Activ

IOANA RAD BUSINESS S.R.L.

CUI: 28253070
CIF: 28253070
Reg. Com.: J13/714/2011
CAEN: 4619
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 28 martie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Intermedieri în comerţul cu produse diverse

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:36

Despre IOANA RAD BUSINESS S.R.L.

IOANA RAD BUSINESS S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Agigea Com. Agigea, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Intermedieri în comerţul cu produse diverse" (cod CAEN 4619), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, IOANA RAD BUSINESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.266 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+53.7%). Profitul net inregistrat a fost de 11.836 RON (in crestere puternica). Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a scazut de la 32.958 RON in 2011 la 17.266 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
17.266 RON
Venituri totale
17.266 RON
Cheltuieli totale
3.176 RON
Profit brut
14.090 RON
Profit net
11.836 RON
Marja profit net
68,55%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
12.500 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
12.500 RON
Capital propriu
12.076 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Bogdan Vodă nr. 6
Detalii adresaCAMERA 3
Telefon0743335027

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Bogdan Vodă nr. 6
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Bogdan Vodă nr. 6
Detalii
CAMERA 3
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.03.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Constanţa
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
17.266 RON
Rezultat net
11.836 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 17.266 RON 11.236 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 17.266 RON 11.236 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.176 RON 4.029 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 14.090 RON 7.207 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 11.836 RON 6.054 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 12.500 RON 8.133 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 12.500 RON 8.133 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 12.500 RON 8.133 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 424 RON 1.265 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 12.076 RON 6.868 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active12.500RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

3,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale12.500 RON
Datorii totale424 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
94,7 %Profit net / active totale
ROE
98,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
29,48 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
96,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 17.266 +53,7% față de anul precedent 17.266 3.176 14.090 +95,5% față de anul precedent 11.836 +95,5% față de anul precedent 0 0
2023 11.236 +91,0% față de anul precedent 11.236 4.029 7.207 +197,6% față de anul precedent 6.054 +169,7% față de anul precedent 0 0
2022 5.883 +30,4% față de anul precedent 5.883 3.461 2.422 2.245 0 0
2021 4.510 -23,6% față de anul precedent 4.510 6.049 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.539 1.672
2020 5.901 -65,3% față de anul precedent 5.901 4.889 1.012 -92,2% față de anul precedent 848 -93,2% față de anul precedent 0 0
2019 17.001 -38,3% față de anul precedent 17.001 4.039 12.962 -41,9% față de anul precedent 12.452 -42,0% față de anul precedent 0 0
2018 27.545 +20,6% față de anul precedent 27.545 5.244 22.301 +90,2% față de anul precedent 21.475 +94,5% față de anul precedent 0 0
2017 22.836 +103,8% față de anul precedent 22.836 11.109 11.727 +140,4% față de anul precedent 11.042 +144,2% față de anul precedent 0 0
2016 11.205 +1,0% față de anul precedent 11.922 7.043 4.879 -6,4% față de anul precedent 4.521 -7,4% față de anul precedent 0 0
2015 11.091 -26,3% față de anul precedent 11.091 5.879 5.212 4.880 Neraportat 0
2014 15.045 -38,7% față de anul precedent 15.045 18.120 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 3.075 3.526
2013 24.524 -9,4% față de anul precedent 24.528 22.672 1.856 -68,9% față de anul precedent 1.120 -78,3% față de anul precedent 0 0
2012 27.057 -17,9% față de anul precedent 27.062 21.098 5.964 -68,3% față de anul precedent 5.152 -71,1% față de anul precedent 0 0
2011 32.958 32.966 14.154 18.812 17.823 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 12.500 12.500 0 0 12.500
2023 0 8.133 8.133 0 0 8.133
2022 0 1.983 1.983 0 0 1.983
2021 0 13.162 13.162 0 0 13.162
2020 0 35.510 35.510 0 2.000 33.510
2019 0 34.302 34.302 0 2.000 32.302
2018 0 51.559 51.559 0 2.000 49.559
2017 0 30.352 30.352 0 4.000 26.352
2016 0 20.533 20.533 0 0 20.533
2015 0 26.709 26.709 0 0 26.709
2014 0 21.692 21.692 0 0 21.692
2013 0 26.022 26.022 4.744 0 21.278
2012 0 24.295 24.295 0 0 24.295
2011 647 20.343 20.990 0 20 20.323

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 424 -66,5% față de anul precedent 12.076 Neraportat 0
2023 1.265 +8,1% față de anul precedent 6.868 Neraportat 0
2022 1.170 -9,6% față de anul precedent 813 Neraportat 0
2021 1.294 +161,4% față de anul precedent 11.868 Neraportat 0
2020 495 +266,7% față de anul precedent 35.015 Neraportat 0
2019 135 -40,0% față de anul precedent 34.167 Neraportat 0
2018 225 -54,5% față de anul precedent 51.334 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 494 -71,2% față de anul precedent 29.858 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 1.717 +62,1% față de anul precedent 18.816 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 1.059 +14,7% față de anul precedent 25.650 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 923 -46,6% față de anul precedent 20.769 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 1.727 +54,2% față de anul precedent 24.295 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 1.120 -62,3% față de anul precedent 23.175 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2011 2.967 18.023 Neraportat 2

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 17.266 RON. Profit: 11.836 RON

Cifra de afaceri: 17.266 RON. Profit: 11.836 RON

Cifra de afaceri
17.266 RON +53.67% față de anul precedent
Profit net
11.836 RON +95.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
424 RON -66.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 11.236 RON. Profit: 6.054 RON

Cifra de afaceri: 11.236 RON. Profit: 6.054 RON

Cifra de afaceri
11.236 RON +90.99% față de anul precedent
Profit net
6.054 RON +169.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.265 RON +8.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 5.883 RON. Profit: 2.245 RON

Cifra de afaceri: 5.883 RON. Profit: 2.245 RON

Cifra de afaceri
5.883 RON +30.44% față de anul precedent
Profit net
2.245 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.170 RON -9.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 4.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 4.510 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
4.510 RON -23.57% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.672 RON
Angajati
0
Datorii
1.294 RON +161.41% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 5.901 RON. Profit: 848 RON

Cifra de afaceri: 5.901 RON. Profit: 848 RON

Cifra de afaceri
5.901 RON -65.29% față de anul precedent
Profit net
848 RON -93.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
495 RON +266.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 17.001 RON. Profit: 12.452 RON

Cifra de afaceri: 17.001 RON. Profit: 12.452 RON

Cifra de afaceri
17.001 RON -38.28% față de anul precedent
Profit net
12.452 RON -42.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
135 RON -40% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 27.545 RON. Profit: 21.475 RON

Cifra de afaceri: 27.545 RON. Profit: 21.475 RON

Cifra de afaceri
27.545 RON +20.62% față de anul precedent
Profit net
21.475 RON +94.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
225 RON -54.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 22.836 RON. Profit: 11.042 RON

Cifra de afaceri: 22.836 RON. Profit: 11.042 RON

Cifra de afaceri
22.836 RON +103.8% față de anul precedent
Profit net
11.042 RON +144.24% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
494 RON -71.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 11.205 RON. Profit: 4.521 RON

Cifra de afaceri: 11.205 RON. Profit: 4.521 RON

Cifra de afaceri
11.205 RON +1.03% față de anul precedent
Profit net
4.521 RON -7.36% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.717 RON +62.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 11.091 RON. Profit: 4.880 RON

Cifra de afaceri: 11.091 RON. Profit: 4.880 RON

Cifra de afaceri
11.091 RON -26.28% față de anul precedent
Profit net
4.880 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.059 RON +14.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 15.045 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 15.045 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
15.045 RON -38.65% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
3.526 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
923 RON -46.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 24.524 RON. Profit: 1.120 RON

Cifra de afaceri: 24.524 RON. Profit: 1.120 RON

Cifra de afaceri
24.524 RON -9.36% față de anul precedent
Profit net
1.120 RON -78.26% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.727 RON +54.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 27.057 RON. Profit: 5.152 RON

Cifra de afaceri: 27.057 RON. Profit: 5.152 RON

Cifra de afaceri
27.057 RON -17.9% față de anul precedent
Profit net
5.152 RON -71.09% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
1.120 RON -62.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 32.958 RON. Profit: 17.823 RON

Cifra de afaceri: 32.958 RON. Profit: 17.823 RON

Cifra de afaceri
32.958 RON
Profit net
17.823 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
2.967 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataIOANA RAD BUSINESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Agigea Com. Agigea (CONSTANŢA)

IOANA RAD BUSINESS S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4619 in Sat Agigea Com. Agigea (CONSTANŢA)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4619, Constanţa

LULU TEAM BUSINESS S.R.L.
CUI: 38348852CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Orş. Năvodari2017-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.360 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PERFEKT TRADITIONAL S.R.L.
CUI: 46177435CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Orş. Ovidiu2022-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.487 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
WATER BENEFITS S.R.L.
CUI: 45491099CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2022-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
17.738 RON
Profit
13.851 RON
Angajati
0
NOI KIM S.R.L.
CUI: 49537067CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2024-02-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
15.462 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ALOE LILINIK SRL
CUI: 38112737CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Sat Pantelimon Com. Pantelimon2017-08-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.591 RON
Profit
3.133 RON
Angajati
0
FLOR-CRIS BEAUTY S.R.L.
CUI: 42193837CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2020-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
6.358 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4619, Constanţa

CRISS GSM MOBILE S.R.L.
CUI: 29056018CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2011-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAMSTE ART SRL
CUI: 29219549CAEN: 4619
Activ
CONSTANŢA, Orş. Techirghiol2011-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
279.188 RON
Profit
136.860 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

D.G. & E.A. FAST COFFE SRL
CUI: 28253020CAEN: 4711
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.497.682 RON
Profit
354.126 RON
Angajati
8
NSMB PLAN SRL
CUI: 28235716CAEN: 7112
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-03-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.825 RON
Profit
138.781 RON
Angajati
1
CRISTIAN MARIA TAXI SRL
CUI: 28284301CAEN: 4933
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
31.127 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BELAFRIZ CENTER SRL
CUI: 28074547CAEN: 9621
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
106.909 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
FLORIN AGRO INVEST SRL
CUI: 28459675CAEN: 0111
Activ
CONSTANŢA, Sat Cochirleni Com. Rasova2011-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.261 RON
Profit
19.820 RON
Angajati
0
AUTO NEXUS 81 SRL
CUI: 25590306CAEN: 4782
Activ
CONSTANŢA, Mun. Mangalia2009-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
249.085 RON
Profit
3.504 RON
Angajati
1
SC GOGHEN PAN SRL
CUI: 30333406CAEN: 1071
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-06-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
312.604 RON
Profit
2.865 RON
Angajati
4
ARMONIA LEMNULUI S.R.L.
CUI: 40841533CAEN: 1623
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2019-03-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.900 RON
Profit
1.503 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul IOANA RAD BUSINESS S.R.L.?

CUI-ul IOANA RAD BUSINESS S.R.L. este 28253070.

Unde este sediul IOANA RAD BUSINESS S.R.L.?

IOANA RAD BUSINESS S.R.L. are sediul in Romania, CONSTANŢA, Sat Agigea Com. Agigea, Str. Bogdan Vodă nr. 6, Sat Agigea Com. Agigea, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata IOANA RAD BUSINESS S.R.L.?

IOANA RAD BUSINESS S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a IOANA RAD BUSINESS S.R.L. in 2024?

In 2024, IOANA RAD BUSINESS S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 17.266 RON.

Ce activitate are IOANA RAD BUSINESS S.R.L.?

IOANA RAD BUSINESS S.R.L. are codul CAEN principal 4619 (Intermedieri în comerţul cu produse diverse).

Ce profit a inregistrat IOANA RAD BUSINESS S.R.L. in 2024?

IOANA RAD BUSINESS S.R.L. a inregistrat un profit net de 11.836 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.