Activ Plătitor TVA

BEST DECOR IDEA S.R.L.

CUI: 28247273
CIF: RO28247273
Reg. Com.: J40/3610/2011
CAEN: 4791
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 martie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 22:56

Despre BEST DECOR IDEA S.R.L.

BEST DECOR IDEA S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat" (cod CAEN 4791), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BEST DECOR IDEA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 163.582 RON, in crestere fata de anul precedent (+5.2%). Profitul net inregistrat a fost de 7.013 RON. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 53.921 RON in 2011 la 163.582 RON in 2024. Datoriile raportate (959.665 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
163.582 RON
Venituri totale
166.452 RON
Cheltuieli totale
157.229 RON
Profit brut
9.223 RON
Profit net
7.013 RON
Marja profit net
4,29%
Active imobilizate
1.134 RON
Active circulante
356.174 RON
Stocuri
220.472 RON
Creanțe
117.739 RON
Casa & conturi bănci
17.963 RON
Capital propriu
-602.357 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Almaşu Mic nr. 13, 40952
Detalii adresaMANSARDĂ, CAM. 1
Telefon0766668865

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Almaşu Mic nr. 13, 40952
Cod poștal: 40952
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Almaşu Mic nr. 13, 40952
Detalii
MANSARDĂ, CAM. 1
Cod postal
40952
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
163.582 RON
Rezultat net
7.013 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 163.582 RON 155.480 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 166.452 RON 154.253 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 157.229 RON 233.971 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 9.223 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 7.013 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 79.718 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 80.245 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.134 RON 2.429 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 356.174 RON 206.447 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 357.308 RON 208.876 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 220.472 RON 200.451 RON
CreanțeSume de încasat 117.739 RON 4.226 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 17.963 RON 1.770 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 959.665 RON 818.246 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -602.357 RON -609.370 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active357.308RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

268,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale357.308 RON
Datorii totale959.665 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
2,0 %Profit net / active totale
ROE
-1,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,37 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-168,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 163.582 +5,2% față de anul precedent 166.452 157.229 9.223 7.013 0 0
2023 155.480 -52,0% față de anul precedent 154.253 233.971 0 0 79.718 80.245
2022 324.050 +177,8% față de anul precedent 322.205 364.820 0 0 42.615 44.290
2021 116.651 -67,8% față de anul precedent 116.651 269.485 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 152.834 154.828
2020 362.261 -32,6% față de anul precedent 362.323 354.490 7.833 -62,6% față de anul precedent 5.065 -67,5% față de anul precedent 0 0
2019 537.409 +65,9% față de anul precedent 537.872 516.926 20.946 -48,7% față de anul precedent 15.570 -58,6% față de anul precedent 0 0
2018 324.042 +65,4% față de anul precedent 326.476 285.610 40.866 37.601 0 0
2017 195.923 +95,7% față de anul precedent 197.032 230.776 0 0 33.744 39.648
2016 100.113 -61,7% față de anul precedent 101.562 129.659 0 0 28.097 31.059
2015 261.616 -2,9% față de anul precedent 262.144 346.294 0 0 Neraportat 91.989
2014 269.342 -25,7% față de anul precedent 269.857 283.530 0 0 13.673 13.673
2013 362.372 +61,9% față de anul precedent 362.992 369.484 0 0 6.492 6.492
2012 223.806 +315,1% față de anul precedent 224.780 294.623 0 0 69.843 69.843
2011 53.921 54.836 100.910 0 0 46.074 46.074

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.134 356.174 357.308 220.472 117.739 17.963
2023 2.429 206.447 208.876 200.451 4.226 1.770
2022 23.688 121.596 145.284 110.785 0 10.811
2021 61.581 270.296 331.877 266.119 0 4.177
2020 98.856 255.411 354.267 254.687 0 724
2019 12.630 105.161 117.791 86.187 838 18.136
2018 2.484 46.770 49.254 23.253 9.630 13.887
2017 4.090 72.816 76.906 27.364 21.688 23.764
2016 21.070 51.374 72.444 17.096 17.019 17.259
2015 107 181.244 181.351 141.460 19.189 20.595
2014 267 149.266 149.533 110.370 37.988 908
2013 148 83.371 83.519 57.167 18.132 8.072
2012 0 22.365 22.365 15.463 0 6.902
2011 0 30.782 30.782 27.100 1.110 2.572

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 959.665 +17,3% față de anul precedent -602.357 Neraportat 0
2023 818.246 +21,3% față de anul precedent -609.370 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 674.408 -15,0% față de anul precedent -529.124 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 793.125 +15,3% față de anul precedent -484.834 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2020 687.613 +52,8% față de anul precedent -333.167 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2019 450.048 +12,5% față de anul precedent -335.071 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2018 399.895 -14,0% față de anul precedent -350.641 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2017 465.148 +10,4% față de anul precedent -388.242 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 421.166 +2,9% față de anul precedent -348.594 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 409.349 +43,4% față de anul precedent -227.870 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 285.414 +38,7% față de anul precedent -135.881 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 205.852 +48,9% față de anul precedent -122.208 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 138.243 +80,3% față de anul precedent -115.716 Neraportat 2
2011 76.656 -45.874 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 163.582 RON. Profit: 7.013 RON

Cifra de afaceri: 163.582 RON. Profit: 7.013 RON

Cifra de afaceri
163.582 RON +5.21% față de anul precedent
Profit net
7.013 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
959.665 RON +17.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 155.480 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 155.480 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
155.480 RON -52.02% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
80.245 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
818.246 RON +21.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 324.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 324.050 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
324.050 RON +177.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
44.290 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
674.408 RON -14.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 116.651 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 116.651 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
116.651 RON -67.8% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
154.828 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
793.125 RON +15.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 362.261 RON. Profit: 5.065 RON

Cifra de afaceri: 362.261 RON. Profit: 5.065 RON

Cifra de afaceri
362.261 RON -32.59% față de anul precedent
Profit net
5.065 RON -67.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
687.613 RON +52.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 537.409 RON. Profit: 15.570 RON

Cifra de afaceri: 537.409 RON. Profit: 15.570 RON

Cifra de afaceri
537.409 RON +65.85% față de anul precedent
Profit net
15.570 RON -58.59% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
450.048 RON +12.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 324.042 RON. Profit: 37.601 RON

Cifra de afaceri: 324.042 RON. Profit: 37.601 RON

Cifra de afaceri
324.042 RON +65.39% față de anul precedent
Profit net
37.601 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
399.895 RON -14.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 195.923 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 195.923 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
195.923 RON +95.7% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
39.648 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
465.148 RON +10.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 100.113 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 100.113 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
100.113 RON -61.73% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
31.059 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
421.166 RON +2.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 261.616 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 261.616 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
261.616 RON -2.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
91.989 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
409.349 RON +43.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 269.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 269.342 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
269.342 RON -25.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.673 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
285.414 RON +38.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 362.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 362.372 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
362.372 RON +61.91% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.492 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
205.852 RON +48.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 223.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 223.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
223.806 RON +315.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
69.843 RON
Angajati
2
Datorii
138.243 RON +80.34% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 53.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 53.921 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
53.921 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
46.074 RON
Angajati
0
Datorii
76.656 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBEST DECOR IDEA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

BEST DECOR IDEA S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4791 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4791, Municipiul Bucureşti

LIA DIGITAL S.R.L.
CUI: 39388677CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2018-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.781 RON
Profit
104.001 RON
Angajati
1
GARDENIUM HOUSE DESIGN SRL
CUI: 36454814CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2016-08-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
163.430 RON
Profit
0 RON
Angajati
25
NATYS DREAMS S.R.L.
CUI: 47368115CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2022-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
162.749 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SCALING CONVERSION GROUP S.R.L.
CUI: 42717206CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2020-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
166.169 RON
Profit
95.696 RON
Angajati
0
AVANTI EXTRA SRL
CUI: 21356281CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.920 RON
Profit
29.683 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4791, Municipiul Bucureşti

EASY RESEARCH SRL
CUI: 28216404CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.079.243 RON
Profit
13.699 RON
Angajati
2
CRAPMANIA WEB SRL
CUI: 28263481CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
102.982 RON
Profit
44.223 RON
Angajati
0
ULYSSE ACTIV S.R.L.
CUI: 28182301CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-03-15
fara e-Factura
DAILY BRANDS SRL
CUI: 28295556CAEN: 4791
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.286 RON
Profit
1.630 RON
Angajati
0

Alte firme din Municipiul Bucureşti

ROPE STYLE S.R.L.
CUI: 28247184CAEN: 4772
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-03-25
fara e-Factura
ENERGISAVE CONCEPT SRL
CUI: 28247290CAEN: 7112
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2011-03-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
336.046 RON
Profit
223.685 RON
Angajati
1
SAFETECH INNOVATIONS S.A.
CUI: 28239696CAEN: 6220
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
43.160.670 RON
Profit
13.517.262 RON
Angajati
68
NADAV CONSULTING SRL
CUI: 28250600CAEN: 6810
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-03-28
fara e-Factura
QUADSON SRL
CUI: 28196749CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2011-03-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
141.576 RON
Profit
61.436 RON
Angajati
1
R THERAPY S.R.L.
CUI: 28678730CAEN: 7020
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
1.232 RON
Angajati
0
ROMITAL DESIGN SRL
CUI: 22887745CAEN: 4332
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti2007-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.642 RON
Profit
72.577 RON
Angajati
1
FUN PROJECT SRL
CUI: 32150910CAEN: 4100
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2013-08-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
411.349 RON
Profit
158.310 RON
Angajati
3

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BEST DECOR IDEA S.R.L.?

CUI-ul BEST DECOR IDEA S.R.L. este 28247273.

Unde este sediul BEST DECOR IDEA S.R.L.?

BEST DECOR IDEA S.R.L. are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Str. Almaşu Mic nr. 13, 40952, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata BEST DECOR IDEA S.R.L.?

BEST DECOR IDEA S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BEST DECOR IDEA S.R.L. in 2024?

In 2024, BEST DECOR IDEA S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 163.582 RON.

Ce activitate are BEST DECOR IDEA S.R.L.?

BEST DECOR IDEA S.R.L. are codul CAEN principal 4791 (Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat).

Ce profit a inregistrat BEST DECOR IDEA S.R.L. in 2024?

BEST DECOR IDEA S.R.L. a inregistrat un profit net de 7.013 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.