Activ Plătitor TVA

EUROBIS SRL

CUI: 28498100
CIF: RO28498100
Reg. Com.: J2011000495321
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 18 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 9 octombrie 2026 la 18:55

Despre EUROBIS SRL

EUROBIS SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Cisnădie, judetul SIBIU, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2025, EUROBIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.237.113 RON, in scadere fata de anul precedent (-26.0%). Profitul net inregistrat a fost de 386.517 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 6, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 14 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 222.410 RON in 2011 la 6.237.113 RON in 2025.

Este inregistrata ca platitoare de TVA. Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
6.237.113 RON
Venituri totale
6.483.303 RON
Cheltuieli totale
6.024.243 RON
Profit brut
459.060 RON
Profit net
386.517 RON
Marja profit net
6,20%
Active imobilizate
1.216.065 RON
Active circulante
1.543.096 RON
Stocuri
30.043 RON
Creanțe
459.053 RON
Casa & conturi bănci
1.054.000 RON
Capital propriu
2.198.944 RON

Contact

AdresaRomania, SIBIU, Orş. Cisnădie, Str. Livezii nr. 1E, 555300

Adresă sediu social

Romania, SIBIU, Orş. Cisnădie, Str. Livezii nr. 1E, 555300
Cod poștal: 555300
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, SIBIU, Orş. Cisnădie, Str. Livezii nr. 1E, 555300
Cod postal
555300
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.05.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Sibiu
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 ianuarie 2013 - 1 noiembrie 2015

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2025 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2025
Cifră de afaceri
6.237.113 RON
Rezultat net
386.517 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2025 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2025 2024
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 6.237.113 RON 8.432.665 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 6.483.303 RON 8.880.710 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 6.024.243 RON 7.288.917 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 459.060 RON 1.591.793 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 386.517 RON 1.403.802 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 1.216.065 RON 1.237.346 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 1.543.096 RON 4.370.662 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 2.759.161 RON 5.608.008 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 30.043 RON 5.831 RON
CreanțeSume de încasat 459.053 RON 766.879 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.054.000 RON 3.597.952 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 577.380 RON 763.604 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 2.198.944 RON 4.860.895 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 6 persoane 9 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2025

Total active2.759.161RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2025

20,9 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale2.759.161 RON
Datorii totale577.380 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2025

ROA
14,0 %Profit net / active totale
ROE
17,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
2,67 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
79,7 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 15 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2025 6.237.113 -26,0% față de anul precedent 6.483.303 6.024.243 459.060 -71,2% față de anul precedent 386.517 -72,5% față de anul precedent 0 0
2024 8.432.665 +24,4% față de anul precedent 8.880.710 7.288.917 1.591.793 +23,0% față de anul precedent 1.403.802 +25,0% față de anul precedent 0 0
2023 6.779.019 +3,2% față de anul precedent 6.930.313 5.636.482 1.293.831 +106,5% față de anul precedent 1.123.458 +106,7% față de anul precedent 0 0
2022 6.569.506 +16,7% față de anul precedent 7.008.903 6.382.302 626.601 -29,9% față de anul precedent 543.423 -29,8% față de anul precedent 0 0
2021 5.631.065 -15,8% față de anul precedent 6.221.972 5.327.945 894.027 -34,1% față de anul precedent 774.047 -39,5% față de anul precedent 0 0
2020 6.686.756 +47,6% față de anul precedent 6.863.662 5.507.825 1.355.837 +114,4% față de anul precedent 1.278.350 +118,1% față de anul precedent 0 0
2019 4.529.005 +45,6% față de anul precedent 4.671.798 4.039.356 632.442 +136,4% față de anul precedent 586.035 +147,9% față de anul precedent 0 0
2018 3.109.992 +2,5% față de anul precedent 3.136.872 2.869.311 267.561 -16,8% față de anul precedent 236.357 -14,4% față de anul precedent 0 0
2017 3.034.347 -8,6% față de anul precedent 3.063.599 2.741.874 321.725 -58,9% față de anul precedent 275.947 -58,7% față de anul precedent 0 0
2016 3.320.686 -15,2% față de anul precedent 3.904.265 3.121.411 782.854 -14,6% față de anul precedent 668.166 -13,7% față de anul precedent 0 0
2015 3.915.461 +135,4% față de anul precedent 4.106.865 3.189.718 917.147 +320,0% față de anul precedent 773.963 +322,0% față de anul precedent 0 0
2014 1.663.425 -11,5% față de anul precedent 1.888.402 1.670.026 218.376 -15,2% față de anul precedent 183.412 -14,6% față de anul precedent 0 0
2013 1.879.233 +65,8% față de anul precedent 1.885.908 1.628.434 257.474 +27.349,3% față de anul precedent 214.726 +22.791,9% față de anul precedent 0 0
2012 1.133.198 +409,5% față de anul precedent 1.238.960 1.238.022 938 938 0 0
2011 222.410 229.970 231.130 0 0 1.160 1.160

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2025 1.216.065 1.543.096 2.759.161 30.043 459.053 1.054.000
2024 1.237.346 4.370.662 5.608.008 5.831 766.879 3.597.952
2023 1.512.698 2.892.127 4.404.825 7.456 1.033.709 1.850.962
2022 1.047.519 2.869.442 3.916.961 0 1.165.967 1.703.475
2021 1.292.584 2.098.911 3.391.495 0 586.201 1.512.710
2020 877.375 2.477.986 3.355.361 464 1.279.559 1.197.963
2019 529.598 1.529.922 2.059.520 464 665.363 864.095
2018 287.099 1.010.147 1.297.246 454 435.866 573.827
2017 371.695 756.776 1.128.471 3.056 496.359 257.361
2016 574.816 705.343 1.280.159 13.542 509.618 182.183
2015 967.657 1.346.915 2.314.572 12.083 425.623 909.209
2014 986.490 498.580 1.485.070 12.083 285.413 201.084
2013 367.902 338.545 706.447 12.083 175.742 150.720
2012 360.219 216.345 576.564 12.082 188.850 15.413
2011 52.547 155.543 208.090 12.082 71.514 71.947

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

15 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2025 577.380 -24,4% față de anul precedent 2.198.944 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2024 763.604 +42,6% față de anul precedent 4.860.895 Neraportat 9 +28,6% față de anul precedent
2023 535.544 +25,0% față de anul precedent 3.903.506 Neraportat 7 +16,7% față de anul precedent
2022 428.338 +36,6% față de anul precedent 3.504.839 Neraportat 6 -33,3% față de anul precedent
2021 313.630 -62,8% față de anul precedent 3.093.441 Neraportat 9 -10,0% față de anul precedent
2020 842.508 +35,8% față de anul precedent 2.521.912 Neraportat 10 0,0% față de anul precedent
2019 620.244 +41,6% față de anul precedent 1.443.561 Neraportat 10 +11,1% față de anul precedent
2018 438.086 +21,2% față de anul precedent 865.126 Neraportat 9 0,0% față de anul precedent
2017 361.535 -41,8% față de anul precedent 771.198 Neraportat 9 -18,2% față de anul precedent
2016 621.460 -46,7% față de anul precedent 668.407 Neraportat 11 +10,0% față de anul precedent
2015 1.165.833 +7,3% față de anul precedent 1.172.079 Neraportat 10 +150,0% față de anul precedent
2014 1.087.056 +121,1% față de anul precedent 398.116 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2013 491.742 -14,7% față de anul precedent 214.705 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2012 576.586 +175,8% față de anul precedent -22 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2011 209.076 -960 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2025

25din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate5 / 20
Evoluția veniturilor20 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
VFVASILE FLORIN HĂMBĂŞANadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 19228/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Deschide înregistrarea completă

2025 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2025Cifra de afaceri: 6.237.113 RON. Profit: 386.517 RON

Cifra de afaceri: 6.237.113 RON. Profit: 386.517 RON

Cifra de afaceri
6.237.113 RON -26.04% față de anul precedent
Profit net
386.517 RON -72.47% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
577.380 RON -24.39% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2025

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 8.432.665 RON. Profit: 1.403.802 RON

Cifra de afaceri: 8.432.665 RON. Profit: 1.403.802 RON

Cifra de afaceri
8.432.665 RON +24.39% față de anul precedent
Profit net
1.403.802 RON +24.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 +28.57% față de anul precedent
Datorii
763.604 RON +42.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 6.779.019 RON. Profit: 1.123.458 RON

Cifra de afaceri: 6.779.019 RON. Profit: 1.123.458 RON

Cifra de afaceri
6.779.019 RON +3.19% față de anul precedent
Profit net
1.123.458 RON +106.74% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
7 +16.67% față de anul precedent
Datorii
535.544 RON +25.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 6.569.506 RON. Profit: 543.423 RON

Cifra de afaceri: 6.569.506 RON. Profit: 543.423 RON

Cifra de afaceri
6.569.506 RON +16.67% față de anul precedent
Profit net
543.423 RON -29.79% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
6 -33.33% față de anul precedent
Datorii
428.338 RON +36.57% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 5.631.065 RON. Profit: 774.047 RON

Cifra de afaceri: 5.631.065 RON. Profit: 774.047 RON

Cifra de afaceri
5.631.065 RON -15.79% față de anul precedent
Profit net
774.047 RON -39.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -10% față de anul precedent
Datorii
313.630 RON -62.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 6.686.756 RON. Profit: 1.278.350 RON

Cifra de afaceri: 6.686.756 RON. Profit: 1.278.350 RON

Cifra de afaceri
6.686.756 RON +47.64% față de anul precedent
Profit net
1.278.350 RON +118.14% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 0% față de anul precedent
Datorii
842.508 RON +35.83% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 4.529.005 RON. Profit: 586.035 RON

Cifra de afaceri: 4.529.005 RON. Profit: 586.035 RON

Cifra de afaceri
4.529.005 RON +45.63% față de anul precedent
Profit net
586.035 RON +147.94% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +11.11% față de anul precedent
Datorii
620.244 RON +41.58% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 3.109.992 RON. Profit: 236.357 RON

Cifra de afaceri: 3.109.992 RON. Profit: 236.357 RON

Cifra de afaceri
3.109.992 RON +2.49% față de anul precedent
Profit net
236.357 RON -14.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 0% față de anul precedent
Datorii
438.086 RON +21.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 3.034.347 RON. Profit: 275.947 RON

Cifra de afaceri: 3.034.347 RON. Profit: 275.947 RON

Cifra de afaceri
3.034.347 RON -8.62% față de anul precedent
Profit net
275.947 RON -58.7% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
9 -18.18% față de anul precedent
Datorii
361.535 RON -41.82% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 3.320.686 RON. Profit: 668.166 RON

Cifra de afaceri: 3.320.686 RON. Profit: 668.166 RON

Cifra de afaceri
3.320.686 RON -15.19% față de anul precedent
Profit net
668.166 RON -13.67% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
11 +10% față de anul precedent
Datorii
621.460 RON -46.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 3.915.461 RON. Profit: 773.963 RON

Cifra de afaceri: 3.915.461 RON. Profit: 773.963 RON

Cifra de afaceri
3.915.461 RON +135.39% față de anul precedent
Profit net
773.963 RON +321.98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
10 +150% față de anul precedent
Datorii
1.165.833 RON +7.25% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 1.663.425 RON. Profit: 183.412 RON

Cifra de afaceri: 1.663.425 RON. Profit: 183.412 RON

Cifra de afaceri
1.663.425 RON -11.48% față de anul precedent
Profit net
183.412 RON -14.58% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
1.087.056 RON +121.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 1.879.233 RON. Profit: 214.726 RON

Cifra de afaceri: 1.879.233 RON. Profit: 214.726 RON

Cifra de afaceri
1.879.233 RON +65.83% față de anul precedent
Profit net
214.726 RON +22791.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
491.742 RON -14.71% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 1.133.198 RON. Profit: 938 RON

Cifra de afaceri: 1.133.198 RON. Profit: 938 RON

Cifra de afaceri
1.133.198 RON +409.51% față de anul precedent
Profit net
938 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
576.586 RON +175.78% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 222.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 222.410 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
222.410 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.160 RON
Angajati
1
Datorii
209.076 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEUROBIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Cisnădie (SIBIU)

EUROBIS SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Orş. Cisnădie (SIBIU)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

20.052026Mentiune · Buletin 19228/2026actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Companie
EUROBIS SRL
CUI
28498100
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
20.05.2026
Registrul Comerțului
J32/495/2011
EUID
ROONRC.J32/495/2011
Sediu
Loc. Cisnădie, Oraş Cisnădie, Jud. Sibiu, Strada LIVEZII, Nr. 1E
Județ
Sibiu
Număr încheiere
407330
Data încheierii
20.05.2026
Număr dosar
1987269
Data dosarului
15.05.2026
Tribunal
Sibiu
Registrator
Alexandru-Marian Drăgulescu

Subiecte

actualizare obiect de activitate conform CAEN Rev.3

Documente menționate

  • Cerere de înregistrare nr. 1987269 din 15.05.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 19228/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Sibiu

CIPI TRANS SPEDITION SRL
CUI: 21926854CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2007-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.486.445 RON
Profit
15.037 RON
Angajati
13
DOBROTĂ TRANS SRL
CUI: 26532222CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Poiana Sibiului Com. Poiana Sibiului2010-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.209.316 RON
Profit
13.152 RON
Angajati
19
SEVDE TRANS SRL
CUI: 33038478CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr2014-04-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.558.044 RON
Profit
7.723 RON
Angajati
14
TRANS ELEGANT SRL
CUI: 17203042CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Orş. Ocna Sibiului2005-02-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.116.066 RON
Profit
1.269.830 RON
Angajati
24
EURO PATY SRL
CUI: 3572333CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Sat Şelimbăr Com. Şelimbăr1993-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
9.796.468 RON
Profit
2.392.807 RON
Angajati
8
WETO TRANS SRL
CUI: 19754676CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Orş. Cisnădie2006-12-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
7.242.843 RON
Profit
852.838 RON
Angajati
11

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Sibiu

VIA SPEED LINE S.R.L.
CUI: 28498097CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.282.522 RON
Profit
598 RON
Angajati
11
L & D EXPRES SRL
CUI: 28546933CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
59.223 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
RODAVIMA SRL
CUI: 28467511CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-05-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
70.435 RON
Profit
27.937 RON
Angajati
0
PIRAMIDA ALEX EURO SPEED SRL
CUI: 28660520CAEN: 4941
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-06-21
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.032.676 RON
Profit
2.689.759 RON
Angajati
68

Alte firme din Sibiu

CLIMA EXPRESS SRL
CUI: 28498119CAEN: 9531
Activ
SIBIU, Sat Gura Râului Com. Gura Râului2011-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
150.243 RON
Profit
12.298 RON
Angajati
1
SIVCOST SRL
CUI: 28475700CAEN: 6820
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-05-13
fara e-Factura
Cifra afaceri
136.626 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BRI STORY S.R.L.
CUI: 28546909CAEN: 4771
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
235.726 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
LINPARTNER SRL
CUI: 28151542CAEN: 8210
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-03-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
618.088 RON
Profit
0 RON
Angajati
3
A1 EVENTS SRL
CUI: 29055233CAEN: 8230
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2011-09-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.359.832 RON
Profit
910.827 RON
Angajati
3
IVAN GROUP SRL
CUI: 23704781CAEN: 5520
Activ
SIBIU, Mun. Sibiu2008-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.701.442 RON
Profit
470.422 RON
Angajati
3
AUTO EXA SERVICE S.R.L.
CUI: 46325108CAEN: 7490
Activ
SIBIU, Orş. Sălişte2022-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.350 RON
Profit
2.030 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul EUROBIS SRL?

CUI-ul EUROBIS SRL este 28498100.

Unde este sediul EUROBIS SRL?

EUROBIS SRL are sediul in Romania, SIBIU, Orş. Cisnădie, Str. Livezii nr. 1E, 555300, Orş. Cisnădie, judetul SIBIU.

Cand a fost infiintata EUROBIS SRL?

EUROBIS SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a EUROBIS SRL in 2025?

In 2025, EUROBIS SRL a raportat o cifra de afaceri de 6.237.113 RON.

Cati angajati are EUROBIS SRL?

EUROBIS SRL a raportat un numar mediu de 6 salariati in 2025.

Ce activitate are EUROBIS SRL?

EUROBIS SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat EUROBIS SRL in 2025?

EUROBIS SRL a inregistrat un profit net de 386.517 RON in 2025.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 15 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
9 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
9 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.