Activ Plătitor TVA

PRIME AGRICULTURE SRL

CUI: 28239068
CIF: RO28239068
Reg. Com.: J2011000453291
CAEN: 4661
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 24 martie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 15:54

Despre PRIME AGRICULTURE SRL

PRIME AGRICULTURE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Pleaşa Com. Bucov, judetul PRAHOVA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor" (cod CAEN 4661), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PRIME AGRICULTURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.377.963 RON, in crestere fata de anul precedent (+11.0%). Profitul net inregistrat a fost de 891.074 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 452.429 RON in 2011 la 8.377.963 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
8.377.963 RON
Venituri totale
8.593.893 RON
Cheltuieli totale
7.514.755 RON
Profit brut
1.079.138 RON
Profit net
891.074 RON
Marja profit net
10,64%
Active imobilizate
1.799.295 RON
Active circulante
2.223.356 RON
Stocuri
353.873 RON
Creanțe
286.568 RON
Casa & conturi bănci
1.049.335 RON
Capital propriu
2.334.860 RON

Contact

AdresaRomania, PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov, G PLEAŞA nr. 187
Telefon0799863804

Adresă sediu social

Romania, PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov, G PLEAŞA nr. 187
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov, G PLEAŞA nr. 187
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 24.03.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Boldeşti Scăeni
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 decembrie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
8.377.963 RON
Rezultat net
891.074 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 8.377.963 RON 7.545.629 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 8.593.893 RON 7.771.796 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 7.514.755 RON 6.655.871 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 1.079.138 RON 1.115.925 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 891.074 RON 924.473 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.799.295 RON 1.828.840 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.223.356 RON 1.891.585 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 4.022.651 RON 3.720.425 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 353.873 RON 569.825 RON
CreanțeSume de încasat 286.568 RON 56.208 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.049.335 RON 748.876 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 1.602.927 RON 1.377.668 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.334.860 RON 2.351.243 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 6 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active4.022.651RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

39,8 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale4.022.651 RON
Datorii totale1.602.927 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
22,2 %Profit net / active totale
ROE
38,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,39 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
58,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 8.377.963 +11,0% față de anul precedent 8.593.893 7.514.755 1.079.138 -3,3% față de anul precedent 891.074 -3,6% față de anul precedent 0 0
2023 7.545.629 -12,8% față de anul precedent 7.771.796 6.655.871 1.115.925 -15,7% față de anul precedent 924.473 -17,0% față de anul precedent 0 0
2022 8.652.822 -13,3% față de anul precedent 9.325.000 8.000.827 1.324.173 -26,0% față de anul precedent 1.113.702 -28,3% față de anul precedent 0 0
2021 9.983.485 +150,0% față de anul precedent 10.270.440 8.480.363 1.790.077 +184,2% față de anul precedent 1.552.587 +161,3% față de anul precedent 0 0
2020 3.993.427 +63,5% față de anul precedent 4.068.318 3.438.467 629.851 +106,3% față de anul precedent 594.185 +111,0% față de anul precedent 0 0
2019 2.443.249 -11,6% față de anul precedent 2.457.108 2.151.750 305.358 -4,3% față de anul precedent 281.670 -3,3% față de anul precedent 0 0
2018 2.765.176 +44,6% față de anul precedent 2.773.956 2.454.881 319.075 +131,9% față de anul precedent 291.401 +146,1% față de anul precedent 0 0
2017 1.912.415 +15,0% față de anul precedent 1.919.754 1.782.185 137.569 +30,0% față de anul precedent 118.399 +46,3% față de anul precedent 0 0
2016 1.663.744 -11,5% față de anul precedent 1.690.632 1.584.837 105.795 +10,4% față de anul precedent 80.937 +17,5% față de anul precedent 0 0
2015 1.880.685 +38,6% față de anul precedent 1.887.643 1.791.832 95.811 -70,9% față de anul precedent 68.899 -74,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 1.357.166 +340,9% față de anul precedent 1.358.014 1.029.145 328.869 270.884 0 0
2013 307.852 -52,6% față de anul precedent 308.029 322.562 0 0 14.533 14.533
2012 649.070 +43,5% față de anul precedent 649.287 760.065 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 110.778 110.778
2011 452.429 452.582 405.309 47.273 39.579 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.799.295 2.223.356 4.022.651 353.873 286.568 1.049.335
2023 1.828.840 1.891.585 3.720.425 569.825 56.208 748.876
2022 984.345 3.396.371 4.380.716 1.273.481 122.143 2.000.747
2021 521.975 3.723.502 4.245.477 1.022.194 449.387 2.251.921
2020 277.676 1.749.627 2.027.303 337.174 117.374 1.295.079
2019 197.467 534.024 731.491 53.673 83.332 397.019
2018 104.957 576.450 681.407 2.662 118.514 455.274
2017 68.974 323.058 392.032 3.430 7.007 312.621
2016 81.732 425.681 507.413 67.941 70.055 287.685
2015 145.064 91.008 236.072 189 39.363 51.456
2014 78.314 222.900 301.214 211 35.545 187.144
2013 0 11.176 11.176 0 2.069 9.107
2012 2.382 20.711 23.093 0 1.783 18.928
2011 5.201 106.186 111.387 0 85.468 20.718

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 1.602.927 +16,4% față de anul precedent 2.334.860 Neraportat 5 -16,7% față de anul precedent
2023 1.377.668 -47,3% față de anul precedent 2.351.243 Neraportat 6 +20,0% față de anul precedent
2022 2.615.281 -2,2% față de anul precedent 1.766.769 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2021 2.675.197 +86,1% față de anul precedent 1.553.067 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2020 1.437.473 +216,8% față de anul precedent 594.665 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 453.731 +15,6% față de anul precedent 282.150 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 392.386 +43,6% față de anul precedent 291.881 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2017 273.324 -35,8% față de anul precedent 118.879 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2016 425.700 +315,5% față de anul precedent 81.417 Neraportat 2
2015 102.445 -11,6% față de anul precedent 135.404 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2014 115.861 +19,8% față de anul precedent 185.353 Neraportat 6 -25,0% față de anul precedent
2013 96.707 +2,8% față de anul precedent -85.531 Neraportat 8 -33,3% față de anul precedent
2012 94.092 +31,4% față de anul precedent -70.999 Neraportat 12 +71,4% față de anul precedent
2011 71.608 39.779 Neraportat 7

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

10din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare5 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.377.963 RON. Profit: 891.074 RON

Cifra de afaceri: 8.377.963 RON. Profit: 891.074 RON

Cifra de afaceri
8.377.963 RON +11.03% față de anul precedent
Profit net
891.074 RON -3.61% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 -16.67% față de anul precedent
Datorii
1.602.927 RON +16.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 7.545.629 RON. Profit: 924.473 RON

Cifra de afaceri: 7.545.629 RON. Profit: 924.473 RON

Cifra de afaceri
7.545.629 RON -12.8% față de anul precedent
Profit net
924.473 RON -16.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +20% față de anul precedent
Datorii
1.377.668 RON -47.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 8.652.822 RON. Profit: 1.113.702 RON

Cifra de afaceri: 8.652.822 RON. Profit: 1.113.702 RON

Cifra de afaceri
8.652.822 RON -13.33% față de anul precedent
Profit net
1.113.702 RON -28.27% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
2.615.281 RON -2.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 9.983.485 RON. Profit: 1.552.587 RON

Cifra de afaceri: 9.983.485 RON. Profit: 1.552.587 RON

Cifra de afaceri
9.983.485 RON +150% față de anul precedent
Profit net
1.552.587 RON +161.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
2.675.197 RON +86.1% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 3.993.427 RON. Profit: 594.185 RON

Cifra de afaceri: 3.993.427 RON. Profit: 594.185 RON

Cifra de afaceri
3.993.427 RON +63.45% față de anul precedent
Profit net
594.185 RON +110.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
1.437.473 RON +216.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 2.443.249 RON. Profit: 281.670 RON

Cifra de afaceri: 2.443.249 RON. Profit: 281.670 RON

Cifra de afaceri
2.443.249 RON -11.64% față de anul precedent
Profit net
281.670 RON -3.34% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
453.731 RON +15.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 2.765.176 RON. Profit: 291.401 RON

Cifra de afaceri: 2.765.176 RON. Profit: 291.401 RON

Cifra de afaceri
2.765.176 RON +44.59% față de anul precedent
Profit net
291.401 RON +146.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
392.386 RON +43.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.912.415 RON. Profit: 118.399 RON

Cifra de afaceri: 1.912.415 RON. Profit: 118.399 RON

Cifra de afaceri
1.912.415 RON +14.95% față de anul precedent
Profit net
118.399 RON +46.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
273.324 RON -35.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.663.744 RON. Profit: 80.937 RON

Cifra de afaceri: 1.663.744 RON. Profit: 80.937 RON

Cifra de afaceri
1.663.744 RON -11.54% față de anul precedent
Profit net
80.937 RON +17.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
425.700 RON +315.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 1.880.685 RON. Profit: 68.899 RON

Cifra de afaceri: 1.880.685 RON. Profit: 68.899 RON

Cifra de afaceri
1.880.685 RON +38.57% față de anul precedent
Profit net
68.899 RON -74.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
102.445 RON -11.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.357.166 RON. Profit: 270.884 RON

Cifra de afaceri: 1.357.166 RON. Profit: 270.884 RON

Cifra de afaceri
1.357.166 RON +340.85% față de anul precedent
Profit net
270.884 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -25% față de anul precedent
Datorii
115.861 RON +19.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 307.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 307.852 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
307.852 RON -52.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
14.533 RON
Angajati
8 -33.33% față de anul precedent
Datorii
96.707 RON +2.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 649.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 649.070 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
649.070 RON +43.46% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
110.778 RON
Angajati
12 +71.43% față de anul precedent
Datorii
94.092 RON +31.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 452.429 RON. Profit: 39.579 RON

Cifra de afaceri: 452.429 RON. Profit: 39.579 RON

Cifra de afaceri
452.429 RON
Profit net
39.579 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7
Datorii
71.608 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPRIME AGRICULTURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4661 in Sat Pleaşa Com. Bucov (PRAHOVA)

PRIME AGRICULTURE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4661 in Sat Pleaşa Com. Bucov (PRAHOVA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4661, Prahova

KEIRON LOGISTICS SRL
CUI: 6697285CAEN: 4661
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti1995-01-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.700.010 RON
Profit
1.118.106 RON
Angajati
38
ENOVIN WINERY SRL
CUI: 32796385CAEN: 4661
Activ
PRAHOVA, Sat Valea Călugărească Com. Valea Călugărească2014-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.481.937 RON
Profit
657.399 RON
Angajati
4
TOTUL DESPRE MULS SRL
CUI: 18158993CAEN: 4661
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2005-11-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.870.125 RON
Profit
1.092.783 RON
Angajati
6

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4661, Prahova

LOKVE AGRI PROD SRL
CUI: 24504463CAEN: 4661
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2008-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.043.464 RON
Profit
75.454 RON
Angajati
0
WYSSEN FUNICULARE SRL
CUI: 32180821CAEN: 4661
Activ
PRAHOVA, Sat Lipăneşti Com. Lipăneşti2013-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
96.315 RON
Profit
55.718 RON
Angajati
0

Alte firme din Prahova

MARADY CURIER PREST S.R.L.
CUI: 28230301CAEN: 5320
Activ
PRAHOVA, Orş. Sinaia2011-03-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
95.482 RON
Profit
5.430 RON
Angajati
0
CONELINI INSTAL SRL
CUI: 28205278CAEN: 4321
Activ
PRAHOVA, Sat Ghighiu Com. Bărcăneşti2011-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
493.563 RON
Profit
2.332 RON
Angajati
6
PARTNER XPERIENCE SRL
CUI: 28247567CAEN: 5911
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2011-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
58.890 RON
Profit
5.532 RON
Angajati
1
GOLDEN ERA S.R.L.
CUI: 28022246CAEN: 7810
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-02-11
fara e-Factura
RETINA MEDIA DESIGN SRL
CUI: 28433357CAEN: 4649
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2011-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
22.251 RON
Profit
14.372 RON
Angajati
0
NEXT SOLUTION AMD SRL
CUI: 25115995CAEN: 4740
Activ
PRAHOVA, Mun. Ploieşti2009-02-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.601 RON
Profit
6.402 RON
Angajati
1
AG TDS LOGISTIC SRL
CUI: 30654384CAEN: 7912
Activ
PRAHOVA, Mun. Câmpina2012-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.513.097 RON
Profit
56.732 RON
Angajati
5

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PRIME AGRICULTURE SRL?

CUI-ul PRIME AGRICULTURE SRL este 28239068.

Unde este sediul PRIME AGRICULTURE SRL?

PRIME AGRICULTURE SRL are sediul in Romania, PRAHOVA, Sat Pleaşa Com. Bucov, G PLEAŞA nr. 187, Sat Pleaşa Com. Bucov, judetul PRAHOVA.

Cand a fost infiintata PRIME AGRICULTURE SRL?

PRIME AGRICULTURE SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PRIME AGRICULTURE SRL in 2024?

In 2024, PRIME AGRICULTURE SRL a raportat o cifra de afaceri de 8.377.963 RON.

Cati angajati are PRIME AGRICULTURE SRL?

PRIME AGRICULTURE SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are PRIME AGRICULTURE SRL?

PRIME AGRICULTURE SRL are codul CAEN principal 4661 (Comerţ cu ridicata al maşinilor agricole, echipamentelor şi furniturilor).

Ce profit a inregistrat PRIME AGRICULTURE SRL in 2024?

PRIME AGRICULTURE SRL a inregistrat un profit net de 891.074 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.