Activ

GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

CUI: 27919279
CIF: 27919279
Reg. Com.: F33/53/2011
CAEN: 0141
Formă: Necunoscut
Înființată: 20 ianuarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Creşterea bovinelor de lapte

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 13:47

Despre GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ

GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este o necunoscut cu sediul in Sat Bosanci Com. Bosanci, judetul SUCEAVA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Creşterea bovinelor de lapte" (cod CAEN 0141), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045
Telefon0730116180

Adresă sediu social

Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045
Cod poștal: 727045
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045
Cod postal
727045
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Stare inregistrare
Înregistrat din 19.01.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Suceava
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2018

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

3 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2018 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2018
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
3 repere · toți anii

2018 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 1 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0141 in Sat Bosanci Com. Bosanci (SUCEAVA)

GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (Necunoscut) - CAEN 0141 in Sat Bosanci Com. Bosanci (SUCEAVA)

3 din 3 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Cele mai mari firme — CAEN 0141, Suceava

DANY LILY SRL
CUI: 17421675CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Sat Neagra Şarului Com. Şaru Dornei2005-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.490.760 RON
Profit
272.183 RON
Angajati
27
VALEA RAIULUI SRL
CUI: 17078500CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Sat Stulpicani Com. Stulpicani2004-12-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.833.557 RON
Profit
33.298 RON
Angajati
12
FERMA SORIN SRL
CUI: 17950463CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Sat Drăgoieşti Com. Drăgoieşti2005-09-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.622.779 RON
Profit
21.225 RON
Angajati
13
DANICOST GROUP SRL
CUI: 13639775CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Sat Liteni Orş. Liteni2001-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.331.553 RON
Profit
560.623 RON
Angajati
16
STEFANLACTO S.R.L.
CUI: 34253822CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc2015-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.757.210 RON
Profit
648.689 RON
Angajati
6
FERMA NICOARĂ S.R.L.
CUI: 34668099CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Sat Plăvălari Com. Udeşti2015-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.344.266 RON
Profit
545.802 RON
Angajati
7
BEAUTIFUL - AGRO - FARM SRL
CUI: 28340100CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Sat Marginea Com. Marginea2011-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.676.346 RON
Profit
5.008 RON
Angajati
4
LITU PRODCOM SRL
CUI: 2693019CAEN: 0141
Activ
SUCEAVA, Mun. Câmpulung Moldovenesc1993-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.631.690 RON
Profit
29.815 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

CUI-ul GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ este 27919279.

Unde este sediul GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are sediul in Romania, SUCEAVA, Sat Bosanci Com. Bosanci, 727045, Sat Bosanci Com. Bosanci, judetul SUCEAVA.

Cand a fost infiintata GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Ce activitate are GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ?

GAVRILOVICI ANGELA - ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ are codul CAEN principal 0141 (Creşterea bovinelor de lapte).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.