Activ Plătitor TVA

MAGNO FLOWERS SRL

CUI: 28487675
CIF: RO28487675
Reg. Com.: J35/1153/2011
CAEN: 0119
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 16 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Cultivarea altor plante din culturi nepermanente

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 14:54

Despre MAGNO FLOWERS SRL

MAGNO FLOWERS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea altor plante din culturi nepermanente" (cod CAEN 0119), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, MAGNO FLOWERS SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.794.430 RON, in crestere puternica fata de anul precedent (+50.7%). Profitul net inregistrat a fost de 640.491 RON (in crestere puternica). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5, in crestere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 77.211 RON in 2011 la 3.794.430 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
3.794.430 RON
Venituri totale
3.888.424 RON
Cheltuieli totale
3.129.126 RON
Profit brut
759.298 RON
Profit net
640.491 RON
Marja profit net
16,88%
Active imobilizate
822.425 RON
Active circulante
814.026 RON
Stocuri
474.961 RON
Creanțe
130.667 RON
Casa & conturi bănci
208.398 RON
Capital propriu
1.145.636 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Aleea Hodoni nr. 4, 307375
Telefon0746083573

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Aleea Hodoni nr. 4, 307375
Cod poștal: 307375
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Aleea Hodoni nr. 4, 307375
Cod postal
307375
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 16.05.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Timiş
Platitor TVA
Da

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
3.794.430 RON
Rezultat net
640.491 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 3.794.430 RON 2.518.344 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 3.888.424 RON 2.571.789 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 3.129.126 RON 2.251.396 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 759.298 RON 320.393 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 640.491 RON 300.007 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 822.425 RON 652.116 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 814.026 RON 573.233 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.636.451 RON 1.225.349 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 474.961 RON 169.518 RON
CreanțeSume de încasat 130.667 RON 324.973 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 208.398 RON 78.742 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 515.220 RON 784.023 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 1.145.636 RON 502.658 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 3 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.636.451RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

31,5 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.636.451 RON
Datorii totale515.220 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
39,1 %Profit net / active totale
ROE
55,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,58 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
70,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 3.794.430 +50,7% față de anul precedent 3.888.424 3.129.126 759.298 +137,0% față de anul precedent 640.491 +113,5% față de anul precedent 0 0
2023 2.518.344 -10,0% față de anul precedent 2.571.789 2.251.396 320.393 +25,1% față de anul precedent 300.007 +30,5% față de anul precedent 0 0
2022 2.799.083 +11,4% față de anul precedent 2.801.199 2.544.993 256.206 -41,2% față de anul precedent 229.967 -44,5% față de anul precedent 0 0
2021 2.513.830 +11,6% față de anul precedent 2.527.613 2.091.876 435.737 +23,8% față de anul precedent 414.644 +24,4% față de anul precedent 0 0
2020 2.251.988 +126,4% față de anul precedent 2.252.116 1.900.189 351.927 +211,3% față de anul precedent 333.444 +242,3% față de anul precedent 0 0
2019 994.510 +129,1% față de anul precedent 995.262 882.193 113.069 +314,1% față de anul precedent 97.413 +582,0% față de anul precedent 0 0
2018 434.035 +59,8% față de anul precedent 551.259 523.951 27.308 -62,3% față de anul precedent 14.284 -79,0% față de anul precedent 0 0
2017 271.606 +2,0% față de anul precedent 271.586 199.098 72.488 68.070 0 0
2016 266.305 +22,5% față de anul precedent 266.311 293.249 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.938 35.292
2015 217.367 +1.436,4% față de anul precedent 217.377 189.149 28.228 21.707 Neraportat 0
2014 14.148 -31,1% față de anul precedent 14.148 29.423 0 -100,0% față de anul precedent 0 15.275 15.700
2013 20.521 -74,8% față de anul precedent 20.521 20.019 502 -97,8% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 0 113
2012 81.403 +5,4% față de anul precedent 81.403 58.211 23.192 19.479 0 0
2011 77.211 77.213 84.258 0 0 7.045 7.045

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 822.425 814.026 1.636.451 474.961 130.667 208.398
2023 652.116 573.233 1.225.349 169.518 324.973 78.742
2022 156.406 594.154 750.560 115.020 304.545 174.589
2021 24.866 588.159 613.025 0 427.772 160.387
2020 34.164 312.817 346.981 4.200 134.737 173.880
2019 23.263 316.247 339.510 1.639 20.928 293.680
2018 0 109.304 109.304 50 2.781 106.473
2017 0 118.477 118.477 55.561 11.208 51.708
2016 0 52.328 52.328 52.236 53 39
2015 0 48.617 48.617 44.193 449 3.975
2014 0 1.655 1.655 582 448 625
2013 0 30.023 30.023 1.741 428 27.854
2012 0 19.814 19.814 0 498 19.316
2011 0 255 255 0 54 201

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 515.220 -34,3% față de anul precedent 1.145.636 Neraportat 5 +66,7% față de anul precedent
2023 784.023 +38,0% față de anul precedent 502.658 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2022 568.014 +135,1% față de anul precedent 230.207 Neraportat 3 0,0% față de anul precedent
2021 241.640 +163,9% față de anul precedent 414.884 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2020 91.568 -47,0% față de anul precedent 333.684 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 172.687 +332,9% față de anul precedent 166.823 Neraportat 1
2018 39.894 -42,1% față de anul precedent 69.410 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2017 68.911 -2,7% față de anul precedent 49.566 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 70.832 +122,5% față de anul precedent -18.504 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 31.829 +384,1% față de anul precedent 16.788 Neraportat 1
2014 6.575 -62,4% față de anul precedent -4.920 Neraportat 0
2013 17.502 +143,8% față de anul precedent 12.521 Neraportat 0
2012 7.180 +1,1% față de anul precedent 12.634 Neraportat 0
2011 7.100 -6.845 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

6din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare1 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
CDCRISTINA DOBRESCU-DRAGUfondatorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 21145/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 3.794.430 RON. Profit: 640.491 RON

Cifra de afaceri: 3.794.430 RON. Profit: 640.491 RON

Cifra de afaceri
3.794.430 RON +50.67% față de anul precedent
Profit net
640.491 RON +113.49% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +66.67% față de anul precedent
Datorii
515.220 RON -34.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 2.518.344 RON. Profit: 300.007 RON

Cifra de afaceri: 2.518.344 RON. Profit: 300.007 RON

Cifra de afaceri
2.518.344 RON -10.03% față de anul precedent
Profit net
300.007 RON +30.46% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
784.023 RON +38.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 2.799.083 RON. Profit: 229.967 RON

Cifra de afaceri: 2.799.083 RON. Profit: 229.967 RON

Cifra de afaceri
2.799.083 RON +11.35% față de anul precedent
Profit net
229.967 RON -44.54% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 0% față de anul precedent
Datorii
568.014 RON +135.07% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 2.513.830 RON. Profit: 414.644 RON

Cifra de afaceri: 2.513.830 RON. Profit: 414.644 RON

Cifra de afaceri
2.513.830 RON +11.63% față de anul precedent
Profit net
414.644 RON +24.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
241.640 RON +163.89% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 2.251.988 RON. Profit: 333.444 RON

Cifra de afaceri: 2.251.988 RON. Profit: 333.444 RON

Cifra de afaceri
2.251.988 RON +126.44% față de anul precedent
Profit net
333.444 RON +242.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
91.568 RON -46.97% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 994.510 RON. Profit: 97.413 RON

Cifra de afaceri: 994.510 RON. Profit: 97.413 RON

Cifra de afaceri
994.510 RON +129.13% față de anul precedent
Profit net
97.413 RON +581.97% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
172.687 RON +332.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 434.035 RON. Profit: 14.284 RON

Cifra de afaceri: 434.035 RON. Profit: 14.284 RON

Cifra de afaceri
434.035 RON +59.8% față de anul precedent
Profit net
14.284 RON -79.02% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
39.894 RON -42.11% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 271.606 RON. Profit: 68.070 RON

Cifra de afaceri: 271.606 RON. Profit: 68.070 RON

Cifra de afaceri
271.606 RON +1.99% față de anul precedent
Profit net
68.070 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
68.911 RON -2.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 266.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 266.305 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
266.305 RON +22.51% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
35.292 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
70.832 RON +122.54% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 217.367 RON. Profit: 21.707 RON

Cifra de afaceri: 217.367 RON. Profit: 21.707 RON

Cifra de afaceri
217.367 RON +1436.38% față de anul precedent
Profit net
21.707 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
31.829 RON +384.09% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 14.148 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 14.148 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
14.148 RON -31.06% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
15.700 RON
Angajati
0
Datorii
6.575 RON -62.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 20.521 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 20.521 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
20.521 RON -74.79% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
113 RON
Angajati
0
Datorii
17.502 RON +143.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 81.403 RON. Profit: 19.479 RON

Cifra de afaceri: 81.403 RON. Profit: 19.479 RON

Cifra de afaceri
81.403 RON +5.43% față de anul precedent
Profit net
19.479 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
7.180 RON +1.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 77.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 77.211 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
77.211 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
7.045 RON
Angajati
0
Datorii
7.100 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataMAGNO FLOWERS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0119 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

MAGNO FLOWERS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0119 in Sat Sânandrei Com. Sânandrei (TIMIŞ)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

04.062026Mentiune · Buletin 21145/2026capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

capital social; modificare date asociaţi persoane fizice; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 26.05.2026

Companie
MAGNO FLOWERS SRL
CUI
28487675
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
04.06.2026
Registrul Comerțului
J2011001153356
EUID
ROONRC.J2011001153356
Sediu
Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Jud. Timiş, Aleea HODONI, Nr. 4
Județ
Timiş
Număr încheiere
446414
Data încheierii
03.06.2026
Număr dosar
2171602
Data dosarului
28.05.2026
Tribunal
Timis
Registrator
Ioana Mariana Mitache

Subiecte

capital social, modificare date asociaţi persoane fizice

Documente menționate

  • Decizie asociat unic din 26.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 21145/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0119, Timiş

FOREST AND BIOMASS ROMÂNIA S.A.
CUI: 30834857CAEN: 0119
Activ
TIMIŞ, Sat Giulvăz Com. Giulvăz2012-10-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
30.664.535 RON
Profit
0 RON
Angajati
46
PHOENIX FLOWERS SRL
CUI: 17356976CAEN: 0119
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2005-03-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.944.434 RON
Profit
383.763 RON
Angajati
1
ISIDE BIOLAND SRL
CUI: 37335951CAEN: 0119
Activ
TIMIŞ, Sat Sânmihaiu German Com. Sânmihaiu Român2017-04-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.326 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0119, Timiş

IDEAL GREEN S.R.L.
CUI: 26266767CAEN: 0119
Activ
TIMIŞ, Sat Ictar-Budinti Com. Topolovăţu Mare2009-11-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
147.346 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIO GREEN FUTURE ENERGY SRL
CUI: 30926144CAEN: 0119
Activ
TIMIŞ, Sat Utvin Com. Sânmihaiu Român2012-11-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
600 RON
Profit
67.070 RON
Angajati
0

Alte firme din Timiş

PLAN - STRUCTUR - CONSULT SRL
CUI: 28487683CAEN: 4120
Activ
TIMIŞ, Sat Ghiroda Com. Ghiroda2011-05-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.554.472 RON
Profit
58.558 RON
Angajati
8
JOLIE EN VOGUE SRL
CUI: 28470851CAEN: 4775
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
213.017 RON
Profit
27.388 RON
Angajati
1
DESIGN TECHNO DENT S.R.L.
CUI: 28494125CAEN: 3250
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrăviţa Com. Dumbrăviţa2011-05-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
135.232 RON
Profit
50.971 RON
Angajati
2
AMETRAS ECM S.R.L.
CUI: 28347159CAEN: 6210
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-04-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.089.314 RON
Profit
527.500 RON
Angajati
63
MILA STORE SRL
CUI: 28656910CAEN: 4683
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
72.692 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
AGA - SEM S.R.L.
CUI: 26272963CAEN: 4622
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2009-11-30
fara e-Factura
TRIPOL ELECTRIC SRL
CUI: 30354808CAEN: 4321
Activ
TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei2012-06-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.548.898 RON
Profit
245.586 RON
Angajati
6
ARNICA SRL
CUI: 3038433CAEN: 4773
Activ
TIMIŞ, Sat Becicherecu Mic Com. Becicherecu Mic1993-02-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.786.758 RON
Profit
311.344 RON
Angajati
0
ANANDA OFFICE S.R.L.
CUI: 39392805CAEN: 6920
Activ
TIMIŞ, Sat Moşniţa Nouă Com. Moşniţa Nouă2018-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
108.700 RON
Profit
57.121 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul MAGNO FLOWERS SRL?

CUI-ul MAGNO FLOWERS SRL este 28487675.

Unde este sediul MAGNO FLOWERS SRL?

MAGNO FLOWERS SRL are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, Aleea Hodoni nr. 4, 307375, Sat Sânandrei Com. Sânandrei, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata MAGNO FLOWERS SRL?

MAGNO FLOWERS SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a MAGNO FLOWERS SRL in 2024?

In 2024, MAGNO FLOWERS SRL a raportat o cifra de afaceri de 3.794.430 RON.

Cati angajati are MAGNO FLOWERS SRL?

MAGNO FLOWERS SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are MAGNO FLOWERS SRL?

MAGNO FLOWERS SRL are codul CAEN principal 0119 (Cultivarea altor plante din culturi nepermanente).

Ce profit a inregistrat MAGNO FLOWERS SRL in 2024?

MAGNO FLOWERS SRL a inregistrat un profit net de 640.491 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.