Activ Plătitor TVAe‑Factură

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL

CUI: 27734289
CIF: RO27734289
Reg. Com.: J26/774/2010
CAEN: 7430
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 23 noiembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:51

Despre VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 721.593 RON, in crestere fata de anul precedent (+7.7%). Profitul net inregistrat a fost de 39.664 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 4. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 40.829 RON in 2011 la 721.593 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
721.593 RON
Venituri totale
732.339 RON
Cheltuieli totale
676.884 RON
Profit brut
55.455 RON
Profit net
39.664 RON
Marja profit net
5,50%
Active imobilizate
251.112 RON
Active circulante
408.129 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
349.846 RON
Casa & conturi bănci
58.283 RON
Capital propriu
356.960 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 267, 540510

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 267, 540510
Cod poștal: 540510
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 267, 540510
Cod postal
540510
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 23.11.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
721.593 RON
Rezultat net
39.664 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 721.593 RON 670.075 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 732.339 RON 745.286 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 676.884 RON 685.423 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 55.455 RON 59.863 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 39.664 RON 53.402 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 251.112 RON 282.024 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 408.129 RON 349.721 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 659.241 RON 631.745 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 349.846 RON 293.843 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 58.283 RON 55.878 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 305.974 RON 277.050 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 356.960 RON 360.421 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 4 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active659.241RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale659.241 RON
Datorii totale305.974 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,0 %Profit net / active totale
ROE
11,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,33 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
54,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 721.593 +7,7% față de anul precedent 732.339 676.884 55.455 -7,4% față de anul precedent 39.664 -25,7% față de anul precedent 0 0
2023 670.075 -19,8% față de anul precedent 745.286 685.423 59.863 53.402 0 0
2022 835.547 +45,6% față de anul precedent 841.058 868.057 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.999 33.096
2021 574.063 +42,6% față de anul precedent 578.375 556.925 21.450 +25,9% față de anul precedent 16.406 +20,3% față de anul precedent 0 0
2020 402.615 -2,9% față de anul precedent 458.089 441.047 17.042 -15,3% față de anul precedent 13.642 -14,5% față de anul precedent 0 0
2019 414.605 -15,1% față de anul precedent 420.892 400.772 20.120 -78,7% față de anul precedent 15.957 -82,2% față de anul precedent 0 0
2018 488.338 -12,7% față de anul precedent 504.195 409.602 94.593 -7,2% față de anul precedent 89.574 -7,2% față de anul precedent 0 0
2017 559.592 +6,7% față de anul precedent 564.218 462.312 101.906 -33,4% față de anul precedent 96.520 -32,5% față de anul precedent 0 0
2016 524.675 +43,4% față de anul precedent 532.554 379.511 153.043 +233,6% față de anul precedent 143.013 +288,2% față de anul precedent 0 0
2015 365.894 +77,2% față de anul precedent 369.167 323.286 45.881 +101,8% față de anul precedent 36.842 +122,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 206.482 -25,1% față de anul precedent 207.033 184.298 22.735 -73,9% față de anul precedent 16.539 -79,1% față de anul precedent 0 0
2013 275.576 +311,6% față de anul precedent 277.004 189.759 87.245 79.288 0 0
2012 66.958 +64,0% față de anul precedent 67.631 77.640 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 10.009 10.009
2011 40.829 45.034 43.776 1.258 793 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 251.112 408.129 659.241 0 349.846 58.283
2023 282.024 349.721 631.745 0 293.843 55.878
2022 239.624 358.660 598.284 28 275.399 83.233
2021 281.063 244.627 525.690 3.990 170.275 70.362
2020 259.772 207.265 467.037 3.962 164.021 39.282
2019 262.999 233.415 496.414 4.189 156.889 72.337
2018 271.549 220.493 492.042 4.156 161.129 55.208
2017 146.345 217.189 363.534 3.962 176.957 36.270
2016 38.651 215.646 254.297 4.022 82.717 128.907
2015 25.384 150.969 176.353 0 32.755 118.214
2014 24.329 97.200 121.529 4.077 27.132 65.991
2013 26.252 99.717 125.969 5.474 41.455 52.788
2012 26.874 13.526 40.400 0 8.175 5.351
2011 24.698 30.068 54.766 1.366 22.662 6.040

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 305.974 +10,4% față de anul precedent 356.960 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2023 277.050 +6,2% față de anul precedent 360.421 Neraportat 4 -33,3% față de anul precedent
2022 260.829 +77,9% față de anul precedent 342.003 Neraportat 6 +50,0% față de anul precedent
2021 146.602 +36,7% față de anul precedent 383.114 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 107.231 -26,6% față de anul precedent 366.708 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 146.055 -5,3% față de anul precedent 353.066 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2018 154.196 +53,9% față de anul precedent 340.268 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 100.178 +27,4% față de anul precedent 264.133 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 78.661 +36,0% față de anul precedent 177.332 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 57.822 +45,1% față de anul precedent 118.531 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2014 39.840 -34,5% față de anul precedent 81.689 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2013 60.819 +11,5% față de anul precedent 65.150 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2012 54.538 +1,4% față de anul precedent -14.138 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2011 53.773 993 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 721.593 RON. Profit: 39.664 RON

Cifra de afaceri: 721.593 RON. Profit: 39.664 RON

Cifra de afaceri
721.593 RON +7.69% față de anul precedent
Profit net
39.664 RON -25.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
305.974 RON +10.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 670.075 RON. Profit: 53.402 RON

Cifra de afaceri: 670.075 RON. Profit: 53.402 RON

Cifra de afaceri
670.075 RON -19.8% față de anul precedent
Profit net
53.402 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -33.33% față de anul precedent
Datorii
277.050 RON +6.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 835.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 835.547 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
835.547 RON +45.55% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
33.096 RON
Angajati
6 +50% față de anul precedent
Datorii
260.829 RON +77.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 574.063 RON. Profit: 16.406 RON

Cifra de afaceri: 574.063 RON. Profit: 16.406 RON

Cifra de afaceri
574.063 RON +42.58% față de anul precedent
Profit net
16.406 RON +20.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
146.602 RON +36.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 402.615 RON. Profit: 13.642 RON

Cifra de afaceri: 402.615 RON. Profit: 13.642 RON

Cifra de afaceri
402.615 RON -2.89% față de anul precedent
Profit net
13.642 RON -14.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
107.231 RON -26.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 414.605 RON. Profit: 15.957 RON

Cifra de afaceri: 414.605 RON. Profit: 15.957 RON

Cifra de afaceri
414.605 RON -15.1% față de anul precedent
Profit net
15.957 RON -82.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
146.055 RON -5.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 488.338 RON. Profit: 89.574 RON

Cifra de afaceri: 488.338 RON. Profit: 89.574 RON

Cifra de afaceri
488.338 RON -12.73% față de anul precedent
Profit net
89.574 RON -7.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
154.196 RON +53.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 559.592 RON. Profit: 96.520 RON

Cifra de afaceri: 559.592 RON. Profit: 96.520 RON

Cifra de afaceri
559.592 RON +6.65% față de anul precedent
Profit net
96.520 RON -32.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
100.178 RON +27.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 524.675 RON. Profit: 143.013 RON

Cifra de afaceri: 524.675 RON. Profit: 143.013 RON

Cifra de afaceri
524.675 RON +43.4% față de anul precedent
Profit net
143.013 RON +288.18% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
78.661 RON +36.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 365.894 RON. Profit: 36.842 RON

Cifra de afaceri: 365.894 RON. Profit: 36.842 RON

Cifra de afaceri
365.894 RON +77.2% față de anul precedent
Profit net
36.842 RON +122.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
57.822 RON +45.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 206.482 RON. Profit: 16.539 RON

Cifra de afaceri: 206.482 RON. Profit: 16.539 RON

Cifra de afaceri
206.482 RON -25.07% față de anul precedent
Profit net
16.539 RON -79.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
39.840 RON -34.49% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 275.576 RON. Profit: 79.288 RON

Cifra de afaceri: 275.576 RON. Profit: 79.288 RON

Cifra de afaceri
275.576 RON +311.57% față de anul precedent
Profit net
79.288 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
60.819 RON +11.52% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 66.958 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.958 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.958 RON +64% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
10.009 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
54.538 RON +1.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 40.829 RON. Profit: 793 RON

Cifra de afaceri: 40.829 RON. Profit: 793 RON

Cifra de afaceri
40.829 RON
Profit net
793 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
53.773 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Mun. Târgu Mureş (MUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7430, Mureş

JOB SERVICES H&R SRL
CUI: 34116302CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Sat Ungheni Orş. Ungheni2015-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
558.563 RON
Profit
272.347 RON
Angajati
3
STUDYINRO S.R.L.
CUI: 38425106CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2017-10-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
290.523 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
SCHWARTZZEITSERV S.R.L.
CUI: 40024211CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2018-10-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.590 RON
Profit
91.582 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Mureş

NOBELTRAD SRL
CUI: 27534736CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.525 RON
Profit
13.234 RON
Angajati
1
PRO-WIDE SRL
CUI: 30253129CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2012-05-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
182.538 RON
Profit
73.554 RON
Angajati
1
UNIQUE SELF SRL
CUI: 25818324CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Sat Sânişor Com. Livezeni2009-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
123.636 RON
Profit
619 RON
Angajati
2
LEGAL GENERAL SERVICES SRL
CUI: 30874924CAEN: 7430
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
264.158 RON
Profit
0 RON
Angajati
3

Alte firme din Mureş

RILASO SRL
CUI: 27729177CAEN: 8559
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-11-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
224.010 RON
Profit
123.070 RON
Angajati
0
DUMASIG CONSULTING SRL
CUI: 27745920CAEN: 6622
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara2010-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.545 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRISTIAN POMPE FUNEBRE SRL
CUI: 27704954CAEN: 9630
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2010-11-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
694.467 RON
Profit
104.977 RON
Angajati
5
PATY & RUBEN TRANS S.R.L.
CUI: 27754502CAEN: 4771
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.794 RON
Profit
19.610 RON
Angajati
1
DENY & REBY S.R.L.
CUI: 27189964CAEN: 5630
Activ
MUREŞ, Sat Archita Com. Vânători2010-07-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
385.572 RON
Profit
32.312 RON
Angajati
1
SAS LAB DENTAL SRL
CUI: 28067051CAEN: 3250
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
919.360 RON
Profit
142.151 RON
Angajati
7
FLOREA TRANS S.R.L.
CUI: 23267610CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-02-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.888 RON
Profit
7.056 RON
Angajati
1
HD SOUND SYSTEM SRL
CUI: 30947023CAEN: 9039
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2012-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.490 RON
Profit
1.252 RON
Angajati
0
TERMO TRUST DISTRIBUTION S.R.L.
CUI: 45219524CAEN: 4752
Activ
MUREŞ, Sat Ibăneşti Com. Ibăneşti2021-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.697.937 RON
Profit
133.426 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL?

CUI-ul VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL este 27734289.

Unde este sediul VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL?

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Mun. Târgu Mureş, Bld. 1 Decembrie 1918 nr. 267, 540510, Mun. Târgu Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL?

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL in 2024?

In 2024, VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 721.593 RON.

Cati angajati are VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL?

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 4 salariati in 2024.

Ce activitate are VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL?

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).

Ce profit a inregistrat VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL in 2024?

VIRGINIA BORDAS LANGUAGE SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 39.664 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.