Activ Plătitor TVA

MIHARAL SERVICES SRL

CUI: 28307600
CIF: RO28307600
Reg. Com.: J40/4199/2011
CAEN: 7311
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 aprilie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități ale agențiilor de publicitate

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 09:28

Despre MIHARAL SERVICES SRL

MIHARAL SERVICES SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități ale agențiilor de publicitate" (cod CAEN 7311), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIHARAL SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 72.353 RON, in scadere fata de anul precedent (-41.9%). Profitul net inregistrat a fost de 2.810 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut de la 50.529 RON in 2011 la 72.353 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
72.353 RON
Venituri totale
72.412 RON
Cheltuieli totale
68.891 RON
Profit brut
3.521 RON
Profit net
2.810 RON
Marja profit net
3,88%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
52.266 RON
Stocuri
8.121 RON
Creanțe
4.497 RON
Casa & conturi bănci
39.648 RON
Capital propriu
3.050 RON

Contact

AdresaRomania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 71, 61366

Adresă sediu social

Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 71, 61366
Cod poștal: 61366
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 71, 61366
Cod postal
61366
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 22.11.2013
Organ fiscal competent
Administraţia Sector 6 a Finanţelor Publice
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
72.353 RON
Rezultat net
2.810 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 72.353 RON 124.484 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 72.412 RON 124.485 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 68.891 RON 96.320 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 3.521 RON 28.165 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 2.810 RON 27.245 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 52.266 RON 51.446 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 52.266 RON 51.446 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 8.121 RON 9.662 RON
CreanțeSume de încasat 4.497 RON 5.897 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 39.648 RON 35.887 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 49.975 RON 12.203 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 3.050 RON 39.731 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active52.266RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

95,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale52.266 RON
Datorii totale49.975 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
5,4 %Profit net / active totale
ROE
92,1 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,05 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
5,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 72.353 -41,9% față de anul precedent 72.412 68.891 3.521 -87,5% față de anul precedent 2.810 -89,7% față de anul precedent 0 0
2023 124.484 +17,3% față de anul precedent 124.485 96.320 28.165 +115,2% față de anul precedent 27.245 +122,5% față de anul precedent 0 0
2022 106.136 -11,6% față de anul precedent 106.158 93.068 13.090 -68,9% față de anul precedent 12.246 -70,2% față de anul precedent 0 0
2021 120.084 +46,5% față de anul precedent 120.092 77.968 42.124 +57,8% față de anul precedent 41.037 +58,3% față de anul precedent 0 0
2020 81.948 -73,6% față de anul precedent 81.948 55.256 26.692 -86,2% față de anul precedent 25.932 -86,4% față de anul precedent 0 0
2019 310.515 +122,3% față de anul precedent 310.531 116.797 193.734 +686,1% față de anul precedent 190.629 +723,2% față de anul precedent 0 0
2018 139.689 +53,7% față de anul precedent 148.797 124.152 24.645 -7,4% față de anul precedent 23.157 -3,0% față de anul precedent 0 0
2017 90.883 +78,2% față de anul precedent 91.054 64.444 26.610 +45,4% față de anul precedent 23.876 +42,4% față de anul precedent 0 0
2016 51.002 +54,0% față de anul precedent 51.034 32.728 18.306 +1.864,2% față de anul precedent 16.770 0 0
2015 33.130 -21,2% față de anul precedent 33.163 32.231 932 -92,7% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent Neraportat 65
2014 42.028 -25,1% față de anul precedent 42.036 29.273 12.763 -64,1% față de anul precedent 11.502 -66,0% față de anul precedent 0 0
2013 56.085 -32,2% față de anul precedent 56.258 20.734 35.524 -49,4% față de anul precedent 33.834 -50,0% față de anul precedent 0 0
2012 82.748 +63,8% față de anul precedent 82.757 12.559 70.198 +61,3% față de anul precedent 67.715 +61,2% față de anul precedent 0 0
2011 50.529 50.531 7.010 43.521 42.005 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 52.266 52.266 8.121 4.497 39.648
2023 0 51.446 51.446 9.662 5.897 35.887
2022 142 15.852 15.994 8.413 4.716 2.723
2021 482 116.578 117.060 6.172 72.857 37.549
2020 823 197.186 198.009 5.723 128.261 63.202
2019 1.163 272.214 273.377 6.515 131.190 134.509
2018 1.504 79.384 80.888 6.293 21.416 51.675
2017 1.844 53.742 55.586 6.227 11.659 35.856
2016 2.185 28.902 31.087 9.282 1.599 18.021
2015 2.525 46.963 49.488 4.711 5.328 36.924
2014 2.866 88.977 91.843 5.487 9.031 74.459
2013 0 108.873 108.873 882 478 107.513
2012 0 113.976 113.976 0 10.077 103.899
2011 181 43.880 44.061 0 6.414 37.466

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 49.975 +309,5% față de anul precedent 3.050 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 12.203 +236,3% față de anul precedent 39.731 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 3.629 -29,9% față de anul precedent 12.486 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 5.179 -92,0% față de anul precedent 112.002 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 64.305 +778,1% față de anul precedent 134.122 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 7.323 +35,0% față de anul precedent 266.090 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 5.426 +66,3% față de anul precedent 75.462 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 3.263 +23,6% față de anul precedent 52.323 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 2.640 -33,6% față de anul precedent 28.447 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 3.977 -7,6% față de anul precedent 45.511 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 4.302 +588,3% față de anul precedent 87.541 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2013 -881 -121,7% față de anul precedent 109.754 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2012 4.056 +118,5% față de anul precedent 109.920 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 1.856 42.205 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

54din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare19 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 72.353 RON. Profit: 2.810 RON

Cifra de afaceri: 72.353 RON. Profit: 2.810 RON

Cifra de afaceri
72.353 RON -41.88% față de anul precedent
Profit net
2.810 RON -89.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
49.975 RON +309.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 124.484 RON. Profit: 27.245 RON

Cifra de afaceri: 124.484 RON. Profit: 27.245 RON

Cifra de afaceri
124.484 RON +17.29% față de anul precedent
Profit net
27.245 RON +122.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
12.203 RON +236.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 106.136 RON. Profit: 12.246 RON

Cifra de afaceri: 106.136 RON. Profit: 12.246 RON

Cifra de afaceri
106.136 RON -11.62% față de anul precedent
Profit net
12.246 RON -70.16% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.629 RON -29.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 120.084 RON. Profit: 41.037 RON

Cifra de afaceri: 120.084 RON. Profit: 41.037 RON

Cifra de afaceri
120.084 RON +46.54% față de anul precedent
Profit net
41.037 RON +58.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.179 RON -91.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 81.948 RON. Profit: 25.932 RON

Cifra de afaceri: 81.948 RON. Profit: 25.932 RON

Cifra de afaceri
81.948 RON -73.61% față de anul precedent
Profit net
25.932 RON -86.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
64.305 RON +778.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 310.515 RON. Profit: 190.629 RON

Cifra de afaceri: 310.515 RON. Profit: 190.629 RON

Cifra de afaceri
310.515 RON +122.29% față de anul precedent
Profit net
190.629 RON +723.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.323 RON +34.96% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 139.689 RON. Profit: 23.157 RON

Cifra de afaceri: 139.689 RON. Profit: 23.157 RON

Cifra de afaceri
139.689 RON +53.7% față de anul precedent
Profit net
23.157 RON -3.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
5.426 RON +66.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 90.883 RON. Profit: 23.876 RON

Cifra de afaceri: 90.883 RON. Profit: 23.876 RON

Cifra de afaceri
90.883 RON +78.19% față de anul precedent
Profit net
23.876 RON +42.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.263 RON +23.6% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 51.002 RON. Profit: 16.770 RON

Cifra de afaceri: 51.002 RON. Profit: 16.770 RON

Cifra de afaceri
51.002 RON +53.95% față de anul precedent
Profit net
16.770 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
2.640 RON -33.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 33.130 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.130 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.130 RON -21.17% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
65 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
3.977 RON -7.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 42.028 RON. Profit: 11.502 RON

Cifra de afaceri: 42.028 RON. Profit: 11.502 RON

Cifra de afaceri
42.028 RON -25.06% față de anul precedent
Profit net
11.502 RON -66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
4.302 RON +588.31% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 56.085 RON. Profit: 33.834 RON

Cifra de afaceri: 56.085 RON. Profit: 33.834 RON

Cifra de afaceri
56.085 RON -32.22% față de anul precedent
Profit net
33.834 RON -50.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
-881 RON -121.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 82.748 RON. Profit: 67.715 RON

Cifra de afaceri: 82.748 RON. Profit: 67.715 RON

Cifra de afaceri
82.748 RON +63.76% față de anul precedent
Profit net
67.715 RON +61.21% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
4.056 RON +118.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 50.529 RON. Profit: 42.005 RON

Cifra de afaceri: 50.529 RON. Profit: 42.005 RON

Cifra de afaceri
50.529 RON
Profit net
42.005 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
1.856 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIHARAL SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

MIHARAL SERVICES SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7311 in Sector 6 Mun. Bucureşti (MUNICIPIUL BUCUREŞTI)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

ISANG AL MAG SRL
CUI: 24814057CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2008-12-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.372 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CONTENT TAILORS S.R.L.
CUI: 48764983CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 2 Mun. Bucureşti2023-09-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.337 RON
Profit
6.405 RON
Angajati
1
OPTIMEDIA CONSULT SRL
CUI: 30881140CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2012-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.550 RON
Profit
763 RON
Angajati
1
MOVIESTAR HAIR S.R.L.
CUI: 45213700CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-11-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.154 RON
Profit
8.200 RON
Angajati
1
STANDY MEDIA SRL
CUI: 19192080CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 5 Mun. Bucureşti2006-11-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
73.510 RON
Profit
8.265 RON
Angajati
0
BRICK BEE POINT S.R.L.
CUI: 45122849CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2021-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.277 RON
Profit
2.167 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7311, Municipiul Bucureşti

PEACH & SERVICES SRL
CUI: 28304492CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.333 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
CORAL - PROMO SRL
CUI: 28302181CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.023 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ARTE PROMO DISTRIBUTION SRL
CUI: 28318846CAEN: 7311
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.929.861 RON
Profit
369.915 RON
Angajati
3

Alte firme din Municipiul Bucureşti

PANDELE VIRGIL MARKET S.R.L.
CUI: 28302718CAEN: 4711
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
99.832 RON
Profit
16.561 RON
Angajati
0
MOVENET SRL
CUI: 28311147CAEN: 6399
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-04-06
fara e-Factura
MARQUINA & ASSOCIATES SRL
CUI: 28264827CAEN: 7022
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
13.013 RON
Profit
10.280 RON
Angajati
0
CHI CRISTAL TRINITY SRL
CUI: 28351559CAEN: 4619
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2011-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
417.160 RON
Profit
69.783 RON
Angajati
1
MEX MOTORS SR S.R.L.
CUI: 27876097CAEN: 4520
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 1 Mun. Bucureşti2011-01-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.968.535 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
EXCLUSIV BOYARD SRL
CUI: 28822591CAEN: 9529
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti2011-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.335 RON
Profit
3.985 RON
Angajati
0
FIFTY5BLUE AUDIENCES S.R.L.
CUI: 22949368CAEN: 7320
Activ
MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 3 Mun. Bucureşti2007-12-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
29.241.896 RON
Profit
1.676.682 RON
Angajati
117

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIHARAL SERVICES SRL?

CUI-ul MIHARAL SERVICES SRL este 28307600.

Unde este sediul MIHARAL SERVICES SRL?

MIHARAL SERVICES SRL are sediul in Romania, MUNICIPIUL BUCUREŞTI, Sector 6 Mun. Bucureşti, Drm. Taberei nr. 71, 61366, Sector 6 Mun. Bucureşti, judetul MUNICIPIUL BUCUREŞTI.

Cand a fost infiintata MIHARAL SERVICES SRL?

MIHARAL SERVICES SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIHARAL SERVICES SRL in 2024?

In 2024, MIHARAL SERVICES SRL a raportat o cifra de afaceri de 72.353 RON.

Cati angajati are MIHARAL SERVICES SRL?

MIHARAL SERVICES SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MIHARAL SERVICES SRL?

MIHARAL SERVICES SRL are codul CAEN principal 7311 (Activități ale agențiilor de publicitate).

Ce profit a inregistrat MIHARAL SERVICES SRL in 2024?

MIHARAL SERVICES SRL a inregistrat un profit net de 2.810 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.