Activ

TEO CONFORT TAXI SRL

CUI: 28072708
CIF: 28072708
Reg. Com.: J12/366/2011
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 22 februarie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:17

Despre TEO CONFORT TAXI SRL

TEO CONFORT TAXI SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TEO CONFORT TAXI SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.571 RON, in scadere fata de anul precedent (-16.3%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 50.902 RON in 2011 la 47.571 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
47.571 RON
Venituri totale
47.571 RON
Cheltuieli totale
50.340 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
10.671 RON
Active circulante
37.915 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.290 RON
Casa & conturi bănci
35.625 RON
Capital propriu
47.989 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 1, 400619
Telefon0740153922

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 1, 400619
Cod poștal: 400587
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Răsăritului nr. 103, 400587
Cod postal
400587
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 22.02.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
47.571 RON
Rezultat net
-2.769 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 47.571 RON 56.856 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 47.571 RON 56.856 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 50.340 RON 44.593 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 12.263 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 10.536 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.769 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 2.769 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 10.671 RON 15.671 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 37.915 RON 35.046 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 48.586 RON 50.717 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.290 RON 1.096 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.625 RON 33.950 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 3.078 RON 965 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 47.989 RON 50.759 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active48.586RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

6,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale48.586 RON
Datorii totale3.078 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
12,32 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
98,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 47.571 -16,3% față de anul precedent 47.571 50.340 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 2.769 2.769
2023 56.856 -11,6% față de anul precedent 56.856 44.593 12.263 -40,7% față de anul precedent 10.536 -46,6% față de anul precedent 0 0
2022 64.349 +12,6% față de anul precedent 64.849 44.171 20.678 -11,0% față de anul precedent 19.716 -10,1% față de anul precedent 0 0
2021 57.168 -19,9% față de anul precedent 57.168 33.940 23.228 -20,6% față de anul precedent 21.932 -21,6% față de anul precedent 0 0
2020 71.338 -38,3% față de anul precedent 71.338 42.101 29.237 -21,8% față de anul precedent 27.987 -19,4% față de anul precedent 0 0
2019 115.603 +6,1% față de anul precedent 116.103 78.738 37.365 -8,0% față de anul precedent 34.712 -7,1% față de anul precedent 0 0
2018 108.927 +0,9% față de anul precedent 108.927 68.307 40.620 -7,5% față de anul precedent 37.351 -9,4% față de anul precedent 0 0
2017 107.929 -7,6% față de anul precedent 110.929 67.003 43.926 -24,2% față de anul precedent 41.227 -24,3% față de anul precedent 0 0
2016 116.782 -18,2% față de anul precedent 116.782 58.830 57.952 -30,9% față de anul precedent 54.448 -32,2% față de anul precedent 0 0
2015 142.702 +75,8% față de anul precedent 143.902 59.984 83.918 +257,3% față de anul precedent 80.242 +270,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 81.186 +62,5% față de anul precedent 81.510 58.026 23.484 +80,8% față de anul precedent 21.689 +88,8% față de anul precedent 0 0
2013 49.976 -23,4% față de anul precedent 49.976 36.989 12.987 -12,7% față de anul precedent 11.488 -11,0% față de anul precedent 0 0
2012 65.260 +28,2% față de anul precedent 65.260 50.391 14.869 -4,8% față de anul precedent 12.911 -8,4% față de anul precedent 0 0
2011 50.902 50.902 35.279 15.623 14.096 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 10.671 37.915 48.586 0 2.290 35.625
2023 15.671 35.046 50.717 0 1.096 33.950
2022 21.671 19.404 41.075 0 115 19.289
2021 27.871 4.690 32.561 0 624 4.066
2020 3.171 333.735 336.906 0 614 333.121
2019 5.670 304.975 310.645 60 0 304.915
2018 2.365 272.986 275.351 0 500 272.486
2017 4.716 232.837 237.553 0 3.107 229.730
2016 6.432 188.584 195.016 85 4.140 184.359
2015 6.055 134.704 140.759 0 3.861 130.843
2014 8.047 53.407 61.454 0 1.201 52.206
2013 3.883 37.534 41.417 0 1.240 36.294
2012 2.143 26.284 28.427 0 0 26.284
2011 597 15.524 16.121 0 0 15.524

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 3.078 +219,0% față de anul precedent 47.989 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 965 +13,3% față de anul precedent 50.759 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 852 -93,4% față de anul precedent 40.223 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 12.889 +2.525,1% față de anul precedent 20.507 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 491 -78,6% față de anul precedent 336.415 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 2.289 +34,7% față de anul precedent 308.428 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 1.699 -18,9% față de anul precedent 273.652 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 2.094 +402,2% față de anul precedent 236.301 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 417 -53,9% față de anul precedent 195.074 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 904 -15,5% față de anul precedent 140.625 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 1.070 -60,7% față de anul precedent 60.384 Neraportat 1
2013 2.722 +123,1% față de anul precedent 38.695 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2012 1.220 -33,2% față de anul precedent 27.207 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2011 1.825 14.296 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

40din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 47.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 47.571 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
47.571 RON -16.33% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.769 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.078 RON +218.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 56.856 RON. Profit: 10.536 RON

Cifra de afaceri: 56.856 RON. Profit: 10.536 RON

Cifra de afaceri
56.856 RON -11.64% față de anul precedent
Profit net
10.536 RON -46.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
965 RON +13.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 64.349 RON. Profit: 19.716 RON

Cifra de afaceri: 64.349 RON. Profit: 19.716 RON

Cifra de afaceri
64.349 RON +12.56% față de anul precedent
Profit net
19.716 RON -10.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
852 RON -93.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 57.168 RON. Profit: 21.932 RON

Cifra de afaceri: 57.168 RON. Profit: 21.932 RON

Cifra de afaceri
57.168 RON -19.86% față de anul precedent
Profit net
21.932 RON -21.64% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.889 RON +2525.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 71.338 RON. Profit: 27.987 RON

Cifra de afaceri: 71.338 RON. Profit: 27.987 RON

Cifra de afaceri
71.338 RON -38.29% față de anul precedent
Profit net
27.987 RON -19.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
491 RON -78.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 115.603 RON. Profit: 34.712 RON

Cifra de afaceri: 115.603 RON. Profit: 34.712 RON

Cifra de afaceri
115.603 RON +6.13% față de anul precedent
Profit net
34.712 RON -7.07% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.289 RON +34.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 108.927 RON. Profit: 37.351 RON

Cifra de afaceri: 108.927 RON. Profit: 37.351 RON

Cifra de afaceri
108.927 RON +0.92% față de anul precedent
Profit net
37.351 RON -9.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.699 RON -18.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 107.929 RON. Profit: 41.227 RON

Cifra de afaceri: 107.929 RON. Profit: 41.227 RON

Cifra de afaceri
107.929 RON -7.58% față de anul precedent
Profit net
41.227 RON -24.28% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.094 RON +402.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 116.782 RON. Profit: 54.448 RON

Cifra de afaceri: 116.782 RON. Profit: 54.448 RON

Cifra de afaceri
116.782 RON -18.16% față de anul precedent
Profit net
54.448 RON -32.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
417 RON -53.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 142.702 RON. Profit: 80.242 RON

Cifra de afaceri: 142.702 RON. Profit: 80.242 RON

Cifra de afaceri
142.702 RON +75.77% față de anul precedent
Profit net
80.242 RON +269.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
904 RON -15.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 81.186 RON. Profit: 21.689 RON

Cifra de afaceri: 81.186 RON. Profit: 21.689 RON

Cifra de afaceri
81.186 RON +62.45% față de anul precedent
Profit net
21.689 RON +88.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.070 RON -60.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 49.976 RON. Profit: 11.488 RON

Cifra de afaceri: 49.976 RON. Profit: 11.488 RON

Cifra de afaceri
49.976 RON -23.42% față de anul precedent
Profit net
11.488 RON -11.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.722 RON +123.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 65.260 RON. Profit: 12.911 RON

Cifra de afaceri: 65.260 RON. Profit: 12.911 RON

Cifra de afaceri
65.260 RON +28.21% față de anul precedent
Profit net
12.911 RON -8.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
1.220 RON -33.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.902 RON. Profit: 14.096 RON

Cifra de afaceri: 50.902 RON. Profit: 14.096 RON

Cifra de afaceri
50.902 RON
Profit net
14.096 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
1.825 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTEO CONFORT TAXI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

TEO CONFORT TAXI SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Cluj

BLACK AND WHITE TAXI SRL
CUI: 36137310CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.640 RON
Profit
11.553 RON
Angajati
1
BORAUŢUTRANS S.R.L.
CUI: 39130120CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-04-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.564 RON
Profit
2.646 RON
Angajati
0
BALEA TRANS S.R.L.
CUI: 18199942CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2005-12-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
48.439 RON
Profit
12.156 RON
Angajati
1
MV FILLER CAR S.R.L.
CUI: 40772077CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2019-03-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
47.494 RON
Profit
21.448 RON
Angajati
0
TIMEEA TAXI SRL
CUI: 30435112CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
49.001 RON
Profit
16.272 RON
Angajati
1
STUTLEXTRANS SRL
CUI: 33413011CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2014-07-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.452 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Cluj

BARADOTAX SRL
CUI: 28067914CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.176 RON
Profit
8.951 RON
Angajati
1
MAGDASTAX SRL
CUI: 28086088CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-24
fara e-Factura
NIMOTAX SRL
CUI: 28039027CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.717 RON
Profit
5.549 RON
Angajati
1
DARIA & TINA TAXI SRL
CUI: 28106428CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.872 RON
Profit
7.721 RON
Angajati
0

Alte firme din Cluj

APOLLO EDTECH S.R.L.
CUI: 28078603CAEN: 6220
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
970.639 RON
Profit
400.971 RON
Angajati
3
ABBA REAL ESTATE SRL
CUI: 28067850CAEN: 6820
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
471.219 RON
Profit
235.942 RON
Angajati
1
DAR OVIVAS S.R.L.
CUI: 28086177CAEN: 8299
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.450 RON
Profit
17.456 RON
Angajati
0
PBS AUDIT SERVICES S.R.L.
CUI: 27965666CAEN: 6920
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.000 RON
Profit
61 RON
Angajati
0
BIAS CRIN SRL-D
CUI: 28174848CAEN: 7711
Activ
CLUJ, Orş. Huedin2011-03-14
fara e-Factura
SKIN LIGHT SRL
CUI: 26279236CAEN: 8622
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2009-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
90.899 RON
Profit
9.851 RON
Angajati
0
ATELIER DE SOLUTII S.R.L.
CUI: 29305232CAEN: 7311
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-11-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
296.559 RON
Profit
142.128 RON
Angajati
2
DACO TRANS SRL
CUI: 14411545CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2002-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.304.174 RON
Profit
6.361 RON
Angajati
8

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TEO CONFORT TAXI SRL?

CUI-ul TEO CONFORT TAXI SRL este 28072708.

Unde este sediul TEO CONFORT TAXI SRL?

TEO CONFORT TAXI SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Ciocârliei nr. 1, 400619, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata TEO CONFORT TAXI SRL?

TEO CONFORT TAXI SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TEO CONFORT TAXI SRL in 2024?

In 2024, TEO CONFORT TAXI SRL a raportat o cifra de afaceri de 47.571 RON.

Cati angajati are TEO CONFORT TAXI SRL?

TEO CONFORT TAXI SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are TEO CONFORT TAXI SRL?

TEO CONFORT TAXI SRL are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat TEO CONFORT TAXI SRL in 2024?

TEO CONFORT TAXI SRL a inregistrat o pierdere neta de 2.769 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.