Activ Plătitor TVA

BLT TRANS LUCIA SRL

CUI: 28565560
CIF: RO28565560
Reg. Com.: J2011000633268
CAEN: 4941
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 31 mai 2011 · 15 ani
Distribuie:

Transporturi rutiere de mărfuri

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 10:52

Despre BLT TRANS LUCIA SRL

BLT TRANS LUCIA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş, judetul MUREŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Transporturi rutiere de mărfuri" (cod CAEN 4941), in sectorul transport si depozitare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, BLT TRANS LUCIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.376.089 RON, in crestere fata de anul precedent (+19.1%). Profitul net inregistrat a fost de 81.337 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 5. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 38.617 RON in 2011 la 2.376.089 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
2.376.089 RON
Venituri totale
2.476.208 RON
Cheltuieli totale
2.320.565 RON
Profit brut
155.643 RON
Profit net
81.337 RON
Marja profit net
3,42%
Active imobilizate
710.918 RON
Active circulante
631.141 RON
Stocuri
212.018 RON
Creanțe
403.698 RON
Casa & conturi bănci
15.425 RON
Capital propriu
721.542 RON

Contact

AdresaRomania, MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş, Str. Trandafirilor nr. 23A

Adresă sediu social

Romania, MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş, Str. Trandafirilor nr. 23A
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş, Str. Trandafirilor nr. 23A
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 31.05.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Mureş
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

TVA la incasare
1 februarie 2022 - 1 ianuarie 2024

Stare inactivitate

Data inactivare
6 august 2021
Data reactivare
6 septembrie 2021

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
2.376.089 RON
Rezultat net
81.337 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 2.376.089 RON 1.995.126 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 2.476.208 RON 1.998.577 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 2.320.565 RON 1.503.688 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 155.643 RON 494.889 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 81.337 RON 474.910 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 710.918 RON 639.075 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 631.141 RON 473.248 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 1.342.059 RON 1.112.323 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 212.018 RON 29.386 RON
CreanțeSume de încasat 403.698 RON 277.317 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 15.425 RON 166.545 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 620.517 RON 398.755 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 721.542 RON 713.568 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 5 persoane 5 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active1.342.059RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

46,2 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale1.342.059 RON
Datorii totale620.517 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
6,1 %Profit net / active totale
ROE
11,3 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
1,02 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
53,8 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 2.376.089 +19,1% față de anul precedent 2.476.208 2.320.565 155.643 -68,6% față de anul precedent 81.337 -82,9% față de anul precedent 0 0
2023 1.995.126 +17,8% față de anul precedent 1.998.577 1.503.688 494.889 +65,6% față de anul precedent 474.910 +67,5% față de anul precedent 0 0
2022 1.693.996 +22,2% față de anul precedent 1.753.229 1.454.355 298.874 +6,2% față de anul precedent 283.527 +5,7% față de anul precedent 0 0
2021 1.386.753 +5,3% față de anul precedent 1.489.777 1.208.439 281.338 -38,1% față de anul precedent 268.178 -39,3% față de anul precedent 0 0
2020 1.317.501 +3,1% față de anul precedent 1.369.188 914.681 454.507 +69,1% față de anul precedent 441.775 +73,2% față de anul precedent 0 0
2019 1.277.385 +51,3% față de anul precedent 1.367.068 1.098.317 268.751 +72,4% față de anul precedent 255.080 +73,0% față de anul precedent 0 0
2018 844.043 +22,3% față de anul precedent 849.927 694.015 155.912 +177,3% față de anul precedent 147.413 +198,6% față de anul precedent 0 0
2017 690.227 +17,9% față de anul precedent 692.227 636.007 56.220 -7,1% față de anul precedent 49.377 +0,7% față de anul precedent 0 0
2016 585.553 +48,6% față de anul precedent 585.553 525.008 60.545 -57,4% față de anul precedent 49.057 -58,8% față de anul precedent 0 0
2015 394.044 +208,0% față de anul precedent 394.044 251.779 142.265 +133,4% față de anul precedent 118.945 +108,3% față de anul precedent 0 0
2014 127.926 127.926 66.971 60.955 57.117 0 0
2013 0 0 238 0 0 238 238
2012 0 -100,0% față de anul precedent 0 0 0 0 0 0
2011 38.617 38.617 38.869 0 0 252 395

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 710.918 631.141 1.342.059 212.018 403.698 15.425
2023 639.075 473.248 1.112.323 29.386 277.317 166.545
2022 408.304 822.048 1.230.352 4.597 211.962 605.489
2021 361.283 602.983 964.266 5.719 264.530 332.734
2020 200.193 651.400 851.593 9.943 189.701 451.756
2019 224.073 223.353 447.426 5.902 102.960 114.491
2018 139.670 317.089 456.759 4.597 104.383 208.109
2017 118.777 288.290 407.067 2.734 33.947 251.609
2016 166.450 164.958 331.408 0 115.580 49.378
2015 112.708 155.131 267.839 0 45.368 109.763
2014 0 66.186 66.186 163 30.607 35.416
2013 0 10.208 10.208 0 10.153 55
2012 0 48.126 48.126 0 28.153 19.973
2011 0 48.126 48.126 0 28.153 19.973

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 620.517 +55,6% față de anul precedent 721.542 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2023 398.755 +151,8% față de anul precedent 713.568 Neraportat 5 0,0% față de anul precedent
2022 158.367 -9,9% față de anul precedent 1.071.985 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2021 175.808 +78,1% față de anul precedent 788.458 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2020 98.723 -7,4% față de anul precedent 752.870 Neraportat 4 -20,0% față de anul precedent
2019 106.636 +199,9% față de anul precedent 340.906 Neraportat 5 +25,0% față de anul precedent
2018 35.562 -73,3% față de anul precedent 421.197 Neraportat 4 0,0% față de anul precedent
2017 133.283 +24,6% față de anul precedent 273.784 Neraportat 4 +33,3% față de anul precedent
2016 107.002 +15,7% față de anul precedent 224.406 Neraportat 3 +50,0% față de anul precedent
2015 92.490 +845,5% față de anul precedent 175.349 Neraportat 2
2014 9.782 -10,4% față de anul precedent 56.404 Neraportat 0
2013 10.921 -77,4% față de anul precedent -713 Neraportat 0
2012 48.321 0,0% față de anul precedent -195 Neraportat 0
2011 48.321 -195 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

23din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare8 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate5 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

19 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
19 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 2.376.089 RON. Profit: 81.337 RON

Cifra de afaceri: 2.376.089 RON. Profit: 81.337 RON

Cifra de afaceri
2.376.089 RON +19.09% față de anul precedent
Profit net
81.337 RON -82.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
620.517 RON +55.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.995.126 RON. Profit: 474.910 RON

Cifra de afaceri: 1.995.126 RON. Profit: 474.910 RON

Cifra de afaceri
1.995.126 RON +17.78% față de anul precedent
Profit net
474.910 RON +67.5% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 0% față de anul precedent
Datorii
398.755 RON +151.79% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.693.996 RON. Profit: 283.527 RON

Cifra de afaceri: 1.693.996 RON. Profit: 283.527 RON

Cifra de afaceri
1.693.996 RON +22.16% față de anul precedent
Profit net
283.527 RON +5.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
158.367 RON -9.92% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2021 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.386.753 RON. Profit: 268.178 RON

Cifra de afaceri: 1.386.753 RON. Profit: 268.178 RON

Cifra de afaceri
1.386.753 RON +5.26% față de anul precedent
Profit net
268.178 RON -39.3% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
175.808 RON +78.08% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 1.317.501 RON. Profit: 441.775 RON

Cifra de afaceri: 1.317.501 RON. Profit: 441.775 RON

Cifra de afaceri
1.317.501 RON +3.14% față de anul precedent
Profit net
441.775 RON +73.19% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 -20% față de anul precedent
Datorii
98.723 RON -7.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 1.277.385 RON. Profit: 255.080 RON

Cifra de afaceri: 1.277.385 RON. Profit: 255.080 RON

Cifra de afaceri
1.277.385 RON +51.34% față de anul precedent
Profit net
255.080 RON +73.04% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
5 +25% față de anul precedent
Datorii
106.636 RON +199.86% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 844.043 RON. Profit: 147.413 RON

Cifra de afaceri: 844.043 RON. Profit: 147.413 RON

Cifra de afaceri
844.043 RON +22.28% față de anul precedent
Profit net
147.413 RON +198.55% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 0% față de anul precedent
Datorii
35.562 RON -73.32% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 690.227 RON. Profit: 49.377 RON

Cifra de afaceri: 690.227 RON. Profit: 49.377 RON

Cifra de afaceri
690.227 RON +17.88% față de anul precedent
Profit net
49.377 RON +0.65% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
4 +33.33% față de anul precedent
Datorii
133.283 RON +24.56% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 585.553 RON. Profit: 49.057 RON

Cifra de afaceri: 585.553 RON. Profit: 49.057 RON

Cifra de afaceri
585.553 RON +48.6% față de anul precedent
Profit net
49.057 RON -58.76% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
3 +50% față de anul precedent
Datorii
107.002 RON +15.69% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 394.044 RON. Profit: 118.945 RON

Cifra de afaceri: 394.044 RON. Profit: 118.945 RON

Cifra de afaceri
394.044 RON +208.02% față de anul precedent
Profit net
118.945 RON +108.25% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2
Datorii
92.490 RON +845.51% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 127.926 RON. Profit: 57.117 RON

Cifra de afaceri: 127.926 RON. Profit: 57.117 RON

Cifra de afaceri
127.926 RON
Profit net
57.117 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
9.782 RON -10.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
238 RON
Angajati
0
Datorii
10.921 RON -77.4% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
48.321 RON 0% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 38.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 38.617 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
38.617 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
395 RON
Angajati
0
Datorii
48.321 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataBLT TRANS LUCIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş (MUREŞ)

BLT TRANS LUCIA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4941 in Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş (MUREŞ)

19 din 19 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 4941, Mureş

TRANSVOD SRL
CUI: 15564776CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Sat Petelea Com. Petelea2003-07-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.391.005 RON
Profit
3.031 RON
Angajati
8
TRUCK TRANS SRL
CUI: 20901100CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2007-02-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.335.187 RON
Profit
17.804 RON
Angajati
19
ALMECAR IMPEX SRL
CUI: 1218560CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş1992-11-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.401.105 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
BNI SPEDITION SRL
CUI: 34249791CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2015-03-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.303.795 RON
Profit
38.329 RON
Angajati
5
IBC LTD COMPANY SRL
CUI: 29918270CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2012-03-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.509.078 RON
Profit
57.766 RON
Angajati
7
LORASIM TRANS SRL
CUI: 28411839CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Orş. Luduş2011-05-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.082.124 RON
Profit
371.967 RON
Angajati
4

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4941, Mureş

ADRI&VIVI SRL
CUI: 28551263CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Sat Ceuaşu de Câmpie Com. Ceuaşu de Câmpie2011-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.365.905 RON
Profit
0 RON
Angajati
7
CIPAIAN TRANS S.R.L.
CUI: 28544703CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-05-26
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.785 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
BIL CONF PLAST SRL
CUI: 28696310CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târgu Mureş2011-06-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
902.105 RON
Profit
72.424 RON
Angajati
5

Alte firme din Mureş

BAGGERMAN BV SRL
CUI: 28556139CAEN: 4614
Activ
MUREŞ, Mun. Reghin2011-05-27
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.108.209 RON
Profit
1.136.837 RON
Angajati
5
HEXAPROD SRL
CUI: 28530953CAEN: 4619
Activ
MUREŞ, Sat Sâncraiu de Mureş Com. Sâncraiu de Mureş2011-05-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
34.947 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
SOCCER CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 28590947CAEN: 4120
Activ
MUREŞ, Sat Bogata Com. Bogata2011-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
192.277 RON
Profit
0 RON
Angajati
5
SYNAPSIT CONSULTING SRL
CUI: 28283055CAEN: 6210
Activ
MUREŞ, Sat Sângeorgiu de Mureş Com. Sângeorgiu de Mureş2011-04-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.962.602 RON
Profit
1.571.412 RON
Angajati
2
ZOHABEST S.R.L.
CUI: 29069840CAEN: 4100
Activ
MUREŞ, Sat Livezeni Com. Livezeni2011-09-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
177.188 RON
Profit
0 RON
Angajati
4
LAZAR TRANS IMPEX S.R.L.
CUI: 24286830CAEN: 4941
Activ
MUREŞ, Mun. Târnăveni2008-08-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
122.489 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ADORJANI AUTO S.R.L.
CUI: 31740505CAEN: 4782
Activ
MUREŞ, Orş. Sovata2013-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.249 RON
Profit
26.541 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul BLT TRANS LUCIA SRL?

CUI-ul BLT TRANS LUCIA SRL este 28565560.

Unde este sediul BLT TRANS LUCIA SRL?

BLT TRANS LUCIA SRL are sediul in Romania, MUREŞ, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş, Str. Trandafirilor nr. 23A, Sat Nazna Com. Sâncraiu de Mureş, judetul MUREŞ.

Cand a fost infiintata BLT TRANS LUCIA SRL?

BLT TRANS LUCIA SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a BLT TRANS LUCIA SRL in 2024?

In 2024, BLT TRANS LUCIA SRL a raportat o cifra de afaceri de 2.376.089 RON.

Cati angajati are BLT TRANS LUCIA SRL?

BLT TRANS LUCIA SRL a raportat un numar mediu de 5 salariati in 2024.

Ce activitate are BLT TRANS LUCIA SRL?

BLT TRANS LUCIA SRL are codul CAEN principal 4941 (Transporturi rutiere de mărfuri).

Ce profit a inregistrat BLT TRANS LUCIA SRL in 2024?

BLT TRANS LUCIA SRL a inregistrat un profit net de 81.337 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.