Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal
Surse și actualizareActualizat: 11 octombrie 2026 la 11:46
Despre GRAMA ACCOUNTING SRL
GRAMA ACCOUNTING SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal" (cod CAEN 6920), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, GRAMA ACCOUNTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 988.982 RON, in scadere fata de anul precedent (-47.7%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 13. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 137.850 RON in 2011 la 988.982 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 988.982 RON
- Venituri totale
- 989.849 RON
- Cheltuieli totale
- 1.535.703 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 216.021 RON
- Active circulante
- 103.161 RON
- Stocuri
- 23.111 RON
- Creanțe
- 89.184 RON
- Casa & conturi bănci
- -9.134 RON
- Capital propriu
- -218.378 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Dimitrie Cantemir nr. 1
- Detalii
- UNITATEA DE BIROURI 602.603.604
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Transfer sediu fiscal (sosire) din 14.10.2013
- Organ fiscal competent
- Administraţia Sector 4 a Finanţelor Publice
- Platitor TVA
- Da
- TVA la incasare (RTVAI)
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 988.982 RON
- Rezultat net
- -545.854 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 988.982 RON | 1.890.029 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 989.849 RON | 1.909.189 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.535.703 RON | 1.653.423 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 255.766 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 239.537 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 545.854 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 545.854 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 216.021 RON | 298.964 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 103.161 RON | 564.467 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 319.182 RON | 863.431 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 23.111 RON | 0 RON |
| CreanțeSume de încasat | 89.184 RON | 564.661 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | -9.134 RON | -194 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 525.123 RON | 526.422 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | -218.378 RON | 327.769 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 13 persoane | 13 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- -0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,20 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- -68,4 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 988.982 -47,7% față de anul precedent | 989.849 | 1.535.703 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 545.854 | 545.854 |
| 2023 | 1.890.029 +7,6% față de anul precedent | 1.909.189 | 1.653.423 | 255.766 -57,6% față de anul precedent | 239.537 -59,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 1.756.053 +15,8% față de anul precedent | 1.756.053 | 1.152.203 | 603.850 +31,8% față de anul precedent | 586.640 +32,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 1.516.771 +11,7% față de anul precedent | 1.516.834 | 1.058.495 | 458.339 +37,6% față de anul precedent | 443.173 +38,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 1.357.426 +4,3% față de anul precedent | 1.366.389 | 1.033.337 | 333.052 +406,7% față de anul precedent | 319.731 +506,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 1.300.945 +6,1% față de anul precedent | 1.301.009 | 1.235.281 | 65.728 | 52.718 | 0 | 0 |
| 2018 | 1.226.043 +38,5% față de anul precedent | 1.226.730 | 1.333.728 | 0 | 0 | 106.998 | 119.251 |
| 2017 | 885.186 -11,9% față de anul precedent | 888.151 | 1.147.878 | 0 | 0 | 259.727 | 268.008 |
| 2016 | 1.005.051 +18,1% față de anul precedent | 1.014.626 | 1.253.607 | 0 | 0 | 238.981 | 238.981 |
| 2015 | 851.356 +2,5% față de anul precedent | 854.256 | 1.213.102 | 0 | 0 | Neraportat | 358.846 |
| 2014 | 830.639 +29,2% față de anul precedent | 830.817 | 1.025.305 | 0 | 0 | 194.488 | 194.488 |
| 2013 | 643.101 +76,3% față de anul precedent | 645.118 | 765.598 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 120.480 | 120.480 |
| 2012 | 364.691 +164,6% față de anul precedent | 365.137 | 309.279 | 55.858 +78,7% față de anul precedent | 44.904 +65,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 137.850 | 138.243 | 106.976 | 31.267 | 27.119 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 216.021 | 103.161 | 319.182 | 23.111 | 89.184 | -9.134 |
| 2023 | 298.964 | 564.467 | 863.431 | 0 | 564.661 | -194 |
| 2022 | 9.992 | 364.989 | 374.981 | 0 | 339.881 | 25.108 |
| 2021 | 7.176 | 206.854 | 214.030 | 0 | 206.544 | 310 |
| 2020 | 10.034 | 182.125 | 192.159 | 16.037 | 139.868 | 26.220 |
| 2019 | 17.732 | 98.453 | 116.185 | 15.492 | 72.526 | 10.435 |
| 2018 | 24.081 | 96.875 | 120.956 | 15.492 | 75.065 | 6.318 |
| 2017 | 42.791 | 138.665 | 181.456 | 0 | 128.868 | 9.797 |
| 2016 | 78.590 | 115.867 | 194.457 | 0 | 108.849 | 7.018 |
| 2015 | 103.746 | 125.747 | 229.493 | 73 | 113.462 | 12.212 |
| 2014 | 119.304 | 75.408 | 194.712 | 0 | 67.335 | 8.073 |
| 2013 | 71.021 | 78.052 | 149.073 | 0 | 33.278 | 44.774 |
| 2012 | 19.290 | 85.240 | 104.530 | 0 | 32.370 | 52.870 |
| 2011 | 15.598 | 61.147 | 76.745 | 0 | 25.267 | 35.880 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 525.123 -0,3% față de anul precedent | -218.378 | Neraportat | 13 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 526.422 +84,1% față de anul precedent | 327.769 | Neraportat | 13 +8,3% față de anul precedent |
| 2022 | 285.958 -58,8% față de anul precedent | 88.232 | Neraportat | 12 +20,0% față de anul precedent |
| 2021 | 693.574 -37,8% față de anul precedent | -479.544 | Neraportat | 10 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 1.114.876 -14,4% față de anul precedent | -922.717 | Neraportat | 10 +25,0% față de anul precedent |
| 2019 | 1.301.665 -3,1% față de anul precedent | -1.195.817 | Neraportat | 8 -11,1% față de anul precedent |
| 2018 | 1.342.934 +4,2% față de anul precedent | -1.231.001 | Neraportat | 9 -10,0% față de anul precedent |
| 2017 | 1.288.721 +24,6% față de anul precedent | -1.110.496 | Neraportat | 10 -23,1% față de anul precedent |
| 2016 | 1.034.683 +23,5% față de anul precedent | -841.770 | Neraportat | 13 -13,3% față de anul precedent |
| 2015 | 837.523 +90,3% față de anul precedent | -604.632 | Neraportat | 15 +36,4% față de anul precedent |
| 2014 | 440.205 +120,4% față de anul precedent | -245.061 | Neraportat | 11 -8,3% față de anul precedent |
| 2013 | 199.700 +475,0% față de anul precedent | -49.980 | Neraportat | 12 +140,0% față de anul precedent |
| 2012 | 34.729 -30,2% față de anul precedent | 70.475 | Neraportat | 5 +25,0% față de anul precedent |
| 2011 | 49.753 | 27.319 | Neraportat | 4 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| DADUMITRU ADRIAN GRAMA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 1 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 27682/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
Deschide înregistrarea completă2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 988.982 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 988.982 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 988.982 RON -47.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 545.854 RON
- Angajati
- 13 0% față de anul precedent
- Datorii
- 525.123 RON -0.25% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.890.029 RON. Profit: 239.537 RON
Cifra de afaceri: 1.890.029 RON. Profit: 239.537 RON
- Cifra de afaceri
- 1.890.029 RON +7.63% față de anul precedent
- Profit net
- 239.537 RON -59.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 13 +8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 526.422 RON +84.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.756.053 RON. Profit: 586.640 RON
Cifra de afaceri: 1.756.053 RON. Profit: 586.640 RON
- Cifra de afaceri
- 1.756.053 RON +15.78% față de anul precedent
- Profit net
- 586.640 RON +32.37% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 12 +20% față de anul precedent
- Datorii
- 285.958 RON -58.77% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.516.771 RON. Profit: 443.173 RON
Cifra de afaceri: 1.516.771 RON. Profit: 443.173 RON
- Cifra de afaceri
- 1.516.771 RON +11.74% față de anul precedent
- Profit net
- 443.173 RON +38.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 0% față de anul precedent
- Datorii
- 693.574 RON -37.79% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.357.426 RON. Profit: 319.731 RON
Cifra de afaceri: 1.357.426 RON. Profit: 319.731 RON
- Cifra de afaceri
- 1.357.426 RON +4.34% față de anul precedent
- Profit net
- 319.731 RON +506.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 10 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 1.114.876 RON -14.35% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.300.945 RON. Profit: 52.718 RON
Cifra de afaceri: 1.300.945 RON. Profit: 52.718 RON
- Cifra de afaceri
- 1.300.945 RON +6.11% față de anul precedent
- Profit net
- 52.718 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 8 -11.11% față de anul precedent
- Datorii
- 1.301.665 RON -3.07% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 1.226.043 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.226.043 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.226.043 RON +38.51% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 119.251 RON
- Angajati
- 9 -10% față de anul precedent
- Datorii
- 1.342.934 RON +4.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 885.186 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 885.186 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 885.186 RON -11.93% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 268.008 RON
- Angajati
- 10 -23.08% față de anul precedent
- Datorii
- 1.288.721 RON +24.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 1.005.051 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.005.051 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.005.051 RON +18.05% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 238.981 RON
- Angajati
- 13 -13.33% față de anul precedent
- Datorii
- 1.034.683 RON +23.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 851.356 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 851.356 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 851.356 RON +2.49% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 358.846 RON
- Angajati
- 15 +36.36% față de anul precedent
- Datorii
- 837.523 RON +90.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 830.639 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 830.639 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 830.639 RON +29.16% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 194.488 RON
- Angajati
- 11 -8.33% față de anul precedent
- Datorii
- 440.205 RON +120.43% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 643.101 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 643.101 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 643.101 RON +76.34% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 120.480 RON
- Angajati
- 12 +140% față de anul precedent
- Datorii
- 199.700 RON +475.02% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 364.691 RON. Profit: 44.904 RON
Cifra de afaceri: 364.691 RON. Profit: 44.904 RON
- Cifra de afaceri
- 364.691 RON +164.56% față de anul precedent
- Profit net
- 44.904 RON +65.58% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 5 +25% față de anul precedent
- Datorii
- 34.729 RON -30.2% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 137.850 RON. Profit: 27.119 RON
Cifra de afaceri: 137.850 RON. Profit: 27.119 RON
- Cifra de afaceri
- 137.850 RON
- Profit net
- 27.119 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4
- Datorii
- 49.753 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataGRAMA ACCOUNTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
GRAMA ACCOUNTING SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6920 in Sector 4 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
22.072026Mentiune · Buletin 27682/2026prelungire valabilitate acte sediu social
prelungire valabilitate acte sediu social
- Companie
- GRAMA ACCOUNTING SRL
- CUI
- 28263376
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 22.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2011003754401
- EUID
- ROONRC.J2011003754401
- Sediu
- Bucureşti Sectorul 4, Bulevardul DIMITRIE CANTEMIR, Nr. 1, UNITATEA DE BIROURI
- Județ
- București
- Număr încheiere
- 585162
- Data încheierii
- 22.07.2026
- Număr dosar
- 2829275
- Data dosarului
- 16.07.2026
- Tribunal
- Bucureşti
- Registrator
- Marius Niculin Sima
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social
Documente menționate
- Act adiţional nr. 26 din 06.07.2026 la contract de închiriere nr. 637 din 12.07.2013
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6920, Municipiul Bucureşti
Alte firme din Municipiul Bucureşti
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul GRAMA ACCOUNTING SRL?
CUI-ul GRAMA ACCOUNTING SRL este 28263376.
Unde este sediul GRAMA ACCOUNTING SRL?
GRAMA ACCOUNTING SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 4 Mun. Bucureşti, Bld. Dimitrie Cantemir nr. 1, Sector 4 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.
Cand a fost infiintata GRAMA ACCOUNTING SRL?
GRAMA ACCOUNTING SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a GRAMA ACCOUNTING SRL in 2024?
In 2024, GRAMA ACCOUNTING SRL a raportat o cifra de afaceri de 988.982 RON.
Cati angajati are GRAMA ACCOUNTING SRL?
GRAMA ACCOUNTING SRL a raportat un numar mediu de 13 salariati in 2024.
Ce activitate are GRAMA ACCOUNTING SRL?
GRAMA ACCOUNTING SRL are codul CAEN principal 6920 (Activități de contabilitate și audit financiar; consultanță în domeniul fiscal).
Ce profit a inregistrat GRAMA ACCOUNTING SRL in 2024?
GRAMA ACCOUNTING SRL a inregistrat o pierdere neta de 545.854 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 1 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 11 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 11 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.