Activ Plătitor TVAe‑Factură

THEO & WENZEL S.R.L.

CUI: 28297751
CIF: RO28297751
Reg. Com.: J2020000859303
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 5 aprilie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 03:38

Despre THEO & WENZEL S.R.L.

THEO & WENZEL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Carei, judetul SATU MARE, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, THEO & WENZEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 10.739.455 RON, in scadere fata de anul precedent (-17.8%). Profitul net inregistrat a fost de 73.073 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 24, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 756.266 RON in 2011 la 10.739.455 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din mai 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
10.739.455 RON
Venituri totale
13.244.224 RON
Cheltuieli totale
13.133.012 RON
Profit brut
111.212 RON
Profit net
73.073 RON
Marja profit net
0,68%
Active imobilizate
7.274.610 RON
Active circulante
2.453.845 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
2.016.410 RON
Casa & conturi bănci
437.435 RON
Capital propriu
1.923.519 RON

Contact

AdresaRomania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Haiducilor nr. 12, 445100

Adresă sediu social

Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Haiducilor nr. 12, 445100
Cod poștal: 445100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Haiducilor nr. 12, 445100
Cod postal
445100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.10.2020
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Satu Mare
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 mai 2022)
TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 octombrie 2017

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
10.739.455 RON
Rezultat net
73.073 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 10.739.455 RON 13.067.667 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 13.244.224 RON 15.983.236 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 13.133.012 RON 15.572.794 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 111.212 RON 410.442 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 73.073 RON 331.859 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 7.274.610 RON 9.959.963 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 2.453.845 RON 1.738.459 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 9.728.455 RON 11.698.422 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 2.016.410 RON 1.109.112 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 437.435 RON 629.347 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 7.804.936 RON 9.847.975 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.923.519 RON 1.850.447 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 24 persoane 30 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active9.728.455RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

80,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale9.728.455 RON
Datorii totale7.804.936 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,8 %Profit net / active totale
ROE
3,8 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,31 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
19,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 10.739.455 -17,8% față de anul precedent 13.244.224 13.133.012 111.212 -72,9% față de anul precedent 73.073 -78,0% față de anul precedent 0 0
2023 13.067.667 +12,6% față de anul precedent 15.983.236 15.572.794 410.442 +244,8% față de anul precedent 331.859 +398,2% față de anul precedent 0 0
2022 11.604.347 +13,8% față de anul precedent 17.860.506 17.741.458 119.048 -66,8% față de anul precedent 66.610 -75,4% față de anul precedent 0 0
2021 10.193.410 -4,3% față de anul precedent 14.474.697 14.116.123 358.574 +373,7% față de anul precedent 270.859 +369,9% față de anul precedent 0 0
2020 10.655.929 -9,5% față de anul precedent 12.583.275 12.507.576 75.699 +22,8% față de anul precedent 57.642 +48,5% față de anul precedent 0 0
2019 11.775.233 -0,6% față de anul precedent 13.771.730 13.710.065 61.665 -83,2% față de anul precedent 38.808 -87,2% față de anul precedent 0 0
2018 11.846.489 +16,4% față de anul precedent 13.018.427 12.651.112 367.315 -52,1% față de anul precedent 302.014 -53,3% față de anul precedent 0 0
2017 10.180.383 +1,9% față de anul precedent 12.304.745 11.537.296 767.449 +767,7% față de anul precedent 646.684 +799,0% față de anul precedent 0 0
2016 9.990.837 +14,8% față de anul precedent 10.788.766 10.700.317 88.449 -66,6% față de anul precedent 71.936 -67,4% față de anul precedent 0 0
2015 8.705.264 +31,5% față de anul precedent 9.408.388 9.143.343 265.045 +8,3% față de anul precedent 220.863 +7,9% față de anul precedent 0 0
2014 6.622.423 +72,1% față de anul precedent 6.690.475 6.445.678 244.797 +1.526,6% față de anul precedent 204.632 +2.016,2% față de anul precedent 0 0
2013 3.849.105 +25,7% față de anul precedent 3.886.546 3.871.496 15.050 -56,3% față de anul precedent 9.670 -66,0% față de anul precedent 0 0
2012 3.063.098 +305,0% față de anul precedent 3.064.218 3.029.796 34.422 +336,3% față de anul precedent 28.413 +503,1% față de anul precedent 0 0
2011 756.266 757.282 749.392 7.890 4.711 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 7.274.610 2.453.845 9.728.455 0 2.016.410 437.435
2023 9.959.963 1.738.459 11.698.422 0 1.109.112 629.347
2022 9.649.881 1.680.041 11.329.922 876 915.658 763.507
2021 2.554.348 1.974.341 4.528.689 876 1.016.535 956.930
2020 5.192.930 1.603.016 6.795.946 0 678.147 924.869
2019 5.630.902 1.513.250 7.144.152 0 1.154.652 358.598
2018 5.231.374 1.312.002 6.543.376 0 791.338 520.664
2017 4.039.407 1.675.957 5.715.364 0 888.551 787.406
2016 3.990.012 1.102.389 5.092.401 0 924.012 178.377
2015 1.770.489 1.459.859 3.230.348 211.146 667.903 580.810
2014 2.592.580 1.136.400 3.728.980 128.988 591.483 415.929
2013 2.109.196 427.679 2.536.875 16.858 124.897 285.924
2012 1.273.346 331.703 1.605.049 0 141.368 190.335
2011 1.306.138 224.388 1.530.526 0 184.433 39.955

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 7.804.936 -20,8% față de anul precedent 1.923.519 Neraportat 24 -20,0% față de anul precedent
2023 9.847.975 -0,4% față de anul precedent 1.850.447 Neraportat 30 +3,5% față de anul precedent
2022 9.889.678 +209,3% față de anul precedent 1.334.764 Neraportat 29 0,0% față de anul precedent
2021 3.197.626 -40,1% față de anul precedent 1.268.154 Neraportat 29 -12,1% față de anul precedent
2020 5.333.498 -4,0% față de anul precedent 1.359.527 Neraportat 33 0,0% față de anul precedent
2019 5.556.093 -0,1% față de anul precedent 1.301.885 Neraportat 33 -8,3% față de anul precedent
2018 5.560.844 +11,5% față de anul precedent 1.263.077 Neraportat 36 +16,1% față de anul precedent
2017 4.987.471 +1,5% față de anul precedent 1.187.909 Neraportat 31 0,0% față de anul precedent
2016 4.911.866 +77,9% față de anul precedent 541.224 Neraportat 31 +29,2% față de anul precedent
2015 2.761.060 -20,7% față de anul precedent 469.288 Neraportat 24 +60,0% față de anul precedent
2014 3.480.555 +35,7% față de anul precedent 248.425 Neraportat 15 +50,0% față de anul precedent
2013 2.564.081 +63,2% față de anul precedent 43.794 Neraportat 10
2012 1.570.925 +3,0% față de anul precedent 34.124 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2011 1.524.815 5.711 Neraportat 5

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

57din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare17 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 10.739.455 RON. Profit: 73.073 RON

Cifra de afaceri: 10.739.455 RON. Profit: 73.073 RON

Cifra de afaceri
10.739.455 RON -17.82% față de anul precedent
Profit net
73.073 RON -77.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 -20% față de anul precedent
Datorii
7.804.936 RON -20.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 13.067.667 RON. Profit: 331.859 RON

Cifra de afaceri: 13.067.667 RON. Profit: 331.859 RON

Cifra de afaceri
13.067.667 RON +12.61% față de anul precedent
Profit net
331.859 RON +398.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
30 +3.45% față de anul precedent
Datorii
9.847.975 RON -0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 11.604.347 RON. Profit: 66.610 RON

Cifra de afaceri: 11.604.347 RON. Profit: 66.610 RON

Cifra de afaceri
11.604.347 RON +13.84% față de anul precedent
Profit net
66.610 RON -75.41% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 0% față de anul precedent
Datorii
9.889.678 RON +209.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 10.193.410 RON. Profit: 270.859 RON

Cifra de afaceri: 10.193.410 RON. Profit: 270.859 RON

Cifra de afaceri
10.193.410 RON -4.34% față de anul precedent
Profit net
270.859 RON +369.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
29 -12.12% față de anul precedent
Datorii
3.197.626 RON -40.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.655.929 RON. Profit: 57.642 RON

Cifra de afaceri: 10.655.929 RON. Profit: 57.642 RON

Cifra de afaceri
10.655.929 RON -9.51% față de anul precedent
Profit net
57.642 RON +48.53% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 0% față de anul precedent
Datorii
5.333.498 RON -4.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 11.775.233 RON. Profit: 38.808 RON

Cifra de afaceri: 11.775.233 RON. Profit: 38.808 RON

Cifra de afaceri
11.775.233 RON -0.6% față de anul precedent
Profit net
38.808 RON -87.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
33 -8.33% față de anul precedent
Datorii
5.556.093 RON -0.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 11.846.489 RON. Profit: 302.014 RON

Cifra de afaceri: 11.846.489 RON. Profit: 302.014 RON

Cifra de afaceri
11.846.489 RON +16.37% față de anul precedent
Profit net
302.014 RON -53.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
36 +16.13% față de anul precedent
Datorii
5.560.844 RON +11.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 10.180.383 RON. Profit: 646.684 RON

Cifra de afaceri: 10.180.383 RON. Profit: 646.684 RON

Cifra de afaceri
10.180.383 RON +1.9% față de anul precedent
Profit net
646.684 RON +798.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 0% față de anul precedent
Datorii
4.987.471 RON +1.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 9.990.837 RON. Profit: 71.936 RON

Cifra de afaceri: 9.990.837 RON. Profit: 71.936 RON

Cifra de afaceri
9.990.837 RON +14.77% față de anul precedent
Profit net
71.936 RON -67.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
31 +29.17% față de anul precedent
Datorii
4.911.866 RON +77.9% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 8.705.264 RON. Profit: 220.863 RON

Cifra de afaceri: 8.705.264 RON. Profit: 220.863 RON

Cifra de afaceri
8.705.264 RON +31.45% față de anul precedent
Profit net
220.863 RON +7.93% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
24 +60% față de anul precedent
Datorii
2.761.060 RON -20.67% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 6.622.423 RON. Profit: 204.632 RON

Cifra de afaceri: 6.622.423 RON. Profit: 204.632 RON

Cifra de afaceri
6.622.423 RON +72.05% față de anul precedent
Profit net
204.632 RON +2016.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
15 +50% față de anul precedent
Datorii
3.480.555 RON +35.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 3.849.105 RON. Profit: 9.670 RON

Cifra de afaceri: 3.849.105 RON. Profit: 9.670 RON

Cifra de afaceri
3.849.105 RON +25.66% față de anul precedent
Profit net
9.670 RON -65.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
2.564.081 RON +63.22% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 3.063.098 RON. Profit: 28.413 RON

Cifra de afaceri: 3.063.098 RON. Profit: 28.413 RON

Cifra de afaceri
3.063.098 RON +305.03% față de anul precedent
Profit net
28.413 RON +503.12% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.570.925 RON +3.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 756.266 RON. Profit: 4.711 RON

Cifra de afaceri: 756.266 RON. Profit: 4.711 RON

Cifra de afaceri
756.266 RON
Profit net
4.711 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5
Datorii
1.524.815 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTHEO & WENZEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Carei (SATU MARE)

THEO & WENZEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Mun. Carei (SATU MARE)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Satu Mare

CAPITOLA SRL
CUI: 2388767CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1992-10-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.879.260 RON
Profit
28.985 RON
Angajati
21
GABRI SANTI SPED S.R.L.
CUI: 41311411CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Sat Acâş Com. Acâş2019-06-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.713.895 RON
Profit
131.180 RON
Angajati
13
TRANSPINK SRL
CUI: 10329435CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare1998-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
14.312.865 RON
Profit
49.129 RON
Angajati
31

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Satu Mare

DANISIMARON TRANS SRL
CUI: 28280970CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2011-03-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.511.086 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
PATRI & TEO TRANS SRL
CUI: 28359420CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2011-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.459.318 RON
Profit
131.769 RON
Angajati
4
CALUGER SRL
CUI: 28273108CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2011-03-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.561.391 RON
Profit
259.032 RON
Angajati
15
FEIER SORIN TRANSPORT SRL
CUI: 28799170CAEN: 4941
Activ
SATU MARE, Sat Turţ Com. Turţ2011-07-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
369.547 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Satu Mare

AUTO PĂCURAR SRL
CUI: 28297042CAEN: 9531
Activ
SATU MARE, Orş. Tăşnad2011-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
521.651 RON
Profit
476 RON
Angajati
2
GLOBAL OAS SURVEYNG SRL
CUI: 28304085CAEN: 7112
Activ
SATU MARE, Orş. Negreşti-Oaş2011-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.184 RON
Profit
135.268 RON
Angajati
2
KEVIN & BRIGI SRL
CUI: 28266348CAEN: 9319
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2011-03-29
fara e-Factura
NICOLE & KIRA SRL
CUI: 28325088CAEN: 5320
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2011-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
112.179 RON
Profit
13.536 RON
Angajati
1
RAPHANIS SRL
CUI: 27845724CAEN: 2223
Activ
SATU MARE, Mun. Carei2010-12-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.248.861 RON
Profit
12.537 RON
Angajati
6
FORJA ŞI CIOCANUL S.R.L.
CUI: 28890065CAEN: 2511
Activ
SATU MARE, Sat Mărtineşti Com. Odoreu2011-07-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
207.444 RON
Profit
777 RON
Angajati
2
EURO VISION SRL
CUI: 21417311CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2007-03-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
604 RON
Profit
6.694 RON
Angajati
0
DAR CONSTRUCT SATU MARE SRL
CUI: 33367675CAEN: 4100
Activ
SATU MARE, Mun. Satu Mare2014-07-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
418.343 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul THEO & WENZEL S.R.L.?

CUI-ul THEO & WENZEL S.R.L. este 28297751.

Unde este sediul THEO & WENZEL S.R.L.?

THEO & WENZEL S.R.L. are sediul in Romania, SATU MARE, Mun. Carei, Str. Haiducilor nr. 12, 445100, Mun. Carei, judetul SATU MARE.

Cand a fost infiintata THEO & WENZEL S.R.L.?

THEO & WENZEL S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a THEO & WENZEL S.R.L. in 2024?

In 2024, THEO & WENZEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 10.739.455 RON.

Cati angajati are THEO & WENZEL S.R.L.?

THEO & WENZEL S.R.L. a raportat un numar mediu de 24 salariati in 2024.

Ce activitate are THEO & WENZEL S.R.L.?

THEO & WENZEL S.R.L. are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat THEO & WENZEL S.R.L. in 2024?

THEO & WENZEL S.R.L. a inregistrat un profit net de 73.073 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.