Activ Plătitor TVA

MIBO AUTO-ZONE S.R.L.

CUI: 28394223
CIF: RO28394223
Reg. Com.: J23/1125/2011
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 26 aprilie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 16:09

Despre MIBO AUTO-ZONE S.R.L.

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MIBO AUTO-ZONE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 925.313 RON, in crestere fata de anul precedent (+8.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 9.211 RON in 2011 la 925.313 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
925.313 RON
Venituri totale
925.429 RON
Cheltuieli totale
1.046.314 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Marja profit net
0,00%
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
264.376 RON
Stocuri
201.857 RON
Creanțe
27.221 RON
Casa & conturi bănci
35.298 RON
Capital propriu
181.380 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. 8 Martie nr. 31, 77005
Telefon0729220659

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. 8 Martie nr. 31, 77005
Cod poștal: 77005
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. 8 Martie nr. 31, 77005
Cod postal
77005
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 26.04.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Bragadiru
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
925.313 RON
Rezultat net
-139.680 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 925.313 RON 856.419 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 925.429 RON 864.154 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.046.314 RON 753.189 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 110.965 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 103.648 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 120.885 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 139.680 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 0 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 264.376 RON 641.623 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 264.376 RON 641.623 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 201.857 RON 394.087 RON
CreanțeSume de încasat 27.221 RON 198.697 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 35.298 RON 48.839 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 82.996 RON 320.564 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 181.380 RON 321.059 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active264.376RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale264.376 RON
Datorii totale82.996 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
3,19 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
68,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 925.313 +8,0% față de anul precedent 925.429 1.046.314 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 120.885 139.680
2023 856.419 +35,8% față de anul precedent 864.154 753.189 110.965 +283,1% față de anul precedent 103.648 +356,3% față de anul precedent 0 0
2022 630.520 +5,7% față de anul precedent 770.701 741.739 28.962 +14,3% față de anul precedent 22.714 +24,8% față de anul precedent 0 0
2021 596.269 +16,0% față de anul precedent 609.231 583.900 25.331 -69,0% față de anul precedent 18.195 -74,8% față de anul precedent 0 0
2020 514.106 -60,9% față de anul precedent 519.155 437.512 81.643 +4,3% față de anul precedent 72.212 +28,3% față de anul precedent 0 0
2019 1.314.631 +389,2% față de anul precedent 1.319.800 1.241.483 78.317 +151,9% față de anul precedent 56.286 +144,4% față de anul precedent 0 0
2018 268.757 +13,4% față de anul precedent 268.758 237.665 31.093 +52,3% față de anul precedent 23.030 +73,1% față de anul precedent 0 0
2017 236.993 -5,2% față de anul precedent 236.993 216.575 20.418 +12,4% față de anul precedent 13.308 +24,8% față de anul precedent 0 0
2016 250.104 +11,7% față de anul precedent 250.104 231.934 18.170 +9,8% față de anul precedent 10.667 +8,5% față de anul precedent 0 0
2015 223.980 +18,8% față de anul precedent 224.000 207.444 16.556 -5,3% față de anul precedent 9.836 -16,8% față de anul precedent Neraportat 0
2014 188.516 +110,2% față de anul precedent 188.516 171.035 17.481 11.826 0 0
2013 89.681 +260,9% față de anul precedent 89.681 93.077 0 0 3.396 5.956
2012 24.853 +169,8% față de anul precedent 24.853 34.695 0 0 9.842 9.842
2011 9.211 9.211 14.155 0 0 4.944 4.944

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 264.376 264.376 201.857 27.221 35.298
2023 0 641.623 641.623 394.087 198.697 48.839
2022 0 522.856 522.856 301.179 207.149 14.528
2021 0 587.752 587.752 159.489 298.416 129.847
2020 0 602.162 602.162 47.922 287.393 266.847
2019 0 554.585 554.585 36.768 169.701 348.116
2018 0 679.750 679.750 600.644 77.916 1.190
2017 0 465.130 465.130 415.092 49.302 736
2016 0 280.243 280.243 255.840 24.053 350
2015 0 159.020 159.020 150.827 7.931 262
2014 0 113.112 113.112 99.069 5.591 8.452
2013 0 91.384 91.384 70.830 18.882 1.672
2012 0 19.127 19.127 13.650 5.308 169
2011 0 4.000 4.000 2.110 1.593 297

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 82.996 -74,1% față de anul precedent 181.380 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 320.564 +5,0% față de anul precedent 321.059 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 305.445 -22,3% față de anul precedent 217.411 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 392.935 -7,7% față de anul precedent 194.817 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 425.539 -5,5% față de anul precedent 176.623 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 450.174 -28,7% față de anul precedent 104.411 Neraportat 1
2018 631.625 +43,5% față de anul precedent 48.125 Neraportat 0
2017 440.035 +63,9% față de anul precedent 25.095 Neraportat 0
2016 268.456 +70,0% față de anul precedent 11.787 Neraportat 0
2015 157.900 +29,6% față de anul precedent 1.120 Neraportat 0
2014 121.828 +8,9% față de anul precedent -8.716 Neraportat 0
2013 111.926 +232,0% față de anul precedent -20.542 Neraportat 0
2012 33.713 +285,6% față de anul precedent -14.586 Neraportat 0
2011 8.744 -4.744 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate15 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive10 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MNMIHĂIŢĂ NĂSTASEfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 37497/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 925.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 925.313 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
925.313 RON +8.04% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
139.680 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
82.996 RON -74.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 856.419 RON. Profit: 103.648 RON

Cifra de afaceri: 856.419 RON. Profit: 103.648 RON

Cifra de afaceri
856.419 RON +35.83% față de anul precedent
Profit net
103.648 RON +356.32% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
320.564 RON +4.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 630.520 RON. Profit: 22.714 RON

Cifra de afaceri: 630.520 RON. Profit: 22.714 RON

Cifra de afaceri
630.520 RON +5.74% față de anul precedent
Profit net
22.714 RON +24.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
305.445 RON -22.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 596.269 RON. Profit: 18.195 RON

Cifra de afaceri: 596.269 RON. Profit: 18.195 RON

Cifra de afaceri
596.269 RON +15.98% față de anul precedent
Profit net
18.195 RON -74.8% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
392.935 RON -7.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 514.106 RON. Profit: 72.212 RON

Cifra de afaceri: 514.106 RON. Profit: 72.212 RON

Cifra de afaceri
514.106 RON -60.89% față de anul precedent
Profit net
72.212 RON +28.29% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
425.539 RON -5.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.314.631 RON. Profit: 56.286 RON

Cifra de afaceri: 1.314.631 RON. Profit: 56.286 RON

Cifra de afaceri
1.314.631 RON +389.15% față de anul precedent
Profit net
56.286 RON +144.4% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
450.174 RON -28.73% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 268.757 RON. Profit: 23.030 RON

Cifra de afaceri: 268.757 RON. Profit: 23.030 RON

Cifra de afaceri
268.757 RON +13.4% față de anul precedent
Profit net
23.030 RON +73.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
631.625 RON +43.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 236.993 RON. Profit: 13.308 RON

Cifra de afaceri: 236.993 RON. Profit: 13.308 RON

Cifra de afaceri
236.993 RON -5.24% față de anul precedent
Profit net
13.308 RON +24.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
440.035 RON +63.91% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 250.104 RON. Profit: 10.667 RON

Cifra de afaceri: 250.104 RON. Profit: 10.667 RON

Cifra de afaceri
250.104 RON +11.66% față de anul precedent
Profit net
10.667 RON +8.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
268.456 RON +70.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 223.980 RON. Profit: 9.836 RON

Cifra de afaceri: 223.980 RON. Profit: 9.836 RON

Cifra de afaceri
223.980 RON +18.81% față de anul precedent
Profit net
9.836 RON -16.83% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
157.900 RON +29.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 188.516 RON. Profit: 11.826 RON

Cifra de afaceri: 188.516 RON. Profit: 11.826 RON

Cifra de afaceri
188.516 RON +110.21% față de anul precedent
Profit net
11.826 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
121.828 RON +8.85% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 89.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 89.681 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
89.681 RON +260.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.956 RON
Angajati
0
Datorii
111.926 RON +232% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 24.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 24.853 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
24.853 RON +169.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.842 RON
Angajati
0
Datorii
33.713 RON +285.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 9.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 9.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
9.211 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
4.944 RON
Angajati
0
Datorii
8.744 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMIBO AUTO-ZONE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie (ILFOV)

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie (ILFOV)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

12.102026Mentiune · Buletin 37497/2026domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; modificare puteri administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat avand numarul 3 din data: 31.08.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
MIBO AUTO-ZONE SRL
CUI
28394223
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
12.10.2026
Registrul Comerțului
J23/1125/2011
EUID
ROONRC.J23/1125/2011
Sediu
Sat 1 Decembrie, Comuna 1 Decembrie, Jud. Ilfov, Str. 8 MARTIE, Nr. 31, camera 1
Județ
Ilfov
Număr încheiere
802447
Data încheierii
09.10.2026
Număr dosar
3592190
Data dosarului
08.09.2026
Tribunal
Ilfov
Registrator
Adrian Nicolae Cosma

Subiecte

domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, modificare puteri administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 3 din 31.08.2026
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 08.09.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 37497/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4532, Ilfov

MARIO AUTO GERMANIA SRL
CUI: 31274685CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2013-02-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.056.428 RON
Profit
119.234 RON
Angajati
2
INEDIT CULT SOLUTIONS SRL
CUI: 28690172CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Căţelu Com. Glina2011-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
910.803 RON
Profit
40.684 RON
Angajati
3
DIVIN NG SRL
CUI: 32450984CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2013-11-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.100.436 RON
Profit
53.088 RON
Angajati
0
ALEX AUTOMOBILE STYLE S.R.L.
CUI: 25406501CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Islaz Com. Brăneşti2009-04-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
312.085 RON
Profit
11.457 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4532, Ilfov

TURBO CAR EXPRESS S.R.L.
CUI: 28326644CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Pantelimon Orş. Pantelimon2011-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.830 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DEZ ANTONY PROFESIONAL SRL
CUI: 28464019CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2011-05-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
575.541 RON
Profit
454.746 RON
Angajati
1
SCORPION AUTO PROD SRL
CUI: 26409247CAEN: 4532
Activ
ILFOV, Sat Ştefăneştii de Sus Com. Ştefăneştii de Jos2010-01-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.498 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Alte firme din Ilfov

FAST TRANSGLOBAL SRL
CUI: 28391774CAEN: 4941
Activ
ILFOV, Orş. Bragadiru2011-04-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.200 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
NOVA AURORA SRL
CUI: 28394290CAEN: 9329
Activ
ILFOV, Com. 1 Decembrie2011-04-26
fara e-Factura
DAKARD POWER SRL
CUI: 28382598CAEN: 4661
Activ
ILFOV, Sat Afumaţi Com. Afumaţi2011-04-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
18.039.861 RON
Profit
1.972.534 RON
Angajati
8
CARPATHIAN GARDEN S.R.L.
CUI: 28400570CAEN: 7022
Activ
ILFOV, Sat Baloteşti Com. Baloteşti2011-04-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.511 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
SUCCES DE LUXE SRL
CUI: 28250937CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Chitila Orş. Chitila2011-03-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
274.074 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
MAPOBAR SRL
CUI: 28508905CAEN: 7020
Activ
ILFOV, Sat Copăceni Com. Copăceni2011-05-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
19.604 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
MARELI DELTA SRL
CUI: 26676317CAEN: 0322
Activ
ILFOV, Sat Pasărea Com. Brăneşti2010-03-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
68.782 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RAMONA & ANDREEA MARKET SRL
CUI: 29919321CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Sat Tunari Com. Tunari2012-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.661 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
IUCO HM LITORAL SRL
CUI: 37430660CAEN: 4719
Activ
ILFOV, Sat Brăneşti Com. Brăneşti2017-04-24
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MIBO AUTO-ZONE S.R.L.?

CUI-ul MIBO AUTO-ZONE S.R.L. este 28394223.

Unde este sediul MIBO AUTO-ZONE S.R.L.?

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. are sediul in Romania, ILFOV, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, Str. 8 Martie nr. 31, 77005, Sat 1 Decembrie Com. 1 Decembrie, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata MIBO AUTO-ZONE S.R.L.?

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MIBO AUTO-ZONE S.R.L. in 2024?

In 2024, MIBO AUTO-ZONE S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 925.313 RON.

Cati angajati are MIBO AUTO-ZONE S.R.L.?

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are MIBO AUTO-ZONE S.R.L.?

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat MIBO AUTO-ZONE S.R.L. in 2024?

MIBO AUTO-ZONE S.R.L. a inregistrat o pierdere neta de 139.680 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.