Activ

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL

CUI: 28044937
CIF: 28044937
Reg. Com.: J10/125/2011
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 17 februarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 14 octombrie 2026 la 03:44

Despre DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Coconari Com. Poşta Câlnău, judetul BUZĂU, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
60.444 RON
Active circulante
7.842 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
4.148 RON
Casa & conturi bănci
3.694 RON
Capital propriu
68.286 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Sat Coconari Com. Poşta Câlnău, Str. Naţională C. nr. 19, 127487

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Sat Coconari Com. Poşta Câlnău, Str. Naţională C. nr. 19, 127487
Cod poștal: 127487
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Sat Coconari Com. Poşta Câlnău, Str. Naţională C. nr. 19, 127487
Cod postal
127487
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.02.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2014

Stare inactivitate

Data inactivare
10 mai 2021
Data reactivare
1 martie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 60.444 RON 60.444 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 7.842 RON 7.842 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 68.286 RON 68.286 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 4.148 RON 4.148 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.694 RON 3.694 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 0 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 68.286 RON 68.286 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active68.286RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

0,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale68.286 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
100,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 0 0 0 0 0
2022 0 0 0 0 0 0 0
2021 0 0 0 0 0 0 0
2020 0 0 0 0 0 0 0
2019 0 0 0 0 0 0 0
2018 0 0 0 0 0 0 0
2017 0 0 0 0 0 0 0
2016 0 0 0 0 0 0 0
2015 0 0 0 0 0 Neraportat 0
2014 0 -100,0% față de anul precedent 0 174 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 174 174
2013 347.783 -47,1% față de anul precedent 347.802 266.540 81.262 +3.684,9% față de anul precedent 68.260 +6.000,1% față de anul precedent 0 0
2012 656.914 -3,2% față de anul precedent 669.442 667.295 2.147 -97,4% față de anul precedent 1.119 -98,4% față de anul precedent 0 0
2011 678.536 680.308 598.203 82.105 68.968 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2023 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2022 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2021 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2020 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2019 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2018 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2017 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2016 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2015 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2014 60.444 7.842 68.286 0 4.148 3.694
2013 60.444 8.016 68.460 0 4.148 3.868
2012 38.430 250.319 288.749 233.237 3.678 13.404
2011 888 137.592 138.480 93.145 0 44.447

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 68.286 Neraportat 0
2023 0 68.286 Neraportat 0
2022 0 68.286 Neraportat 0
2021 0 68.286 Neraportat 0
2020 0 68.286 Neraportat 0
2019 0 68.286 Neraportat 0
2018 0 68.286 Neraportat 0
2017 0 68.286 Neraportat 0
2016 0 68.286 Neraportat 0
2015 0 68.286 Neraportat 0
2014 0 68.286 Neraportat 0
2013 0 -100,0% față de anul precedent 68.460 Neraportat 0
2012 218.462 +215,2% față de anul precedent 70.287 Neraportat 0
2011 69.312 69.168 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

30din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
174 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 347.783 RON. Profit: 68.260 RON

Cifra de afaceri: 347.783 RON. Profit: 68.260 RON

Cifra de afaceri
347.783 RON -47.06% față de anul precedent
Profit net
68.260 RON +6000.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 656.914 RON. Profit: 1.119 RON

Cifra de afaceri: 656.914 RON. Profit: 1.119 RON

Cifra de afaceri
656.914 RON -3.19% față de anul precedent
Profit net
1.119 RON -98.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
218.462 RON +215.19% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 678.536 RON. Profit: 68.968 RON

Cifra de afaceri: 678.536 RON. Profit: 68.968 RON

Cifra de afaceri
678.536 RON
Profit net
68.968 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
69.312 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDUMITRAŞCU INVESTMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Coconari Com. Poşta Câlnău (BUZĂU)

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Coconari Com. Poşta Câlnău (BUZĂU)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Buzău

EST DANYSERV TRUCK & TRANS SRL
CUI: 28031503CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat Zoreşti Com. Verneşti2011-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.975.623 RON
Profit
639.656 RON
Angajati
16
BETON ERIK SRL
CUI: 28052050CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-02-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.762 RON
Profit
49.627 RON
Angajati
1
RG METALSTYLTEX SRL
CUI: 27954659CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2011-01-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SELENA & LORY TRANS SRL
CUI: 28103790CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Sat C. A. Rosetti Com. C. A. Rosetti2011-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
550.839 RON
Profit
36.006 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

NEGRU EXTREM 2011 SRL
CUI: 28038170CAEN: 4791
Activ
BUZĂU, Sat Pârscov Com. Pârscov2011-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.039 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
E DIGITAL SPORT S.R.L.
CUI: 28044945CAEN: 9319
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
214.167 RON
Profit
70.726 RON
Angajati
2
O ŞANSĂ ÎN PLUS SRL
CUI: 28059326CAEN: 8559
Activ
BUZĂU, Sat Stâlpu Com. Stâlpu2011-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.652 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MYH TTT AUTOTOTAL SRL
CUI: 27533234CAEN: 4532
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2010-10-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
335.514 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ITAL MARA TEC S.R.L.
CUI: 28367679CAEN: 1413
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
445.640 RON
Profit
5.648 RON
Angajati
3
SEMCA INVEST SRL
CUI: 22413121CAEN: 4100
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2007-09-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
303.066 RON
Profit
1.494 RON
Angajati
1
DROGHERIA BEDEREAG SRL
CUI: 32247930CAEN: 4773
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2013-09-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
37.953 RON
Profit
3.687 RON
Angajati
0
LEVL3D S.R.L.
CUI: 52029409CAEN: 7112
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2025-06-25
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL?

CUI-ul DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL este 28044937.

Unde este sediul DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL?

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Sat Coconari Com. Poşta Câlnău, Str. Naţională C. nr. 19, 127487, Sat Coconari Com. Poşta Câlnău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL?

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL in 2024?

In 2024, DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL?

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL in 2024?

DUMITRAŞCU INVESTMENT SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
14 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
14 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.