Activ Plătitor TVA

TDM VEST TIMIŞOARA SRL

CUI: 28317336
CIF: RO28317336
Reg. Com.: J2011000793355
CAEN: 4322
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 7 aprilie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:05

Despre TDM VEST TIMIŞOARA SRL

TDM VEST TIMIŞOARA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat" (cod CAEN 4322), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TDM VEST TIMIŞOARA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.238.532 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+206.8%). Profitul net inregistrat a fost de 212.258 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
1.238.532 RON
Venituri totale
1.173.949 RON
Cheltuieli totale
929.801 RON
Profit brut
244.148 RON
Profit net
212.258 RON
Marja profit net
17,14%
Active imobilizate
100.360 RON
Active circulante
533.656 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
306.437 RON
Casa & conturi bănci
227.219 RON
Capital propriu
398.801 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ana Ipătescu nr. 6, 300464
Telefon0726888445

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ana Ipătescu nr. 6, 300464
Cod poștal: 300464
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ana Ipătescu nr. 6, 300464
Cod postal
300464
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 07.04.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
1.238.532 RON
Rezultat net
212.258 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 1.238.532 RON 403.699 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 1.173.949 RON 468.290 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 929.801 RON 361.163 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 244.148 RON 107.127 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 212.258 RON 103.090 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 100.360 RON 36.050 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 533.656 RON 384.541 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 634.016 RON 420.591 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 73.510 RON
CreanțeSume de încasat 306.437 RON 254.304 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 227.219 RON 56.727 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 236.212 RON 238.088 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 398.801 RON 186.543 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active634.016RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

37,3 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale634.016 RON
Datorii totale236.212 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
33,5 %Profit net / active totale
ROE
53,2 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,26 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
62,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 1.238.532 +206,8% față de anul precedent 1.173.949 929.801 244.148 +127,9% față de anul precedent 212.258 +105,9% față de anul precedent 0 0
2023 403.699 +47,8% față de anul precedent 468.290 361.163 107.127 +27,6% față de anul precedent 103.090 +27,0% față de anul precedent 0 0
2022 273.161 +137,1% față de anul precedent 273.161 189.228 83.933 81.201 0 0
2021 115.203 -50,1% față de anul precedent 115.214 152.973 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 37.759 38.911
2020 231.050 -0,8% față de anul precedent 231.051 220.670 10.381 -43,1% față de anul precedent 9.051 -43,2% față de anul precedent 0 0
2019 232.946 +62,9% față de anul precedent 232.948 214.692 18.256 -65,4% față de anul precedent 15.927 -68,0% față de anul precedent 0 0
2018 143.031 +106,8% față de anul precedent 144.124 91.436 52.688 +302,9% față de anul precedent 49.755 +352,3% față de anul precedent 0 0
2017 69.179 +121,3% față de anul precedent 69.181 56.104 13.077 11.000 0 0
2016 31.262 -15,5% față de anul precedent 31.262 32.653 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.391 2.329
2015 37.007 -34,7% față de anul precedent 37.011 23.280 13.731 +18,9% față de anul precedent 12.621 +28,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 56.707 +1.126,1% față de anul precedent 56.722 45.176 11.546 +931,8% față de anul precedent 9.861 +906,2% față de anul precedent 0 0
2013 4.625 4.625 3.506 1.119 980 0 0
2012 0 0 2.297 0 0 2.297 2.297
2011 0 0 661 0 0 661 661

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 100.360 533.656 634.016 0 306.437 227.219
2023 36.050 384.541 420.591 73.510 254.304 56.727
2022 23.824 248.960 272.784 8.921 120.473 119.566
2021 34.187 52.728 86.915 8.921 7.045 36.762
2020 48.788 83.767 132.555 8.921 51.447 23.399
2019 58.196 72.935 131.131 9.041 31.965 31.929
2018 47.711 65.682 113.393 10.025 40.158 15.499
2017 20.278 36.595 56.873 9.805 15.450 11.340
2016 3.288 22.157 25.445 9.457 511 12.189
2015 0 26.813 26.813 8.730 5.119 12.964
2014 0 11.509 11.509 9.687 1.215 607
2013 0 3.550 3.550 393 245 2.912
2012 0 2.358 2.358 1.243 732 383
2011 168 1.371 1.539 799 223 349

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 236.212 -0,8% față de anul precedent 398.801 Neraportat 6 +100,0% față de anul precedent
2023 238.088 +25,6% față de anul precedent 186.543 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2022 189.498 +752,8% față de anul precedent 83.453 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2021 22.221 -22,7% față de anul precedent 65.191 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2020 28.761 -23,9% față de anul precedent 104.102 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2019 37.780 +2,8% față de anul precedent 95.051 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2018 36.762 +32,0% față de anul precedent 79.124 Neraportat 2
2017 27.853 +268,8% față de anul precedent 29.369 Neraportat 0
2016 7.552 +23,3% față de anul precedent 18.359 Neraportat 0
2015 6.125 +78,0% față de anul precedent 20.688 Neraportat 0
2014 3.442 -35,4% față de anul precedent 8.067 Neraportat 0
2013 5.328 +4,1% față de anul precedent -1.778 Neraportat 0
2012 5.116 +155,8% față de anul precedent -2.758 Neraportat 0
2011 2.000 -461 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

4din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare4 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.238.532 RON. Profit: 212.258 RON

Cifra de afaceri: 1.238.532 RON. Profit: 212.258 RON

Cifra de afaceri
1.238.532 RON +206.8% față de anul precedent
Profit net
212.258 RON +105.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 +100% față de anul precedent
Datorii
236.212 RON -0.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 403.699 RON. Profit: 103.090 RON

Cifra de afaceri: 403.699 RON. Profit: 103.090 RON

Cifra de afaceri
403.699 RON +47.79% față de anul precedent
Profit net
103.090 RON +26.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
238.088 RON +25.64% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 273.161 RON. Profit: 81.201 RON

Cifra de afaceri: 273.161 RON. Profit: 81.201 RON

Cifra de afaceri
273.161 RON +137.11% față de anul precedent
Profit net
81.201 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
189.498 RON +752.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 115.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 115.203 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
115.203 RON -50.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
38.911 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
22.221 RON -22.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 231.050 RON. Profit: 9.051 RON

Cifra de afaceri: 231.050 RON. Profit: 9.051 RON

Cifra de afaceri
231.050 RON -0.81% față de anul precedent
Profit net
9.051 RON -43.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
28.761 RON -23.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 232.946 RON. Profit: 15.927 RON

Cifra de afaceri: 232.946 RON. Profit: 15.927 RON

Cifra de afaceri
232.946 RON +62.86% față de anul precedent
Profit net
15.927 RON -67.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
37.780 RON +2.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 143.031 RON. Profit: 49.755 RON

Cifra de afaceri: 143.031 RON. Profit: 49.755 RON

Cifra de afaceri
143.031 RON +106.75% față de anul precedent
Profit net
49.755 RON +352.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
36.762 RON +31.99% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 69.179 RON. Profit: 11.000 RON

Cifra de afaceri: 69.179 RON. Profit: 11.000 RON

Cifra de afaceri
69.179 RON +121.29% față de anul precedent
Profit net
11.000 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
27.853 RON +268.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 31.262 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.262 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.262 RON -15.52% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
2.329 RON
Angajati
0
Datorii
7.552 RON +23.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 37.007 RON. Profit: 12.621 RON

Cifra de afaceri: 37.007 RON. Profit: 12.621 RON

Cifra de afaceri
37.007 RON -34.74% față de anul precedent
Profit net
12.621 RON +27.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
6.125 RON +77.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 56.707 RON. Profit: 9.861 RON

Cifra de afaceri: 56.707 RON. Profit: 9.861 RON

Cifra de afaceri
56.707 RON +1126.1% față de anul precedent
Profit net
9.861 RON +906.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.442 RON -35.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 4.625 RON. Profit: 980 RON

Cifra de afaceri: 4.625 RON. Profit: 980 RON

Cifra de afaceri
4.625 RON
Profit net
980 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
5.328 RON +4.14% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
2.297 RON
Angajati
0
Datorii
5.116 RON +155.8% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
661 RON
Angajati
0
Datorii
2.000 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTDM VEST TIMIŞOARA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

TDM VEST TIMIŞOARA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4322 in Mun. Timişoara (TIMIŞ)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4322, Timiş

Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2019-01-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.260.676 RON
Profit
31.186 RON
Angajati
4
JURAVLE INSTAL S.R.L.
CUI: 47114087CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2022-11-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.236.377 RON
Profit
617.019 RON
Angajati
2
THERMOINOX SERVICE SRL
CUI: 31222252CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Sat Albina Com. Moşniţa Nouă2013-02-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.328.473 RON
Profit
570.240 RON
Angajati
1
MARPRO INSTAL S.R.L.
CUI: 39560330CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.204.855 RON
Profit
596.227 RON
Angajati
4
KOP SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 47773088CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2023-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.487.511 RON
Profit
383.630 RON
Angajati
3
VAMINSTAL SRL
CUI: 16251114CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2004-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
938.063 RON
Profit
0 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4322, Timiş

H - INSTAL SRL
CUI: 28264380CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Sat Parţa Com. Parţa2011-03-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.821.955 RON
Profit
1.229.721 RON
Angajati
25
CITY SAVTIM SRL
CUI: 28391391CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Sat Carani Com. Sânandrei2011-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
485.729 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
ATE INSTAL SRL
CUI: 28215930CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-03-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
293.211 RON
Profit
160.273 RON
Angajati
2
AVE PARTNERS 2010 SRL
CUI: 28479427CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
114.930 RON
Profit
397 RON
Angajati
2

Alte firme din Timiş

TRUST VET SRL
CUI: 28317328CAEN: 7500
Activ
TIMIŞ, Sat Chizătău Com. Belint2011-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
222.197 RON
Profit
16.547 RON
Angajati
3
NADIRA RIDING SRL
CUI: 28317387CAEN: 9329
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2011-04-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
32.249 RON
Profit
6.802 RON
Angajati
0
NEW DEBUTE SRL
CUI: 28296152CAEN: 4520
Activ
TIMIŞ, Sat Dragşina Com. Chevereşu Mare2011-04-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.608 RON
Profit
31.377 RON
Angajati
0
ROXI DENTA ORTO - X SRL
CUI: 28331993CAEN: 8623
Activ
TIMIŞ, Sat Şag Com. Şag2011-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
324.985 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
DNX & DENISALEX SRL
CUI: 28146732CAEN: 9630
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-03-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
262.407 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ALNIMED SRL
CUI: 28464779CAEN: 4646
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.350 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MURROW DEVELOPMENT S.R.L.
CUI: 26098167CAEN: 4110
Activ
TIMIŞ, Sat Carani Com. Sânandrei2009-10-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.145.165 RON
Profit
3.737 RON
Angajati
2
EXPANS FUSION S.R.L.
CUI: 30153308CAEN: 5611
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2012-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.323.756 RON
Profit
1.322.409 RON
Angajati
36
AGROMEC FAGET SA
CUI: 2508693CAEN: 0161
Activ
TIMIŞ, Sat Făget Orş. Făget1992-12-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.161 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BIJUTERIA SAFIR S.R.L.
CUI: 39294351CAEN: 3212
Activ
TIMIŞ, Mun. Lugoj2018-05-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
173.256 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TDM VEST TIMIŞOARA SRL?

CUI-ul TDM VEST TIMIŞOARA SRL este 28317336.

Unde este sediul TDM VEST TIMIŞOARA SRL?

TDM VEST TIMIŞOARA SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Mun. Timişoara, Str. Ana Ipătescu nr. 6, 300464, Mun. Timişoara, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata TDM VEST TIMIŞOARA SRL?

TDM VEST TIMIŞOARA SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TDM VEST TIMIŞOARA SRL in 2024?

In 2024, TDM VEST TIMIŞOARA SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.238.532 RON.

Cati angajati are TDM VEST TIMIŞOARA SRL?

TDM VEST TIMIŞOARA SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2024.

Ce activitate are TDM VEST TIMIŞOARA SRL?

TDM VEST TIMIŞOARA SRL are codul CAEN principal 4322 (Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat).

Ce profit a inregistrat TDM VEST TIMIŞOARA SRL in 2024?

TDM VEST TIMIŞOARA SRL a inregistrat un profit net de 212.258 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.