Activ Plătitor TVA

HANAS TIME FULL SRL

CUI: 27772320
CIF: RO27772320
Reg. Com.: J2010000373314
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 3 decembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 03:36

Despre HANAS TIME FULL SRL

HANAS TIME FULL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Zalău, judetul SĂLAJ, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, HANAS TIME FULL SRL a raportat o cifra de afaceri de 428.676 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-54.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 1.615 RON in 2010 la 428.676 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
428.676 RON
Venituri totale
444.426 RON
Cheltuieli totale
486.821 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
72.167 RON
Active circulante
226.476 RON
Stocuri
21.486 RON
Creanțe
151.077 RON
Casa & conturi bănci
53.913 RON
Capital propriu
231.951 RON

Contact

AdresaRomania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Avram Iancu nr. 42, 450155
Detalii adresacamera 2
Telefon0723947576

Adresă sediu social

Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Avram Iancu nr. 42, 450155
Cod poștal: 450155
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Avram Iancu nr. 42, 450155
Detalii
camera 2
Cod postal
450155
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.12.2010
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sălaj
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2010 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
428.676 RON
Rezultat net
-53.327 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 428.676 RON 946.321 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 444.426 RON 946.331 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 486.821 RON 829.437 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 116.894 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 108.189 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 42.395 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 53.327 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 72.167 RON 79.218 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 226.476 RON 312.916 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 298.643 RON 392.134 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 21.486 RON 64.826 RON
CreanțeSume de încasat 151.077 RON 200.217 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 53.913 RON 47.873 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 66.692 RON 106.855 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 231.951 RON 285.279 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 4 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active298.643RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

22,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale298.643 RON
Datorii totale66.692 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
77,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 428.676 -54,7% față de anul precedent 444.426 486.821 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 42.395 53.327
2023 946.321 +111,8% față de anul precedent 946.331 829.437 116.894 -31,5% față de anul precedent 108.189 -35,2% față de anul precedent 0 0
2022 446.741 -30,7% față de anul precedent 481.423 310.871 170.552 -58,7% față de anul precedent 166.854 -59,3% față de anul precedent 0 0
2021 644.739 -3,1% față de anul precedent 726.120 313.658 412.462 +38,3% față de anul precedent 409.996 +40,1% față de anul precedent 0 0
2020 665.019 -56,9% față de anul precedent 710.315 412.168 298.147 -61,4% față de anul precedent 292.598 -61,4% față de anul precedent 0 0
2019 1.543.025 +5,6% față de anul precedent 1.597.396 824.665 772.731 -23,6% față de anul precedent 757.848 -24,1% față de anul precedent 0 0
2018 1.461.145 +28,2% față de anul precedent 1.512.994 501.163 1.011.831 +28,5% față de anul precedent 998.885 +28,7% față de anul precedent 0 0
2017 1.140.011 +110,1% față de anul precedent 1.199.883 412.242 787.641 +137,1% față de anul precedent 776.289 +137,6% față de anul precedent 0 0
2016 542.668 +1.112,7% față de anul precedent 562.414 230.269 332.145 +642,2% față de anul precedent 326.790 +652,9% față de anul precedent 0 0
2015 44.750 44.750 0 44.750 43.407 Neraportat 0
2014 0 0 0 0 0 0 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 0 66 0 0 66 66
2012 12.188 -41,3% față de anul precedent 12.188 40.337 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.149 28.149
2011 20.774 +1.186,3% față de anul precedent 20.774 17.791 2.983 2.716 0 0
2010 1.615 1.615 2.929 0 0 1.314 1.314

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 72.167 226.476 298.643 21.486 151.077 53.913
2023 79.218 312.916 392.134 64.826 200.217 47.873
2022 90.017 524.614 614.631 48.029 351.131 125.454
2021 95.150 527.980 623.130 31.045 307.039 189.896
2020 117.762 354.543 472.305 37.099 247.167 70.277
2019 102.248 936.765 1.039.013 27.070 506.971 402.724
2018 34.063 1.666.101 1.700.164 36.418 124.458 1.505.225
2017 45.417 1.206.891 1.252.308 17.583 246.414 942.894
2016 0 366.519 366.519 11.368 62.549 292.602
2015 0 44.750 44.750 0 4.900 39.850
2014 0 0 0 0 0 0
2013 0 0 0 0 0 0
2012 0 0 0 0 0 0
2011 0 26.436 26.436 24.916 387 1.133
2010 0 2.748 2.748 1.001 387 1.360

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 66.692 -37,6% față de anul precedent 231.951 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2023 106.855 +184,6% față de anul precedent 285.279 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2022 37.541 -82,4% față de anul precedent 577.090 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2021 212.894 +58,1% față de anul precedent 410.236 Neraportat 4 -60,0% față de anul precedent
2020 134.684 -52,1% față de anul precedent 337.621 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2019 280.965 +344,2% față de anul precedent 758.048 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2018 63.252 -52,2% față de anul precedent 1.636.912 Neraportat 14 +16,7% față de anul precedent
2017 132.435 +477,4% față de anul precedent 1.119.873 Neraportat 12 +100,0% față de anul precedent
2016 22.935 -18,0% față de anul precedent 343.584 Neraportat 6
2015 27.956 +5,1% față de anul precedent 16.794 Neraportat 0
2014 26.613 0,0% față de anul precedent -26.613 Neraportat 0
2013 26.613 +0,3% față de anul precedent -26.613 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 26.547 +6,9% față de anul precedent -26.547 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 24.834 +543,0% față de anul precedent 1.602 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2010 3.862 -1.114 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
GFGABRIELA FLORICA RUSadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 2 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34884/2026modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 28226/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 428.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 428.676 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
428.676 RON -54.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
53.327 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
66.692 RON -37.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 946.321 RON. Profit: 108.189 RON

Cifra de afaceri: 946.321 RON. Profit: 108.189 RON

Cifra de afaceri
946.321 RON +111.83% față de anul precedent
Profit net
108.189 RON -35.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
106.855 RON +184.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 446.741 RON. Profit: 166.854 RON

Cifra de afaceri: 446.741 RON. Profit: 166.854 RON

Cifra de afaceri
446.741 RON -30.71% față de anul precedent
Profit net
166.854 RON -59.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
37.541 RON -82.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 644.739 RON. Profit: 409.996 RON

Cifra de afaceri: 644.739 RON. Profit: 409.996 RON

Cifra de afaceri
644.739 RON -3.05% față de anul precedent
Profit net
409.996 RON +40.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -60% față de anul precedent
Datorii
212.894 RON +58.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 665.019 RON. Profit: 292.598 RON

Cifra de afaceri: 665.019 RON. Profit: 292.598 RON

Cifra de afaceri
665.019 RON -56.9% față de anul precedent
Profit net
292.598 RON -61.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
134.684 RON -52.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.543.025 RON. Profit: 757.848 RON

Cifra de afaceri: 1.543.025 RON. Profit: 757.848 RON

Cifra de afaceri
1.543.025 RON +5.6% față de anul precedent
Profit net
757.848 RON -24.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
280.965 RON +344.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.461.145 RON. Profit: 998.885 RON

Cifra de afaceri: 1.461.145 RON. Profit: 998.885 RON

Cifra de afaceri
1.461.145 RON +28.17% față de anul precedent
Profit net
998.885 RON +28.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +16.67% față de anul precedent
Datorii
63.252 RON -52.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.140.011 RON. Profit: 776.289 RON

Cifra de afaceri: 1.140.011 RON. Profit: 776.289 RON

Cifra de afaceri
1.140.011 RON +110.08% față de anul precedent
Profit net
776.289 RON +137.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 +100% față de anul precedent
Datorii
132.435 RON +477.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 542.668 RON. Profit: 326.790 RON

Cifra de afaceri: 542.668 RON. Profit: 326.790 RON

Cifra de afaceri
542.668 RON +1112.67% față de anul precedent
Profit net
326.790 RON +652.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6
Datorii
22.935 RON -17.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 44.750 RON. Profit: 43.407 RON

Cifra de afaceri: 44.750 RON. Profit: 43.407 RON

Cifra de afaceri
44.750 RON
Profit net
43.407 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.956 RON +5.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
26.613 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
66 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
26.613 RON +0.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 12.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 12.188 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
12.188 RON -41.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.149 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
26.547 RON +6.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 20.774 RON. Profit: 2.716 RON

Cifra de afaceri: 20.774 RON. Profit: 2.716 RON

Cifra de afaceri
20.774 RON +1186.32% față de anul precedent
Profit net
2.716 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.834 RON +543.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 1.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.615 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.615 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.314 RON
Angajati
1
Datorii
3.862 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataHANAS TIME FULL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

HANAS TIME FULL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Zalău (SĂLAJ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

22.092026Mentiune · Buletin 34884/2026modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 20.08.2026

Companie
HANAS TIME FULL SRL
CUI
27772320
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
22.09.2026
Registrul Comerțului
J2010000373314
EUID
ROONRC.J2010000373314
Sediu
Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, Str. AVRAM IANCU, Nr. 42, camera 2, Bl. M1, Scara A, Ap. 3
Județ
Sălaj
Număr încheiere
742263
Data încheierii
21.09.2026
Număr dosar
3425111
Data dosarului
28.08.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Mariana Tomoroga

Subiecte

modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 2 din 20.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34884/2026 (PDF)
27.072026Mentiune · Buletin 28226/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 15.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
HANAS TIME FULL SRL
CUI
27772320
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
27.07.2026
Registrul Comerțului
J31/373/2010
EUID
ROONRC.J31/373/2010
Sediu
Municipiul Zalău, Jud. Sălaj, Str. AVRAM IANCU, Nr. 42, camera 2, Bl. M1, Scara A, Ap. 3
Județ
Sălaj
Număr încheiere
593496
Data încheierii
27.07.2026
Număr dosar
2825275
Data dosarului
16.07.2026
Tribunal
Sălaj
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 15.07.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2825275 din 16.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 28226/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Sălaj

SUMARCOM S.R.L.
CUI: 14457097CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Marca Com. Marca2002-02-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
444.185 RON
Profit
641 RON
Angajati
1
FLORALEX SRL
CUI: 15848441CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Horoatu Crasnei Com. Horoatu Crasnei2003-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
427.296 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
OPRIŞANA CRIS S.R.L.
CUI: 36467016CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Brusturi Com. Creaca2016-08-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
446.654 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
PETCORI S.R.L.
CUI: 47504519CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Ileanda Com. Ileanda2023-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.136 RON
Profit
57.543 RON
Angajati
1
TEHNO POLAR COM SRL
CUI: 6902347CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei1995-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
487.131 RON
Profit
8.027 RON
Angajati
1
CRUCILE ULIŢII S.R.L.
CUI: 37434513CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Hurez Com. Horoatu Crasnei2017-04-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.890 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Sălaj

ICARUS TRANSILVAN SRL
CUI: 26855290CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Plesca Com. Cizer2010-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.061.983 RON
Profit
520.344 RON
Angajati
2
PIRAMIDA-ELA SRL
CUI: 27840816CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Orş. Şimleu Silvaniei2010-12-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.785.221 RON
Profit
48.714 RON
Angajati
1
IUNCTIS COM SRL
CUI: 26456729CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Sat Ileanda Com. Ileanda2010-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
86.479 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HONEY POROLISSUM SRL
CUI: 27900594CAEN: 4711
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2011-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.250.174 RON
Profit
26.922 RON
Angajati
3

Alte firme din Sălaj

GABRIANCRISS SRL
CUI: 27797252CAEN: 4332
Activ
SĂLAJ, Sat Cheud Com. Năpradea2010-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.364.540 RON
Profit
846.828 RON
Angajati
4
PH ELECTRODES SRL
CUI: 26598430CAEN: 2651
Activ
SĂLAJ, Sat Nuşfalău Com. Nuşfalău2010-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
587.611 RON
Profit
41.735 RON
Angajati
8
DROPHSYSTEM SRL
CUI: 28463323CAEN: 4687
Activ
SĂLAJ, Mun. Zalău2011-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.372.984 RON
Profit
0 RON
Angajati
14
MIROX EXPLOT SRL
CUI: 34951132CAEN: 4520
Activ
SĂLAJ, Sat Glod Com. Gâlgău2015-09-01
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul HANAS TIME FULL SRL?

CUI-ul HANAS TIME FULL SRL este 27772320.

Unde este sediul HANAS TIME FULL SRL?

HANAS TIME FULL SRL are sediul in Romania, SĂLAJ, Mun. Zalău, Str. Avram Iancu nr. 42, 450155, Mun. Zalău, judetul SĂLAJ.

Cand a fost infiintata HANAS TIME FULL SRL?

HANAS TIME FULL SRL a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a HANAS TIME FULL SRL in 2024?

In 2024, HANAS TIME FULL SRL a raportat o cifra de afaceri de 428.676 RON.

Cati angajati are HANAS TIME FULL SRL?

HANAS TIME FULL SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are HANAS TIME FULL SRL?

HANAS TIME FULL SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat HANAS TIME FULL SRL in 2024?

HANAS TIME FULL SRL a inregistrat o pierdere neta de 53.327 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.