYLE SRL
CUI: 27453054CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2010-10-01
fara e-Factura
JOY FASHION SRL
CUI: 27929850CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2011-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.040.521 RON
Profit
553.092 RON
Angajati
2

Alte firme din Ilfov

RAMS MOTORSPORT SRL
CUI: 27726618CAEN: 4540
Activ
ILFOV, Sat Otopeni Orş. Otopeni2010-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.376.845 RON
Profit
85.890 RON
Angajati
8
AXIVEN DISTRIBUTION SRL
CUI: 27731380CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Otopeni Orş. Otopeni2010-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.817.422 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TEX ART CONCEPT SRL
CUI: 27709579CAEN: 1423
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2010-11-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.618.863 RON
Profit
742.721 RON
Angajati
4
CREATOR CONSTRUCT NORD SRL
CUI: 27742931CAEN: 4619
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2010-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.595.734 RON
Profit
2.597.823 RON
Angajati
10
ECOSAL SERV DOBROEŞTI SRL
CUI: 27472293CAEN: 3811
Activ
ILFOV, Sat Dobroeşti Com. Dobroeşti2010-10-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.922.368 RON
Profit
105.253 RON
Angajati
48
FISHTEAM SRL
CUI: 29213430CAEN: 4100
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2011-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
753.665 RON
Profit
794.550 RON
Angajati
0
ACR LILI LOGISTIC S.R.L.
CUI: 37149169CAEN: 4649
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2017-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul YELOW IMPACT SRL?

CUI-ul YELOW IMPACT SRL este 27727664.

Unde este sediul YELOW IMPACT SRL?

YELOW IMPACT SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, Str. Piersicului nr. 11 H, 77086, Sat Fundeni Com. Dobroeşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata YELOW IMPACT SRL?

YELOW IMPACT SRL a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a YELOW IMPACT SRL in 2024?

In 2024, YELOW IMPACT SRL a raportat o cifra de afaceri de 835.367 RON.

Cati angajati are YELOW IMPACT SRL?

YELOW IMPACT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are YELOW IMPACT SRL?

YELOW IMPACT SRL are codul CAEN principal 4642 (Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei).

Ce profit a inregistrat YELOW IMPACT SRL in 2024?

YELOW IMPACT SRL a inregistrat un profit net de 379.728 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.