Activ

APALARKA STUDIO SRL

CUI: 28538264
CIF: 28538264
Reg. Com.: J08/918/2011
CAEN: 7420
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 25 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități fotografice

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 08:34

Despre APALARKA STUDIO SRL

APALARKA STUDIO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități fotografice" (cod CAEN 7420), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, APALARKA STUDIO SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
0 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
24.129 RON
Active circulante
6.243 RON
Stocuri
521 RON
Creanțe
4.450 RON
Casa & conturi bănci
1.272 RON
Capital propriu
-140.427 RON

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Titulescu nr. 24, 500010
Telefon07218697849

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Titulescu nr. 24, 500010
Cod poștal: 500010
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Titulescu nr. 24, 500010
Cod postal
500010
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 25.05.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
0 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 0 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 0 RON 36.486 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 36.486 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 36.486 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 24.129 RON 24.129 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 6.243 RON 6.243 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 30.372 RON 30.372 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 521 RON 521 RON
CreanțeSume de încasat 4.450 RON 4.450 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 1.272 RON 1.272 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 170.799 RON 170.799 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate -140.427 RON -140.427 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active30.372RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

562,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale30.372 RON
Datorii totale170.799 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
-0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,04 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
-462,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 0 0 0 0 0
2023 0 0 36.486 0 0 36.486 36.486
2022 0 0 1.043 0 0 1.043 1.043
2021 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2020 10.000 19.223 29.271 0 0 10.048 10.348
2019 0 -100,0% față de anul precedent 28.956 28.956 0 0 0 0
2018 38.307 +14,2% față de anul precedent 38.307 50.461 0 0 12.154 12.372
2017 33.551 +0,3% față de anul precedent 33.551 50.731 0 0 17.180 17.226
2016 33.456 +4,9% față de anul precedent 33.456 53.661 0 0 20.205 20.295
2015 31.901 +1,7% față de anul precedent 31.901 49.933 0 0 Neraportat 18.120
2014 31.356 -24,2% față de anul precedent 31.356 57.859 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 26.503 26.575
2013 41.362 +20.581,0% față de anul precedent 46.271 34.587 11.684 10.296 0 0
2012 200 200 6.747 0 0 6.547 6.556
2011 0 0 1.901 0 0 1.901 1.901

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 24.129 6.243 30.372 521 4.450 1.272
2023 24.129 6.243 30.372 521 4.450 1.272
2022 50.672 13.606 64.278 521 4.450 8.635
2021 50.672 13.606 64.278 521 4.450 8.635
2020 50.671 13.670 64.341 521 4.450 8.699
2019 79.627 4.060 83.687 521 3.150 389
2018 108.583 8.784 117.367 521 3.150 5.113
2017 137.538 5.597 143.135 521 3.150 1.926
2016 166.494 8.245 174.739 521 3.150 4.574
2015 195.450 2.422 197.872 521 0 1.901
2014 224.405 3.044 227.449 521 0 2.523
2013 253.361 24.387 277.748 31 20.000 4.356
2012 0 1.927 1.927 0 248 1.679
2011 0 1.725 1.725 0 0 1.725

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 170.799 0,0% față de anul precedent -140.427 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2023 170.799 +1,5% față de anul precedent -140.427 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 168.219 +0,6% față de anul precedent -103.941 Neraportat 1
2021 167.176 -0,0% față de anul precedent -102.898 Neraportat 0
2020 167.239 +0,1% față de anul precedent -102.898 Neraportat 0
2019 167.014 -2,8% față de anul precedent -92.550 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2018 171.739 +8,3% față de anul precedent -92.550 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 158.593 +10,1% față de anul precedent -80.178 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 144.015 +22,2% față de anul precedent -62.952 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 117.897 +17,4% față de anul precedent -42.657 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2014 100.398 +5,5% față de anul precedent -24.537 Neraportat 2 +100,0% față de anul precedent
2013 95.166 +834,5% față de anul precedent 2.039 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2012 10.184 +197,3% față de anul precedent -8.257 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2011 3.426 -1.701 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

60din 100 de puncte
Risc ridicat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare20 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate20 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

15 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
15 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
170.799 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
36.486 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
170.799 RON +1.53% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.043 RON
Angajati
1
Datorii
168.219 RON +0.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
167.176 RON -0.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 10.000 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
10.000 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
10.348 RON
Angajati
0
Datorii
167.239 RON +0.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
167.014 RON -2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 38.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.307 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.307 RON +14.18% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
12.372 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
171.739 RON +8.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 33.551 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.551 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.551 RON +0.28% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
17.226 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
158.593 RON +10.12% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 33.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 33.456 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
33.456 RON +4.87% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
20.295 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
144.015 RON +22.15% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 31.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.901 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.901 RON +1.74% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
18.120 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
117.897 RON +17.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 31.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 31.356 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
31.356 RON -24.19% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
26.575 RON
Angajati
2 +100% față de anul precedent
Datorii
100.398 RON +5.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 41.362 RON. Profit: 10.296 RON

Cifra de afaceri: 41.362 RON. Profit: 10.296 RON

Cifra de afaceri
41.362 RON +20581% față de anul precedent
Profit net
10.296 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
95.166 RON +834.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 200 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
200 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
6.556 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
10.184 RON +197.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.901 RON
Angajati
1
Datorii
3.426 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataAPALARKA STUDIO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

APALARKA STUDIO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7420 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

15 din 15 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7420, Braşov

MDM TREND S.R.L.
CUI: 28180394CAEN: 7420
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-03-15
fara e-Factura
ALMA LINDA SRL
CUI: 28652608CAEN: 7420
Activ
BRAŞOV, Mun. Codlea2011-06-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
111.337 RON
Profit
21.035 RON
Angajati
1
UNEEK STUDIO SRL
CUI: 25914186CAEN: 7420
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2009-08-20
fara e-Factura
Cifra afaceri
110.728 RON
Profit
50.341 RON
Angajati
1

Alte firme din Braşov

KRON D.M.N. 2010 SRL
CUI: 28538213CAEN: 4941
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-05-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.075 RON
Profit
9.261 RON
Angajati
1
ORVELL S.R.L.
CUI: 28546496CAEN: 1107
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
20.903 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BOVADU SISTEM S.R.L.
CUI: 28524242CAEN: 4329
Activ
BRAŞOV, Mun. Săcele2011-05-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
21.405 RON
Profit
1.335 RON
Angajati
0
KRONSTIL AQUARISTIK SRL
CUI: 28561135CAEN: 4689
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
5.843.877 RON
Profit
497.990 RON
Angajati
9
GRIGAB DESIGN S.R.L.
CUI: 28328505CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Sat Colonia Bod Com. Bod2011-04-11
fara e-Factura
Cifra afaceri
100.090 RON
Profit
1.322 RON
Angajati
2
PRIMORANDI SRL
CUI: 28873315CAEN: 4617
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
39.274 RON
Profit
5.314 RON
Angajati
0
LIBEROTI S.R.L.
CUI: 25586550CAEN: 4711
Activ
BRAŞOV, Orş. Rupea2009-05-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
175.040 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul APALARKA STUDIO SRL?

CUI-ul APALARKA STUDIO SRL este 28538264.

Unde este sediul APALARKA STUDIO SRL?

APALARKA STUDIO SRL are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Nicolae Titulescu nr. 24, 500010, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata APALARKA STUDIO SRL?

APALARKA STUDIO SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a APALARKA STUDIO SRL in 2024?

In 2024, APALARKA STUDIO SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are APALARKA STUDIO SRL?

APALARKA STUDIO SRL are codul CAEN principal 7420 (Activități fotografice).

Ce profit a inregistrat APALARKA STUDIO SRL in 2024?

APALARKA STUDIO SRL a inregistrat un profit net de 0 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.