Activ

UNIFOCUS SRL

CUI: 28452618
CIF: 28452618
Reg. Com.: J12/1225/2011
CAEN: 4532
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 10 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Profil de companie · informații din registrele publice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 14:58

Despre UNIFOCUS SRL

UNIFOCUS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activeaza in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul (cod CAEN 4532). Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, UNIFOCUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-100.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
0 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
0 RON

Contact

AdresaRomania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dr. Louis Pasteur nr. 56, 400353
Telefon0745856231

Adresă sediu social

Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dr. Louis Pasteur nr. 56, 400353
Cod poștal: 400353
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dr. Louis Pasteur nr. 56, 400353
Cod postal
400353
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 10.05.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Cluj
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 18.432 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 18.432 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 33.012 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 14.580 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 16.993 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 0 RON 42.750 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 18.541 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 0 RON 61.291 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 9.961 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 6.865 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 1.715 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 0 RON 34.533 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 0 RON 26.758 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Totalul raportat este zero.

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

Neraportat

Datorii totale / active totale afișate

Active totale0 RON
Datorii totale0 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
Neraportat Profit net / active totale
ROE
Neraportat Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
Neraportat Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
Neraportat Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2023 18.432 +13,2% față de anul precedent 18.432 33.012 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 14.580 16.993
2022 16.286 -76,0% față de anul precedent 17.786 17.074 712 -98,8% față de anul precedent 178 -99,7% față de anul precedent 0 0
2021 67.825 -10,5% față de anul precedent 67.825 8.350 59.475 +1,7% față de anul precedent 57.440 +2,2% față de anul precedent 0 0
2020 75.766 -52,0% față de anul precedent 75.766 17.304 58.462 -43,2% față de anul precedent 56.189 -42,7% față de anul precedent 0 0
2019 157.673 -12,2% față de anul precedent 157.673 54.772 102.901 +6,3% față de anul precedent 98.120 +5,8% față de anul precedent 0 0
2018 179.540 -17,5% față de anul precedent 179.540 82.693 96.847 -20,7% față de anul precedent 92.780 -21,1% față de anul precedent 0 0
2017 217.695 +11,2% față de anul precedent 233.220 111.177 122.043 +10,9% față de anul precedent 117.524 +12,8% față de anul precedent 0 0
2016 195.707 -4,1% față de anul precedent 195.707 85.703 110.004 +9,1% față de anul precedent 104.154 +10,0% față de anul precedent 0 0
2015 204.110 +196,5% față de anul precedent 204.163 103.356 100.807 +216,0% față de anul precedent 94.682 +218,9% față de anul precedent 0 0
2014 68.846 +5,0% față de anul precedent 73.796 41.891 31.905 -5,9% față de anul precedent 29.691 -7,5% față de anul precedent 0 0
2013 65.596 +483,8% față de anul precedent 65.596 31.696 33.900 32.100 0 0
2012 11.236 11.236 23.171 0 0 11.935 11.935

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 0 0 0 0 0 0
2023 42.750 18.541 61.291 9.961 6.865 1.715
2022 0 570.774 570.774 0 568.274 2.500
2021 0 571.052 571.052 0 567.192 3.860
2020 0 512.453 512.453 0 507.191 5.262
2019 0 457.389 457.389 0 432.191 25.198
2018 0 359.377 359.377 0 332.191 27.186
2017 8.222 360.279 368.501 0 349.525 10.754
2016 35.187 234.742 269.929 0 114.000 120.742
2015 26.762 120.392 147.154 0 0 120.392
2014 18.917 33.554 52.471 0 533 33.021
2013 27.792 571 28.363 287 0 284
2012 16.042 626 16.668 0 0 626

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 0 -100,0% față de anul precedent 0 Neraportat 0
2023 34.533 +4.805,3% față de anul precedent 26.758 Neraportat 0
2022 704 -39,3% față de anul precedent 570.070 Neraportat 0
2021 1.159 569.893 Neraportat 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 512.453 Neraportat 0
2019 1.125 -8,8% față de anul precedent 456.264 Neraportat 0
2018 1.233 -40,9% față de anul precedent 358.144 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 2.085 -90,1% față de anul precedent 366.416 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2016 21.037 +770,7% față de anul precedent 248.892 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2015 2.416 -12,2% față de anul precedent 144.738 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2014 2.752 -65,6% față de anul precedent 50.056 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2013 7.998 -72,2% față de anul precedent 20.365 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 28.733 -11.735 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

55din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare15 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

14 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
14 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 18.432 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 18.432 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
18.432 RON +13.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
16.993 RON
Angajati
0
Datorii
34.533 RON +4805.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 16.286 RON. Profit: 178 RON

Cifra de afaceri: 16.286 RON. Profit: 178 RON

Cifra de afaceri
16.286 RON -75.99% față de anul precedent
Profit net
178 RON -99.69% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
704 RON -39.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 67.825 RON. Profit: 57.440 RON

Cifra de afaceri: 67.825 RON. Profit: 57.440 RON

Cifra de afaceri
67.825 RON -10.48% față de anul precedent
Profit net
57.440 RON +2.23% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.159 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 75.766 RON. Profit: 56.189 RON

Cifra de afaceri: 75.766 RON. Profit: 56.189 RON

Cifra de afaceri
75.766 RON -51.95% față de anul precedent
Profit net
56.189 RON -42.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 157.673 RON. Profit: 98.120 RON

Cifra de afaceri: 157.673 RON. Profit: 98.120 RON

Cifra de afaceri
157.673 RON -12.18% față de anul precedent
Profit net
98.120 RON +5.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.125 RON -8.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 179.540 RON. Profit: 92.780 RON

Cifra de afaceri: 179.540 RON. Profit: 92.780 RON

Cifra de afaceri
179.540 RON -17.53% față de anul precedent
Profit net
92.780 RON -21.05% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
1.233 RON -40.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 217.695 RON. Profit: 117.524 RON

Cifra de afaceri: 217.695 RON. Profit: 117.524 RON

Cifra de afaceri
217.695 RON +11.24% față de anul precedent
Profit net
117.524 RON +12.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
2.085 RON -90.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 195.707 RON. Profit: 104.154 RON

Cifra de afaceri: 195.707 RON. Profit: 104.154 RON

Cifra de afaceri
195.707 RON -4.12% față de anul precedent
Profit net
104.154 RON +10% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
21.037 RON +770.74% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 204.110 RON. Profit: 94.682 RON

Cifra de afaceri: 204.110 RON. Profit: 94.682 RON

Cifra de afaceri
204.110 RON +196.47% față de anul precedent
Profit net
94.682 RON +218.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
2.416 RON -12.21% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 68.846 RON. Profit: 29.691 RON

Cifra de afaceri: 68.846 RON. Profit: 29.691 RON

Cifra de afaceri
68.846 RON +4.95% față de anul precedent
Profit net
29.691 RON -7.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
2.752 RON -65.59% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 65.596 RON. Profit: 32.100 RON

Cifra de afaceri: 65.596 RON. Profit: 32.100 RON

Cifra de afaceri
65.596 RON +483.8% față de anul precedent
Profit net
32.100 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
7.998 RON -72.16% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 11.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 11.236 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
11.236 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
11.935 RON
Angajati
1
Datorii
28.733 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataUNIFOCUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

UNIFOCUS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4532 in Mun. Cluj-Napoca (CLUJ)

14 din 14 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4532, Cluj

FLAVIOADAM SRL
CUI: 28368666CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Sat Baciu Com. Baciu2011-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.331 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
ARGENTIS POWER GROUP S.R.L.
CUI: 28918522CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-07-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.525 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CRISANDREI EXIM SRL
CUI: 28299400CAEN: 4532
Activ
CLUJ, Mun. Gherla2011-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
695.412 RON
Profit
41.275 RON
Angajati
1

Alte firme din Cluj

GYJ TRANSCOM S.R.L.
CUI: 28452596CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Sat Luna de Sus Com. Floreşti2011-05-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
0 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PERTINAX INVEST SRL
CUI: 28431941CAEN: 7020
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-05-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
534.547 RON
Profit
120.407 RON
Angajati
0
TAMPLARIE GADALEAN SRL
CUI: 28468487CAEN: 4332
Activ
CLUJ, Sat Căianu-Vama Com. Căianu2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
410.591 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
TRANSAUTO GAN SRL
CUI: 28355208CAEN: 4932
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2011-04-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
40.706 RON
Profit
3.517 RON
Angajati
1
FYN CONS & COM S.R.L.
CUI: 28560733CAEN: 4333
Activ
CLUJ, Sat Năoiu Com. Cămăraşu2011-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
133.592 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
DARMIRA AUTO SRL
CUI: 29724788CAEN: 4933
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2012-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.510 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GENERAL TEHNO GRUP SRL
CUI: 14834693CAEN: 4520
Activ
CLUJ, Sat Gilău Com. Gilău2002-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.387.241 RON
Profit
145.506 RON
Angajati
2
DEMALLI SERV SRL
CUI: 36665684CAEN: 9510
Activ
CLUJ, Mun. Cluj-Napoca2016-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
10.815 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul UNIFOCUS SRL?

CUI-ul UNIFOCUS SRL este 28452618.

Unde este sediul UNIFOCUS SRL?

UNIFOCUS SRL are sediul in Romania, CLUJ, Mun. Cluj-Napoca, Str. Dr. Louis Pasteur nr. 56, 400353, Mun. Cluj-Napoca, judetul CLUJ.

Cand a fost infiintata UNIFOCUS SRL?

UNIFOCUS SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a UNIFOCUS SRL in 2024?

In 2024, UNIFOCUS SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are UNIFOCUS SRL?

UNIFOCUS SRL are codul CAEN principal 4532.

Ce profit a inregistrat UNIFOCUS SRL in 2024?

UNIFOCUS SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.