Activ

BLACK STORM CONSULTING SRL

CUI: 28138705
CIF: 28138705
Reg. Com.: J2011002617408
CAEN: 6831
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 martie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 09:25

Despre BLACK STORM CONSULTING SRL

BLACK STORM CONSULTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare" (cod CAEN 6831), in sectorul intermedieri financiare si asigurari. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLACK STORM CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 283.775 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+783.1%). Profitul net inregistrat a fost de 209.481 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 77.061 RON in 2011 la 283.775 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
283.775 RON
Venituri totale
283.775 RON
Cheltuieli totale
71.514 RON
Profit brut
212.261 RON
Profit net
209.481 RON
Marja profit net
73,82%
Active imobilizate
111.599 RON
Active circulante
106.052 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
100.000 RON
Casa & conturi bănci
6.052 RON
Capital propriu
209.820 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Ivasiuc nr. 16, 60305
Detalii adresaCAMERA 1
Telefon0742097230

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Ivasiuc nr. 16, 60305
Cod poștal: 60305
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Ivasiuc nr. 16, 60305
Detalii
CAMERA 1
Cod postal
60305
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.03.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
283.775 RON
Rezultat net
209.481 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 283.775 RON 32.135 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 283.775 RON 32.135 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 71.514 RON 95.288 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 212.261 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 209.481 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 63.153 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 63.426 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 111.599 RON 112.139 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 106.052 RON 8.464 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 217.651 RON 120.603 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 100.000 RON 1.908 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 6.052 RON 6.556 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 9.023 RON 94.764 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 209.820 RON 25.839 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active217.651RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

4,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale217.651 RON
Datorii totale9.023 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
96,2 %Profit net / active totale
ROE
99,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
11,75 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 283.775 +783,1% față de anul precedent 283.775 71.514 212.261 209.481 0 0
2023 32.135 -86,7% față de anul precedent 32.135 95.288 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 63.153 63.426
2022 241.527 +52,1% față de anul precedent 241.527 60.064 181.463 +85,1% față de anul precedent 179.096 +85,6% față de anul precedent 0 0
2021 158.852 -6,8% față de anul precedent 158.852 60.788 98.064 -18,4% față de anul precedent 96.508 -18,6% față de anul precedent 0 0
2020 170.398 +3,5% față de anul precedent 173.744 53.525 120.219 +78,4% față de anul precedent 118.559 +80,3% față de anul precedent 0 0
2019 164.620 +90,2% față de anul precedent 164.620 97.230 67.390 65.743 0 0
2018 86.552 +38,0% față de anul precedent 86.552 128.282 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 41.730 42.595
2017 62.711 -62,8% față de anul precedent 62.711 54.544 8.167 -91,5% față de anul precedent 6.755 -92,6% față de anul precedent 0 0
2016 168.764 +62,2% față de anul precedent 168.764 72.456 96.308 +77,0% față de anul precedent 91.245 +77,9% față de anul precedent 0 0
2015 104.024 +65,0% față de anul precedent 104.024 49.619 54.405 +1.433,0% față de anul precedent 51.284 +3.321,2% față de anul precedent Neraportat 0
2014 63.061 +24,0% față de anul precedent 63.061 59.512 3.549 1.499 0 0
2013 50.878 -9,5% față de anul precedent 50.901 54.628 0 0 3.727 5.253
2012 56.202 -27,1% față de anul precedent 56.202 58.066 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.864 2.891
2011 77.061 77.065 46.044 31.021 25.354 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 111.599 106.052 217.651 0 100.000 6.052
2023 112.139 8.464 120.603 0 1.908 6.556
2022 5.373 197.934 203.307 68.491 91.382 38.061
2021 8.337 116.183 124.520 0 99.013 17.170
2020 12.219 184.933 197.152 0 18.656 166.277
2019 16.102 86.617 102.719 0 1.624 84.993
2018 13.857 23.180 37.037 0 1.645 21.535
2017 8.529 92.721 101.250 0 0 92.721
2016 2.434 144.374 146.808 0 85.037 59.337
2015 3.854 69.720 73.574 0 72 69.648
2014 6.220 16.369 22.589 0 11.223 5.146
2013 6.220 12.314 18.534 0 11.223 1.091
2012 3.513 21.911 25.424 0 72 21.839
2011 4.147 25.973 30.120 0 1.600 24.373

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 9.023 -90,5% față de anul precedent 209.820 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 94.764 +295,3% față de anul precedent 25.839 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 23.971 -13,7% față de anul precedent 179.336 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 27.772 +118,6% față de anul precedent 96.748 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 12.702 -65,5% față de anul precedent 184.450 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 36.828 +222,2% față de anul precedent 65.891 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 11.429 +275,2% față de anul precedent 25.608 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 3.046 -25,3% față de anul precedent 98.204 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 4.079 +20,7% față de anul precedent 142.729 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 3.380 -63,1% față de anul precedent 70.194 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2014 9.153 +38,7% față de anul precedent 18.910 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2013 6.597 +138,9% față de anul precedent 17.411 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2012 2.761 -39,5% față de anul precedent 22.663 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 4.566 25.554 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 283.775 RON. Profit: 209.481 RON

Cifra de afaceri: 283.775 RON. Profit: 209.481 RON

Cifra de afaceri
283.775 RON +783.07% față de anul precedent
Profit net
209.481 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.023 RON -90.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 32.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 32.135 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
32.135 RON -86.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
63.426 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
94.764 RON +295.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 241.527 RON. Profit: 179.096 RON

Cifra de afaceri: 241.527 RON. Profit: 179.096 RON

Cifra de afaceri
241.527 RON +52.05% față de anul precedent
Profit net
179.096 RON +85.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.971 RON -13.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 158.852 RON. Profit: 96.508 RON

Cifra de afaceri: 158.852 RON. Profit: 96.508 RON

Cifra de afaceri
158.852 RON -6.78% față de anul precedent
Profit net
96.508 RON -18.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
27.772 RON +118.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 170.398 RON. Profit: 118.559 RON

Cifra de afaceri: 170.398 RON. Profit: 118.559 RON

Cifra de afaceri
170.398 RON +3.51% față de anul precedent
Profit net
118.559 RON +80.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.702 RON -65.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 164.620 RON. Profit: 65.743 RON

Cifra de afaceri: 164.620 RON. Profit: 65.743 RON

Cifra de afaceri
164.620 RON +90.2% față de anul precedent
Profit net
65.743 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
36.828 RON +222.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 86.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 86.552 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
86.552 RON +38.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
42.595 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
11.429 RON +275.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 62.711 RON. Profit: 6.755 RON

Cifra de afaceri: 62.711 RON. Profit: 6.755 RON

Cifra de afaceri
62.711 RON -62.84% față de anul precedent
Profit net
6.755 RON -92.6% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
3.046 RON -25.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 168.764 RON. Profit: 91.245 RON

Cifra de afaceri: 168.764 RON. Profit: 91.245 RON

Cifra de afaceri
168.764 RON +62.24% față de anul precedent
Profit net
91.245 RON +77.92% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
4.079 RON +20.68% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 104.024 RON. Profit: 51.284 RON

Cifra de afaceri: 104.024 RON. Profit: 51.284 RON

Cifra de afaceri
104.024 RON +64.96% față de anul precedent
Profit net
51.284 RON +3321.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
3.380 RON -63.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 63.061 RON. Profit: 1.499 RON

Cifra de afaceri: 63.061 RON. Profit: 1.499 RON

Cifra de afaceri
63.061 RON +23.95% față de anul precedent
Profit net
1.499 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.153 RON +38.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 50.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 50.878 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
50.878 RON -9.47% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.253 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
6.597 RON +138.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 56.202 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 56.202 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
56.202 RON -27.07% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.891 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
2.761 RON -39.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 77.061 RON. Profit: 25.354 RON

Cifra de afaceri: 77.061 RON. Profit: 25.354 RON

Cifra de afaceri
77.061 RON
Profit net
25.354 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
4.566 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLACK STORM CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BLACK STORM CONSULTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6831 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6831, Municipiul Bucureşti

ALBA VISIO REAL ESTATE SRL
CUI: 36265653CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2016-06-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.497 RON
Profit
180.746 RON
Angajati
1
RALUCA PANAIT ESTATE S.R.L.
CUI: 44976703CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-09-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.761 RON
Profit
228.849 RON
Angajati
1
PRESTIGIA IMOB SRL
CUI: 38359495CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2017-10-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
284.509 RON
Profit
144.699 RON
Angajati
1
HERASTRAU SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 43174787CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
283.632 RON
Profit
242.896 RON
Angajati
1
NORTHLUX DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 43410810CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2020-12-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
288.565 RON
Profit
170.782 RON
Angajati
1
ADS NEW SOLUTIONS SRL
CUI: 18799726CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2006-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.789 RON
Profit
91.115 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6831, Municipiul Bucureşti

SINCRON IMOBILIARE SRL
CUI: 28117818CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-03-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
197.238 RON
Profit
66.437 RON
Angajati
1
MIVA FINANCE MANAGEMENT SRL
CUI: 28311430CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
93.593 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
GABY EVOLUTION GROUP SRL
CUI: 28339717CAEN: 6831
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-04-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.808 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PROCONTEXT INTERNATIONAL SRL
CUI: 28138608CAEN: 4645
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.115.861 RON
Profit
364.012 RON
Angajati
1
PRIVESC.EU WEB SRL
CUI: 28132460CAEN: 6031
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
109.179 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DOXAL LEADER SRL
CUI: 28141204CAEN: 6832
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
299.419 RON
Profit
13.641 RON
Angajati
2
LEAD ENERGY ADVISORS SRL
CUI: 28093310CAEN: 6820
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.000 RON
Profit
12.504 RON
Angajati
1
DUNA - GUARD SRL
CUI: 28173508CAEN: 8001
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2011-03-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.773.604 RON
Profit
0 RON
Angajati
60
CM GINECO MEDICAL SOLUTIONS SRL
CUI: 28570451CAEN: 8622
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.819.592 RON
Profit
667.835 RON
Angajati
6
CONVIV MEDIA SRL
CUI: 22770884CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2007-11-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.845.657 RON
Profit
2.263.555 RON
Angajati
6
TAFUNI A&M SRL
CUI: 32084697CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2013-07-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.305 RON
Profit
169.328 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLACK STORM CONSULTING SRL?

CUI-ul BLACK STORM CONSULTING SRL este 28138705.

Unde este sediul BLACK STORM CONSULTING SRL?

BLACK STORM CONSULTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Str. Alexandru Ivasiuc nr. 16, 60305, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BLACK STORM CONSULTING SRL?

BLACK STORM CONSULTING SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLACK STORM CONSULTING SRL in 2024?

In 2024, BLACK STORM CONSULTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 283.775 RON.

Cati angajati are BLACK STORM CONSULTING SRL?

BLACK STORM CONSULTING SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are BLACK STORM CONSULTING SRL?

BLACK STORM CONSULTING SRL are codul CAEN principal 6831 (Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare).

Ce profit a inregistrat BLACK STORM CONSULTING SRL in 2024?

BLACK STORM CONSULTING SRL a inregistrat un profit net de 209.481 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.