Activ e‑Factură

BAD INSTAL SRL

CUI: 27972809
CIF: 27972809
Reg. Com.: J2011000083267
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 februarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:47

Despre BAD INSTAL SRL

BAD INSTAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Luduş, judetul MUREŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BAD INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.343 RON, in crestere fata de anul precedent (+15.4%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut de la 8.307 RON in 2011 la 9.343 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
9.343 RON
Venituri totale
10.327 RON
Cheltuieli totale
11.662 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
38 RON
Active circulante
9.477 RON
Stocuri
1.689 RON
Creanțe
800 RON
Casa & conturi bănci
6.988 RON
Capital propriu
9.220 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Rîndunelelor, 545200
Telefon0744334046

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Rîndunelelor, 545200
Cod poștal: 545200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Rîndunelelor, 545200
Cod postal
545200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.02.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Luduş
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 aprilie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
9.343 RON
Rezultat net
-1.335 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 9.343 RON 8.098 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 10.327 RON 8.098 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 11.662 RON 7.916 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 182 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 151 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.335 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.335 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 38 RON 38 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 9.477 RON 10.729 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.515 RON 10.767 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.689 RON 1.528 RON
CreanțeSume de încasat 800 RON 1.579 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.988 RON 7.622 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 295 RON 212 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 9.220 RON 10.555 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.515RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.515 RON
Datorii totale295 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
32,13 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 9.343 +15,4% față de anul precedent 10.327 11.662 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.335 1.335
2023 8.098 +20,5% față de anul precedent 8.098 7.916 182 151 0 0
2022 6.722 -30,3% față de anul precedent 6.722 10.061 0 0 3.339 3.536
2021 9.643 -39,6% față de anul precedent 9.643 14.397 0 0 4.754 5.043
2020 15.954 +11,5% față de anul precedent 15.954 17.806 0 0 1.852 2.327
2019 14.313 -31,1% față de anul precedent 14.313 19.794 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 5.481 5.910
2018 20.773 +5,9% față de anul precedent 20.773 19.445 1.328 -75,4% față de anul precedent 705 -85,4% față de anul precedent 0 0
2017 19.618 -1,1% față de anul precedent 19.623 14.220 5.403 -0,4% față de anul precedent 4.814 -0,3% față de anul precedent 0 0
2016 19.831 +12,3% față de anul precedent 19.832 14.407 5.425 +1,1% față de anul precedent 4.828 -0,2% față de anul precedent 0 0
2015 17.656 -12,8% față de anul precedent 17.656 12.288 5.368 -34,9% față de anul precedent 4.838 -36,7% față de anul precedent Neraportat 0
2014 20.242 -3,0% față de anul precedent 20.245 12.001 8.244 +55,6% față de anul precedent 7.637 +63,5% față de anul precedent 0 0
2013 20.871 -52,2% față de anul precedent 20.887 15.589 5.298 -71,0% față de anul precedent 4.671 -69,6% față de anul precedent 0 0
2012 43.649 +425,5% față de anul precedent 43.654 25.382 18.272 15.348 0 0
2011 8.307 8.307 12.021 0 0 3.714 3.714

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 38 9.477 9.515 1.689 800 6.988
2023 38 10.729 10.767 1.528 1.579 7.622
2022 620 10.632 11.252 1.955 0 8.677
2021 1.668 12.726 14.394 1.717 0 11.009
2020 7.277 11.991 19.268 1.003 0 10.988
2019 15.323 6.410 21.733 1.895 0 4.515
2018 18.051 11.634 29.685 4.465 0 7.169
2017 20.662 9.611 30.273 3.712 802 5.097
2016 15.878 14.486 30.364 3.243 120 11.123
2015 21.185 8.974 30.159 1.749 338 6.887
2014 14.241 11.340 25.581 1.785 3.106 6.449
2013 15.102 21.473 36.575 368 1.850 19.255
2012 12.962 19.722 32.684 0 2.700 17.022
2011 13.378 4.403 17.781 0 745 3.658

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 295 +39,2% față de anul precedent 9.220 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 212 -75,0% față de anul precedent 10.555 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 847 +87,0% față de anul precedent 10.405 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 453 +59,5% față de anul precedent 13.941 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 284 -32,5% față de anul precedent 18.984 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 421 -82,9% față de anul precedent 21.312 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 2.463 +49,2% față de anul precedent 27.222 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.651 +6,1% față de anul precedent 28.622 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.556 +32,0% față de anul precedent 28.808 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 1.179 -18,1% față de anul precedent 28.980 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 1.439 -92,8% față de anul precedent 24.142 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 20.070 -15,9% față de anul precedent 16.505 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 23.850 +12,0% față de anul precedent 8.834 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 21.295 -3.514 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ADALEXANDRU- DANIEL BOTOŞERadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22218/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 9.343 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.343 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.343 RON +15.37% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.335 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
295 RON +39.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 8.098 RON. Profit: 151 RON

Cifra de afaceri: 8.098 RON. Profit: 151 RON

Cifra de afaceri
8.098 RON +20.47% față de anul precedent
Profit net
151 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
212 RON -74.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.722 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.722 RON -30.29% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.536 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
847 RON +86.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.643 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.643 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.643 RON -39.56% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.043 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
453 RON +59.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 15.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.954 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.954 RON +11.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.327 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
284 RON -32.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 14.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.313 RON -31.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.910 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
421 RON -82.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 20.773 RON. Profit: 705 RON

Cifra de afaceri: 20.773 RON. Profit: 705 RON

Cifra de afaceri
20.773 RON +5.89% față de anul precedent
Profit net
705 RON -85.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.463 RON +49.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 19.618 RON. Profit: 4.814 RON

Cifra de afaceri: 19.618 RON. Profit: 4.814 RON

Cifra de afaceri
19.618 RON -1.07% față de anul precedent
Profit net
4.814 RON -0.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.651 RON +6.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 19.831 RON. Profit: 4.828 RON

Cifra de afaceri: 19.831 RON. Profit: 4.828 RON

Cifra de afaceri
19.831 RON +12.32% față de anul precedent
Profit net
4.828 RON -0.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.556 RON +31.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 17.656 RON. Profit: 4.838 RON

Cifra de afaceri: 17.656 RON. Profit: 4.838 RON

Cifra de afaceri
17.656 RON -12.78% față de anul precedent
Profit net
4.838 RON -36.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.179 RON -18.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 20.242 RON. Profit: 7.637 RON

Cifra de afaceri: 20.242 RON. Profit: 7.637 RON

Cifra de afaceri
20.242 RON -3.01% față de anul precedent
Profit net
7.637 RON +63.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.439 RON -92.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 20.871 RON. Profit: 4.671 RON

Cifra de afaceri: 20.871 RON. Profit: 4.671 RON

Cifra de afaceri
20.871 RON -52.18% față de anul precedent
Profit net
4.671 RON -69.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.070 RON -15.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 43.649 RON. Profit: 15.348 RON

Cifra de afaceri: 43.649 RON. Profit: 15.348 RON

Cifra de afaceri
43.649 RON +425.45% față de anul precedent
Profit net
15.348 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.850 RON +12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 8.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.307 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.714 RON
Angajati
1
Datorii
21.295 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBAD INSTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Orş. Luduş (MUREŞ)

BAD INSTAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Orş. Luduş (MUREŞ)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

10.062026Mentiune · Buletin 22218/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
BAD INSTAL SRL
CUI
27972809
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
10.06.2026
Registrul Comerțului
J26/83/2011
EUID
ROONRC.J26/83/2011
Sediu
Loc. Luduş, Oraş Luduş, Jud. Mureş, Str. RÎNDUNELELOR, Bl. 5, Scara B, Ap. 8
Județ
Mureş
Număr încheiere
468681
Data încheierii
10.06.2026
Număr dosar
2271004
Data dosarului
05.06.2026
Tribunal
Mures
Registrator
Cristina Feodor

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 2271004 din 05.06.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 22218/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Mureş

DUMA DAVARI INST S.R.L.
CUI: 44592222CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş2021-07-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
INSTALDEM S.R.L.
CUI: 17172280CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2005-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.285 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
THERMACOM S.R.L.
CUI: 8193373CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Sighişoara1996-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.167 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALTVINSTAL S.R.L.
CUI: 15169351CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2003-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.247 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IBRAILCOLD S.R.L.
CUI: 39567451CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2018-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.750 RON
Profit
16.770 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Mureş

KMTECH SRL
CUI: 26920658CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.842 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ESSENTIALE INSTAL SRL
CUI: 28067108CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2011-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
653.424 RON
Profit
22.544 RON
Angajati
3
NV PROIECT INSTAL SRL
CUI: 25930726CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş2009-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
92.266 RON
Profit
1.324 RON
Angajati
2
KRAFTSZER TECH SRL
CUI: 28276139CAEN: 4322
Activ
MUREŞ, Sat Berghia Com. Pănet2011-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.208.823 RON
Profit
179.800 RON
Angajati
14

Alte firme din Mureş

R & K TECH SRL
CUI: 27972795CAEN: 7022
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-02-02
fara e-Factura
HAIRPASSION SRL
CUI: 27979017CAEN: 9621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
511.917 RON
Profit
24.769 RON
Angajati
2
GUSCAR SRL
CUI: 27943226CAEN: 5320
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2011-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
204.214 RON
Profit
27.552 RON
Angajati
0
MBF NETWORK S.R.L.
CUI: 28011700CAEN: 6201
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
340.296 RON
Profit
80.303 RON
Angajati
3
CDIT SRL
CUI: 27634875CAEN: 6220
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2010-10-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
118.580 RON
Profit
88.183 RON
Angajati
0
DENTA AUR SRL
CUI: 28242950CAEN: 8623
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2011-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.633 RON
Profit
224.420 RON
Angajati
2
POLIMAR SRL
CUI: 23569375CAEN: 8621
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2008-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.680 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ALFA S NORI SRL
CUI: 31139751CAEN: 6820
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2013-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.148 RON
Profit
128.724 RON
Angajati
1
NATALIAMIRUNA AGRO S.R.L.
CUI: 45348340CAEN: 0111
Activ
MUREŞ, Sat Pârâu Crucii Com. Pogăceaua2021-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
554.258 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BAD INSTAL SRL?

CUI-ul BAD INSTAL SRL este 27972809.

Unde este sediul BAD INSTAL SRL?

BAD INSTAL SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Orş. Luduş, Str. Rîndunelelor, 545200, Orş. Luduş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata BAD INSTAL SRL?

BAD INSTAL SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BAD INSTAL SRL in 2024?

In 2024, BAD INSTAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 9.343 RON.

Cati angajati are BAD INSTAL SRL?

BAD INSTAL SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BAD INSTAL SRL?

BAD INSTAL SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat BAD INSTAL SRL in 2024?

BAD INSTAL SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.335 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.