Activ Plătitor TVA

KEYBOARD SRL

CUI: 28411529
CIF: RO28411529
Reg. Com.: J2018001052104
CAEN: 4211
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 2 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 10:18

Despre KEYBOARD SRL

KEYBOARD SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor" (cod CAEN 4211), in sectorul constructii. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, KEYBOARD SRL a raportat o cifra de afaceri de 91.058.238 RON, in crestere fata de anul precedent (+18.7%). Profitul net inregistrat a fost de 5.445.778 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 158, in crestere fata de anul anterior.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
91.058.238 RON
Venituri totale
106.087.399 RON
Cheltuieli totale
100.087.323 RON
Profit brut
6.000.076 RON
Profit net
5.445.778 RON
Marja profit net
5,98%
Active imobilizate
24.946.867 RON
Active circulante
45.130.427 RON
Stocuri
2.966.139 RON
Creanțe
24.185.783 RON
Casa & conturi bănci
3.252.348 RON
Capital propriu
18.817.022 RON

Contact

AdresaRomania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 19, 125300
Telefon0741104652

Adresă sediu social

Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 19, 125300
Cod poștal: 125300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 19, 125300
Cod postal
125300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 15.10.2018
Organ fiscal competent
Administraţia Fiscală pentru Contribuabili Mijlocii - Buzău
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
19 august 2013 - 1 august 2019

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2013 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
91.058.238 RON
Rezultat net
5.445.778 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 91.058.238 RON 76.709.272 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 106.087.399 RON 93.342.812 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 100.087.323 RON 78.693.375 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 6.000.076 RON 14.649.437 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 5.445.778 RON 12.975.092 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.946.867 RON 18.554.284 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 45.130.427 RON 34.472.038 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 70.077.294 RON 53.026.322 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 2.966.139 RON 2.968.607 RON
CreanțeSume de încasat 24.185.783 RON 28.191.852 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 3.252.348 RON 3.311.579 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 51.430.932 RON 34.350.964 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 18.817.022 RON 18.675.358 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 158 persoane 130 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active70.077.294RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

73,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale70.077.294 RON
Datorii totale51.430.932 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,8 %Profit net / active totale
ROE
28,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,88 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
26,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 12 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 91.058.238 +18,7% față de anul precedent 106.087.399 100.087.323 6.000.076 -59,0% față de anul precedent 5.445.778 -58,0% față de anul precedent 0 0
2023 76.709.272 +48,1% față de anul precedent 93.342.812 78.693.375 14.649.437 +129,7% față de anul precedent 12.975.092 +143,8% față de anul precedent 0 0
2022 51.780.010 +64,4% față de anul precedent 63.862.810 57.485.124 6.377.686 +61,7% față de anul precedent 5.323.127 +45,5% față de anul precedent 0 0
2021 31.503.422 +56,5% față de anul precedent 42.662.009 38.717.382 3.944.627 -31,1% față de anul precedent 3.657.404 -23,9% față de anul precedent 0 0
2020 20.125.578 +99,6% față de anul precedent 27.403.255 21.676.850 5.726.405 +216,0% față de anul precedent 4.806.956 +219,7% față de anul precedent 0 0
2019 10.083.659 +8.301,7% față de anul precedent 11.832.084 10.019.784 1.812.300 +59.436,8% față de anul precedent 1.503.753 +81.448,4% față de anul precedent 0 0
2018 120.020 +53,5% față de anul precedent 184.727 181.683 3.044 1.844 0 0
2017 78.177 -27,4% față de anul precedent 144.428 169.459 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 25.031 25.828
2016 107.657 -8,1% față de anul precedent 172.371 168.678 3.693 -82,1% față de anul precedent 2.616 -84,7% față de anul precedent 0 0
2015 117.126 +4,7% față de anul precedent 181.841 161.261 20.580 -5,3% față de anul precedent 17.066 -7,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 111.839 138.820 117.093 21.727 18.372 0 0
2013 0 0 0 0 0 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.946.867 45.130.427 70.077.294 2.966.139 24.185.783 3.252.348
2023 18.554.284 34.472.038 53.026.322 2.968.607 28.191.852 3.311.579
2022 17.821.187 17.614.335 35.435.522 2.780.398 9.126.768 5.707.169
2021 13.225.090 9.600.076 22.825.166 2.577.230 1.738.868 5.283.978
2020 5.489.089 8.859.055 14.348.144 770.661 2.899.377 5.189.017
2019 1.433.526 2.851.388 4.284.914 494.161 1.715.910 641.317
2018 147.371 117.768 265.139 0 114.790 2.978
2017 239.859 131.909 371.768 40 131.347 522
2016 332.347 108.726 441.073 40 107.658 1.028
2015 424.835 74.628 499.463 40 39.716 34.872
2014 517.323 107.120 624.443 40 74.495 32.585
2013 963 437 1.400 0 95 342

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

12 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 51.430.932 +49,7% față de anul precedent 18.817.022 Neraportat 158 +21,5% față de anul precedent
2023 34.350.964 +21,5% față de anul precedent 18.675.358 Neraportat 130 +109,7% față de anul precedent
2022 28.265.879 +78,5% față de anul precedent 7.169.643 Neraportat 62 +47,6% față de anul precedent
2021 15.837.664 +75,9% față de anul precedent 6.987.502 Neraportat 42 -2,3% față de anul precedent
2020 9.002.087 +232,7% față de anul precedent 5.346.057 Neraportat 43 +53,6% față de anul precedent
2019 2.705.652 +2.065,8% față de anul precedent 1.518.024 Neraportat 28 +833,3% față de anul precedent
2018 124.924 -26,0% față de anul precedent 14.271 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2017 168.691 +14,4% față de anul precedent 12.427 Neraportat 3 -25,0% față de anul precedent
2016 147.462 +2,6% față de anul precedent 38.255 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2015 143.764 -35,0% față de anul precedent 35.638 Neraportat 4 +100,0% față de anul precedent
2014 221.099 +18.324,9% față de anul precedent 18.572 Neraportat 2
2013 1.200 200 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

31din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
MDMONICA DRAGNEAadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 24189/2026sedii secundare

2025 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21865/2025sedii secundare

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 91.058.238 RON. Profit: 5.445.778 RON

Cifra de afaceri: 91.058.238 RON. Profit: 5.445.778 RON

Cifra de afaceri
91.058.238 RON +18.71% față de anul precedent
Profit net
5.445.778 RON -58.03% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
158 +21.54% față de anul precedent
Datorii
51.430.932 RON +49.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 76.709.272 RON. Profit: 12.975.092 RON

Cifra de afaceri: 76.709.272 RON. Profit: 12.975.092 RON

Cifra de afaceri
76.709.272 RON +48.14% față de anul precedent
Profit net
12.975.092 RON +143.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
130 +109.68% față de anul precedent
Datorii
34.350.964 RON +21.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 51.780.010 RON. Profit: 5.323.127 RON

Cifra de afaceri: 51.780.010 RON. Profit: 5.323.127 RON

Cifra de afaceri
51.780.010 RON +64.36% față de anul precedent
Profit net
5.323.127 RON +45.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
62 +47.62% față de anul precedent
Datorii
28.265.879 RON +78.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 31.503.422 RON. Profit: 3.657.404 RON

Cifra de afaceri: 31.503.422 RON. Profit: 3.657.404 RON

Cifra de afaceri
31.503.422 RON +56.53% față de anul precedent
Profit net
3.657.404 RON -23.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
42 -2.33% față de anul precedent
Datorii
15.837.664 RON +75.93% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 20.125.578 RON. Profit: 4.806.956 RON

Cifra de afaceri: 20.125.578 RON. Profit: 4.806.956 RON

Cifra de afaceri
20.125.578 RON +99.59% față de anul precedent
Profit net
4.806.956 RON +219.66% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
43 +53.57% față de anul precedent
Datorii
9.002.087 RON +232.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 10.083.659 RON. Profit: 1.503.753 RON

Cifra de afaceri: 10.083.659 RON. Profit: 1.503.753 RON

Cifra de afaceri
10.083.659 RON +8301.65% față de anul precedent
Profit net
1.503.753 RON +81448.43% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
28 +833.33% față de anul precedent
Datorii
2.705.652 RON +2065.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 120.020 RON. Profit: 1.844 RON

Cifra de afaceri: 120.020 RON. Profit: 1.844 RON

Cifra de afaceri
120.020 RON +53.52% față de anul precedent
Profit net
1.844 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
124.924 RON -25.95% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 78.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 78.177 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
78.177 RON -27.38% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
25.828 RON
Angajati
3 -25% față de anul precedent
Datorii
168.691 RON +14.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 107.657 RON. Profit: 2.616 RON

Cifra de afaceri: 107.657 RON. Profit: 2.616 RON

Cifra de afaceri
107.657 RON -8.08% față de anul precedent
Profit net
2.616 RON -84.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
147.462 RON +2.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 117.126 RON. Profit: 17.066 RON

Cifra de afaceri: 117.126 RON. Profit: 17.066 RON

Cifra de afaceri
117.126 RON +4.73% față de anul precedent
Profit net
17.066 RON -7.11% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +100% față de anul precedent
Datorii
143.764 RON -34.98% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 111.839 RON. Profit: 18.372 RON

Cifra de afaceri: 111.839 RON. Profit: 18.372 RON

Cifra de afaceri
111.839 RON
Profit net
18.372 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
221.099 RON +18324.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.200 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataKEYBOARD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4211 in Mun. Râmnicu Sărat (BUZĂU)

KEYBOARD SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4211 in Mun. Râmnicu Sărat (BUZĂU)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

2 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

25.062026Mentiune · Buletin 24189/2026sedii secundare

sedii secundare

Companie
KEYBOARD SRL
CUI
28411529
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
25.06.2026
Registrul Comerțului
J2018001052104
EUID
ROONRC.J2018001052104
Sediu
Municipiul Râmnicu Sărat, Jud. Buzău, Strada CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Nr. 19
Județ
Buzău
Număr încheiere
506798
Data încheierii
24.06.2026
Număr dosar
2396289
Data dosarului
15.06.2026
Tribunal
Buzau
Registrator
Enache Victor Mihail

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Act adiţional nr. 1 din 30.04.2026 la contract de închiriere nr. 514 din 30.04.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 24189/2026 (PDF)
28.052025Mentiune · Buletin 21865/2025sedii secundare

sedii secundare, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
KEYBOARD SRL
CUI
28411529
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
28.05.2025
Registrul Comerțului
J2018001052104
EUID
ROONRC.J2018001052104
Sediu
Jud. Buzău, Municipiul Râmnicu Sărat, Strada CONSTANTIN BRÂNCOVEANU, Nr. 19
Județ
Buzău
Număr încheiere
453444
Data încheierii
27.05.2025
Număr dosar
2025572
Data dosarului
26.05.2025
Tribunal
Buzau
Registrator
Adela Moraru

Subiecte

sedii secundare

Documente menționate

  • Decizie asociat unic nr. 03 din 23.05.2025
  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 2025572 din 26.05.2025
Vezi Buletinul ONRC nr. 21865/2025 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4211, Buzău

LUSCAN ASFALT S.R.L.
CUI: 44099390CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2021-04-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
87.052.445 RON
Profit
4.309.789 RON
Angajati
19
MECAN CONSTRUCT SA
CUI: 5288452CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Sat Pătârlagele Orş. Pătârlagele1994-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.640.770 RON
Profit
11.140.252 RON
Angajati
134
TRANSNIC SUD CONSTRUCTII S.R.L.
CUI: 32541756CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Sat Poşta Câlnău Com. Poşta Câlnău2013-12-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.859.704 RON
Profit
0 RON
Angajati
36

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4211, Buzău

RALY MOL PREST SRL
CUI: 26141941CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Sat Mânzăleşti Com. Mânzăleşti2009-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.451.877 RON
Profit
21.283 RON
Angajati
7
CORALEX ACTIV SRL
CUI: 29270843CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat2011-10-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
861.569 RON
Profit
112.039 RON
Angajati
9
TOREADOR MBC CONSTRUCT SRL
CUI: 24995778CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Sat Mărăcineni Com. Mărăcineni2009-01-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
910.338 RON
Profit
168.526 RON
Angajati
3
TRONARU CONSTOC S.R.L.
CUI: 29599286CAEN: 4211
Activ
BUZĂU, Sat Gura Făgetului Com. Topliceni2012-01-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.590.573 RON
Profit
181.644 RON
Angajati
4

Alte firme din Buzău

EXPERT FIRE DOCUMENTE SRL
CUI: 28422854CAEN: 7499
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2011-05-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
82.001 RON
Profit
17.744 RON
Angajati
1
CRIROX ETERNITY SRL
CUI: 28082000CAEN: 9630
Activ
BUZĂU, Sat Verneşti Com. Verneşti2011-02-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.062.021 RON
Profit
12.261 RON
Angajati
2
AMIRA AGRO OŢET SRL
CUI: 28995479CAEN: 0111
Activ
BUZĂU, Sat Nicoleşti Com. Puieşti2011-08-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.218.038 RON
Profit
772.460 RON
Angajati
1
MGV UNIGROUP COM S.R.L.
CUI: 23021789CAEN: 4941
Activ
BUZĂU, Mun. Buzău2008-01-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.680.391 RON
Profit
184.089 RON
Angajati
2
DCP ELIT CONSTRUCT BZ S.R.L.
CUI: 32688944CAEN: 4100
Activ
BUZĂU, Sat Valea Râmnicului Com. Valea Râmnicului2014-01-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.153 RON
Profit
854 RON
Angajati
0
AZG AUTO PARK S.R.L.
CUI: 52055459CAEN: 4781
Activ
BUZĂU, Sat Gura Câlnăului Com. Vadu Paşii2025-06-30
fara e-Factura

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul KEYBOARD SRL?

CUI-ul KEYBOARD SRL este 28411529.

Unde este sediul KEYBOARD SRL?

KEYBOARD SRL are sediul in Romania, BUZĂU, Mun. Râmnicu Sărat, Str. Constantin Brâncoveanu nr. 19, 125300, Mun. Râmnicu Sărat, judetul BUZĂU.

Cand a fost infiintata KEYBOARD SRL?

KEYBOARD SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a KEYBOARD SRL in 2024?

In 2024, KEYBOARD SRL a raportat o cifra de afaceri de 91.058.238 RON.

Cati angajati are KEYBOARD SRL?

KEYBOARD SRL a raportat un numar mediu de 158 salariati in 2024.

Ce activitate are KEYBOARD SRL?

KEYBOARD SRL are codul CAEN principal 4211 (Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor).

Ce profit a inregistrat KEYBOARD SRL in 2024?

KEYBOARD SRL a inregistrat un profit net de 5.445.778 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 12 exerciții financiare
Publicații ONRC
2 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.