Activ Plătitor TVA

TOGETHER ADVERTISING SRL

CUI: 27905168
CIF: RO27905168
Reg. Com.: J40/353/2011
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 ianuarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 10:58

Despre TOGETHER ADVERTISING SRL

TOGETHER ADVERTISING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TOGETHER ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 365.657 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+3.0%). Profitul net inregistrat a fost de 23.861 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 29.473 RON in 2011 la 365.657 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
365.657 RON
Venituri totale
367.473 RON
Cheltuieli totale
337.887 RON
Profit brut
29.586 RON
Profit net
23.861 RON
Marja profit net
6,53%
Active imobilizate
39.630 RON
Active circulante
80.045 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
14.275 RON
Casa & conturi bănci
65.770 RON
Capital propriu
24.101 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. HATISULUI nr. 11
Telefon0723219194

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. HATISULUI nr. 11
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. HATISULUI nr. 11
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.01.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 aprilie 2021

Stare inactivitate

Data inactivare
11 aprilie 2019
Data reactivare
14 mai 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
365.657 RON
Rezultat net
23.861 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 365.657 RON 355.117 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 367.473 RON 356.288 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 337.887 RON 288.380 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 29.586 RON 67.908 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 23.861 RON 64.425 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 39.630 RON 62.938 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 80.045 RON 60.498 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 119.675 RON 123.436 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 14.275 RON 798 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 65.770 RON 59.700 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 97.991 RON 63.693 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 24.101 RON 64.665 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active119.675RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

81,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale119.675 RON
Datorii totale97.991 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
19,9 %Profit net / active totale
ROE
99,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,82 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
20,1 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 365.657 +3,0% față de anul precedent 367.473 337.887 29.586 -56,4% față de anul precedent 23.861 -63,0% față de anul precedent 0 0
2023 355.117 -23,3% față de anul precedent 356.288 288.380 67.908 -50,8% față de anul precedent 64.425 -51,8% față de anul precedent 0 0
2022 462.908 +22,5% față de anul precedent 464.453 326.318 138.135 -8,5% față de anul precedent 133.556 -9,5% față de anul precedent 0 0
2021 377.971 +19,0% față de anul precedent 387.042 236.109 150.933 +18,2% față de anul precedent 147.605 +18,5% față de anul precedent 0 0
2020 317.694 +27,3% față de anul precedent 319.514 191.811 127.703 +44,4% față de anul precedent 124.527 +44,9% față de anul precedent 0 0
2019 249.645 -18,8% față de anul precedent 249.751 161.336 88.415 -12,1% față de anul precedent 85.917 -11,9% față de anul precedent 0 0
2018 307.306 +43,0% față de anul precedent 307.363 206.826 100.537 +85,2% față de anul precedent 97.464 +87,2% față de anul precedent 0 0
2017 214.913 -6,6% față de anul precedent 220.144 165.865 54.279 -29,1% față de anul precedent 52.078 -26,1% față de anul precedent 0 0
2016 230.046 -1,8% față de anul precedent 230.177 153.621 76.556 -16,3% față de anul precedent 70.437 -16,5% față de anul precedent 0 0
2015 234.256 +48,7% față de anul precedent 234.359 142.927 91.432 +40,7% față de anul precedent 84.401 +40,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 157.537 +0,4% față de anul precedent 158.870 93.882 64.988 +6,2% față de anul precedent 60.222 +7,1% față de anul precedent 0 0
2013 156.956 +128,2% față de anul precedent 156.956 95.776 61.180 +160,4% față de anul precedent 56.235 +185,7% față de anul precedent 0 0
2012 68.787 +133,4% față de anul precedent 68.787 45.292 23.495 +87,8% față de anul precedent 19.685 +87,5% față de anul precedent 0 0
2011 29.473 29.473 16.959 12.514 10.497 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 39.630 80.045 119.675 0 14.275 65.770
2023 62.938 60.498 123.436 0 798 59.700
2022 81.014 548.139 629.153 0 153.129 395.010
2021 96.088 364.490 460.578 12.177 148.514 203.799
2020 8.797 314.668 323.465 11.530 175.405 127.733
2019 2.430 183.479 185.909 25.532 86.150 71.797
2018 3.414 330.749 334.163 17.472 99.968 213.309
2017 4.828 214.655 219.483 17.413 83.297 113.945
2016 9.284 368.118 377.402 16.917 94.094 257.107
2015 13.824 310.220 324.044 33.067 72.977 204.176
2014 0 194.240 194.240 5.191 65.633 123.416
2013 166 115.173 115.339 2.334 48.364 64.475
2012 0 50.882 50.882 564 45.121 5.197
2011 0 16.970 16.970 0 15.121 1.849

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 97.991 +53,9% față de anul precedent 24.101 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 63.693 -87,2% față de anul precedent 64.665 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 498.690 +380,5% față de anul precedent 133.796 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 103.777 -8,2% față de anul precedent 358.289 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 113.035 +13,1% față de anul precedent 210.684 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 99.916 -21,5% față de anul precedent 86.157 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 127.251 +15,7% față de anul precedent 206.935 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 110.012 +20,4% față de anul precedent 109.471 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 91.369 -1,5% față de anul precedent 286.033 Neraportat 1
2015 92.799 +96,1% față de anul precedent 231.308 Neraportat 0
2014 47.332 +65,2% față de anul precedent 146.908 Neraportat 0
2013 28.653 +39,3% față de anul precedent 86.686 Neraportat 0
2012 20.567 +223,7% față de anul precedent 30.382 Neraportat 0
2011 6.353 10.697 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

37din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 365.657 RON. Profit: 23.861 RON

Cifra de afaceri: 365.657 RON. Profit: 23.861 RON

Cifra de afaceri
365.657 RON +2.97% față de anul precedent
Profit net
23.861 RON -62.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
97.991 RON +53.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 355.117 RON. Profit: 64.425 RON

Cifra de afaceri: 355.117 RON. Profit: 64.425 RON

Cifra de afaceri
355.117 RON -23.29% față de anul precedent
Profit net
64.425 RON -51.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
63.693 RON -87.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 462.908 RON. Profit: 133.556 RON

Cifra de afaceri: 462.908 RON. Profit: 133.556 RON

Cifra de afaceri
462.908 RON +22.47% față de anul precedent
Profit net
133.556 RON -9.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
498.690 RON +380.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 377.971 RON. Profit: 147.605 RON

Cifra de afaceri: 377.971 RON. Profit: 147.605 RON

Cifra de afaceri
377.971 RON +18.97% față de anul precedent
Profit net
147.605 RON +18.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
103.777 RON -8.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 317.694 RON. Profit: 124.527 RON

Cifra de afaceri: 317.694 RON. Profit: 124.527 RON

Cifra de afaceri
317.694 RON +27.26% față de anul precedent
Profit net
124.527 RON +44.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
113.035 RON +13.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 249.645 RON. Profit: 85.917 RON

Cifra de afaceri: 249.645 RON. Profit: 85.917 RON

Cifra de afaceri
249.645 RON -18.76% față de anul precedent
Profit net
85.917 RON -11.85% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
99.916 RON -21.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 307.306 RON. Profit: 97.464 RON

Cifra de afaceri: 307.306 RON. Profit: 97.464 RON

Cifra de afaceri
307.306 RON +42.99% față de anul precedent
Profit net
97.464 RON +87.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
127.251 RON +15.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 214.913 RON. Profit: 52.078 RON

Cifra de afaceri: 214.913 RON. Profit: 52.078 RON

Cifra de afaceri
214.913 RON -6.58% față de anul precedent
Profit net
52.078 RON -26.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
110.012 RON +20.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 230.046 RON. Profit: 70.437 RON

Cifra de afaceri: 230.046 RON. Profit: 70.437 RON

Cifra de afaceri
230.046 RON -1.8% față de anul precedent
Profit net
70.437 RON -16.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
91.369 RON -1.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 234.256 RON. Profit: 84.401 RON

Cifra de afaceri: 234.256 RON. Profit: 84.401 RON

Cifra de afaceri
234.256 RON +48.7% față de anul precedent
Profit net
84.401 RON +40.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
92.799 RON +96.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 157.537 RON. Profit: 60.222 RON

Cifra de afaceri: 157.537 RON. Profit: 60.222 RON

Cifra de afaceri
157.537 RON +0.37% față de anul precedent
Profit net
60.222 RON +7.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
47.332 RON +65.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 156.956 RON. Profit: 56.235 RON

Cifra de afaceri: 156.956 RON. Profit: 56.235 RON

Cifra de afaceri
156.956 RON +128.18% față de anul precedent
Profit net
56.235 RON +185.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
28.653 RON +39.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 68.787 RON. Profit: 19.685 RON

Cifra de afaceri: 68.787 RON. Profit: 19.685 RON

Cifra de afaceri
68.787 RON +133.39% față de anul precedent
Profit net
19.685 RON +87.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
20.567 RON +223.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 29.473 RON. Profit: 10.497 RON

Cifra de afaceri: 29.473 RON. Profit: 10.497 RON

Cifra de afaceri
29.473 RON
Profit net
10.497 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.353 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTOGETHER ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

TOGETHER ADVERTISING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

CONCEPT PRODUCTION EXPERT S.R.L.
CUI: 50377954CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2024-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.998 RON
Profit
224.055 RON
Angajati
1
SIGMA VIEW S.R.L.
CUI: 49107868CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2023-11-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
365.170 RON
Profit
74.049 RON
Angajati
0
ONPOINT AFFILIATION S.R.L.
CUI: 47839786CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2023-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
367.109 RON
Profit
270.426 RON
Angajati
1
MEDIA SIN ADVERTISING SRL
CUI: 32487940CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
364.661 RON
Profit
63.490 RON
Angajati
1
VEKTOR PROMOTION S.R.L.
CUI: 50962435CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2024-11-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
372.031 RON
Profit
199.670 RON
Angajati
1
FUSION GRUP SRL
CUI: 16330692CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2004-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
360.718 RON
Profit
61.261 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

BEST PRINT COMMUNICATION SRL
CUI: 27901786CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.264.655 RON
Profit
399.829 RON
Angajati
1
CRAYON DESIGN SRL
CUI: 27914913CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.267.790 RON
Profit
361.245 RON
Angajati
1
CKC PRO MARTES S.R.L.
CUI: 27899830CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.275 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
FAST PRINTING MANAGEMENT SRL
CUI: 27916337CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.127.738 RON
Profit
224.139 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

RAZANA SPORT S.R.L.
CUI: 27901832CAEN: 9312
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.400 RON
Profit
1.232 RON
Angajati
0
DCTS STRUCTURI SRL
CUI: 27905206CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.374.929 RON
Profit
959.907 RON
Angajati
8
OMEGA 360 HUB S.R.L.
CUI: 27900691CAEN: 4712
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.636.788 RON
Profit
415.843 RON
Angajati
2
DIGIMALL S.R.L.
CUI: 27911615CAEN: 4651
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
113.322 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
HOST-AGE.RO GAZDUIRE WEB SRL
CUI: 27953009CAEN: 6110
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.196.891 RON
Profit
116.311 RON
Angajati
1
BUZZ FINANCE SRL
CUI: 27397434CAEN: 9602
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2010-09-17
fara e-Factura
WHITE GARDEN SRL
CUI: 28333200CAEN: 5611
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.819.115 RON
Profit
27.419 RON
Angajati
20
LC RHEA MEDICAL CARE SRL
CUI: 22512001CAEN: 4774
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-10-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.295.809 RON
Profit
1.456.541 RON
Angajati
2
ALLMAR ELECTRIC TOOL SRL
CUI: 31861221CAEN: 4321
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.485 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TOGETHER ADVERTISING SRL?

CUI-ul TOGETHER ADVERTISING SRL este 27905168.

Unde este sediul TOGETHER ADVERTISING SRL?

TOGETHER ADVERTISING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Str. HATISULUI nr. 11, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata TOGETHER ADVERTISING SRL?

TOGETHER ADVERTISING SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TOGETHER ADVERTISING SRL in 2024?

In 2024, TOGETHER ADVERTISING SRL a raportat o cifra de afaceri de 365.657 RON.

Cati angajati are TOGETHER ADVERTISING SRL?

TOGETHER ADVERTISING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TOGETHER ADVERTISING SRL?

TOGETHER ADVERTISING SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat TOGETHER ADVERTISING SRL in 2024?

TOGETHER ADVERTISING SRL a inregistrat un profit net de 23.861 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.