Activ Plătitor TVA

TRIUMF 2000 SRL

CUI: 2811939
CIF: RO2811939
Reg. Com.: J10/2071/1992
CAEN: 4711
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 27 ianuarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 16:00

Despre TRIUMF 2000 SRL

TRIUMF 2000 SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Buzău, judetul BUZĂU, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun" (cod CAEN 4711), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRIUMF 2000 SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.455.735 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.7%). Profitul net inregistrat a fost de 220.488 RON (in scadere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6. Pe parcursul ultimilor 16 ani, cifra de afaceri a crescut de la 1.831.225 RON in 2008 la 2.455.735 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.455.735 RON
Venituri totale
2.457.471 RON
Cheltuieli totale
2.199.066 RON
Profit brut
258.405 RON
Profit net
220.488 RON
Marja profit net
8,98%
Active imobilizate
311.286 RON
Active circulante
364.959 RON
Stocuri
293.645 RON
Creanțe
24.240 RON
Casa & conturi bănci
47.074 RON
Capital propriu
531.555 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Constantin Angelescu nr. 5, 120204

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Constantin Angelescu nr. 5, 120204
Cod poștal: 120204
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Constantin Angelescu nr. 5, 120204
Cod postal
120204
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 27.01.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Buzău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 martie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.455.735 RON
Rezultat net
220.488 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.455.735 RON 2.498.271 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.457.471 RON 2.498.775 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.199.066 RON 2.155.541 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 258.405 RON 343.234 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 220.488 RON 315.420 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 311.286 RON 179.824 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 364.959 RON 438.712 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 676.245 RON 618.536 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 293.645 RON 385.692 RON
CreanțeSume de încasat 24.240 RON 29.552 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 47.074 RON 23.468 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 144.690 RON 221.600 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 531.555 RON 396.936 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active676.245RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

21,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale676.245 RON
Datorii totale144.690 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
32,6 %Profit net / active totale
ROE
41,5 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,52 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
78,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.455.735 -1,7% față de anul precedent 2.457.471 2.199.066 258.405 -24,7% față de anul precedent 220.488 -30,1% față de anul precedent 0 0
2023 2.498.271 +4,3% față de anul precedent 2.498.775 2.155.541 343.234 +85,9% față de anul precedent 315.420 +96,3% față de anul precedent 0 0
2022 2.395.952 -7,0% față de anul precedent 2.395.953 2.211.270 184.683 -35,4% față de anul precedent 160.723 -38,2% față de anul precedent 0 0
2021 2.577.018 +10,1% față de anul precedent 2.580.800 2.295.140 285.660 +7,1% față de anul precedent 259.852 +6,8% față de anul precedent 0 0
2020 2.341.436 +10,4% față de anul precedent 2.355.805 2.089.030 266.775 +44,8% față de anul precedent 243.217 +49,2% față de anul precedent 0 0
2019 2.120.269 +2,3% față de anul precedent 2.121.857 1.937.575 184.282 -8,3% față de anul precedent 163.063 -9,5% față de anul precedent 0 0
2018 2.073.527 +8,0% față de anul precedent 2.073.767 1.872.849 200.918 +12,0% față de anul precedent 180.180 +12,4% față de anul precedent 0 0
2017 1.919.581 +14,0% față de anul precedent 1.921.581 1.742.126 179.455 +56,3% față de anul precedent 160.239 +66,4% față de anul precedent 0 0
2016 1.683.673 -8,0% față de anul precedent 1.684.294 1.569.464 114.830 -33,6% față de anul precedent 96.302 -33,2% față de anul precedent 0 0
2015 1.830.037 +21,0% față de anul precedent 1.833.554 1.660.553 173.001 +50,0% față de anul precedent 144.156 +53,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.512.928 -18,6% față de anul precedent 1.513.769 1.398.410 115.359 -55,5% față de anul precedent 94.221 -55,9% față de anul precedent 0 0
2013 1.858.132 +0,3% față de anul precedent 1.885.870 1.626.914 258.956 +6,4% față de anul precedent 213.698 +5,6% față de anul precedent 0 0
2012 1.852.169 -16,4% față de anul precedent 1.852.356 1.608.855 243.501 -3,5% față de anul precedent 202.331 -2,6% față de anul precedent 0 0
2011 2.216.274 +7,5% față de anul precedent 2.219.788 1.967.409 252.379 +64,3% față de anul precedent 207.804 +67,0% față de anul precedent 0 0
2010 2.061.421 -4,4% față de anul precedent 2.078.379 1.924.750 153.629 +16,4% față de anul precedent 124.430 +13,4% față de anul precedent 0 0
2009 2.156.913 +17,8% față de anul precedent 2.182.759 2.050.779 131.980 +36,8% față de anul precedent 109.745 +30,6% față de anul precedent 0 0
2008 1.831.225 1.847.673 1.751.175 96.498 84.057 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 311.286 364.959 676.245 293.645 24.240 47.074
2023 179.824 438.712 618.536 385.692 29.552 23.468
2022 250.526 285.870 536.396 248.425 22.194 15.251
2021 314.863 387.948 702.811 339.798 21.475 26.675
2020 363.419 219.207 582.626 181.889 29.556 7.762
2019 266.400 246.656 513.056 168.705 37.819 40.132
2018 287.961 225.377 513.338 152.568 41.994 30.815
2017 317.439 235.574 553.013 174.514 40.459 20.601
2016 321.344 232.048 553.392 186.315 35.814 9.919
2015 361.688 215.322 577.010 157.903 45.808 11.611
2014 398.000 168.493 566.493 135.370 24.286 8.837
2013 378.828 227.062 605.890 174.130 28.801 24.131
2012 404.696 169.780 574.476 166.483 1.200 2.097
2011 364.932 178.040 542.972 160.763 14.543 2.734
2010 373.107 204.387 577.494 184.675 15.995 3.717
2009 378.298 192.560 570.858 146.333 23.243 22.984
2008 378.449 191.575 570.024 150.756 33.416 7.403

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 144.690 -34,7% față de anul precedent 531.555 Neraportat 6 0,0% față de anul precedent
2023 221.600 +21,7% față de anul precedent 396.936 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2022 182.055 -26,0% față de anul precedent 354.341 Neraportat 8 0,0% față de anul precedent
2021 246.035 +205,9% față de anul precedent 456.776 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2020 80.439 -37,1% față de anul precedent 502.187 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2019 127.823 -17,9% față de anul precedent 385.233 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2018 155.660 -24,9% față de anul precedent 357.678 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2017 207.252 -32,3% față de anul precedent 345.761 Neraportat 9 +12,5% față de anul precedent
2016 306.290 +133,0% față de anul precedent 247.102 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2015 131.474 -3,5% față de anul precedent 445.536 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2014 136.303 -28,0% față de anul precedent 430.190 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2013 189.269 +20,8% față de anul precedent 416.621 Neraportat 10 -9,1% față de anul precedent
2012 156.722 -18,6% față de anul precedent 417.754 Neraportat 11 +22,2% față de anul precedent
2011 192.443 -38,0% față de anul precedent 350.529 Neraportat 9 -47,1% față de anul precedent
2010 310.513 -3,9% față de anul precedent 267.155 Neraportat 17 0,0% față de anul precedent
2009 323.052 -28,3% față de anul precedent 247.806 Neraportat 17 +13,3% față de anul precedent
2008 450.297 119.727 Neraportat 15

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

15din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.455.735 RON. Profit: 220.488 RON

Cifra de afaceri: 2.455.735 RON. Profit: 220.488 RON

Cifra de afaceri
2.455.735 RON -1.7% față de anul precedent
Profit net
220.488 RON -30.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 0% față de anul precedent
Datorii
144.690 RON -34.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.498.271 RON. Profit: 315.420 RON

Cifra de afaceri: 2.498.271 RON. Profit: 315.420 RON

Cifra de afaceri
2.498.271 RON +4.27% față de anul precedent
Profit net
315.420 RON +96.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
221.600 RON +21.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.395.952 RON. Profit: 160.723 RON

Cifra de afaceri: 2.395.952 RON. Profit: 160.723 RON

Cifra de afaceri
2.395.952 RON -7.03% față de anul precedent
Profit net
160.723 RON -38.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 0% față de anul precedent
Datorii
182.055 RON -26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.577.018 RON. Profit: 259.852 RON

Cifra de afaceri: 2.577.018 RON. Profit: 259.852 RON

Cifra de afaceri
2.577.018 RON +10.06% față de anul precedent
Profit net
259.852 RON +6.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
246.035 RON +205.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.341.436 RON. Profit: 243.217 RON

Cifra de afaceri: 2.341.436 RON. Profit: 243.217 RON

Cifra de afaceri
2.341.436 RON +10.43% față de anul precedent
Profit net
243.217 RON +49.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
80.439 RON -37.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.120.269 RON. Profit: 163.063 RON

Cifra de afaceri: 2.120.269 RON. Profit: 163.063 RON

Cifra de afaceri
2.120.269 RON +2.25% față de anul precedent
Profit net
163.063 RON -9.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
127.823 RON -17.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.073.527 RON. Profit: 180.180 RON

Cifra de afaceri: 2.073.527 RON. Profit: 180.180 RON

Cifra de afaceri
2.073.527 RON +8.02% față de anul precedent
Profit net
180.180 RON +12.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
155.660 RON -24.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.919.581 RON. Profit: 160.239 RON

Cifra de afaceri: 1.919.581 RON. Profit: 160.239 RON

Cifra de afaceri
1.919.581 RON +14.01% față de anul precedent
Profit net
160.239 RON +66.39% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +12.5% față de anul precedent
Datorii
207.252 RON -32.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.683.673 RON. Profit: 96.302 RON

Cifra de afaceri: 1.683.673 RON. Profit: 96.302 RON

Cifra de afaceri
1.683.673 RON -8% față de anul precedent
Profit net
96.302 RON -33.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
306.290 RON +132.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.830.037 RON. Profit: 144.156 RON

Cifra de afaceri: 1.830.037 RON. Profit: 144.156 RON

Cifra de afaceri
1.830.037 RON +20.96% față de anul precedent
Profit net
144.156 RON +53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
131.474 RON -3.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.512.928 RON. Profit: 94.221 RON

Cifra de afaceri: 1.512.928 RON. Profit: 94.221 RON

Cifra de afaceri
1.512.928 RON -18.58% față de anul precedent
Profit net
94.221 RON -55.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
136.303 RON -27.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.858.132 RON. Profit: 213.698 RON

Cifra de afaceri: 1.858.132 RON. Profit: 213.698 RON

Cifra de afaceri
1.858.132 RON +0.32% față de anul precedent
Profit net
213.698 RON +5.62% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -9.09% față de anul precedent
Datorii
189.269 RON +20.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.852.169 RON. Profit: 202.331 RON

Cifra de afaceri: 1.852.169 RON. Profit: 202.331 RON

Cifra de afaceri
1.852.169 RON -16.43% față de anul precedent
Profit net
202.331 RON -2.63% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +22.22% față de anul precedent
Datorii
156.722 RON -18.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 2.216.274 RON. Profit: 207.804 RON

Cifra de afaceri: 2.216.274 RON. Profit: 207.804 RON

Cifra de afaceri
2.216.274 RON +7.51% față de anul precedent
Profit net
207.804 RON +67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -47.06% față de anul precedent
Datorii
192.443 RON -38.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 2.061.421 RON. Profit: 124.430 RON

Cifra de afaceri: 2.061.421 RON. Profit: 124.430 RON

Cifra de afaceri
2.061.421 RON -4.43% față de anul precedent
Profit net
124.430 RON +13.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 0% față de anul precedent
Datorii
310.513 RON -3.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 2.156.913 RON. Profit: 109.745 RON

Cifra de afaceri: 2.156.913 RON. Profit: 109.745 RON

Cifra de afaceri
2.156.913 RON +17.79% față de anul precedent
Profit net
109.745 RON +30.56% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
17 +13.33% față de anul precedent
Datorii
323.052 RON -28.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 1.831.225 RON. Profit: 84.057 RON

Cifra de afaceri: 1.831.225 RON. Profit: 84.057 RON

Cifra de afaceri
1.831.225 RON
Profit net
84.057 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15
Datorii
450.297 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRIUMF 2000 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Buzău (BUZĂU)

TRIUMF 2000 SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4711 in Mun. Buzău (BUZĂU)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4711, Buzău

MIXTCOM CORNELIU SRL
CUI: 7292999CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Dogari Com. Beceni1995-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.536.229 RON
Profit
68.654 RON
Angajati
0
TOTAL JUNIOR SRL
CUI: 6482111CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1994-12-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.447.675 RON
Profit
136.073 RON
Angajati
4
RODE MAR DISTRIB SRL
CUI: 33628878CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2014-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.626.991 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LA MORARU SORINA MARKET SRL
CUI: 34089844CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Ruşeţu Com. Ruşeţu2015-02-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.431.446 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
BAICUS COM SRL
CUI: 4762727CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Florica Com. Florica1993-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.820.076 RON
Profit
178.074 RON
Angajati
0
MRK GEORNIC PROFESSIONAL S.R.L.
CUI: 40811451CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Policiori Com. Scorţoasa2019-03-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.301.619 RON
Profit
104.241 RON
Angajati
7

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4711, Buzău

DELPHI TOPO IMPEX S.R.L.
CUI: 2811408CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Sărata-Monteoru Com. Merei1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.235 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARUNTIS M S.R.L.
CUI: 2812292CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.001.606 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
I C COM SRL
CUI: 2811289CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Podgoria Com. Podgoria1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.574 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MUNTENIA 148 SRL
CUI: 2813492CAEN: 4711
Activ
BUZĂU, Sat Beciu Com. Scorţoasa1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
169.915 RON
Profit
15.966 RON
Angajati
0

Alte firme din Buzău

LUCSOR IMPEX SRL
CUI: 2811920CAEN: 4636
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
159.073.809 RON
Profit
2.202.260 RON
Angajati
53
DENTAS SRL
CUI: 2812187CAEN: 8623
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.800 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
COM LEMN DAC SRL
CUI: 2811050CAEN: 5590
Activ
BUZĂU, Sat Oreavul Com. Valea Râmnicului1993-01-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
327.500 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
LEGUME FRUCTE SA
CUI: 1170135CAEN: 4721
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat1992-11-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
251.989 RON
Profit
9.958 RON
Angajati
3
ELA S SRL
CUI: 4103300CAEN: 2849
Activ
BUZĂU, Sat Potoceni Com. Mărăcineni1993-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.750 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PEDIATRIE S.R.L.
CUI: 9494889CAEN: 8690
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău1997-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.760 RON
Profit
11.678 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRIUMF 2000 SRL?

CUI-ul TRIUMF 2000 SRL este 2811939.

Unde este sediul TRIUMF 2000 SRL?

TRIUMF 2000 SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Buzău, Str. Constantin Angelescu nr. 5, 120204, Mun. Buzău, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata TRIUMF 2000 SRL?

TRIUMF 2000 SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRIUMF 2000 SRL in 2024?

In 2024, TRIUMF 2000 SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.455.735 RON.

Cati angajati are TRIUMF 2000 SRL?

TRIUMF 2000 SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are TRIUMF 2000 SRL?

TRIUMF 2000 SRL are codul CAEN principal 4711 (Comerţ cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi şi tutun).

Ce profit a inregistrat TRIUMF 2000 SRL in 2024?

TRIUMF 2000 SRL a inregistrat un profit net de 220.488 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.