Activ Plătitor TVAe‑Factură

THOMAS-TRANS CENTER SRL

CUI: 27829257
CIF: RO27829257
Reg. Com.: J2010000419191
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 20 decembrie 2010 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 10 octombrie 2026 la 12:25

Despre THOMAS-TRANS CENTER SRL

THOMAS-TRANS CENTER SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Cristuru Secuiesc, judetul HARGHITA, infiintata in 2010 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, THOMAS-TRANS CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 510.683 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.5%). Profitul net inregistrat a fost de 80.782 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iunie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
510.683 RON
Venituri totale
533.867 RON
Cheltuieli totale
443.900 RON
Profit brut
89.967 RON
Profit net
80.782 RON
Marja profit net
15,82%
Active imobilizate
320.315 RON
Active circulante
317.094 RON
Stocuri
4.544 RON
Creanțe
54.171 RON
Casa & conturi bănci
258.379 RON
Capital propriu
587.573 RON

Contact

AdresaRomania, HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc, Str. Budai Nagy Antal nr. 66
Telefon0743205501

Adresă sediu social

Romania, HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc, Str. Budai Nagy Antal nr. 66
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc, Str. Budai Nagy Antal nr. 66
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.12.2010
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Odorheiu Secuiesc
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iunie 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
510.683 RON
Rezultat net
80.782 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 510.683 RON 507.949 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 533.867 RON 510.197 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 443.900 RON 432.221 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 89.967 RON 77.976 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 80.782 RON 73.648 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 320.315 RON 339.973 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 317.094 RON 213.039 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 637.409 RON 553.012 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.544 RON 3.136 RON
CreanțeSume de încasat 54.171 RON 73.069 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 258.379 RON 136.834 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 55.410 RON 51.880 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 587.573 RON 506.791 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active637.409RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

8,7 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale637.409 RON
Datorii totale55.410 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
12,7 %Profit net / active totale
ROE
13,7 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
92,2 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 510.683 +0,5% față de anul precedent 533.867 443.900 89.967 +15,4% față de anul precedent 80.782 +9,7% față de anul precedent 0 0
2023 507.949 -11,5% față de anul precedent 510.197 432.221 77.976 -27,9% față de anul precedent 73.648 -28,7% față de anul precedent 0 0
2022 573.995 +14,0% față de anul precedent 576.835 468.630 108.205 +38,1% față de anul precedent 103.325 +39,8% față de anul precedent 0 0
2021 503.613 +5,8% față de anul precedent 505.705 427.363 78.342 -9,4% față de anul precedent 73.905 -9,4% față de anul precedent 0 0
2020 475.980 -33,3% față de anul precedent 528.953 442.459 86.494 +13,0% față de anul precedent 81.602 +17,7% față de anul precedent 0 0
2019 713.767 +0,6% față de anul precedent 723.769 647.213 76.556 +11,7% față de anul precedent 69.321 +13,1% față de anul precedent 0 0
2018 709.324 +55,9% față de anul precedent 724.246 655.703 68.543 +86,8% față de anul precedent 61.301 +91,1% față de anul precedent 0 0
2017 455.084 +45,7% față de anul precedent 460.801 424.116 36.685 +120,7% față de anul precedent 32.076 +210,5% față de anul precedent 0 0
2016 312.380 +6,2% față de anul precedent 314.648 298.027 16.621 +12,5% față de anul precedent 10.329 -17,1% față de anul precedent 0 0
2015 294.171 +1.795,2% față de anul precedent 296.171 281.390 14.781 12.455 Neraportat 0
2014 15.522 15.522 19.810 0 0 4.288 4.754
2013 0 0 1.259 0 0 1.259 1.260
2012 0 23.872 24.763 0 0 891 891

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 320.315 317.094 637.409 4.544 54.171 258.379
2023 339.973 213.039 553.012 3.136 73.069 136.834
2022 315.226 207.352 522.578 2.196 25.396 179.760
2021 345.664 181.334 526.998 945 25.980 154.409
2020 392.139 90.830 482.969 0 14.153 76.677
2019 140.398 154.337 294.735 1.186 30.031 123.120
2018 103.660 147.605 251.265 2.022 56.869 88.714
2017 169.970 63.296 233.266 681 34.177 28.438
2016 58.802 44.329 103.131 7.058 15.887 21.384
2015 89.482 33.400 122.882 0 20.349 13.051
2014 120.162 54.790 174.952 747 46.775 7.268
2013 0 549 549 0 235 314
2012 0 808 808 0 135 673

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 55.410 +6,8% față de anul precedent 587.573 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 51.880 -45,4% față de anul precedent 506.791 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 95.091 -52,7% față de anul precedent 433.146 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 201.177 -12,8% față de anul precedent 329.821 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 230.817 +86,4% față de anul precedent 255.916 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2019 123.803 -19,3% față de anul precedent 174.314 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 153.341 -23,0% față de anul precedent 104.994 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 199.037 +104,8% față de anul precedent 43.693 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 97.207 -18,9% față de anul precedent 11.616 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 119.824 -34,2% față de anul precedent 6.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 182.189 +10.617,0% față de anul precedent -5.905 Neraportat 1
2013 1.700 +143,2% față de anul precedent -1.151 Neraportat 0
2012 699 109 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

5din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2010 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2010 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 510.683 RON. Profit: 80.782 RON

Cifra de afaceri: 510.683 RON. Profit: 80.782 RON

Cifra de afaceri
510.683 RON +0.54% față de anul precedent
Profit net
80.782 RON +9.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
55.410 RON +6.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 507.949 RON. Profit: 73.648 RON

Cifra de afaceri: 507.949 RON. Profit: 73.648 RON

Cifra de afaceri
507.949 RON -11.51% față de anul precedent
Profit net
73.648 RON -28.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
51.880 RON -45.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 573.995 RON. Profit: 103.325 RON

Cifra de afaceri: 573.995 RON. Profit: 103.325 RON

Cifra de afaceri
573.995 RON +13.98% față de anul precedent
Profit net
103.325 RON +39.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
95.091 RON -52.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 503.613 RON. Profit: 73.905 RON

Cifra de afaceri: 503.613 RON. Profit: 73.905 RON

Cifra de afaceri
503.613 RON +5.81% față de anul precedent
Profit net
73.905 RON -9.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
201.177 RON -12.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 475.980 RON. Profit: 81.602 RON

Cifra de afaceri: 475.980 RON. Profit: 81.602 RON

Cifra de afaceri
475.980 RON -33.31% față de anul precedent
Profit net
81.602 RON +17.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
230.817 RON +86.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 713.767 RON. Profit: 69.321 RON

Cifra de afaceri: 713.767 RON. Profit: 69.321 RON

Cifra de afaceri
713.767 RON +0.63% față de anul precedent
Profit net
69.321 RON +13.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
123.803 RON -19.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 709.324 RON. Profit: 61.301 RON

Cifra de afaceri: 709.324 RON. Profit: 61.301 RON

Cifra de afaceri
709.324 RON +55.87% față de anul precedent
Profit net
61.301 RON +91.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
153.341 RON -22.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 455.084 RON. Profit: 32.076 RON

Cifra de afaceri: 455.084 RON. Profit: 32.076 RON

Cifra de afaceri
455.084 RON +45.68% față de anul precedent
Profit net
32.076 RON +210.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
199.037 RON +104.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 312.380 RON. Profit: 10.329 RON

Cifra de afaceri: 312.380 RON. Profit: 10.329 RON

Cifra de afaceri
312.380 RON +6.19% față de anul precedent
Profit net
10.329 RON -17.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
97.207 RON -18.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 294.171 RON. Profit: 12.455 RON

Cifra de afaceri: 294.171 RON. Profit: 12.455 RON

Cifra de afaceri
294.171 RON +1795.19% față de anul precedent
Profit net
12.455 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
119.824 RON -34.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 15.522 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.522 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.522 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.754 RON
Angajati
1
Datorii
182.189 RON +10617% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.260 RON
Angajati
0
Datorii
1.700 RON +143.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
891 RON
Angajati
0
Datorii
699 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2010 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTHOMAS-TRANS CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Cristuru Secuiesc (HARGHITA)

THOMAS-TRANS CENTER SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Cristuru Secuiesc (HARGHITA)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Harghita

DELEBE CALIMANI S.R.L.
CUI: 41721764CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Topliţa2019-10-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.912 RON
Profit
149.490 RON
Angajati
2
SCHELBY’S LIMITED S.R.L.
CUI: 43913278CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Orş. Bălan2021-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.549 RON
Profit
10.041 RON
Angajati
2
SIKA MOVE TRANS S.R.L.
CUI: 38616912CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2017-12-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
536.230 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STONETRUCK KAL S.R.L.
CUI: 44121144CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Sândominic Com. Sândominic2021-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
509.002 RON
Profit
152.478 RON
Angajati
2
ANTAL AREVA TRANS SRL
CUI: 33023043CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Ciucsângeorgiu Com. Ciucsângeorgiu2014-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
568.830 RON
Profit
9.291 RON
Angajati
1
MIHOK-SERV SRL
CUI: 24911491CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Valea lui Antaloc Com. Lunca de Jos2008-12-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
467.576 RON
Profit
25.119 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Harghita

MARTON VOLAN SRL
CUI: 27764840CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Sub Cetate Com. Zetea2010-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
119.271 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
POLITOTAL TRANS SRL
CUI: 28119207CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Sâncrăieni Com. Sâncrăieni2011-03-03
fara e-Factura
GREEN X SPEDITION S.R.L.
CUI: 27608175CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc2010-10-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.145 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ZSOLT SPEED SRL
CUI: 28119215CAEN: 4941
Activ
HARGHITA, Sat Feliceni Com. Feliceni2011-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
184.288 RON
Profit
59.747 RON
Angajati
0

Alte firme din Harghita

LILLA EURO SRL
CUI: 27829249CAEN: 6612
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2010-12-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.681 RON
Profit
117.042 RON
Angajati
1
CROSS-ASISTENT IN BROKERAJ SRL
CUI: 27844060CAEN: 6622
Activ
HARGHITA, Mun. Miercurea Ciuc2010-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.199 RON
Profit
30.752 RON
Angajati
2
AKLOS-COM S.R.L.
CUI: 27770664CAEN: 0210
Activ
HARGHITA, Sat Sânmartin Com. Sânmartin2010-12-03
fara e-Factura
BEMAS GROUP SRL
CUI: 27961206CAEN: 4669
Activ
HARGHITA, Orş. Borsec2011-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.515.982 RON
Profit
778.795 RON
Angajati
1
KULTUR CENTRUM SRL
CUI: 28469733CAEN: 9004
Activ
HARGHITA, Sat Joseni Com. Joseni2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
898.050 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
TOURISM ENTERPRISE S.R.L.
CUI: 20798951CAEN: 5590
Activ
HARGHITA, Mun. Odorheiu Secuiesc2007-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.809 RON
Profit
29.598 RON
Angajati
1
CAR-TRUCK ELECTRO SRL
CUI: 35066083CAEN: 9531
Activ
HARGHITA, Sat Joseni Com. Joseni2015-09-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.105 RON
Profit
28.446 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul THOMAS-TRANS CENTER SRL?

CUI-ul THOMAS-TRANS CENTER SRL este 27829257.

Unde este sediul THOMAS-TRANS CENTER SRL?

THOMAS-TRANS CENTER SRL are sediul in Romania, HARGHITA, Orş. Cristuru Secuiesc, Str. Budai Nagy Antal nr. 66, Orş. Cristuru Secuiesc, judetul HARGHITA.

Cand a fost infiintata THOMAS-TRANS CENTER SRL?

THOMAS-TRANS CENTER SRL a fost infiintata in anul 2010 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a THOMAS-TRANS CENTER SRL in 2024?

In 2024, THOMAS-TRANS CENTER SRL a raportat o cifra de afaceri de 510.683 RON.

Cati angajati are THOMAS-TRANS CENTER SRL?

THOMAS-TRANS CENTER SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are THOMAS-TRANS CENTER SRL?

THOMAS-TRANS CENTER SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat THOMAS-TRANS CENTER SRL in 2024?

THOMAS-TRANS CENTER SRL a inregistrat un profit net de 80.782 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
10 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
10 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.