Activ Plătitor TVAe‑Factură

PALROM BUSINESS SRL

CUI: 28065484
CIF: RO28065484
Reg. Com.: J2011001902404
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 21 februarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 11:37

Despre PALROM BUSINESS SRL

PALROM BUSINESS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PALROM BUSINESS SRL a raportat o cifra de afaceri de 945.635 RON, in scadere fata de anul precedent (-18.8%). Profitul net inregistrat a fost de 44.582 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 7, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 10 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 44.304 RON in 2014 la 945.635 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din februarie 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
945.635 RON
Venituri totale
1.090.176 RON
Cheltuieli totale
1.013.251 RON
Profit brut
76.925 RON
Profit net
44.582 RON
Marja profit net
4,71%
Active imobilizate
172.749 RON
Active circulante
142.504 RON
Stocuri
97.133 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
45.371 RON
Capital propriu
182.182 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Răcari nr. 20, 31828
Detalii adresaLOTUL 1. CAMERA 7.PARTER
Telefon0740101993

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Răcari nr. 20, 31828
Cod poștal: 31828
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Răcari nr. 20, 31828
Detalii
LOTUL 1. CAMERA 7.PARTER
Cod postal
31828
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 02.10.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 3 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
17 decembrie 2014 - 1 ianuarie 2022

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2014 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
945.635 RON
Rezultat net
44.582 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 945.635 RON 1.164.186 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.090.176 RON 1.164.186 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.013.251 RON 1.125.917 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 76.925 RON 38.269 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 44.582 RON 26.626 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 172.749 RON 185.683 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 142.504 RON 12.902 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 315.253 RON 198.585 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 97.133 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 45.371 RON 12.902 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 180.971 RON 60.985 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 182.182 RON 137.600 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 7 persoane 12 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active315.253RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

57,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale315.253 RON
Datorii totale180.971 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
14,1 %Profit net / active totale
ROE
24,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,79 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 11 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 945.635 -18,8% față de anul precedent 1.090.176 1.013.251 76.925 +101,0% față de anul precedent 44.582 +67,4% față de anul precedent 0 0
2023 1.164.186 +19,4% față de anul precedent 1.164.186 1.125.917 38.269 +6,0% față de anul precedent 26.626 +1,2% față de anul precedent 0 0
2022 974.743 +53,1% față de anul precedent 978.943 942.833 36.110 +123,6% față de anul precedent 26.320 +169,1% față de anul precedent 0 0
2021 636.622 +76,0% față de anul precedent 636.622 620.475 16.147 +130,8% față de anul precedent 9.781 +189,5% față de anul precedent 0 0
2020 361.656 +6,9% față de anul precedent 361.656 354.660 6.996 -48,0% față de anul precedent 3.379 -66,4% față de anul precedent 0 0
2019 338.439 +22,9% față de anul precedent 339.182 325.730 13.452 -5,7% față de anul precedent 10.068 -12,5% față de anul precedent 0 0
2018 275.322 +11,8% față de anul precedent 275.322 261.057 14.265 +18,4% față de anul precedent 11.511 +20,6% față de anul precedent 0 0
2017 246.357 +6,3% față de anul precedent 260.208 248.160 12.048 +20,6% față de anul precedent 9.546 +24,4% față de anul precedent 0 0
2016 231.814 +33,2% față de anul precedent 231.814 221.822 9.992 7.674 0 0
2015 174.033 +292,8% față de anul precedent 174.043 175.775 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 6.953
2014 44.304 44.307 3.529 40.778 39.448 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 172.749 142.504 315.253 97.133 0 45.371
2023 185.683 12.902 198.585 0 0 12.902
2022 180.933 51.218 232.151 0 0 51.218
2021 127.582 53.234 180.816 0 0 53.234
2020 109.773 27.733 137.506 0 34 27.699
2019 77.312 32.311 109.623 0 34 32.277
2018 92.833 20.668 113.501 7.719 0 12.949
2017 114.851 9.653 124.504 0 0 9.653
2016 53.861 9.744 63.605 0 116 9.628
2015 49.909 8.958 58.867 0 70 8.888
2014 45.019 8.307 53.326 0 3.232 5.075

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

11 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 180.971 +196,8% față de anul precedent 182.182 Neraportat 7 -41,7% față de anul precedent
2023 60.985 -49,7% față de anul precedent 137.600 Neraportat 12 -7,7% față de anul precedent
2022 121.177 -7,6% față de anul precedent 110.974 Neraportat 13 +44,4% față de anul precedent
2021 131.162 +109,4% față de anul precedent 84.654 Neraportat 9 +80,0% față de anul precedent
2020 62.633 +64,3% față de anul precedent 74.873 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2019 38.129 -26,8% față de anul precedent 71.494 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2018 52.075 -30,2% față de anul precedent 61.426 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2017 74.589 +221,0% față de anul precedent 49.915 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2016 23.236 -11,2% față de anul precedent 40.369 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2015 26.172 +91,3% față de anul precedent 32.695 Neraportat 5 +400,0% față de anul precedent
2014 13.678 39.648 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

45din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare10 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 945.635 RON. Profit: 44.582 RON

Cifra de afaceri: 945.635 RON. Profit: 44.582 RON

Cifra de afaceri
945.635 RON -18.77% față de anul precedent
Profit net
44.582 RON +67.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 -41.67% față de anul precedent
Datorii
180.971 RON +196.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.164.186 RON. Profit: 26.626 RON

Cifra de afaceri: 1.164.186 RON. Profit: 26.626 RON

Cifra de afaceri
1.164.186 RON +19.44% față de anul precedent
Profit net
26.626 RON +1.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -7.69% față de anul precedent
Datorii
60.985 RON -49.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 974.743 RON. Profit: 26.320 RON

Cifra de afaceri: 974.743 RON. Profit: 26.320 RON

Cifra de afaceri
974.743 RON +53.11% față de anul precedent
Profit net
26.320 RON +169.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 +44.44% față de anul precedent
Datorii
121.177 RON -7.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 636.622 RON. Profit: 9.781 RON

Cifra de afaceri: 636.622 RON. Profit: 9.781 RON

Cifra de afaceri
636.622 RON +76.03% față de anul precedent
Profit net
9.781 RON +189.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +80% față de anul precedent
Datorii
131.162 RON +109.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 361.656 RON. Profit: 3.379 RON

Cifra de afaceri: 361.656 RON. Profit: 3.379 RON

Cifra de afaceri
361.656 RON +6.86% față de anul precedent
Profit net
3.379 RON -66.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
62.633 RON +64.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 338.439 RON. Profit: 10.068 RON

Cifra de afaceri: 338.439 RON. Profit: 10.068 RON

Cifra de afaceri
338.439 RON +22.92% față de anul precedent
Profit net
10.068 RON -12.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
38.129 RON -26.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 275.322 RON. Profit: 11.511 RON

Cifra de afaceri: 275.322 RON. Profit: 11.511 RON

Cifra de afaceri
275.322 RON +11.76% față de anul precedent
Profit net
11.511 RON +20.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
52.075 RON -30.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 246.357 RON. Profit: 9.546 RON

Cifra de afaceri: 246.357 RON. Profit: 9.546 RON

Cifra de afaceri
246.357 RON +6.27% față de anul precedent
Profit net
9.546 RON +24.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
74.589 RON +221.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 231.814 RON. Profit: 7.674 RON

Cifra de afaceri: 231.814 RON. Profit: 7.674 RON

Cifra de afaceri
231.814 RON +33.2% față de anul precedent
Profit net
7.674 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
23.236 RON -11.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 174.033 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 174.033 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
174.033 RON +292.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
6.953 RON
Angajati
5 +400% față de anul precedent
Datorii
26.172 RON +91.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 44.304 RON. Profit: 39.448 RON

Cifra de afaceri: 44.304 RON. Profit: 39.448 RON

Cifra de afaceri
44.304 RON
Profit net
39.448 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
13.678 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPALROM BUSINESS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

PALROM BUSINESS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Sector 3 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

POPKEK DEKOR S.R.L.
CUI: 43568420CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2021-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
950.640 RON
Profit
43.239 RON
Angajati
1
EXOGEN SRL
CUI: 18163396CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2005-11-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
945.546 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ALKAS MARKET SRL
CUI: 30843480CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2012-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
953.876 RON
Profit
6.961 RON
Angajati
3
FLEXTIME SHOP S.R.L.
CUI: 35937691CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2016-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
944.698 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FCD BUSINESS SELECT S.R.L.
CUI: 43464500CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
963.656 RON
Profit
139.003 RON
Angajati
3
SWEET MELOGRANO SRL
CUI: 37099109CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Sat Tărlungeni Com. Tărlungeni2017-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
922.452 RON
Profit
154.906 RON
Angajati
3

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Municipiul Bucureşti

EXIMAR INVEST SRL
CUI: 27984005CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.379.004 RON
Profit
687.423 RON
Angajati
31
AIO GRAND PROJECTS SRL
CUI: 28166977CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-03-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.145.886 RON
Profit
409.195 RON
Angajati
11

Alte firme din Municipiul Bucureşti

YZY DEVELOPMENT SRL
CUI: 28065476CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-02-21
fara e-Factura
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
612.567 RON
Profit
222.349 RON
Angajati
1
FOCUS ENVIRONMENT SRL
CUI: 28063653CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-02-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
209.981 RON
Profit
131.446 RON
Angajati
0
PASCANI THERAPY SRL
CUI: 28072244CAEN: 9623
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.126 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GRANT THORNTON AUDIT SRL
CUI: 27651515CAEN: 6920
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2010-11-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.053.525 RON
Profit
729.627 RON
Angajati
43
AMCA MEDICAL SRL
CUI: 28488611CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
820.488 RON
Profit
82.691 RON
Angajati
2
DRIVE SERV SRL
CUI: 22693501CAEN: 9531
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-11-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
373.359 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
GINECOMED SERV SRL
CUI: 32021990CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2013-07-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.872 RON
Profit
7.520 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PALROM BUSINESS SRL?

CUI-ul PALROM BUSINESS SRL este 28065484.

Unde este sediul PALROM BUSINESS SRL?

PALROM BUSINESS SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti, Str. Răcari nr. 20, 31828, Sector 3 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata PALROM BUSINESS SRL?

PALROM BUSINESS SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PALROM BUSINESS SRL in 2024?

In 2024, PALROM BUSINESS SRL a raportat o cifra de afaceri de 945.635 RON.

Cati angajati are PALROM BUSINESS SRL?

PALROM BUSINESS SRL a raportat un numar mediu de 7 salariati in 2024.

Ce activitate are PALROM BUSINESS SRL?

PALROM BUSINESS SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat PALROM BUSINESS SRL in 2024?

PALROM BUSINESS SRL a inregistrat un profit net de 44.582 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 11 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.