Activ Plătitor TVA

TRIUMPF SYSTEMS SRL

CUI: 27733577
CIF: RO27733577
Reg. Com.: J2022005191400
CAEN: 7820
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 noiembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 02:26

Despre TRIUMPF SYSTEMS SRL

TRIUMPF SYSTEMS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane" (cod CAEN 7820), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRIUMPF SYSTEMS SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.063.091 RON, in scadere fata de anul precedent (-8.8%). Profitul net inregistrat a fost de 446.700 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 37, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 628.272 RON in 2011 la 10.063.091 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.063.091 RON
Venituri totale
10.089.780 RON
Cheltuieli totale
9.567.818 RON
Profit brut
521.962 RON
Profit net
446.700 RON
Marja profit net
4,44%
Active imobilizate
1.200.119 RON
Active circulante
3.786.674 RON
Stocuri
137.021 RON
Creanțe
3.359.259 RON
Casa & conturi bănci
290.394 RON
Capital propriu
570.503 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 6-8
Detalii adresacu intrare prin str. Ion Heliade Rădulescu nr. 26. et. 1. camera 8
Telefon0745074126

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 6-8
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 6-8
Detalii
cu intrare prin str. Ion Heliade Rădulescu nr. 26. et. 1. camera 8
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 18.03.2022
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.063.091 RON
Rezultat net
446.700 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.063.091 RON 11.040.376 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.089.780 RON 11.063.933 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 9.567.818 RON 7.488.356 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 521.962 RON 3.575.577 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 446.700 RON 3.008.555 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.200.119 RON 1.263.452 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 3.786.674 RON 5.896.470 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.986.793 RON 7.159.922 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 137.021 RON 160.703 RON
CreanțeSume de încasat 3.359.259 RON 5.480.057 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 290.394 RON 255.710 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.846.858 RON 3.561.325 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 570.503 RON 3.008.915 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 37 persoane 40 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.986.793RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.986.793 RON
Datorii totale3.846.858 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
9,0 %Profit net / active totale
ROE
78,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
11,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.063.091 -8,9% față de anul precedent 10.089.780 9.567.818 521.962 -85,4% față de anul precedent 446.700 -85,2% față de anul precedent 0 0
2023 11.040.376 +58,4% față de anul precedent 11.063.933 7.488.356 3.575.577 +3.570,3% față de anul precedent 3.008.555 +4.034,7% față de anul precedent 0 0
2022 6.970.667 -24,4% față de anul precedent 7.026.741 6.929.321 97.420 -94,7% față de anul precedent 72.763 -95,5% față de anul precedent 0 0
2021 9.213.849 +155,7% față de anul precedent 9.321.531 7.477.943 1.843.588 +264,2% față de anul precedent 1.610.864 +238,1% față de anul precedent 0 0
2020 3.602.925 +75,3% față de anul precedent 3.737.953 3.231.716 506.237 +392,3% față de anul precedent 476.429 +459,4% față de anul precedent 0 0
2019 2.055.620 +14,3% față de anul precedent 2.949.581 2.846.759 102.822 -88,5% față de anul precedent 85.171 -90,3% față de anul precedent 0 0
2018 1.798.248 +193,3% față de anul precedent 1.953.120 1.057.044 896.076 +414,5% față de anul precedent 878.093 +422,7% față de anul precedent 0 0
2017 613.096 +266,8% față de anul precedent 617.099 442.929 174.170 +171,2% față de anul precedent 167.999 +171,3% față de anul precedent 0 0
2016 167.167 +137,3% față de anul precedent 167.168 102.941 64.227 +182,7% față de anul precedent 61.934 +200,6% față de anul precedent 0 0
2015 70.455 +723,8% față de anul precedent 70.531 47.813 22.718 20.604 Neraportat 0
2014 8.553 -75,6% față de anul precedent 8.589 98.823 0 0 90.234 90.492
2013 34.991 -89,6% față de anul precedent 75.001 148.629 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 73.628 73.628
2012 335.237 -46,6% față de anul precedent 340.239 320.827 19.412 -94,7% față de anul precedent 13.146 -95,6% față de anul precedent 0 0
2011 628.272 631.203 262.871 368.332 301.765 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.200.119 3.786.674 4.986.793 137.021 3.359.259 290.394
2023 1.263.452 5.896.470 7.159.922 160.703 5.480.057 255.710
2022 1.394.999 3.650.917 5.045.916 0 3.167.827 483.090
2021 1.283.156 4.022.654 5.305.810 48.576 3.720.037 254.041
2020 1.143.198 2.260.246 3.403.444 0 1.551.255 708.991
2019 1.205.460 1.448.006 2.653.466 0 1.225.633 222.373
2018 279.604 2.551.587 2.831.191 0 2.034.735 516.852
2017 72.000 1.238.653 1.310.653 0 1.185.482 53.171
2016 72.000 203.700 275.700 0 168.347 35.353
2015 0 144.021 144.021 0 143.832 189
2014 766 93.447 94.213 11.671 74.681 7.095
2013 1.715 247.513 249.228 1.452 235.806 10.255
2012 2.299 378.012 380.311 0 259.754 118.258
2011 0 458.347 458.347 0 102.374 355.973

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.846.858 +8,0% față de anul precedent 570.503 Neraportat 37 -7,5% față de anul precedent
2023 3.561.325 +6,2% față de anul precedent 3.008.915 Neraportat 40 -9,1% față de anul precedent
2022 3.353.733 +5,5% față de anul precedent 1.080.646 Neraportat 44 +7,3% față de anul precedent
2021 3.179.399 +35,5% față de anul precedent 1.661.021 Neraportat 41 +24,2% față de anul precedent
2020 2.346.341 +28,9% față de anul precedent 476.789 Neraportat 33 +83,3% față de anul precedent
2019 1.819.744 +71,9% față de anul precedent 147.587 Neraportat 18 +200,0% față de anul precedent
2018 1.058.656 +329,4% față de anul precedent 878.453 Neraportat 6 +200,0% față de anul precedent
2017 246.520 +59,2% față de anul precedent 169.968 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2016 154.888 +207,5% față de anul precedent 120.812 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 50.366 +136,9% față de anul precedent 93.655 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 21.263 -75,4% față de anul precedent 73.051 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2013 86.333 -40,0% față de anul precedent 163.543 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 143.966 -31,2% față de anul precedent 237.171 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 209.301 301.965 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

48din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare18 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
-C-ALECU CARMEN GHITAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 13676/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.063.091 RON. Profit: 446.700 RON

Cifra de afaceri: 10.063.091 RON. Profit: 446.700 RON

Cifra de afaceri
10.063.091 RON -8.85% față de anul precedent
Profit net
446.700 RON -85.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
37 -7.5% față de anul precedent
Datorii
3.846.858 RON +8.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.040.376 RON. Profit: 3.008.555 RON

Cifra de afaceri: 11.040.376 RON. Profit: 3.008.555 RON

Cifra de afaceri
11.040.376 RON +58.38% față de anul precedent
Profit net
3.008.555 RON +4034.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
40 -9.09% față de anul precedent
Datorii
3.561.325 RON +6.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.970.667 RON. Profit: 72.763 RON

Cifra de afaceri: 6.970.667 RON. Profit: 72.763 RON

Cifra de afaceri
6.970.667 RON -24.35% față de anul precedent
Profit net
72.763 RON -95.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
44 +7.32% față de anul precedent
Datorii
3.353.733 RON +5.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.213.849 RON. Profit: 1.610.864 RON

Cifra de afaceri: 9.213.849 RON. Profit: 1.610.864 RON

Cifra de afaceri
9.213.849 RON +155.73% față de anul precedent
Profit net
1.610.864 RON +238.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
41 +24.24% față de anul precedent
Datorii
3.179.399 RON +35.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.602.925 RON. Profit: 476.429 RON

Cifra de afaceri: 3.602.925 RON. Profit: 476.429 RON

Cifra de afaceri
3.602.925 RON +75.27% față de anul precedent
Profit net
476.429 RON +459.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 +83.33% față de anul precedent
Datorii
2.346.341 RON +28.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.055.620 RON. Profit: 85.171 RON

Cifra de afaceri: 2.055.620 RON. Profit: 85.171 RON

Cifra de afaceri
2.055.620 RON +14.31% față de anul precedent
Profit net
85.171 RON -90.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +200% față de anul precedent
Datorii
1.819.744 RON +71.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.798.248 RON. Profit: 878.093 RON

Cifra de afaceri: 1.798.248 RON. Profit: 878.093 RON

Cifra de afaceri
1.798.248 RON +193.31% față de anul precedent
Profit net
878.093 RON +422.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +200% față de anul precedent
Datorii
1.058.656 RON +329.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 613.096 RON. Profit: 167.999 RON

Cifra de afaceri: 613.096 RON. Profit: 167.999 RON

Cifra de afaceri
613.096 RON +266.76% față de anul precedent
Profit net
167.999 RON +171.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
246.520 RON +59.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 167.167 RON. Profit: 61.934 RON

Cifra de afaceri: 167.167 RON. Profit: 61.934 RON

Cifra de afaceri
167.167 RON +137.27% față de anul precedent
Profit net
61.934 RON +200.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
154.888 RON +207.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 70.455 RON. Profit: 20.604 RON

Cifra de afaceri: 70.455 RON. Profit: 20.604 RON

Cifra de afaceri
70.455 RON +723.75% față de anul precedent
Profit net
20.604 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
50.366 RON +136.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.553 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.553 RON -75.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
90.492 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
21.263 RON -75.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 34.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 34.991 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
34.991 RON -89.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
73.628 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
86.333 RON -40.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 335.237 RON. Profit: 13.146 RON

Cifra de afaceri: 335.237 RON. Profit: 13.146 RON

Cifra de afaceri
335.237 RON -46.64% față de anul precedent
Profit net
13.146 RON -95.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
143.966 RON -31.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 628.272 RON. Profit: 301.765 RON

Cifra de afaceri: 628.272 RON. Profit: 301.765 RON

Cifra de afaceri
628.272 RON
Profit net
301.765 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
209.301 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRIUMPF SYSTEMS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TRIUMPF SYSTEMS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7820 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

09.042026Mentiune · Buletin 13676/2026prelungire valabilitate acte sediu social

prelungire valabilitate acte sediu social

Companie
TRIUMPF SYSTEMS SRL
CUI
27733577
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
09.04.2026
Registrul Comerțului
J2022005191400
EUID
ROONRC.J2022005191400
Sediu
Bucureşti Sectorul 2, Şoseaua Pantelimon, Nr. 6-8, cu intrare prin str. Ion Heliade Rădulescu
Județ
București
Număr încheiere
299310
Data încheierii
09.04.2026
Număr dosar
1465621
Data dosarului
06.04.2026
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Iuliana Robu

Subiecte

prelungire valabilitate acte sediu social

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 01.04.2026 la contract de comodat nr. 1 din 01.03.2022
Vezi Buletinul ONRC nr. 13676/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7820, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2021-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.373.577 RON
Profit
422.309 RON
Angajati
55
WISE HUMAN SYSTEMS SRL
CUI: 28403054CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.006.254 RON
Profit
52.755 RON
Angajati
134
BĂNEASA STATION FOOD S.R.L.
CUI: 38803350CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-02-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.463.834 RON
Profit
1.625.423 RON
Angajati
36
AIM HR SERVICES SRL
CUI: 32546559CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.961.807 RON
Profit
171.961 RON
Angajati
57
AVM WORK SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 46838090CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2022-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.509.673 RON
Profit
1.051.618 RON
Angajati
52
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2006-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.298.983 RON
Profit
1.913.357 RON
Angajati
30

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7820, Municipiul Bucureşti

GEOROM MANAGEMENT CONSULT SRL
CUI: 27958197CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.347.208 RON
Profit
101.209 RON
Angajati
106
PLAN SECUND S.R.L.
CUI: 27515920CAEN: 7820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.530 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
28.284.757 RON
Profit
1.695.928 RON
Angajati
7
SCANDOR SRL
CUI: 27736069CAEN: 4690
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-11-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.381.388 RON
Profit
229.067 RON
Angajati
4
BLUE DART EXPRESS COURIER SRL
CUI: 27728392CAEN: 5320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
681 RON
Profit
1.141 RON
Angajati
0
LUMSERV TRANSPORT SRL
CUI: 27741375CAEN: 4933
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
198.583 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SNACK 4U CONCEPT SRL
CUI: 27690786CAEN: 1089
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2010-11-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.827.026 RON
Profit
3.507.415 RON
Angajati
103
R.A.U. BOOKSTORE SRL
CUI: 27171584CAEN: 9311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
78.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
MULTI CASA MEX SRL
CUI: 28141298CAEN: 4615
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.846.780 RON
Profit
5.649.413 RON
Angajati
8
FORVIS MAZARS CONSULTING S.R.L.
CUI: 22329064CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.134.655 RON
Profit
2.323.098 RON
Angajati
112
ABG BUSINESS TOOLS SRL
CUI: 31647040CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2013-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
492.413 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRIUMPF SYSTEMS SRL?

CUI-ul TRIUMPF SYSTEMS SRL este 27733577.

Unde este sediul TRIUMPF SYSTEMS SRL?

TRIUMPF SYSTEMS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Şos. Pantelimon nr. 6-8, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TRIUMPF SYSTEMS SRL?

TRIUMPF SYSTEMS SRL a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRIUMPF SYSTEMS SRL in 2024?

In 2024, TRIUMPF SYSTEMS SRL a raportat o cifra de afaceri de 10.063.091 RON.

Cati angajati are TRIUMPF SYSTEMS SRL?

TRIUMPF SYSTEMS SRL a raportat un numar mediu de 37 salariati in 2024.

Ce activitate are TRIUMPF SYSTEMS SRL?

TRIUMPF SYSTEMS SRL are codul CAEN principal 7820 (Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane).

Ce profit a inregistrat TRIUMPF SYSTEMS SRL in 2024?

TRIUMPF SYSTEMS SRL a inregistrat un profit net de 446.700 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.