Activ

LADYS DOCTOR SRL

CUI: 28102540
CIF: 28102540
Reg. Com.: J2011000497233
CAEN: 8622
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 martie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități de asistență medicală specializată

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 12:25

Despre LADYS DOCTOR SRL

LADYS DOCTOR SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, judetul ILFOV, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de asistență medicală specializată" (cod CAEN 8622), in sectorul invatamant. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, LADYS DOCTOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 398.215 RON, in scadere fata de anul precedent (-19.2%). Profitul net inregistrat a fost de 295.656 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 152.462 RON in 2011 la 398.215 RON in 2024.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
398.215 RON
Venituri totale
403.491 RON
Cheltuieli totale
95.972 RON
Profit brut
307.519 RON
Profit net
295.656 RON
Marja profit net
74,25%
Active imobilizate
19.821 RON
Active circulante
283.029 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
206.370 RON
Casa & conturi bănci
76.659 RON
Capital propriu
295.896 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, Str. Curcubeului nr. 9C, 77025
Detalii adresaVila 6
Telefon0740683018

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, Str. Curcubeului nr. 9C, 77025
Cod poștal: 77025
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, Str. Curcubeului nr. 9C, 77025
Detalii
Vila 6
Cod postal
77025
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 28.02.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
398.215 RON
Rezultat net
295.656 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 398.215 RON 492.953 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 403.491 RON 492.953 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 95.972 RON 69.199 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 307.519 RON 423.754 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 295.656 RON 418.923 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 19.821 RON 8.716 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 283.029 RON 416.188 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 302.850 RON 424.904 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 17.940 RON
CreanțeSume de încasat 206.370 RON 312.173 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 76.659 RON 86.075 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 6.954 RON 5.741 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 295.896 RON 419.163 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active302.850RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

2,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale302.850 RON
Datorii totale6.954 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
97,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
40,70 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
97,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 398.215 -19,2% față de anul precedent 403.491 95.972 307.519 -27,4% față de anul precedent 295.656 -29,4% față de anul precedent 0 0
2023 492.953 +30,2% față de anul precedent 492.953 69.199 423.754 +28,1% față de anul precedent 418.923 +28,1% față de anul precedent 0 0
2022 378.505 +5,7% față de anul precedent 378.505 47.727 330.778 +14,1% față de anul precedent 327.080 +14,0% față de anul precedent 0 0
2021 358.178 +34,0% față de anul precedent 358.518 68.527 289.991 +28,3% față de anul precedent 286.826 +28,3% față de anul precedent 0 0
2020 267.353 +11,1% față de anul precedent 269.304 43.301 226.003 +19,0% față de anul precedent 223.523 +19,2% față de anul precedent 0 0
2019 240.742 +13,7% față de anul precedent 240.742 50.856 189.886 +15,1% față de anul precedent 187.479 +15,1% față de anul precedent 0 0
2018 211.716 -2,8% față de anul precedent 211.716 46.735 164.981 -9,4% față de anul precedent 162.863 -8,6% față de anul precedent 0 0
2017 217.895 +6,7% față de anul precedent 217.895 35.758 182.137 +3,9% față de anul precedent 178.103 +5,3% față de anul precedent 0 0
2016 204.308 +23,8% față de anul precedent 205.164 29.913 175.251 +31,2% față de anul precedent 169.097 +31,5% față de anul precedent 0 0
2015 165.046 +3,1% față de anul precedent 165.046 31.477 133.569 -1,3% față de anul precedent 128.618 -1,5% față de anul precedent Neraportat 0
2014 160.043 -0,8% față de anul precedent 160.043 24.679 135.364 -0,9% față de anul precedent 130.562 -0,9% față de anul precedent 0 0
2013 161.302 +47,8% față de anul precedent 162.585 25.967 136.618 +80,3% față de anul precedent 131.740 +81,8% față de anul precedent 0 0
2012 109.116 -28,4% față de anul precedent 110.009 34.226 75.783 -21,9% față de anul precedent 72.482 -21,6% față de anul precedent 0 0
2011 152.462 153.334 56.270 97.064 92.464 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 19.821 283.029 302.850 0 206.370 76.659
2023 8.716 416.188 424.904 17.940 312.173 86.075
2022 9.670 362.833 372.503 0 199.197 163.636
2021 10.459 320.410 330.869 0 2.920 317.490
2020 11.117 249.883 261.000 0 0 249.883
2019 9.837 367.540 377.377 2.047 2.919 362.574
2018 14.876 181.839 196.715 1.626 383 179.830
2017 11.516 304.953 316.469 206 18.238 286.509
2016 12.321 166.385 178.706 0 0 166.385
2015 15.381 129.631 145.012 339 574 128.718
2014 20.355 121.077 141.432 1.485 313 119.279
2013 12.546 141.766 154.312 111 41 141.614
2012 18.991 71.161 90.152 396 41 70.724
2011 14.700 90.631 105.331 0 0 90.631

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 6.954 +21,1% față de anul precedent 295.896 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 5.741 -87,3% față de anul precedent 419.163 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 45.183 +3,2% față de anul precedent 327.320 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 43.803 +17,6% față de anul precedent 287.066 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 37.237 -80,4% față de anul precedent 223.763 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 189.658 +464,3% față de anul precedent 187.719 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 33.612 -75,7% față de anul precedent 163.103 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 138.126 +1.374,3% față de anul precedent 178.343 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 9.369 -42,0% față de anul precedent 169.337 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 16.154 +52,0% față de anul precedent 128.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 10.630 -52,4% față de anul precedent 130.802 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 22.332 +28,1% față de anul precedent 131.980 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 17.430 +37,6% față de anul precedent 72.722 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 12.667 92.664 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
ACALIONA CHIRIŢĂfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 32898/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 398.215 RON. Profit: 295.656 RON

Cifra de afaceri: 398.215 RON. Profit: 295.656 RON

Cifra de afaceri
398.215 RON -19.22% față de anul precedent
Profit net
295.656 RON -29.42% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.954 RON +21.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 492.953 RON. Profit: 418.923 RON

Cifra de afaceri: 492.953 RON. Profit: 418.923 RON

Cifra de afaceri
492.953 RON +30.24% față de anul precedent
Profit net
418.923 RON +28.08% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.741 RON -87.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 378.505 RON. Profit: 327.080 RON

Cifra de afaceri: 378.505 RON. Profit: 327.080 RON

Cifra de afaceri
378.505 RON +5.68% față de anul precedent
Profit net
327.080 RON +14.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
45.183 RON +3.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 358.178 RON. Profit: 286.826 RON

Cifra de afaceri: 358.178 RON. Profit: 286.826 RON

Cifra de afaceri
358.178 RON +33.97% față de anul precedent
Profit net
286.826 RON +28.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.803 RON +17.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 267.353 RON. Profit: 223.523 RON

Cifra de afaceri: 267.353 RON. Profit: 223.523 RON

Cifra de afaceri
267.353 RON +11.05% față de anul precedent
Profit net
223.523 RON +19.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
37.237 RON -80.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 240.742 RON. Profit: 187.479 RON

Cifra de afaceri: 240.742 RON. Profit: 187.479 RON

Cifra de afaceri
240.742 RON +13.71% față de anul precedent
Profit net
187.479 RON +15.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
189.658 RON +464.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 211.716 RON. Profit: 162.863 RON

Cifra de afaceri: 211.716 RON. Profit: 162.863 RON

Cifra de afaceri
211.716 RON -2.84% față de anul precedent
Profit net
162.863 RON -8.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
33.612 RON -75.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 217.895 RON. Profit: 178.103 RON

Cifra de afaceri: 217.895 RON. Profit: 178.103 RON

Cifra de afaceri
217.895 RON +6.65% față de anul precedent
Profit net
178.103 RON +5.33% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
138.126 RON +1374.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 204.308 RON. Profit: 169.097 RON

Cifra de afaceri: 204.308 RON. Profit: 169.097 RON

Cifra de afaceri
204.308 RON +23.79% față de anul precedent
Profit net
169.097 RON +31.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.369 RON -42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 165.046 RON. Profit: 128.618 RON

Cifra de afaceri: 165.046 RON. Profit: 128.618 RON

Cifra de afaceri
165.046 RON +3.13% față de anul precedent
Profit net
128.618 RON -1.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
16.154 RON +51.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 160.043 RON. Profit: 130.562 RON

Cifra de afaceri: 160.043 RON. Profit: 130.562 RON

Cifra de afaceri
160.043 RON -0.78% față de anul precedent
Profit net
130.562 RON -0.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.630 RON -52.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 161.302 RON. Profit: 131.740 RON

Cifra de afaceri: 161.302 RON. Profit: 131.740 RON

Cifra de afaceri
161.302 RON +47.83% față de anul precedent
Profit net
131.740 RON +81.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
22.332 RON +28.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 109.116 RON. Profit: 72.482 RON

Cifra de afaceri: 109.116 RON. Profit: 72.482 RON

Cifra de afaceri
109.116 RON -28.43% față de anul precedent
Profit net
72.482 RON -21.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
17.430 RON +37.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 152.462 RON. Profit: 92.464 RON

Cifra de afaceri: 152.462 RON. Profit: 92.464 RON

Cifra de afaceri
152.462 RON
Profit net
92.464 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
12.667 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataLADYS DOCTOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sat Bragadiru Orş. Bragadiru (ILFOV)

LADYS DOCTOR SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8622 in Sat Bragadiru Orş. Bragadiru (ILFOV)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.092026Mentiune · Buletin 32898/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; durată societate; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 14.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
LADY'S DOCTOR SRL
CUI
28102540
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.09.2026
Registrul Comerțului
J23/497/2011
EUID
ROONRC.J23/497/2011
Sediu
Loc. Bragadiru, Oraş Bragadiru, Jud. Ilfov, Str. CURCUBEULUI, Nr. 9C, Vila 6
Județ
Ilfov
Număr încheiere
692095
Data încheierii
03.09.2026
Număr dosar
3255305
Data dosarului
18.08.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Camelia Doina Pancu

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite, durată societate

Documente menționate

  • Hotărâre asociat unic nr. 1 din 14.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3255305 din 18.08.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 32898/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 8622, Ilfov

FLEXICLINIC S.R.L.
CUI: 40550895CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Roşu Com. Chiajna2019-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.197 RON
Profit
179.275 RON
Angajati
2
MYMEDPSIHIATRIE S.R.L.
CUI: 43293338CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2020-11-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
398.129 RON
Profit
327.676 RON
Angajati
1
PSIHOSOMATICA S.R.L.
CUI: 48292198CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Corbeanca Com. Corbeanca2023-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
401.571 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ERIN MEDICAL CENTER SRL
CUI: 35809927CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Fundeni Com. Dobroeşti2016-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
393.675 RON
Profit
242.771 RON
Angajati
1
MIHAMED DIAGNOSTIC SRL
CUI: 38277956CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-09-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
413.290 RON
Profit
355.539 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8622, Ilfov

IONESCU DIAMED SRL
CUI: 28035424CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Com. Dobroeşti2011-02-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.422 RON
Profit
19.023 RON
Angajati
0
ALEX MEDICA BFT SRL
CUI: 28137343CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2011-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.427 RON
Profit
61.332 RON
Angajati
0
CENTRUL MEDICAL HIPOMED CARE SRL
CUI: 28013515CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Clinceni Com. Clinceni2011-02-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.754.697 RON
Profit
415.736 RON
Angajati
18
ORTOGIN SRL
CUI: 28236312CAEN: 8622
Activ
ILFOV, Sat Ostratu Com. Corbeanca2011-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
378.026 RON
Profit
226.939 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

PIXELRAIN SRL
CUI: 28102531CAEN: 7311
Activ
ILFOV, Sat Otopeni Orş. Otopeni2011-03-01
fara e-Factura
TAM CAMION EXPORT SRL
CUI: 28102612CAEN: 4671
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2011-03-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.930.452 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TRANDAFIR MUSIC S.R.L.
CUI: 28096120CAEN: 5630
Activ
ILFOV, Sat Domneşti Com. Domneşti2011-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
196.160 RON
Profit
16.153 RON
Angajati
1
KANLUX LIGHTING S.R.L.
CUI: 28114668CAEN: 4647
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2011-03-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.973.398 RON
Profit
714.773 RON
Angajati
6
CONSTRUCT BELLA CASA S.R.L.
CUI: 28239637CAEN: 4311
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2011-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.082 RON
Profit
16.102 RON
Angajati
0
LIGHT BLUE ELECTRIC S.R.L.
CUI: 26268288CAEN: 2790
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2009-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.435.524 RON
Profit
0 RON
Angajati
9
CENTRAL SERV PROIECT SRL
CUI: 29522134CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2012-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
195.694 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
BRAGUS IDEA S.R.L.
CUI: 37343423CAEN: 4778
Activ
ILFOV, Sat Dudu Com. Chiajna2017-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.735 RON
Profit
61.318 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul LADYS DOCTOR SRL?

CUI-ul LADYS DOCTOR SRL este 28102540.

Unde este sediul LADYS DOCTOR SRL?

LADYS DOCTOR SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, Str. Curcubeului nr. 9C, 77025, Sat Bragadiru Orş. Bragadiru, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata LADYS DOCTOR SRL?

LADYS DOCTOR SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a LADYS DOCTOR SRL in 2024?

In 2024, LADYS DOCTOR SRL a raportat o cifra de afaceri de 398.215 RON.

Cati angajati are LADYS DOCTOR SRL?

LADYS DOCTOR SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are LADYS DOCTOR SRL?

LADYS DOCTOR SRL are codul CAEN principal 8622 (Activități de asistență medicală specializată).

Ce profit a inregistrat LADYS DOCTOR SRL in 2024?

LADYS DOCTOR SRL a inregistrat un profit net de 295.656 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.