Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
Surse și actualizareActualizat: 14 octombrie 2026 la 22:33
Despre CORFA SOFT EXPERT S.R.L.
CORFA SOFT EXPERT S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)" (cod CAEN 6210), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CORFA SOFT EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.569 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-71.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a scazut semnificativ de la 288.640 RON in 2011 la 16.569 RON in 2024. Datoriile raportate (172.946 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 16.569 RON
- Venituri totale
- 16.569 RON
- Cheltuieli totale
- 24.407 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 207.289 RON
- Active circulante
- 13.941 RON
- Stocuri
- 0 RON
- Creanțe
- 6.210 RON
- Casa & conturi bănci
- 7.731 RON
- Capital propriu
- 48.284 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Strămutaţi nr. 48, 610203
- Cod postal
- 610203
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 11.02.2011
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Neamţ
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 iulie 2017
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 16.569 RON
- Rezultat net
- -8.227 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 16.569 RON | 58.487 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 16.569 RON | 58.661 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 24.407 RON | 50.933 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 7.728 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 7.143 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 7.838 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 8.227 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 207.289 RON | 213.639 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 13.941 RON | 21.847 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 221.230 RON | 235.486 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 0 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 6.210 RON | 4.920 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 7.731 RON | 16.927 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 172.946 RON | 178.975 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 48.284 RON | 56.511 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,08 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 21,8 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 16.569 -71,7% față de anul precedent | 16.569 | 24.407 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 7.838 | 8.227 |
| 2023 | 58.487 +70,5% față de anul precedent | 58.661 | 50.933 | 7.728 | 7.143 | 0 | 0 |
| 2022 | 34.303 +84,6% față de anul precedent | 34.303 | 47.400 | 0 | 0 | 13.097 | 13.440 |
| 2021 | 18.583 -86,2% față de anul precedent | 18.583 | 44.753 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 26.170 | 26.356 |
| 2020 | 134.454 +82,0% față de anul precedent | 134.602 | 68.125 | 66.477 +3.683,6% față de anul precedent | 65.132 +6.298,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 73.866 +10,2% față de anul precedent | 73.878 | 72.121 | 1.757 -52,5% față de anul precedent | 1.018 -66,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 67.059 +13,4% față de anul precedent | 67.059 | 63.362 | 3.697 -83,3% față de anul precedent | 3.027 -84,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 59.160 -71,8% față de anul precedent | 232.573 | 210.461 | 22.112 -84,2% față de anul precedent | 19.787 -85,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 209.500 -22,0% față de anul precedent | 211.406 | 71.630 | 139.776 -28,1% față de anul precedent | 137.681 -26,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 268.452 +137,6% față de anul precedent | 268.616 | 74.125 | 194.491 +1.010,2% față de anul precedent | 186.437 +1.219,5% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 112.968 -48,4% față de anul precedent | 112.968 | 95.450 | 17.518 -84,4% față de anul precedent | 14.129 -86,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 218.742 -39,6% față de anul precedent | 218.783 | 106.441 | 112.342 -60,2% față de anul precedent | 105.779 -61,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 362.205 +25,5% față de anul precedent | 364.462 | 82.432 | 282.030 +13,0% față de anul precedent | 271.103 +12,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 288.640 | 290.702 | 41.042 | 249.660 | 240.939 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 207.289 | 13.941 | 221.230 | 0 | 6.210 | 7.731 |
| 2023 | 213.639 | 21.847 | 235.486 | 0 | 4.920 | 16.927 |
| 2022 | 213.639 | 9.424 | 223.063 | 0 | 5.128 | 4.296 |
| 2021 | 218.402 | 16.795 | 235.197 | 0 | 15.500 | 1.295 |
| 2020 | 224.752 | 5.649 | 230.401 | 0 | 5.191 | 458 |
| 2019 | 231.103 | 27.408 | 258.511 | 0 | 0 | 27.408 |
| 2018 | 237.453 | 1.969 | 239.422 | 0 | 142 | 1.827 |
| 2017 | 243.804 | 937 | 244.741 | 0 | 177 | 760 |
| 2016 | 395.725 | 19.474 | 415.199 | 0 | 0 | 19.474 |
| 2015 | 411.417 | 196.161 | 607.578 | 0 | 102.135 | 94.026 |
| 2014 | 483.393 | 66.895 | 550.288 | 0 | 5.985 | 60.910 |
| 2013 | 502.286 | 74.714 | 577.000 | 0 | 1.345 | 73.369 |
| 2012 | 366.590 | 235.196 | 601.786 | 0 | 65.626 | 169.570 |
| 2011 | 0 | 285.727 | 285.727 | 0 | 13.982 | 271.745 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 172.946 -3,4% față de anul precedent | 48.284 | Neraportat | 0 -100,0% față de anul precedent |
| 2023 | 178.975 +3,0% față de anul precedent | 56.511 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 173.694 +0,8% față de anul precedent | 49.369 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 172.388 +22,1% față de anul precedent | 62.809 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2020 | 141.236 -39,8% față de anul precedent | 89.165 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 234.479 +8,4% față de anul precedent | 24.032 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2018 | 216.408 -3,7% față de anul precedent | 23.014 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 224.754 -19,0% față de anul precedent | 19.987 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 277.318 +829,4% față de anul precedent | 137.881 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2015 | 29.839 +151,0% față de anul precedent | 577.739 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 11.886 -44,7% față de anul precedent | 538.402 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2013 | 21.478 -85,9% față de anul precedent | 555.522 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 152.043 +241,0% față de anul precedent | 449.743 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 44.588 | 241.139 | Neraportat | 2 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| SCSILVIU CORFĂ | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
18 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 11085/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 16.569 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 16.569 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 16.569 RON -71.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 8.227 RON
- Angajati
- 0 -100% față de anul precedent
- Datorii
- 172.946 RON -3.37% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 58.487 RON. Profit: 7.143 RON
Cifra de afaceri: 58.487 RON. Profit: 7.143 RON
- Cifra de afaceri
- 58.487 RON +70.5% față de anul precedent
- Profit net
- 7.143 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 178.975 RON +3.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 34.303 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 34.303 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 34.303 RON +84.59% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 13.440 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 173.694 RON +0.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 18.583 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 18.583 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 18.583 RON -86.18% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 26.356 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 172.388 RON +22.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 134.454 RON. Profit: 65.132 RON
Cifra de afaceri: 134.454 RON. Profit: 65.132 RON
- Cifra de afaceri
- 134.454 RON +82.02% față de anul precedent
- Profit net
- 65.132 RON +6298.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 141.236 RON -39.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 73.866 RON. Profit: 1.018 RON
Cifra de afaceri: 73.866 RON. Profit: 1.018 RON
- Cifra de afaceri
- 73.866 RON +10.15% față de anul precedent
- Profit net
- 1.018 RON -66.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 234.479 RON +8.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 67.059 RON. Profit: 3.027 RON
Cifra de afaceri: 67.059 RON. Profit: 3.027 RON
- Cifra de afaceri
- 67.059 RON +13.35% față de anul precedent
- Profit net
- 3.027 RON -84.7% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 216.408 RON -3.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 59.160 RON. Profit: 19.787 RON
Cifra de afaceri: 59.160 RON. Profit: 19.787 RON
- Cifra de afaceri
- 59.160 RON -71.76% față de anul precedent
- Profit net
- 19.787 RON -85.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 224.754 RON -18.95% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2017Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 209.500 RON. Profit: 137.681 RON
Cifra de afaceri: 209.500 RON. Profit: 137.681 RON
- Cifra de afaceri
- 209.500 RON -21.96% față de anul precedent
- Profit net
- 137.681 RON -26.15% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 277.318 RON +829.38% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 268.452 RON. Profit: 186.437 RON
Cifra de afaceri: 268.452 RON. Profit: 186.437 RON
- Cifra de afaceri
- 268.452 RON +137.64% față de anul precedent
- Profit net
- 186.437 RON +1219.53% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 29.839 RON +151.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 112.968 RON. Profit: 14.129 RON
Cifra de afaceri: 112.968 RON. Profit: 14.129 RON
- Cifra de afaceri
- 112.968 RON -48.36% față de anul precedent
- Profit net
- 14.129 RON -86.64% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 11.886 RON -44.66% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 218.742 RON. Profit: 105.779 RON
Cifra de afaceri: 218.742 RON. Profit: 105.779 RON
- Cifra de afaceri
- 218.742 RON -39.61% față de anul precedent
- Profit net
- 105.779 RON -60.98% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 21.478 RON -85.87% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 362.205 RON. Profit: 271.103 RON
Cifra de afaceri: 362.205 RON. Profit: 271.103 RON
- Cifra de afaceri
- 362.205 RON +25.49% față de anul precedent
- Profit net
- 271.103 RON +12.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 152.043 RON +241% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 288.640 RON. Profit: 240.939 RON
Cifra de afaceri: 288.640 RON. Profit: 240.939 RON
- Cifra de afaceri
- 288.640 RON
- Profit net
- 240.939 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2
- Datorii
- 44.588 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCORFA SOFT EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)
CORFA SOFT EXPERT S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6210 in Mun. Piatra Neamţ (NEAMŢ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
23.032026Mentiune · Buletin 11085/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 1 din data: 13.03.2026
- Companie
- CORFA SOFT EXPERT S.R.L.
- CUI
- 28023780
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 23.03.2026
- Registrul Comerțului
- J2011000088273
- EUID
- ROONRC.J2011000088273
- Sediu
- Jud. Neamţ, Municipiul Piatra Neamţ, Strada STRĂMUTAŢI, Nr. 48
- Județ
- Neamţ
- Număr încheiere
- 238582
- Data încheierii
- 20.03.2026
- Număr dosar
- 1204699
- Data dosarului
- 19.03.2026
- Tribunal
- Neamt
- Registrator
- Daniela Miloiu
Subiecte
capital social, modificare date asociaţi persoane fizice
Documente menționate
- Decizie asociat unic nr. 1 din 13.03.2026
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6210, Neamţ
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6210, Neamţ
Alte firme din Neamţ
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CORFA SOFT EXPERT S.R.L.?
CUI-ul CORFA SOFT EXPERT S.R.L. este 28023780.
Unde este sediul CORFA SOFT EXPERT S.R.L.?
CORFA SOFT EXPERT S.R.L. are sediul in Romania, NEAMŢ, Mun. Piatra Neamţ, Str. Strămutaţi nr. 48, 610203, Mun. Piatra Neamţ, judetul NEAMŢ.
Cand a fost infiintata CORFA SOFT EXPERT S.R.L.?
CORFA SOFT EXPERT S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CORFA SOFT EXPERT S.R.L. in 2024?
In 2024, CORFA SOFT EXPERT S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 16.569 RON.
Ce activitate are CORFA SOFT EXPERT S.R.L.?
CORFA SOFT EXPERT S.R.L. are codul CAEN principal 6210 (Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)).
Ce profit a inregistrat CORFA SOFT EXPERT S.R.L. in 2024?
CORFA SOFT EXPERT S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 8.227 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 14 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 14 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.