Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 08:29
Despre DROGHERIA GRUIA LIFE SRL
DROGHERIA GRUIA LIFE SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti, judetul ARGEŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice" (cod CAEN 4773), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, DROGHERIA GRUIA LIFE SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.400 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+63.5%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a ramas relativ stabila de la 22.298 RON in 2011 la 22.400 RON in 2024. Datoriile raportate (147.259 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.
Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 22.400 RON
- Venituri totale
- 22.400 RON
- Cheltuieli totale
- 27.509 RON
- Profit brut
- 0 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 180.080 RON
- Stocuri
- 154.789 RON
- Creanțe
- 0 RON
- Casa & conturi bănci
- 25.291 RON
- Capital propriu
- 32.821 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, ARGEŞ, Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti, 117653
- Detalii
- COMPLEX COMERCIAL LĂZĂREŞTI
- Cod postal
- 117653
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 29.04.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Câmpulung
- Platitor TVA
- Nu
Informatii fiscale
- RO e-Factura
- Da (din 1 februarie 2024)
Stare inactivitate
- Data inactivare
- 22 martie 2016
- Data reactivare
- 29 iunie 2016
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 22.400 RON
- Rezultat net
- -5.109 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 22.400 RON | 13.699 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 22.400 RON | 13.699 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 27.509 RON | 11.780 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 0 RON | 1.919 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 1.612 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 5.109 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 5.109 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 180.080 RON | 193.828 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 180.080 RON | 193.828 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 154.789 RON | 157.430 RON |
| CreanțeSume de încasat | 0 RON | 16 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 25.291 RON | 36.382 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 147.259 RON | 155.897 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 32.821 RON | 37.931 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 0 persoane | 0 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,22 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 18,2 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 22.400 +63,5% față de anul precedent | 22.400 | 27.509 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 5.109 | 5.109 |
| 2023 | 13.699 -8,5% față de anul precedent | 13.699 | 11.780 | 1.919 +63,3% față de anul precedent | 1.612 +122,0% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2022 | 14.968 +8,7% față de anul precedent | 14.968 | 13.793 | 1.175 | 726 | 0 | 0 |
| 2021 | 13.776 -21,3% față de anul precedent | 13.776 | 14.525 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 749 | 1.162 |
| 2020 | 17.504 +13,6% față de anul precedent | 17.504 | 14.839 | 2.665 +338,3% față de anul precedent | 2.140 +1.365,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 15.412 -36,1% față de anul precedent | 15.412 | 14.804 | 608 -87,6% față de anul precedent | 146 -96,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 24.128 -10,7% față de anul precedent | 24.128 | 19.207 | 4.921 +9,0% față de anul precedent | 4.197 +13,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 27.019 +12,4% față de anul precedent | 27.019 | 22.503 | 4.516 +162,9% față de anul precedent | 3.705 +271,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 24.034 -14,9% față de anul precedent | 24.034 | 22.316 | 1.718 -69,1% față de anul precedent | 997 -78,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 28.245 -7,2% față de anul precedent | 28.245 | 22.687 | 5.558 -14,8% față de anul precedent | 4.711 -16,1% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 30.443 -3,0% față de anul precedent | 30.443 | 23.917 | 6.526 +1,5% față de anul precedent | 5.613 +3,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 31.370 -33,1% față de anul precedent | 31.370 | 24.940 | 6.430 -8,5% față de anul precedent | 5.442 -9,7% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2012 | 46.869 +110,2% față de anul precedent | 46.869 | 39.845 | 7.024 +65,0% față de anul precedent | 6.026 +68,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2011 | 22.298 | 22.298 | 18.040 | 4.258 | 3.577 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 180.080 | 180.080 | 154.789 | 0 | 25.291 |
| 2023 | 0 | 193.828 | 193.828 | 157.430 | 16 | 36.382 |
| 2022 | 0 | 155.166 | 155.166 | 154.278 | 0 | 888 |
| 2021 | 0 | 153.787 | 153.787 | 152.220 | 0 | 1.567 |
| 2020 | 0 | 148.379 | 148.379 | 147.835 | 0 | 543 |
| 2019 | 0 | 140.639 | 140.639 | 140.457 | 0 | 182 |
| 2018 | 0 | 139.606 | 139.606 | 138.444 | 116 | 1.046 |
| 2017 | 0 | 133.827 | 133.827 | 133.108 | 116 | 603 |
| 2016 | 0 | 123.254 | 123.254 | 122.851 | 0 | 403 |
| 2015 | 0 | 105.775 | 105.775 | 105.248 | 0 | 527 |
| 2014 | 0 | 82.515 | 82.515 | 82.077 | 0 | 438 |
| 2013 | 0 | 65.042 | 65.042 | 64.593 | 265 | 184 |
| 2012 | 0 | 47.621 | 47.621 | 46.187 | 132 | 1.302 |
| 2011 | 0 | 15.650 | 15.650 | 13.466 | 0 | 2.184 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 147.259 -5,5% față de anul precedent | 32.821 | Neraportat | 0 |
| 2023 | 155.897 +31,2% față de anul precedent | 37.931 | Neraportat | 0 |
| 2022 | 118.847 +0,6% față de anul precedent | 36.319 | Neraportat | 0 |
| 2021 | 118.195 +5,9% față de anul precedent | 35.592 | Neraportat | 0 |
| 2020 | 111.625 +5,3% față de anul precedent | 36.754 | Neraportat | 0 |
| 2019 | 106.025 +0,8% față de anul precedent | 34.614 | Neraportat | 0 |
| 2018 | 105.138 +1,5% față de anul precedent | 34.468 | Neraportat | 0 |
| 2017 | 103.556 +7,1% față de anul precedent | 30.271 | Neraportat | 0 |
| 2016 | 96.688 +20,6% față de anul precedent | 26.566 | Neraportat | 0 |
| 2015 | 80.206 +30,1% față de anul precedent | 25.569 | Neraportat | 0 |
| 2014 | 61.657 +23,8% față de anul precedent | 20.858 | Neraportat | 0 |
| 2013 | 49.797 +31,7% față de anul precedent | 15.245 | Neraportat | 0 |
| 2012 | 37.818 +218,5% față de anul precedent | 9.803 | Neraportat | 0 |
| 2011 | 11.873 | 3.777 | Neraportat | 0 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
| Persoană | Rol | Țară | Localitate / județ |
|---|---|---|---|
| MMMARIA MAGDALENA GRUIA | administrator | Neraportată | Neraportată |
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
20 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.
2026 2 repere
data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 25966/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite
cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite
Deschide înregistrarea completădata publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 22969/2026prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Deschide înregistrarea completă2024 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 22.400 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 22.400 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 22.400 RON +63.52% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 5.109 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 147.259 RON -5.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2024Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.
2023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 13.699 RON. Profit: 1.612 RON
Cifra de afaceri: 13.699 RON. Profit: 1.612 RON
- Cifra de afaceri
- 13.699 RON -8.48% față de anul precedent
- Profit net
- 1.612 RON +122.04% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 155.897 RON +31.17% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 14.968 RON. Profit: 726 RON
Cifra de afaceri: 14.968 RON. Profit: 726 RON
- Cifra de afaceri
- 14.968 RON +8.65% față de anul precedent
- Profit net
- 726 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 118.847 RON +0.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 13.776 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 13.776 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 13.776 RON -21.3% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.162 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 118.195 RON +5.89% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 17.504 RON. Profit: 2.140 RON
Cifra de afaceri: 17.504 RON. Profit: 2.140 RON
- Cifra de afaceri
- 17.504 RON +13.57% față de anul precedent
- Profit net
- 2.140 RON +1365.75% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 111.625 RON +5.28% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 15.412 RON. Profit: 146 RON
Cifra de afaceri: 15.412 RON. Profit: 146 RON
- Cifra de afaceri
- 15.412 RON -36.12% față de anul precedent
- Profit net
- 146 RON -96.52% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 106.025 RON +0.84% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 24.128 RON. Profit: 4.197 RON
Cifra de afaceri: 24.128 RON. Profit: 4.197 RON
- Cifra de afaceri
- 24.128 RON -10.7% față de anul precedent
- Profit net
- 4.197 RON +13.28% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 105.138 RON +1.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 27.019 RON. Profit: 3.705 RON
Cifra de afaceri: 27.019 RON. Profit: 3.705 RON
- Cifra de afaceri
- 27.019 RON +12.42% față de anul precedent
- Profit net
- 3.705 RON +271.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 103.556 RON +7.1% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 3 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 24.034 RON. Profit: 997 RON
Cifra de afaceri: 24.034 RON. Profit: 997 RON
- Cifra de afaceri
- 24.034 RON -14.91% față de anul precedent
- Profit net
- 997 RON -78.84% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 96.688 RON +20.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2016Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.
Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.
2015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 28.245 RON. Profit: 4.711 RON
Cifra de afaceri: 28.245 RON. Profit: 4.711 RON
- Cifra de afaceri
- 28.245 RON -7.22% față de anul precedent
- Profit net
- 4.711 RON -16.07% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 80.206 RON +30.08% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 30.443 RON. Profit: 5.613 RON
Cifra de afaceri: 30.443 RON. Profit: 5.613 RON
- Cifra de afaceri
- 30.443 RON -2.96% față de anul precedent
- Profit net
- 5.613 RON +3.14% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 61.657 RON +23.82% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 31.370 RON. Profit: 5.442 RON
Cifra de afaceri: 31.370 RON. Profit: 5.442 RON
- Cifra de afaceri
- 31.370 RON -33.07% față de anul precedent
- Profit net
- 5.442 RON -9.69% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 49.797 RON +31.68% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 46.869 RON. Profit: 6.026 RON
Cifra de afaceri: 46.869 RON. Profit: 6.026 RON
- Cifra de afaceri
- 46.869 RON +110.19% față de anul precedent
- Profit net
- 6.026 RON +68.47% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 37.818 RON +218.52% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 22.298 RON. Profit: 3.577 RON
Cifra de afaceri: 22.298 RON. Profit: 3.577 RON
- Cifra de afaceri
- 22.298 RON
- Profit net
- 3.577 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 0
- Datorii
- 11.873 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataDROGHERIA GRUIA LIFE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti (ARGEŞ)
DROGHERIA GRUIA LIFE SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4773 in Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti (ARGEŞ)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
09.072026Mentiune · Buletin 25966/2026cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite
cod obiect de activitate; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 01.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii
- Companie
- DROGHERIA GRUIA LIFE SRL
- CUI
- 28406182
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 09.07.2026
- Registrul Comerțului
- J2011000648039
- EUID
- ROONRC.J2011000648039
- Sediu
- Sat Lăzăreşti, Comuna Schitu Goleşti, Jud. Argeş, Nr. 70, COMPLEX COMERCIAL
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 543926
- Data încheierii
- 08.07.2026
- Număr dosar
- 2637758
- Data dosarului
- 02.07.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Gabriela-Elena Andronache
Subiecte
cod obiect de activitate, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator, Numire administrator persoane împuternicite
Documente menționate
- Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii din 02.07.2026
- Hotărâre asociat unic nr. 1 din 01.07.2026
16.062026Mentiune · Buletin 22969/2026prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
prelungire valabilitate acte sediu social; actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
- Companie
- DROGHERIA GRUIA LIFE SRL
- CUI
- 28406182
- Tip în sursă
- Modification
- Data buletinului
- 16.06.2026
- Registrul Comerțului
- J03/648/2011
- EUID
- ROONRC.J03/648/2011
- Sediu
- Sat Lăzăreşti, Comuna Schitu Goleşti, Jud. Argeş, Nr. 70, COMPLEX COMERCIAL
- Județ
- Argeş
- Număr încheiere
- 483697
- Data încheierii
- 16.06.2026
- Număr dosar
- 2352362
- Data dosarului
- 11.06.2026
- Tribunal
- Arges
- Registrator
- Claudia Elena Ignat
Subiecte
prelungire valabilitate acte sediu social, actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3
Documente menționate
- Cerere de înregistrare nr. 2352362 din 11.06.2026
- Act adiţional din 28.05.2025 la contract de închiriere nr. 2484 din 28.03.2011
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4773, Argeş
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4773, Argeş
Alte firme din Argeş
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul DROGHERIA GRUIA LIFE SRL?
CUI-ul DROGHERIA GRUIA LIFE SRL este 28406182.
Unde este sediul DROGHERIA GRUIA LIFE SRL?
DROGHERIA GRUIA LIFE SRL are sediul in Romania, ARGEŞ, Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti, 117653, Sat Lăzăreşti Com. Schitu Goleşti, judetul ARGEŞ.
Cand a fost infiintata DROGHERIA GRUIA LIFE SRL?
DROGHERIA GRUIA LIFE SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a DROGHERIA GRUIA LIFE SRL in 2024?
In 2024, DROGHERIA GRUIA LIFE SRL a raportat o cifra de afaceri de 22.400 RON.
Ce activitate are DROGHERIA GRUIA LIFE SRL?
DROGHERIA GRUIA LIFE SRL are codul CAEN principal 4773 (Comerţ cu amănuntul al produselor farmaceutice).
Ce profit a inregistrat DROGHERIA GRUIA LIFE SRL in 2024?
DROGHERIA GRUIA LIFE SRL a inregistrat o pierdere neta de 5.109 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 2 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.