Activ e‑Factură

SYL SOFT MANAGEMENT SRL

CUI: 28149615
CIF: 28149615
Reg. Com.: J2011000555137
CAEN: 6392
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 9 martie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a

Surse și actualizare

Actualizat: 15 octombrie 2026 la 01:00

Despre SYL SOFT MANAGEMENT SRL

SYL SOFT MANAGEMENT SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a" (cod CAEN 6392), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, SYL SOFT MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 137.405 RON, in scadere fata de anul precedent (-49.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 42.687 RON in 2011 la 137.405 RON in 2024. Datoriile raportate (165.960 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
137.405 RON
Venituri totale
212.390 RON
Cheltuieli totale
296.461 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
14.499 RON
Active circulante
152.418 RON
Stocuri
7.419 RON
Creanțe
112.255 RON
Casa & conturi bănci
32.744 RON
Capital propriu
2.563 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 60, 900663
Detalii adresaCAMERA NR. 2
Telefon0724144226

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 60, 900663
Cod poștal: 900663
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 60, 900663
Detalii
CAMERA NR. 2
Cod postal
900663
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 08.03.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 februarie 2024)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 15 ianuarie 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
137.405 RON
Rezultat net
-85.931 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 137.405 RON 273.100 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 212.390 RON 301.100 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 296.461 RON 188.179 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 112.921 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 88.254 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 84.071 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 85.931 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 14.499 RON 211.195 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 152.418 RON 86.832 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 166.917 RON 298.027 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 7.419 RON 8.938 RON
CreanțeSume de încasat 112.255 RON 59.147 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 32.744 RON 18.747 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 165.960 RON 211.317 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.563 RON 88.494 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active166.917RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

99,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale166.917 RON
Datorii totale165.960 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,92 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
1,5 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 137.405 -49,7% față de anul precedent 212.390 296.461 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 84.071 85.931
2023 273.100 -18,0% față de anul precedent 301.100 188.179 112.921 -47,0% față de anul precedent 88.254 -58,0% față de anul precedent 0 0
2022 333.019 +17,2% față de anul precedent 333.019 119.886 213.133 +127,6% față de anul precedent 210.303 +130,7% față de anul precedent 0 0
2021 284.135 +115,4% față de anul precedent 284.143 190.492 93.651 +362,2% față de anul precedent 91.151 +374,3% față de anul precedent 0 0
2020 131.889 -9,5% față de anul precedent 131.889 111.626 20.263 -31,7% față de anul precedent 19.220 -27,8% față de anul precedent 0 0
2019 145.656 -6,9% față de anul precedent 146.473 116.810 29.663 -50,3% față de anul precedent 26.601 -51,6% față de anul precedent 0 0
2018 156.514 +55,1% față de anul precedent 156.764 97.137 59.627 +129,1% față de anul precedent 54.924 +138,9% față de anul precedent 0 0
2017 100.928 -13,7% față de anul precedent 100.929 74.907 26.022 -7,3% față de anul precedent 22.994 -6,3% față de anul precedent 0 0
2016 116.964 +76,6% față de anul precedent 117.247 89.192 28.055 24.538 0 0
2015 66.237 -22,0% față de anul precedent 66.836 123.384 0 0 Neraportat 58.553
2014 84.933 +31,8% față de anul precedent 84.934 103.531 0 0 18.597 21.145
2013 64.457 -45,4% față de anul precedent 64.457 147.792 0 0 83.335 85.269
2012 118.147 +176,8% față de anul precedent 123.084 206.250 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 83.166 86.712
2011 42.687 42.690 21.553 21.137 20.759 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 14.499 152.418 166.917 7.419 112.255 32.744
2023 211.195 86.832 298.027 8.938 59.147 18.747
2022 17.705 304.062 321.767 5.440 290.100 8.522
2021 24.647 96.703 121.350 4.240 76.293 16.170
2020 2.206 37.141 39.347 542 26.736 9.863
2019 2.962 37.360 40.322 554 29.328 7.478
2018 4.598 118.226 122.824 30 54.399 63.797
2017 1.839 81.316 83.155 0 39.796 41.520
2016 2.799 87.045 89.844 0 70.570 16.475
2015 726 75.410 76.136 0 71.937 3.473
2014 3.603 76.565 80.168 0 67.702 8.863
2013 0 44.576 44.576 0 43.543 1.033
2012 23.784 40.259 64.043 3.723 27.959 8.577
2011 50.275 23.367 73.642 0 21.154 2.213

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 165.960 -21,5% față de anul precedent 2.563 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 211.317 +3.328,8% față de anul precedent 88.494 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 6.163 -36,1% față de anul precedent 316.303 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 9.637 -60,7% față de anul precedent 106.000 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 24.498 -43,4% față de anul precedent 14.849 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 43.277 -71,5% față de anul precedent -4.371 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 151.749 -3,1% față de anul precedent -30.972 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 156.588 -20,4% față de anul precedent -85.896 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2016 196.639 -5,6% față de anul precedent -108.891 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2015 208.281 +39,9% față de anul precedent -133.429 Neraportat 3 -40,0% față de anul precedent
2014 148.933 +51,9% față de anul precedent -74.876 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2013 98.049 -24,5% față de anul precedent -53.731 Neraportat 5 +150,0% față de anul precedent
2012 129.796 +145,6% față de anul precedent -65.753 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 52.850 20.959 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

75din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CVCARMEN VALERINA MIŞAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 12674/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 137.405 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 137.405 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
137.405 RON -49.69% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
85.931 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
165.960 RON -21.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 273.100 RON. Profit: 88.254 RON

Cifra de afaceri: 273.100 RON. Profit: 88.254 RON

Cifra de afaceri
273.100 RON -17.99% față de anul precedent
Profit net
88.254 RON -58.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
211.317 RON +3328.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 333.019 RON. Profit: 210.303 RON

Cifra de afaceri: 333.019 RON. Profit: 210.303 RON

Cifra de afaceri
333.019 RON +17.2% față de anul precedent
Profit net
210.303 RON +130.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.163 RON -36.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 284.135 RON. Profit: 91.151 RON

Cifra de afaceri: 284.135 RON. Profit: 91.151 RON

Cifra de afaceri
284.135 RON +115.43% față de anul precedent
Profit net
91.151 RON +374.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.637 RON -60.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 131.889 RON. Profit: 19.220 RON

Cifra de afaceri: 131.889 RON. Profit: 19.220 RON

Cifra de afaceri
131.889 RON -9.45% față de anul precedent
Profit net
19.220 RON -27.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
24.498 RON -43.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 145.656 RON. Profit: 26.601 RON

Cifra de afaceri: 145.656 RON. Profit: 26.601 RON

Cifra de afaceri
145.656 RON -6.94% față de anul precedent
Profit net
26.601 RON -51.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
43.277 RON -71.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 156.514 RON. Profit: 54.924 RON

Cifra de afaceri: 156.514 RON. Profit: 54.924 RON

Cifra de afaceri
156.514 RON +55.07% față de anul precedent
Profit net
54.924 RON +138.86% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
151.749 RON -3.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 100.928 RON. Profit: 22.994 RON

Cifra de afaceri: 100.928 RON. Profit: 22.994 RON

Cifra de afaceri
100.928 RON -13.71% față de anul precedent
Profit net
22.994 RON -6.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
156.588 RON -20.37% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 116.964 RON. Profit: 24.538 RON

Cifra de afaceri: 116.964 RON. Profit: 24.538 RON

Cifra de afaceri
116.964 RON +76.58% față de anul precedent
Profit net
24.538 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
196.639 RON -5.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 66.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 66.237 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
66.237 RON -22.01% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
58.553 RON
Angajati
3 -40% față de anul precedent
Datorii
208.281 RON +39.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 84.933 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 84.933 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
84.933 RON +31.77% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
21.145 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
148.933 RON +51.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 64.457 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 64.457 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
64.457 RON -45.44% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
85.269 RON
Angajati
5 +150% față de anul precedent
Datorii
98.049 RON -24.46% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 118.147 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 118.147 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
118.147 RON +176.78% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
86.712 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
129.796 RON +145.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 42.687 RON. Profit: 20.759 RON

Cifra de afaceri: 42.687 RON. Profit: 20.759 RON

Cifra de afaceri
42.687 RON
Profit net
20.759 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
52.850 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSYL SOFT MANAGEMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6392 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

SYL SOFT MANAGEMENT SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6392 in Mun. Constanţa (CONSTANŢA)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

02.042026Mentiune · Buletin 12674/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 09.03.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
SYL SOFT MANAGEMENT SRL
CUI
28149615
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
02.04.2026
Registrul Comerțului
J13/555/2011
EUID
ROONRC.J13/555/2011
Sediu
Jud. Constanţa, Municipiul Constanţa, Bulevardul MAMAIA, Nr. 60, CAMERA NR. 2, Bl.
Județ
Constanţa
Număr încheiere
275363
Data încheierii
01.04.2026
Număr dosar
1152038
Data dosarului
16.03.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Ecaterina Ene

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 1 din 09.03.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 1152038 din 16.03.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 12674/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6392, Constanţa

DAPYX IT SRL
CUI: 27796257CAEN: 6392
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2010-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
140.933 RON
Profit
41.161 RON
Angajati
1
VIO-OPTIM CONSULT SRL
CUI: 18765782CAEN: 6392
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2006-06-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.250 RON
Profit
46.245 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6392, Constanţa

PONGO APPS S.R.L.
CUI: 44539873CAEN: 6392
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2021-07-05
fara e-Factura

Alte firme din Constanţa

CIUVALI BUSINESS SRL
CUI: 28143442CAEN: 3821
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.651 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
ILINCA TRADER SRL
CUI: 28149623CAEN: 5320
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
41.350 RON
Profit
15.549 RON
Angajati
1
ALFA-TROUST ACTUAL SRL
CUI: 28135180CAEN: 4322
Activ
CONSTANŢA, Sat Lazu Com. Agigea2011-03-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
551.601 RON
Profit
0 RON
Angajati
6
FERMA DE PUI GALEŞU SRL
CUI: 28157693CAEN: 0147
Activ
CONSTANŢA, Orş. Murfatlar2011-03-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.623.956 RON
Profit
329.166 RON
Angajati
5
TRACOS TEAM SRL
CUI: 27961648CAEN: 4617
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-01-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
172.860 RON
Profit
87.785 RON
Angajati
1
CHEVALIER S.R.L.
CUI: 25379199CAEN: 7311
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.701 RON
Profit
76.232 RON
Angajati
1
SC VICMAR DENT SRL
CUI: 30196511CAEN: 3250
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
206.780 RON
Profit
102.321 RON
Angajati
1
DOUBLE CRISCAT S.R.L.
CUI: 40791451CAEN: 6820
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.291 RON
Profit
17.124 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul SYL SOFT MANAGEMENT SRL?

CUI-ul SYL SOFT MANAGEMENT SRL este 28149615.

Unde este sediul SYL SOFT MANAGEMENT SRL?

SYL SOFT MANAGEMENT SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Mun. Constanţa, Bld. Mamaia nr. 60, 900663, Mun. Constanţa, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata SYL SOFT MANAGEMENT SRL?

SYL SOFT MANAGEMENT SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a SYL SOFT MANAGEMENT SRL in 2024?

In 2024, SYL SOFT MANAGEMENT SRL a raportat o cifra de afaceri de 137.405 RON.

Cati angajati are SYL SOFT MANAGEMENT SRL?

SYL SOFT MANAGEMENT SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are SYL SOFT MANAGEMENT SRL?

SYL SOFT MANAGEMENT SRL are codul CAEN principal 6392 (Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a).

Ce profit a inregistrat SYL SOFT MANAGEMENT SRL in 2024?

SYL SOFT MANAGEMENT SRL a inregistrat o pierdere neta de 85.931 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
15 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
15 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.