Activ

TRIO PROD IMPEX SRL

CUI: 2846481
CIF: 2846481
Reg. Com.: J39/1167/1992
CAEN: 2599
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 29 ianuarie 1993 · 33 ani
Distribuie:

Fabricarea altor articole din metal n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 15:19

Despre TRIO PROD IMPEX SRL

TRIO PROD IMPEX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Focşani, judetul VRANCEA, infiintata in 1993 (33 ani de activitate). Activitatea principala este "Fabricarea altor articole din metal n.c.a." (cod CAEN 2599), in sectorul industria prelucratoare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TRIO PROD IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
1.817 RON
Active circulante
64.377 RON
Stocuri
5.081 RON
Creanțe
56.967 RON
Casa & conturi bănci
2.329 RON
Capital propriu
-234.244 RON

Contact

AdresaRomania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Oborul de Vite nr. 7, 620061
Telefon0237626339

Adresă sediu social

Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Oborul de Vite nr. 7, 620061
Cod poștal: 620061
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Oborul de Vite nr. 7, 620061
Cod postal
620061
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 29.01.1993
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Vrancea
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2008 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 0 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.817 RON 1.817 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 64.377 RON 64.377 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 66.194 RON 66.194 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.081 RON 5.081 RON
CreanțeSume de încasat 56.967 RON 56.967 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 2.329 RON 2.329 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 300.438 RON 300.438 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -234.244 RON -234.244 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active66.194RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

453,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale66.194 RON
Datorii totale300.438 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,21 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-353,9 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 17 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2022 810 -99,2% față de anul precedent 810 11.731 0 0 10.921 10.945
2021 102.491 -9,9% față de anul precedent 106.344 170.472 0 0 64.128 65.340
2020 113.693 -38,6% față de anul precedent 117.709 157.776 0 0 40.067 41.174
2019 185.170 -38,8% față de anul precedent 195.757 250.007 0 0 54.250 56.101
2018 302.540 +8,9% față de anul precedent 301.346 373.905 0 0 72.559 75.567
2017 277.806 +4,8% față de anul precedent 349.739 481.833 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 132.094 135.592
2016 265.043 -40,7% față de anul precedent 295.297 289.096 6.201 -84,6% față de anul precedent 3.311 -90,1% față de anul precedent 0 0
2015 446.550 -4,0% față de anul precedent 457.689 417.487 40.202 -40,1% față de anul precedent 33.443 -40,1% față de anul precedent Neraportat 0
2014 465.316 +23,1% față de anul precedent 465.404 398.264 67.140 +118,2% față de anul precedent 55.870 +132,2% față de anul precedent 0 0
2013 378.023 +14,5% față de anul precedent 377.747 346.979 30.768 +372,3% față de anul precedent 24.059 +468,9% față de anul precedent 0 0
2012 330.201 -32,7% față de anul precedent 329.882 323.367 6.515 -71,1% față de anul precedent 4.229 -76,7% față de anul precedent 0 0
2011 490.681 -20,1% față de anul precedent 489.166 466.597 22.569 +7,5% față de anul precedent 18.170 +37,4% față de anul precedent 0 0
2010 613.969 +30,1% față de anul precedent 614.000 593.012 20.988 +34,9% față de anul precedent 13.220 -11,0% față de anul precedent 0 0
2009 471.794 -41,1% față de anul precedent 471.918 456.359 15.559 -40,1% față de anul precedent 14.847 -25,5% față de anul precedent 0 0
2008 801.197 808.824 782.844 25.980 19.917 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 1.817 64.377 66.194 5.081 56.967 2.329
2023 1.817 64.377 66.194 5.081 56.967 2.329
2022 1.817 64.377 66.194 5.081 56.967 2.329
2021 5.328 85.168 90.496 5.081 76.753 3.334
2020 10.299 210.066 220.365 95.463 110.429 4.174
2019 10.299 158.500 168.799 76.867 81.583 50
2018 10.299 147.450 157.749 60.553 83.422 3.475
2017 1.885 155.794 157.679 52.115 83.351 20.328
2016 129.164 148.454 277.618 49.079 96.839 2.536
2015 129.585 146.989 276.574 9.383 131.606 6.000
2014 129.320 170.156 299.476 7.629 153.896 8.631
2013 130.672 157.779 288.451 5.770 143.621 8.388
2012 132.070 198.032 330.102 27.005 150.371 20.656
2011 133.543 229.837 363.380 59.752 161.078 9.007
2010 135.248 211.899 347.147 50.424 154.576 6.899
2009 138.653 140.990 279.643 31.019 100.884 9.087
2008 139.360 117.718 257.078 37.387 77.751 2.580

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

17 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 300.438 0,0% față de anul precedent -234.244 Neraportat 0
2023 300.438 0,0% față de anul precedent -234.244 Neraportat 0
2022 300.438 -4,3% față de anul precedent -234.244 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2021 313.796 -17,1% față de anul precedent -223.300 Neraportat 2 -50,0% față de anul precedent
2020 378.325 +32,5% față de anul precedent -157.960 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 285.585 +26,3% față de anul precedent -116.786 Neraportat 5 -37,5% față de anul precedent
2018 226.153 +50,3% față de anul precedent -68.404 Neraportat 8 -11,1% față de anul precedent
2017 150.516 +11,6% față de anul precedent 7.163 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2016 134.864 -1,7% față de anul precedent 142.754 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2015 137.130 -29,1% față de anul precedent 139.444 Neraportat 10
2014 193.476 -18,8% față de anul precedent 106.000 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2013 238.321 -11,4% față de anul precedent 50.130 Neraportat 8 -20,0% față de anul precedent
2012 269.050 -12,2% față de anul precedent 61.052 Neraportat 10 -16,7% față de anul precedent
2011 306.558 -0,6% față de anul precedent 56.822 Neraportat 12 -14,3% față de anul precedent
2010 308.495 +28,9% față de anul precedent 38.652 Neraportat 14 +7,7% față de anul precedent
2009 239.364 +13,1% față de anul precedent 40.279 Neraportat 13 0,0% față de anul precedent
2008 211.729 45.349 Neraportat 13

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

20 repere. O singură cronologie.

Din 1993 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

1993 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
20 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
300.438 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
300.438 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 810 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
810 RON -99.21% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.945 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
300.438 RON -4.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 102.491 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 102.491 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
102.491 RON -9.85% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
65.340 RON
Angajati
2 -50% față de anul precedent
Datorii
313.796 RON -17.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 113.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 113.693 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
113.693 RON -38.6% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
41.174 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
378.325 RON +32.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 185.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 185.170 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
185.170 RON -38.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
56.101 RON
Angajati
5 -37.5% față de anul precedent
Datorii
285.585 RON +26.28% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 302.540 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 302.540 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
302.540 RON +8.9% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
75.567 RON
Angajati
8 -11.11% față de anul precedent
Datorii
226.153 RON +50.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 277.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 277.806 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
277.806 RON +4.82% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
135.592 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
150.516 RON +11.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 265.043 RON. Profit: 3.311 RON

Cifra de afaceri: 265.043 RON. Profit: 3.311 RON

Cifra de afaceri
265.043 RON -40.65% față de anul precedent
Profit net
3.311 RON -90.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
134.864 RON -1.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 446.550 RON. Profit: 33.443 RON

Cifra de afaceri: 446.550 RON. Profit: 33.443 RON

Cifra de afaceri
446.550 RON -4.03% față de anul precedent
Profit net
33.443 RON -40.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10
Datorii
137.130 RON -29.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 465.316 RON. Profit: 55.870 RON

Cifra de afaceri: 465.316 RON. Profit: 55.870 RON

Cifra de afaceri
465.316 RON +23.09% față de anul precedent
Profit net
55.870 RON +132.22% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
193.476 RON -18.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 378.023 RON. Profit: 24.059 RON

Cifra de afaceri: 378.023 RON. Profit: 24.059 RON

Cifra de afaceri
378.023 RON +14.48% față de anul precedent
Profit net
24.059 RON +468.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
8 -20% față de anul precedent
Datorii
238.321 RON -11.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 330.201 RON. Profit: 4.229 RON

Cifra de afaceri: 330.201 RON. Profit: 4.229 RON

Cifra de afaceri
330.201 RON -32.71% față de anul precedent
Profit net
4.229 RON -76.73% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 -16.67% față de anul precedent
Datorii
269.050 RON -12.24% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 490.681 RON. Profit: 18.170 RON

Cifra de afaceri: 490.681 RON. Profit: 18.170 RON

Cifra de afaceri
490.681 RON -20.08% față de anul precedent
Profit net
18.170 RON +37.44% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
12 -14.29% față de anul precedent
Datorii
306.558 RON -0.63% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011

2010 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2010Cifra de afaceri: 613.969 RON. Profit: 13.220 RON

Cifra de afaceri: 613.969 RON. Profit: 13.220 RON

Cifra de afaceri
613.969 RON +30.13% față de anul precedent
Profit net
13.220 RON -10.96% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
14 +7.69% față de anul precedent
Datorii
308.495 RON +28.88% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2010

2009 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2009Cifra de afaceri: 471.794 RON. Profit: 14.847 RON

Cifra de afaceri: 471.794 RON. Profit: 14.847 RON

Cifra de afaceri
471.794 RON -41.11% față de anul precedent
Profit net
14.847 RON -25.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13 0% față de anul precedent
Datorii
239.364 RON +13.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2009

2008 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2008Cifra de afaceri: 801.197 RON. Profit: 19.917 RON

Cifra de afaceri: 801.197 RON. Profit: 19.917 RON

Cifra de afaceri
801.197 RON
Profit net
19.917 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
13
Datorii
211.729 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2008

1993 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTRIO PROD IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2599 in Mun. Focşani (VRANCEA)

TRIO PROD IMPEX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 2599 in Mun. Focşani (VRANCEA)

20 din 20 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 2599, Vrancea

VEF SA
CUI: 1444079CAEN: 2599
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.012.583 RON
Profit
400.279 RON
Angajati
190
M-PROD-N EXIM SRL
CUI: 17685456CAEN: 2599
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2005-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.083 RON
Profit
58.039 RON
Angajati
1
FORJA S.R.L.
CUI: 23111504CAEN: 2599
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2008-01-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
126.765 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Vrancea

HELLO IMPEX SRL
CUI: 2846503CAEN: 4711
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1993-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
474.741 RON
Profit
5.954 RON
Angajati
1
OMNIA PROD SRL
CUI: 2716333CAEN: 4727
Activ
VRANCEA, Sat Suraia Com. Suraia1993-01-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
982.156 RON
Profit
18.653 RON
Angajati
4
OLIMPIC COM SRL
CUI: 2847339CAEN: 0111
Activ
VRANCEA, Sat Jariştea Com. Jariştea1993-01-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
281.755 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
INSTA ELECTRIC SA
CUI: 1448879CAEN: 2712
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1992-11-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
16.979.325 RON
Profit
175.325 RON
Angajati
57
PROINSTAL SRL
CUI: 4141738CAEN: 7112
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani1993-06-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.000 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
ICVAM SRL
CUI: 13750160CAEN: 6619
Activ
VRANCEA, Mun. Focşani2001-03-06
fara e-Factura
GEAPYFAM S.R.L.
CUI: 48987047CAEN: 9602
Activ
VRANCEA, Sat Vânători Com. Vânători2023-10-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.549 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TRIO PROD IMPEX SRL?

CUI-ul TRIO PROD IMPEX SRL este 2846481.

Unde este sediul TRIO PROD IMPEX SRL?

TRIO PROD IMPEX SRL are sediul in Romania, VRANCEA, Mun. Focşani, Str. Oborul de Vite nr. 7, 620061, Mun. Focşani, judetul VRANCEA.

Cand a fost infiintata TRIO PROD IMPEX SRL?

TRIO PROD IMPEX SRL a fost infiintata in anul 1993 (33 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TRIO PROD IMPEX SRL in 2024?

In 2024, TRIO PROD IMPEX SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TRIO PROD IMPEX SRL?

TRIO PROD IMPEX SRL are codul CAEN principal 2599 (Fabricarea altor articole din metal n.c.a.).

Ce profit a inregistrat TRIO PROD IMPEX SRL in 2024?

TRIO PROD IMPEX SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 17 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.