Activ Plătitor TVAe‑Factură

ECOTIC BAT SRL

CUI: 27929841
CIF: RO27929841
Reg. Com.: J2011000584409
CAEN: 8299
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 ianuarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:20

Despre ECOTIC BAT SRL

ECOTIC BAT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a." (cod CAEN 8299), in sectorul activitati profesionale, stiintifice si tehnice. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ECOTIC BAT SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.627.795 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-2.0%). Profitul net inregistrat a fost de 292.716 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din august 2025. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
7.627.795 RON
Venituri totale
7.964.560 RON
Cheltuieli totale
7.671.844 RON
Profit brut
292.716 RON
Profit net
292.716 RON
Marja profit net
3,84%
Active imobilizate
79.132 RON
Active circulante
10.937.881 RON
Stocuri
25.113 RON
Creanțe
3.134.731 RON
Casa & conturi bănci
342.153 RON
Capital propriu
765.506 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Int. Mihai Eminescu nr. 108-112, 2

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Int. Mihai Eminescu nr. 108-112, 2
Cod poștal: 2
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Int. Mihai Eminescu nr. 108-112, 2
Cod postal
2
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 24.11.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 2 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 august 2025)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
7.627.795 RON
Rezultat net
292.716 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 7.627.795 RON 7.784.065 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 7.964.560 RON 8.120.740 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.671.844 RON 7.560.617 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 292.716 RON 560.123 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 292.716 RON 560.123 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 79.132 RON 74.457 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 10.937.881 RON 9.502.244 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 11.017.013 RON 9.576.701 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 25.113 RON 38.486 RON
CreanțeSume de încasat 3.134.731 RON 3.094.095 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 342.153 RON 644.035 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.095.557 RON 1.282.876 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 765.506 RON 2.045.883 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active11.017.013RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

9,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale11.017.013 RON
Datorii totale1.095.557 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,7 %Profit net / active totale
ROE
38,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
9,98 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
6,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 7.627.795 -2,0% față de anul precedent 7.964.560 7.671.844 292.716 -47,7% față de anul precedent 292.716 -47,7% față de anul precedent 0 0
2023 7.784.065 +5,2% față de anul precedent 8.120.740 7.560.617 560.123 +251,6% față de anul precedent 560.123 +251,6% față de anul precedent 0 0
2022 7.396.721 +13,9% față de anul precedent 7.520.207 7.360.885 159.322 +31,1% față de anul precedent 159.322 +31,1% față de anul precedent 0 0
2021 6.494.826 +23,9% față de anul precedent 6.530.752 6.409.217 121.535 -34,8% față de anul precedent 121.535 -21,3% față de anul precedent 0 0
2020 5.240.330 +12,5% față de anul precedent 5.275.078 5.088.560 186.518 -48,7% față de anul precedent 154.483 -51,5% față de anul precedent 0 0
2019 4.658.202 +44,4% față de anul precedent 4.736.560 4.372.954 363.606 -38,6% față de anul precedent 318.438 -43,1% față de anul precedent 0 0
2018 3.226.262 +227,7% față de anul precedent 3.241.040 2.649.138 591.902 +851,9% față de anul precedent 559.639 +800,0% față de anul precedent 0 0
2017 984.445 -13,2% față de anul precedent 986.269 924.086 62.183 -17,6% față de anul precedent 62.183 -17,6% față de anul precedent 0 0
2016 1.134.512 +51,1% față de anul precedent 1.134.943 1.059.526 75.417 +123,0% față de anul precedent 75.417 +544,4% față de anul precedent 0 0
2015 750.995 -3,4% față de anul precedent 759.641 725.816 33.825 +152,7% față de anul precedent 11.704 +363,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 777.155 +2,4% față de anul precedent 778.752 765.364 13.388 -87,4% față de anul precedent 2.526 -97,2% față de anul precedent 0 0
2013 759.316 +334,3% față de anul precedent 763.190 657.175 106.015 91.537 0 0
2012 174.856 181.812 187.940 0 0 6.128 6.128
2011 0 7.185 16.291 0 0 9.106 9.106

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 79.132 10.937.881 11.017.013 25.113 3.134.731 342.153
2023 74.457 9.502.244 9.576.701 38.486 3.094.095 644.035
2022 41.716 8.077.013 8.118.729 91.969 2.741.734 3.202.754
2021 33.509 6.314.542 6.348.051 104.137 1.776.094 4.434.311
2020 72.727 5.170.530 5.243.257 174.793 1.755.398 3.240.339
2019 120.830 3.752.776 3.873.606 57.705 1.872.848 1.822.223
2018 96.541 2.969.414 3.065.955 198.729 1.275.333 1.495.352
2017 5.983 2.165.131 2.171.114 37.335 934.522 1.193.274
2016 3.993 970.073 974.066 700 496.675 472.698
2015 14.824 515.517 530.341 4.749 297.880 212.888
2014 31.110 402.700 433.810 4.882 329.056 68.762
2013 19.850 493.861 513.711 837 340.686 152.338
2012 2.744 308.791 311.535 47.084 185.240 16.467
2011 0 138.250 138.250 0 3.071 15.179

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.095.557 -14,6% față de anul precedent 765.506 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2023 1.282.876 +39,6% față de anul precedent 2.045.883 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2022 918.857 +69,8% față de anul precedent 1.485.760 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2021 541.110 -29,1% față de anul precedent 1.326.439 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2020 762.820 +136,3% față de anul precedent 1.204.904 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2019 322.761 +64,6% față de anul precedent 1.050.403 Neraportat 5 -72,2% față de anul precedent
2018 196.090 -31,3% față de anul precedent 813.065 Neraportat 18 +12,5% față de anul precedent
2017 285.378 +134,7% față de anul precedent 253.425 Neraportat 16 +14,3% față de anul precedent
2016 121.615 -21,6% față de anul precedent 295.951 Neraportat 14 +250,0% față de anul precedent
2015 155.158 -13,8% față de anul precedent 220.533 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2014 179.981 -41,5% față de anul precedent 208.829 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2013 307.408 +56,2% față de anul precedent 206.303 Neraportat 4 -73,3% față de anul precedent
2012 196.769 +1.033,7% față de anul precedent 114.766 Neraportat 15
2011 17.356 120.894 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

32din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare12 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VNVALENTIN NEGOIŢĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2025 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2025
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2025 2 repere

Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 15101/2025cod obiect de activitate

cod obiect de activitate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 7.627.795 RON. Profit: 292.716 RON

Cifra de afaceri: 7.627.795 RON. Profit: 292.716 RON

Cifra de afaceri
7.627.795 RON -2.01% față de anul precedent
Profit net
292.716 RON -47.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
1.095.557 RON -14.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.784.065 RON. Profit: 560.123 RON

Cifra de afaceri: 7.784.065 RON. Profit: 560.123 RON

Cifra de afaceri
7.784.065 RON +5.24% față de anul precedent
Profit net
560.123 RON +251.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
1.282.876 RON +39.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 7.396.721 RON. Profit: 159.322 RON

Cifra de afaceri: 7.396.721 RON. Profit: 159.322 RON

Cifra de afaceri
7.396.721 RON +13.89% față de anul precedent
Profit net
159.322 RON +31.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
918.857 RON +69.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 6.494.826 RON. Profit: 121.535 RON

Cifra de afaceri: 6.494.826 RON. Profit: 121.535 RON

Cifra de afaceri
6.494.826 RON +23.94% față de anul precedent
Profit net
121.535 RON -21.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
541.110 RON -29.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.240.330 RON. Profit: 154.483 RON

Cifra de afaceri: 5.240.330 RON. Profit: 154.483 RON

Cifra de afaceri
5.240.330 RON +12.5% față de anul precedent
Profit net
154.483 RON -51.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
762.820 RON +136.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.658.202 RON. Profit: 318.438 RON

Cifra de afaceri: 4.658.202 RON. Profit: 318.438 RON

Cifra de afaceri
4.658.202 RON +44.38% față de anul precedent
Profit net
318.438 RON -43.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -72.22% față de anul precedent
Datorii
322.761 RON +64.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.226.262 RON. Profit: 559.639 RON

Cifra de afaceri: 3.226.262 RON. Profit: 559.639 RON

Cifra de afaceri
3.226.262 RON +227.72% față de anul precedent
Profit net
559.639 RON +799.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
18 +12.5% față de anul precedent
Datorii
196.090 RON -31.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 984.445 RON. Profit: 62.183 RON

Cifra de afaceri: 984.445 RON. Profit: 62.183 RON

Cifra de afaceri
984.445 RON -13.23% față de anul precedent
Profit net
62.183 RON -17.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
16 +14.29% față de anul precedent
Datorii
285.378 RON +134.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.134.512 RON. Profit: 75.417 RON

Cifra de afaceri: 1.134.512 RON. Profit: 75.417 RON

Cifra de afaceri
1.134.512 RON +51.07% față de anul precedent
Profit net
75.417 RON +544.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +250% față de anul precedent
Datorii
121.615 RON -21.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 750.995 RON. Profit: 11.704 RON

Cifra de afaceri: 750.995 RON. Profit: 11.704 RON

Cifra de afaceri
750.995 RON -3.37% față de anul precedent
Profit net
11.704 RON +363.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
155.158 RON -13.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 777.155 RON. Profit: 2.526 RON

Cifra de afaceri: 777.155 RON. Profit: 2.526 RON

Cifra de afaceri
777.155 RON +2.35% față de anul precedent
Profit net
2.526 RON -97.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
179.981 RON -41.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 759.316 RON. Profit: 91.537 RON

Cifra de afaceri: 759.316 RON. Profit: 91.537 RON

Cifra de afaceri
759.316 RON +334.25% față de anul precedent
Profit net
91.537 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -73.33% față de anul precedent
Datorii
307.408 RON +56.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 174.856 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.856 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.856 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.128 RON
Angajati
15
Datorii
196.769 RON +1033.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.106 RON
Angajati
0
Datorii
17.356 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataECOTIC BAT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

ECOTIC BAT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8299 in Sector 2 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.042025Mentiune · Buletin 15101/2025cod obiect de activitate

cod obiect de activitate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.04.2025,, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
ECOTIC BAT SRL
CUI
27929841
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.04.2025
Registrul Comerțului
J2011000584409
EUID
ROONRC.J2011000584409
Sediu
Bucureşti Sectorul 4, Splaiul UNIRII, Nr. 86, CAMERA 6, Etaj 4
Județ
București
Număr încheiere
323311
Data încheierii
09.04.2025
Număr dosar
1319247
Data dosarului
02.04.2025
Tribunal
Bucureşti
Registrator
Anişoara Preda

Subiecte

cod obiect de activitate

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1319247 din 01.04.2025
  • Decizie asociat unic nr. 36 din 01.04.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 15101/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2019-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.836.401 RON
Profit
320.760 RON
Angajati
29
EXCEL SMART HUB SRL
CUI: 37903660CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2017-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.601.569 RON
Profit
0 RON
Angajati
10
CEFK PARTNERS S.R.L.
CUI: 40774124CAEN: 4322
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2019-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.909.651 RON
Profit
323.562 RON
Angajati
18
DM INTERNATIONAL COLLECTION SRL
CUI: 13348423CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2000-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.434.017 RON
Profit
559.939 RON
Angajati
20
RLG REBAT ROMANIA S.R.L.
CUI: 26300001CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2009-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.576.125 RON
Profit
1.235.720 RON
Angajati
2
QUALITY OPERATORS S.R.L.
CUI: 47143090CAEN: 8299
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2022-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.792.880 RON
Profit
358.537 RON
Angajati
61

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8299, Municipiul Bucureşti

R&R PAYROLL & HR SOLUTIONS SRL
CUI: 27937020CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
168.602 RON
Profit
71.396 RON
Angajati
1
BILAN FIN SERVICES SRL
CUI: 27911488CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.275 RON
Profit
128.130 RON
Angajati
1
SAM EXCLUSIVE SRL
CUI: 27951920CAEN: 8299
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.873 RON
Profit
165.219 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

CCA CARAVANTEAM SRL
CUI: 27929035CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.627 RON
Profit
10.338 RON
Angajati
0
AUDITECO GES SRL
CUI: 27929868CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-01-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.411.135 RON
Profit
17.417 RON
Angajati
13
ALPHA LANGUAGE CENTER SRL
CUI: 27927808CAEN: 8559
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-01-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
696.259 RON
Profit
15.090 RON
Angajati
3
AVAREAL SRL
CUI: 27933966CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-01-24
fara e-Factura
CUBE MEDIA ADVERTISING SRL
CUI: 27883310CAEN: 1812
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.527.894 RON
Profit
906.311 RON
Angajati
8
TOP TEA COMPANY SRL
CUI: 27969390CAEN: 4729
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.230.291 RON
Profit
323.683 RON
Angajati
5
MARVEL BUSINESS S.R.L.
CUI: 27419370CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2010-09-23
fara e-Factura
ADLD VISION INVEST SRL
CUI: 28353347CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
STO EXPRESS S.R.L.
CUI: 22539627CAEN: 4941
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2007-10-10
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ECOTIC BAT SRL?

CUI-ul ECOTIC BAT SRL este 27929841.

Unde este sediul ECOTIC BAT SRL?

ECOTIC BAT SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti, Int. Mihai Eminescu nr. 108-112, 2, Sector 2 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata ECOTIC BAT SRL?

ECOTIC BAT SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ECOTIC BAT SRL in 2024?

In 2024, ECOTIC BAT SRL a raportat o cifra de afaceri de 7.627.795 RON.

Cati angajati are ECOTIC BAT SRL?

ECOTIC BAT SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are ECOTIC BAT SRL?

ECOTIC BAT SRL are codul CAEN principal 8299 (Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ECOTIC BAT SRL in 2024?

ECOTIC BAT SRL a inregistrat un profit net de 292.716 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.