Activ Plătitor TVA

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL

CUI: 28481370
CIF: RO28481370
Reg. Com.: J2011005911408
CAEN: 7499
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.

Surse și actualizare

Actualizat: 11 octombrie 2026 la 00:07

Despre ACHIEVE INTERNATIONAL SRL

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Săftica Com. Baloteşti, judetul ILFOV, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a." (cod CAEN 7499), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ACHIEVE INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 244.622 RON, in scadere accentuata fata de anul precedent (-57.9%). Profitul net inregistrat a fost de 59.267 RON (in scadere accentuata). Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 44.111 RON in 2011 la 244.622 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
244.622 RON
Venituri totale
247.390 RON
Cheltuieli totale
175.319 RON
Profit brut
72.071 RON
Profit net
59.267 RON
Marja profit net
24,23%
Active imobilizate
25.175 RON
Active circulante
205.883 RON
Stocuri
4.965 RON
Creanțe
87.276 RON
Casa & conturi bănci
113.642 RON
Capital propriu
59.507 RON

Contact

AdresaRomania, ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti, Str. Electricienilor nr. 5/14
Detalii adresaCamera 1

Adresă sediu social

Romania, ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti, Str. Electricienilor nr. 5/14
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti, Str. Electricienilor nr. 5/14
Detalii
Camera 1
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton Si Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Transfer sediu fiscal (sosire) din 16.01.2025
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Ilfov
Platitor TVA
Da
TVA la incasare (RTVAI)
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
244.622 RON
Rezultat net
59.267 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 244.622 RON 581.352 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 247.390 RON 583.500 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 175.319 RON 424.438 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 72.071 RON 159.062 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 59.267 RON 130.738 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 25.175 RON 3.380 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 205.883 RON 459.539 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 231.058 RON 462.919 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 4.965 RON 14.263 RON
CreanțeSume de încasat 87.276 RON 231.567 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 113.642 RON 213.709 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 178.039 RON 338.234 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 59.507 RON 130.978 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active231.058RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

77,1 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale231.058 RON
Datorii totale178.039 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
25,7 %Profit net / active totale
ROE
99,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,16 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
25,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 244.622 -57,9% față de anul precedent 247.390 175.319 72.071 -54,7% față de anul precedent 59.267 -54,7% față de anul precedent 0 0
2023 581.352 +7,1% față de anul precedent 583.500 424.438 159.062 +63,0% față de anul precedent 130.738 +60,1% față de anul precedent 0 0
2022 542.907 +43,0% față de anul precedent 543.853 446.249 97.604 +673,6% față de anul precedent 81.642 +3.046,1% față de anul precedent 0 0
2021 379.637 +8,3% față de anul precedent 379.637 367.020 12.617 -62,5% față de anul precedent 2.595 -88,9% față de anul precedent 0 0
2020 350.534 -29,5% față de anul precedent 350.534 316.902 33.632 +39,9% față de anul precedent 23.369 +155,8% față de anul precedent 0 0
2019 496.943 -22,1% față de anul precedent 497.005 472.962 24.043 -86,1% față de anul precedent 9.135 -94,0% față de anul precedent 0 0
2018 637.949 +33,6% față de anul precedent 640.853 468.294 172.559 +196,2% față de anul precedent 153.337 +278,7% față de anul precedent 0 0
2017 477.577 +26,8% față de anul precedent 496.425 438.165 58.260 +231,2% față de anul precedent 40.490 +728,5% față de anul precedent 0 0
2016 376.784 +3,9% față de anul precedent 382.924 365.334 17.590 4.887 0 0
2015 362.729 +9,1% față de anul precedent 372.559 422.965 0 0 Neraportat 57.479
2014 332.356 +81,7% față de anul precedent 339.387 392.532 0 0 53.145 55.031
2013 182.871 +38,8% față de anul precedent 187.260 220.472 0 0 33.212 34.744
2012 131.786 +198,8% față de anul precedent 133.292 149.962 0 0 16.670 17.372
2011 44.111 44.392 52.952 0 0 8.560 9.095

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 25.175 205.883 231.058 4.965 87.276 113.642
2023 3.380 459.539 462.919 14.263 231.567 213.709
2022 13.260 246.284 259.544 0 100.380 145.904
2021 14.746 179.426 194.172 0 170.002 9.424
2020 30.186 183.165 213.351 0 58.567 124.598
2019 59.921 75.794 135.715 0 17.428 58.366
2018 75.281 68.732 144.013 10.141 17.428 41.163
2017 93.913 64.255 158.168 0 16.858 47.397
2016 118.461 77.745 196.206 0 8.127 69.618
2015 16.564 78.174 94.738 80 30.549 47.545
2014 18.449 243.095 261.544 0 86.163 156.932
2013 22.574 114.755 137.329 0 10.176 104.579
2012 28.986 50.665 79.651 0 15.074 35.591
2011 381 28.848 29.229 0 7.886 20.962

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 178.039 -47,4% față de anul precedent 59.507 Neraportat 0
2023 338.234 +86,5% față de anul precedent 130.978 Neraportat 0
2022 181.409 +30,4% față de anul precedent 84.482 Neraportat 0
2021 139.099 -10,9% față de anul precedent 59.690 Neraportat 0
2020 156.191 +4,5% față de anul precedent 57.319 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2019 149.444 +23,4% față de anul precedent 33.417 Neraportat 1
2018 121.066 -57,9% față de anul precedent 24.283 Neraportat 0
2017 287.366 -26,2% față de anul precedent -129.055 Neraportat 0
2016 389.517 +44,4% față de anul precedent -169.545 Neraportat 0
2015 269.850 -28,7% față de anul precedent -174.432 Neraportat 0
2014 378.580 +90,0% față de anul precedent -116.953 Neraportat 0
2013 199.251 +88,1% față de anul precedent -61.922 Neraportat 0
2012 105.918 +177,8% față de anul precedent -26.267 Neraportat 0
2011 38.124 -8.895 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

41din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare16 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 244.622 RON. Profit: 59.267 RON

Cifra de afaceri: 244.622 RON. Profit: 59.267 RON

Cifra de afaceri
244.622 RON -57.92% față de anul precedent
Profit net
59.267 RON -54.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
178.039 RON -47.36% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 581.352 RON. Profit: 130.738 RON

Cifra de afaceri: 581.352 RON. Profit: 130.738 RON

Cifra de afaceri
581.352 RON +7.08% față de anul precedent
Profit net
130.738 RON +60.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
338.234 RON +86.45% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 542.907 RON. Profit: 81.642 RON

Cifra de afaceri: 542.907 RON. Profit: 81.642 RON

Cifra de afaceri
542.907 RON +43.01% față de anul precedent
Profit net
81.642 RON +3046.13% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
181.409 RON +30.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 379.637 RON. Profit: 2.595 RON

Cifra de afaceri: 379.637 RON. Profit: 2.595 RON

Cifra de afaceri
379.637 RON +8.3% față de anul precedent
Profit net
2.595 RON -88.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
139.099 RON -10.94% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 350.534 RON. Profit: 23.369 RON

Cifra de afaceri: 350.534 RON. Profit: 23.369 RON

Cifra de afaceri
350.534 RON -29.46% față de anul precedent
Profit net
23.369 RON +155.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
156.191 RON +4.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 496.943 RON. Profit: 9.135 RON

Cifra de afaceri: 496.943 RON. Profit: 9.135 RON

Cifra de afaceri
496.943 RON -22.1% față de anul precedent
Profit net
9.135 RON -94.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
149.444 RON +23.44% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 637.949 RON. Profit: 153.337 RON

Cifra de afaceri: 637.949 RON. Profit: 153.337 RON

Cifra de afaceri
637.949 RON +33.58% față de anul precedent
Profit net
153.337 RON +278.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
121.066 RON -57.87% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 477.577 RON. Profit: 40.490 RON

Cifra de afaceri: 477.577 RON. Profit: 40.490 RON

Cifra de afaceri
477.577 RON +26.75% față de anul precedent
Profit net
40.490 RON +728.52% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
287.366 RON -26.23% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 376.784 RON. Profit: 4.887 RON

Cifra de afaceri: 376.784 RON. Profit: 4.887 RON

Cifra de afaceri
376.784 RON +3.87% față de anul precedent
Profit net
4.887 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
389.517 RON +44.35% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 362.729 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 362.729 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
362.729 RON +9.14% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
57.479 RON
Angajati
0
Datorii
269.850 RON -28.72% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 332.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 332.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
332.356 RON +81.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
55.031 RON
Angajati
0
Datorii
378.580 RON +90% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 182.871 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 182.871 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
182.871 RON +38.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
34.744 RON
Angajati
0
Datorii
199.251 RON +88.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 131.786 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 131.786 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
131.786 RON +198.76% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.372 RON
Angajati
0
Datorii
105.918 RON +177.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 44.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 44.111 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
44.111 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
9.095 RON
Angajati
0
Datorii
38.124 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataACHIEVE INTERNATIONAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sat Săftica Com. Baloteşti (ILFOV)

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7499 in Sat Săftica Com. Baloteşti (ILFOV)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 7499, Ilfov

BIROU SSM SRL
CUI: 35093290CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Sat Tânganu Com. Cernica2015-10-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
248.070 RON
Profit
62.745 RON
Angajati
1
ROŞU & ASOCIAŢII S.R.L.
CUI: 37446542CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Sat Cernica Com. Cernica2017-04-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
218.496 RON
Profit
152.257 RON
Angajati
1
NIVROC SOLUTIONS S.R.L.
CUI: 40739232CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Orş. Otopeni2019-03-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
253.315 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
TOTAL PROTECT CONSULT SRL
CUI: 37084094CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2017-02-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.898 RON
Profit
63.470 RON
Angajati
1
MATFAB SRL
CUI: 17718545CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Sat Popeşti Leordeni Orş. Popeşti-Leordeni2005-06-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.644 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
RMC PRESTSERV SRL
CUI: 18738125CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2006-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.792 RON
Profit
56.803 RON
Angajati
2

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7499, Ilfov

NARR PETROL S.R.L.
CUI: 28044600CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Orş. Măgurele2011-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
476.336 RON
Profit
173.713 RON
Angajati
2
DENIDRA PRIMA SRL
CUI: 27798142CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Sat Grădiştea Com. Grădiştea2010-12-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
200.710 RON
Profit
96.753 RON
Angajati
0
LIDER GLENCER S.R.L.
CUI: 28554839CAEN: 7499
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2011-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
527.486 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Alte firme din Ilfov

WILDLIFE CONCEPT S.R.L.
CUI: 28481281CAEN: 1091
Activ
ILFOV, Orş. Buftea2011-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
584.129 RON
Profit
42.808 RON
Angajati
3
RAZ CONSULT SRL
CUI: 28484164CAEN: 3512
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2011-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
320.971 RON
Profit
594.841 RON
Angajati
1
IDEAL MAGIC FRESH SRL
CUI: 28480898CAEN: 4642
Activ
ILFOV, Orş. Voluntari2011-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
454.116 RON
Profit
583.583 RON
Angajati
6
Activ
ILFOV, Sat Voluntari Orş. Voluntari2011-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.677.845 RON
Profit
82.072 RON
Angajati
3
ELECTRONIC CIRCUIT S.R.L.
CUI: 28368054CAEN: 2612
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2011-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
145.255 RON
Profit
29.235 RON
Angajati
1
ALEX MICONI S.R.L.
CUI: 28619148CAEN: 4776
Activ
ILFOV, Sat Măgurele Orş. Măgurele2011-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
67.959 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
GSG EXECUTIVE PROTECTION SRL
CUI: 26794878CAEN: 8001
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2010-04-19
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.329.436 RON
Profit
766.602 RON
Angajati
44
ERIC NILS SRL
CUI: 30041509CAEN: 4711
Activ
ILFOV, Orş. Pantelimon2012-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
71.613 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
PROCLIM HVAC S.R.L.
CUI: 37480650CAEN: 4322
Activ
ILFOV, Orş. Popeşti-Leordeni2017-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
134.454 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ACHIEVE INTERNATIONAL SRL?

CUI-ul ACHIEVE INTERNATIONAL SRL este 28481370.

Unde este sediul ACHIEVE INTERNATIONAL SRL?

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL are sediul in Romania, ILFOV, Sat Săftica Com. Baloteşti, Str. Electricienilor nr. 5/14, Sat Săftica Com. Baloteşti, judetul ILFOV.

Cand a fost infiintata ACHIEVE INTERNATIONAL SRL?

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ACHIEVE INTERNATIONAL SRL in 2024?

In 2024, ACHIEVE INTERNATIONAL SRL a raportat o cifra de afaceri de 244.622 RON.

Ce activitate are ACHIEVE INTERNATIONAL SRL?

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL are codul CAEN principal 7499 (Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a.).

Ce profit a inregistrat ACHIEVE INTERNATIONAL SRL in 2024?

ACHIEVE INTERNATIONAL SRL a inregistrat un profit net de 59.267 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
11 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
11 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.