Activ

STEFI TRAVEL S.R.L.

CUI: 28362809
CIF: 28362809
Reg. Com.: J12/1021/2011
CAEN: 4932
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 aprilie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi terestre de pasageri, ocazionale

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:11

Despre STEFI TRAVEL S.R.L.

STEFI TRAVEL S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Dej, judetul CLUJ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi terestre de pasageri, ocazionale" (cod CAEN 4932), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, STEFI TRAVEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.935 RON, in scadere fata de anul precedent (-10.1%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 6.153 RON in 2011 la 25.935 RON in 2024.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
25.935 RON
Venituri totale
25.935 RON
Cheltuieli totale
28.884 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
2.625 RON
Active circulante
8.206 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
8.206 RON
Capital propriu
-9.528 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Dej, Pţa. 22 Decembrie 1989 nr. 1-2, 405200
Telefon0744533540

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Dej, Pţa. 22 Decembrie 1989 nr. 1-2, 405200
Cod poștal: 405200
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Dej, Pţa. 22 Decembrie 1989 nr. 1-2, 405200
Cod postal
405200
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 18.04.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Municipală Dej
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
25.935 RON
Rezultat net
-3.713 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 25.935 RON 28.860 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 25.935 RON 51.253 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 28.884 RON 64.860 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 2.949 RON 13.607 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 3.713 RON 13.895 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 2.625 RON 4.125 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 8.206 RON 13.574 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 10.831 RON 17.699 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 8.206 RON 13.574 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 20.359 RON 23.514 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -9.528 RON -5.815 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active10.831RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

188,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale10.831 RON
Datorii totale20.359 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,40 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-88,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 25.935 -10,1% față de anul precedent 25.935 28.884 0 0 2.949 3.713
2023 28.860 -3,1% față de anul precedent 51.253 64.860 0 0 13.607 13.895
2022 29.784 +22,6% față de anul precedent 34.391 35.185 0 0 794 997
2021 24.288 +49,2% față de anul precedent 24.288 32.851 0 0 8.563 8.563
2020 16.283 +24,9% față de anul precedent 17.283 27.839 0 0 10.556 10.958
2019 13.038 -60,8% față de anul precedent 13.538 26.901 0 0 13.363 13.769
2018 33.271 -20,6% față de anul precedent 33.271 37.771 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 4.500 5.498
2017 41.892 +27,9% față de anul precedent 42.892 27.090 15.802 +1,0% față de anul precedent 14.515 -1,0% față de anul precedent 0 0
2016 32.744 +38,1% față de anul precedent 32.744 17.103 15.641 +16,7% față de anul precedent 14.659 +15,5% față de anul precedent 0 0
2015 23.707 +73,5% față de anul precedent 23.707 10.301 13.406 +32.597,6% față de anul precedent 12.694 Neraportat 0
2014 13.668 -9,1% față de anul precedent 13.668 13.627 41 -99,3% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 369
2013 15.041 -26,1% față de anul precedent 15.041 9.276 5.765 +575,9% față de anul precedent 5.340 +644,8% față de anul precedent 0 0
2012 20.359 +230,9% față de anul precedent 20.709 19.856 853 +551,2% față de anul precedent 717 +551,8% față de anul precedent 0 0
2011 6.153 6.153 6.022 131 110 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 2.625 8.206 10.831 0 0 8.206
2023 4.125 13.574 17.699 0 0 13.574
2022 5.625 5.129 10.754 0 4.500 629
2021 6.557 2.521 9.078 0 0 2.521
2020 19.671 54 19.725 0 0 54
2019 32.785 17 32.802 0 0 17
2018 3.405 39.012 42.417 0 0 39.012
2017 6.811 42.751 49.562 0 0 42.751
2016 10.217 23.793 34.010 0 0 23.793
2015 0 19.092 19.092 0 0 19.092
2014 556 5.603 6.159 0 0 5.603
2013 1.474 5.076 6.550 120 0 4.956
2012 2.561 1.556 4.117 720 80 756
2011 975 2.066 3.041 0 0 2.066

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 20.359 -13,4% față de anul precedent -9.528 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 23.514 +779,7% față de anul precedent -5.815 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 2.673 8.081 Neraportat 1
2021 0 -100,0% față de anul precedent 9.078 Neraportat 0
2020 2.084 -50,4% față de anul precedent 17.641 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 4.204 +8.308,0% față de anul precedent 28.598 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 50 -97,1% față de anul precedent 42.367 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 1.697 +157,1% față de anul precedent 47.865 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 660 +64,6% față de anul precedent 33.350 Neraportat 1
2015 401 +147,5% față de anul precedent 18.691 Neraportat 0
2014 162 -11,5% față de anul precedent 5.997 Neraportat 0
2013 183 -94,1% față de anul precedent 6.367 Neraportat 0
2012 3.090 +13,2% față de anul precedent 1.027 Neraportat 0
2011 2.731 310 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

85din 100 de puncte
Risc crescut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor15 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate15 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 25.935 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 25.935 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
25.935 RON -10.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
3.713 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
20.359 RON -13.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 28.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 28.860 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
28.860 RON -3.1% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.895 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
23.514 RON +779.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 29.784 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 29.784 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
29.784 RON +22.63% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
997 RON
Angajati
1
Datorii
2.673 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 24.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.288 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.288 RON +49.16% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.563 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 16.283 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 16.283 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
16.283 RON +24.89% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.958 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
2.084 RON -50.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 13.038 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.038 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.038 RON -60.81% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
13.769 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.204 RON +8308% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 33.271 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.271 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.271 RON -20.58% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
5.498 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
50 RON -97.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 41.892 RON. Profit: 14.515 RON

Cifra de afaceri: 41.892 RON. Profit: 14.515 RON

Cifra de afaceri
41.892 RON +27.94% față de anul precedent
Profit net
14.515 RON -0.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
1.697 RON +157.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 32.744 RON. Profit: 14.659 RON

Cifra de afaceri: 32.744 RON. Profit: 14.659 RON

Cifra de afaceri
32.744 RON +38.12% față de anul precedent
Profit net
14.659 RON +15.48% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
660 RON +64.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 23.707 RON. Profit: 12.694 RON

Cifra de afaceri: 23.707 RON. Profit: 12.694 RON

Cifra de afaceri
23.707 RON +73.45% față de anul precedent
Profit net
12.694 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
401 RON +147.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 13.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 13.668 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
13.668 RON -9.13% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
369 RON
Angajati
0
Datorii
162 RON -11.48% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 15.041 RON. Profit: 5.340 RON

Cifra de afaceri: 15.041 RON. Profit: 5.340 RON

Cifra de afaceri
15.041 RON -26.12% față de anul precedent
Profit net
5.340 RON +644.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
183 RON -94.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 20.359 RON. Profit: 717 RON

Cifra de afaceri: 20.359 RON. Profit: 717 RON

Cifra de afaceri
20.359 RON +230.88% față de anul precedent
Profit net
717 RON +551.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
3.090 RON +13.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 6.153 RON. Profit: 110 RON

Cifra de afaceri: 6.153 RON. Profit: 110 RON

Cifra de afaceri
6.153 RON
Profit net
110 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.731 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataSTEFI TRAVEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Dej (CLUJ)

STEFI TRAVEL S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4932 in Mun. Dej (CLUJ)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4932, Cluj

TAXI GATA Z S.R.L.
CUI: 39253831CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2018-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.993 RON
Profit
11.958 RON
Angajati
0
DOMNAR TRANS SRL
CUI: 34192741CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Dej2015-03-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.804 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
NINA & DEDU TAXI SRL
CUI: 36983211CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2017-02-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
26.203 RON
Profit
8.395 RON
Angajati
0
TEN TAXI 2016 SRL
CUI: 36563633CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Dej2016-09-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
25.766 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DVD TAXI SRL
CUI: 31721341CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2013-05-31
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.130 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
OVIDIU RAUL SRL
CUI: 13233326CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2000-07-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.440 RON
Profit
3.341 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4932, Cluj

TRANSAUTO GAN SRL
CUI: 28355208CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.706 RON
Profit
3.517 RON
Angajati
1
NORO TRANSPORT SRL
CUI: 28381053CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.839 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GAVILAN S.R.L.
CUI: 28341750CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
45.565 RON
Profit
5.784 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

ALEX FAST SPEDITION SRL
CUI: 28362787CAEN: 9621
Activ
CLUJ, Mun. Dej2011-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
187.737 RON
Profit
42.791 RON
Angajati
1
EDOBAU SRL
CUI: 28362833CAEN: 4100
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.343.734 RON
Profit
2.201.600 RON
Angajati
1
SEM AS IMOB SRL
CUI: 28371670CAEN: 5611
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
730.999 RON
Profit
7.160 RON
Angajati
1
BTA INVEST SRL
CUI: 28468495CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.440 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
VERDE DE VRIES SRL
CUI: 29589355CAEN: 7022
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
334.309 RON
Profit
151.508 RON
Angajati
1
BEBE TOUR SRL
CUI: 14723520CAEN: 4941
Activ
CLUJ, Sat Apahida Com. Apahida2002-07-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.921.801 RON
Profit
111.654 RON
Angajati
19
ALVERNA DENTAL SRL
CUI: 36625850CAEN: 3250
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-10-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
108.608 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul STEFI TRAVEL S.R.L.?

CUI-ul STEFI TRAVEL S.R.L. este 28362809.

Unde este sediul STEFI TRAVEL S.R.L.?

STEFI TRAVEL S.R.L. are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Dej, Pţa. 22 Decembrie 1989 nr. 1-2, 405200, Mun. Dej, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata STEFI TRAVEL S.R.L.?

STEFI TRAVEL S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a STEFI TRAVEL S.R.L. in 2024?

In 2024, STEFI TRAVEL S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 25.935 RON.

Cati angajati are STEFI TRAVEL S.R.L.?

STEFI TRAVEL S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are STEFI TRAVEL S.R.L.?

STEFI TRAVEL S.R.L. are codul CAEN principal 4932 (Transporturi terestre de pasageri, ocazionale).

Ce profit a inregistrat STEFI TRAVEL S.R.L. in 2024?

STEFI TRAVEL S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 3.713 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.