Activ Plătitor TVA

VEAPLAST GRUP SRL

CUI: 27988619
CIF: RO27988619
Reg. Com.: J2011000240352
CAEN: 4683
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 4 februarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 21:08

Despre VEAPLAST GRUP SRL

VEAPLAST GRUP SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Săcălaz Com. Săcălaz, judetul TIMIŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare" (cod CAEN 4683), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, VEAPLAST GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.883.202 RON, in crestere fata de anul precedent (+41.0%). Profitul net inregistrat a fost de 408.451 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 3, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 66.747 RON in 2011 la 1.883.202 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.883.202 RON
Venituri totale
1.899.829 RON
Cheltuieli totale
1.442.784 RON
Profit brut
457.045 RON
Profit net
408.451 RON
Marja profit net
21,69%
Active imobilizate
87.709 RON
Active circulante
2.575.482 RON
Stocuri
1.513.610 RON
Creanțe
1.041.532 RON
Casa & conturi bănci
20.340 RON
Capital propriu
1.502.508 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz, Str. Constructorilor nr. 4A, 307370
Telefon0752113839

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz, Str. Constructorilor nr. 4A, 307370
Cod poștal: 307370
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz, Str. Constructorilor nr. 4A, 307370
Cod postal
307370
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 04.02.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2016

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.883.202 RON
Rezultat net
408.451 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.883.202 RON 1.335.616 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.899.829 RON 1.354.883 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.442.784 RON 1.051.595 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 457.045 RON 303.288 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 408.451 RON 291.633 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 87.709 RON 109.169 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.575.482 RON 2.148.164 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.663.191 RON 2.257.333 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 1.513.610 RON 995.725 RON
CreanțeSume de încasat 1.041.532 RON 1.126.534 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 20.340 RON 25.905 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.160.683 RON 1.163.702 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.502.508 RON 1.094.057 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 3 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active2.663.191RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

43,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.663.191 RON
Datorii totale1.160.683 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
15,3 %Profit net / active totale
ROE
27,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,22 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
56,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.883.202 +41,0% față de anul precedent 1.899.829 1.442.784 457.045 +50,7% față de anul precedent 408.451 +40,1% față de anul precedent 0 0
2023 1.335.616 -43,3% față de anul precedent 1.354.883 1.051.595 303.288 -2,8% față de anul precedent 291.633 +0,1% față de anul precedent 0 0
2022 2.355.050 +58,5% față de anul precedent 2.400.421 2.088.431 311.990 +64,5% față de anul precedent 291.404 +65,4% față de anul precedent 0 0
2021 1.485.559 +14,2% față de anul precedent 1.525.778 1.336.083 189.695 +9,7% față de anul precedent 176.139 +10,1% față de anul precedent 0 0
2020 1.301.271 +6,5% față de anul precedent 1.379.622 1.206.714 172.908 +62,8% față de anul precedent 160.038 +74,4% față de anul precedent 0 0
2019 1.221.890 +14,0% față de anul precedent 1.447.282 1.341.087 106.195 +177,3% față de anul precedent 91.786 +233,0% față de anul precedent 0 0
2018 1.071.543 +22,7% față de anul precedent 1.071.823 1.033.526 38.297 +243,0% față de anul precedent 27.566 +879,3% față de anul precedent 0 0
2017 873.612 -24,0% față de anul precedent 882.837 871.673 11.164 2.815 0 0
2016 1.149.317 -2,5% față de anul precedent 1.158.817 1.160.396 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.579 2.206
2015 1.178.419 +287,6% față de anul precedent 1.179.446 1.150.891 28.555 +196,2% față de anul precedent 22.737 +197,3% față de anul precedent Neraportat 0
2014 304.030 +33.643,6% față de anul precedent 306.512 296.873 9.639 7.648 0 0
2013 901 -73,3% față de anul precedent 901 6.255 0 0 5.354 5.381
2012 3.368 -95,0% față de anul precedent 3.373 10.994 0 0 7.621 7.621
2011 66.747 67.137 75.315 0 0 8.178 8.178

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 87.709 2.575.482 2.663.191 1.513.610 1.041.532 20.340
2023 109.169 2.148.164 2.257.333 995.725 1.126.534 25.905
2022 170.843 1.552.918 1.723.761 603.069 931.362 18.487
2021 217.270 1.256.887 1.474.157 883.914 365.710 7.263
2020 225.954 1.004.000 1.229.954 538.655 368.356 96.989
2019 125.995 803.418 929.413 330.396 468.529 4.493
2018 148.659 627.709 776.368 377.587 191.230 58.892
2017 201.079 543.951 745.030 327.255 208.329 8.367
2016 109.792 332.043 441.835 57.138 261.880 13.025
2015 31.401 113.167 144.568 59.564 29.181 24.422
2014 11.219 48.866 60.085 19.344 27.985 1.537
2013 644 28.946 29.590 22.649 6.189 108
2012 644 21.953 22.597 15.601 6.349 3
2011 644 38.806 39.450 33.043 5.474 289

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.160.683 -0,3% față de anul precedent 1.502.508 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2023 1.163.702 +21,2% față de anul precedent 1.094.057 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 960.421 -4,0% față de anul precedent 764.477 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2021 1.000.188 +7,4% față de anul precedent 474.123 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2020 931.734 +17,8% față de anul precedent 298.220 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 791.099 +30,7% față de anul precedent 138.895 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 605.101 +0,6% față de anul precedent 105.874 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 601.329 +67,3% față de anul precedent 78.308 Neraportat 1 -66,7% față de anul precedent
2016 359.443 +150,7% față de anul precedent 16.999 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2015 143.384 +95,3% față de anul precedent 9.405 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2014 73.417 +45,2% față de anul precedent -13.332 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 50.570 +9,6% față de anul precedent -20.980 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 46.131 -3,0% față de anul precedent -15.599 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 47.537 -7.978 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

7din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare7 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VPVALENTINA POPESCUadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12860/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.883.202 RON. Profit: 408.451 RON

Cifra de afaceri: 1.883.202 RON. Profit: 408.451 RON

Cifra de afaceri
1.883.202 RON +41% față de anul precedent
Profit net
408.451 RON +40.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
1.160.683 RON -0.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.335.616 RON. Profit: 291.633 RON

Cifra de afaceri: 1.335.616 RON. Profit: 291.633 RON

Cifra de afaceri
1.335.616 RON -43.29% față de anul precedent
Profit net
291.633 RON +0.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.163.702 RON +21.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.355.050 RON. Profit: 291.404 RON

Cifra de afaceri: 2.355.050 RON. Profit: 291.404 RON

Cifra de afaceri
2.355.050 RON +58.53% față de anul precedent
Profit net
291.404 RON +65.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
960.421 RON -3.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.485.559 RON. Profit: 176.139 RON

Cifra de afaceri: 1.485.559 RON. Profit: 176.139 RON

Cifra de afaceri
1.485.559 RON +14.16% față de anul precedent
Profit net
176.139 RON +10.06% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.000.188 RON +7.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.301.271 RON. Profit: 160.038 RON

Cifra de afaceri: 1.301.271 RON. Profit: 160.038 RON

Cifra de afaceri
1.301.271 RON +6.5% față de anul precedent
Profit net
160.038 RON +74.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
931.734 RON +17.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.221.890 RON. Profit: 91.786 RON

Cifra de afaceri: 1.221.890 RON. Profit: 91.786 RON

Cifra de afaceri
1.221.890 RON +14.03% față de anul precedent
Profit net
91.786 RON +232.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
791.099 RON +30.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.071.543 RON. Profit: 27.566 RON

Cifra de afaceri: 1.071.543 RON. Profit: 27.566 RON

Cifra de afaceri
1.071.543 RON +22.66% față de anul precedent
Profit net
27.566 RON +879.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
605.101 RON +0.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 873.612 RON. Profit: 2.815 RON

Cifra de afaceri: 873.612 RON. Profit: 2.815 RON

Cifra de afaceri
873.612 RON -23.99% față de anul precedent
Profit net
2.815 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -66.67% față de anul precedent
Datorii
601.329 RON +67.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.149.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 1.149.317 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
1.149.317 RON -2.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.206 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
359.443 RON +150.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.178.419 RON. Profit: 22.737 RON

Cifra de afaceri: 1.178.419 RON. Profit: 22.737 RON

Cifra de afaceri
1.178.419 RON +287.6% față de anul precedent
Profit net
22.737 RON +197.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
143.384 RON +95.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 304.030 RON. Profit: 7.648 RON

Cifra de afaceri: 304.030 RON. Profit: 7.648 RON

Cifra de afaceri
304.030 RON +33643.62% față de anul precedent
Profit net
7.648 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
73.417 RON +45.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
901 RON -73.25% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.381 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50.570 RON +9.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.368 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 3.368 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
3.368 RON -94.95% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.621 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
46.131 RON -2.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 66.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.747 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.747 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.178 RON
Angajati
2
Datorii
47.537 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataVEAPLAST GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Săcălaz Com. Săcălaz (TIMIŞ)

VEAPLAST GRUP SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4683 in Sat Săcălaz Com. Săcălaz (TIMIŞ)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

03.042026Mentiune · Buletin 12860/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 25.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
VEAPLAST GRUP SRL
CUI
27988619
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
03.04.2026
Registrul Comerțului
J35/240/2011
EUID
ROONRC.J35/240/2011
Sediu
Jud. Timiş, Sat Săcălaz, Comuna Săcălaz, Strada CONSTRUCTORILOR, Nr. 4A
Județ
Timiş
Număr încheiere
279783
Data încheierii
02.04.2026
Număr dosar
1391473
Data dosarului
31.03.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Dana Mihaela Colongin

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 25.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1391473 din 31.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12860/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4683, Timiş

LEMNĂRIE PROFI CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 41850980CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2019-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.884.194 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
BANAT RO PALET SRL
CUI: 26466366CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Hăuzeşti Com. Fârdea2010-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.862.035 RON
Profit
208.297 RON
Angajati
2
ANGELO DEPOZIT LEMN SRL
CUI: 36920051CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2017-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.885.903 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PAD-SILVA SRL
CUI: 18303597CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Fârdea Com. Fârdea2006-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.854.221 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
EDIL HOME DECOR SRL
CUI: 27441572CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-09-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.205.903 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
CARMA - BOX CONSTRUCT SRL
CUI: 25947205CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2009-08-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.664.459 RON
Profit
6.728 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4683, Timiş

BAUPRO SRL
CUI: 28050106CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.159.126 RON
Profit
46.498 RON
Angajati
15
HCM DISTRIBUTION SRL
CUI: 27098165CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.466.014 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CODRYNA CENTER SRL
CUI: 28167859CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Sat Parţa Com. Parţa2011-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.255.752 RON
Profit
88.493 RON
Angajati
3

Alte firme din Timiş

GREENLAND UAE SRL
CUI: 27988562CAEN: 7810
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-02-04
fara e-Factura
DCR CAR DAVID SRL
CUI: 27994920CAEN: 3314
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2011-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.962 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
EURO LIGHT INSTAL SRL
CUI: 27976258CAEN: 4100
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2011-02-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
167.041 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SAMY & FLORY S.R.L.
CUI: 28015788CAEN: 7810
Activ
TIMIŞ, Sat Bulgarus Com. Lenauheim2011-02-10
fara e-Factura
ALTRIATEK IT S.R.L.
CUI: 27805142CAEN: 9511
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2010-12-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.971 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADCRASH SRL
CUI: 25505416CAEN: 4687
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2009-04-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
289.207 RON
Profit
16.540 RON
Angajati
3
BURNER LAND SRL
CUI: 29889069CAEN: 6811
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-03-09
fara e-Factura
LEMNUL SRL
CUI: 1846238CAEN: 1628
Activ
TIMIŞ, Sat Darova Com. Darova1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.822.275 RON
Profit
521.453 RON
Angajati
35
DORA & KLARA MARKET S.R.L.
CUI: 39161649CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Cenad Com. Cenad2018-04-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.412.577 RON
Profit
57.374 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul VEAPLAST GRUP SRL?

CUI-ul VEAPLAST GRUP SRL este 27988619.

Unde este sediul VEAPLAST GRUP SRL?

VEAPLAST GRUP SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz, Str. Constructorilor nr. 4A, 307370, Sat Săcălaz Com. Săcălaz, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata VEAPLAST GRUP SRL?

VEAPLAST GRUP SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a VEAPLAST GRUP SRL in 2024?

In 2024, VEAPLAST GRUP SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.883.202 RON.

Cati angajati are VEAPLAST GRUP SRL?

VEAPLAST GRUP SRL a raportat un numar mediu de 3 salariati in 2024.

Ce activitate are VEAPLAST GRUP SRL?

VEAPLAST GRUP SRL are codul CAEN principal 4683 (Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare).

Ce profit a inregistrat VEAPLAST GRUP SRL in 2024?

VEAPLAST GRUP SRL a inregistrat un profit net de 408.451 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.