Activ e‑Factură

ZIERER AGRAR S.R.L.

CUI: 28575700
CIF: 28575700
Reg. Com.: J35/1345/2011
CAEN: 0111
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 1 iunie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 17:21

Despre ZIERER AGRAR S.R.L.

ZIERER AGRAR S.R.L. este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Periam Com. Periam, judetul TIMIŞ, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase" (cod CAEN 0111), in sectorul agricultura, silvicultura si pescuit. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, ZIERER AGRAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.750 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+0.9%). Profitul net inregistrat a fost de 40.059 RON (relativ stabila). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Datoriile raportate (218.951 RON) depasesc cifra de afaceri anuala.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
55.750 RON
Venituri totale
55.750 RON
Cheltuieli totale
9.213 RON
Profit brut
46.537 RON
Profit net
40.059 RON
Marja profit net
71,85%
Active imobilizate
309.314 RON
Active circulante
204.753 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
144 RON
Casa & conturi bănci
204.609 RON
Capital propriu
295.116 RON

Contact

AdresaRomania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Gării nr. 1, 307315
Telefon0742036816

Adresă sediu social

Romania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Gării nr. 1, 307315
Cod poștal: 307315
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Gării nr. 1, 307315
Cod postal
307315
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Strain
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 01.06.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Sânnicolau Mare
Platitor TVA
Nu

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 ianuarie 2024)

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
55.750 RON
Rezultat net
40.059 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 55.750 RON 55.235 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 55.750 RON 55.235 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 9.213 RON 7.884 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 46.537 RON 47.351 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 40.059 RON 40.760 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 309.314 RON 309.314 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 204.753 RON 199.178 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 514.067 RON 508.492 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 144 RON 144 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 204.609 RON 199.034 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 218.951 RON 253.435 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 295.116 RON 255.057 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active514.067RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

42,6 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale514.067 RON
Datorii totale218.951 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
7,8 %Profit net / active totale
ROE
13,6 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
0,94 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
57,4 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 55.750 +0,9% față de anul precedent 55.750 9.213 46.537 -1,7% față de anul precedent 40.059 -1,7% față de anul precedent 0 0
2023 55.235 +32,7% față de anul precedent 55.235 7.884 47.351 +37,1% față de anul precedent 40.760 +21,8% față de anul precedent 0 0
2022 41.617 -1,2% față de anul precedent 41.617 7.080 34.537 -2,8% față de anul precedent 33.463 -2,4% față de anul precedent 0 0
2021 42.118 +20,4% față de anul precedent 42.118 6.585 35.533 +24,2% față de anul precedent 34.269 +23,8% față de anul precedent 0 0
2020 34.997 +12,8% față de anul precedent 34.997 6.376 28.621 +15,4% față de anul precedent 27.676 +16,0% față de anul precedent 0 0
2019 31.038 +2,1% față de anul precedent 31.038 6.238 24.800 +2,0% față de anul precedent 23.869 +2,0% față de anul precedent 0 0
2018 30.392 +11,9% față de anul precedent 30.392 6.082 24.310 +17,2% față de anul precedent 23.398 +17,4% față de anul precedent 0 0
2017 27.161 -10,9% față de anul precedent 27.161 6.411 20.750 -14,8% față de anul precedent 19.935 -14,9% față de anul precedent 0 0
2016 30.465 +20,9% față de anul precedent 30.465 6.125 24.340 +37,4% față de anul precedent 23.426 +38,2% față de anul precedent 0 0
2015 25.201 +191,5% față de anul precedent 25.201 7.490 17.711 +1.611,2% față de anul precedent 16.955 +2.090,6% față de anul precedent Neraportat 0
2014 8.645 -56,1% față de anul precedent 8.705 7.670 1.035 -94,7% față de anul precedent 774 -95,8% față de anul precedent 0 0
2013 19.711 +367,2% față de anul precedent 19.725 320 19.405 +952,9% față de anul precedent 18.223 +888,8% față de anul precedent 0 0
2012 4.219 4.234 2.391 1.843 1.843 0 0
2011 0 30 9.002 0 0 8.972 8.972

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 309.314 204.753 514.067 0 144 204.609
2023 309.314 199.178 508.492 0 144 199.034
2022 309.314 213.344 522.658 0 144 213.200
2021 309.314 178.861 488.175 0 144 178.717
2020 309.314 153.298 462.612 0 144 153.154
2019 309.314 130.605 439.919 0 144 130.461
2018 309.314 105.782 415.096 0 144 105.638
2017 309.314 83.198 392.512 0 4.299 78.899
2016 309.314 63.240 372.554 0 4.167 59.073
2015 309.314 39.784 349.098 0 453 39.331
2014 310.411 21.623 332.034 0 198 21.425
2013 310.411 24.632 335.043 104 15.806 8.722
2012 310.411 5.009 315.420 104 4.218 687
2011 310.411 1.167 311.578 104 0 1.063

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 218.951 -13,6% față de anul precedent 295.116 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 253.435 -17,8% față de anul precedent 255.057 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 308.361 +0,3% față de anul precedent 214.297 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 307.341 -2,8% față de anul precedent 180.834 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 316.047 -1,6% față de anul precedent 146.565 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 321.030 +0,3% față de anul precedent 118.889 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 320.076 -0,0% față de anul precedent 95.020 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 320.128 +0,0% față de anul precedent 72.384 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2016 320.105 +0,0% față de anul precedent 52.449 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2015 320.075 +0,0% față de anul precedent 29.023 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2014 319.966 -1,2% față de anul precedent 12.068 Neraportat 1
2013 323.750 +0,4% față de anul precedent 11.293 Neraportat 0
2012 322.350 +0,6% față de anul precedent -6.930 Neraportat 0
2011 320.350 -8.772 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

21din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare6 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor5 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

16 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
16 repere · toți anii

2024 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 55.750 RON. Profit: 40.059 RON

Cifra de afaceri: 55.750 RON. Profit: 40.059 RON

Cifra de afaceri
55.750 RON +0.93% față de anul precedent
Profit net
40.059 RON -1.72% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
218.951 RON -13.61% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 55.235 RON. Profit: 40.760 RON

Cifra de afaceri: 55.235 RON. Profit: 40.760 RON

Cifra de afaceri
55.235 RON +32.72% față de anul precedent
Profit net
40.760 RON +21.81% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
253.435 RON -17.81% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 41.617 RON. Profit: 33.463 RON

Cifra de afaceri: 41.617 RON. Profit: 33.463 RON

Cifra de afaceri
41.617 RON -1.19% față de anul precedent
Profit net
33.463 RON -2.35% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
308.361 RON +0.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 42.118 RON. Profit: 34.269 RON

Cifra de afaceri: 42.118 RON. Profit: 34.269 RON

Cifra de afaceri
42.118 RON +20.35% față de anul precedent
Profit net
34.269 RON +23.82% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
307.341 RON -2.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 34.997 RON. Profit: 27.676 RON

Cifra de afaceri: 34.997 RON. Profit: 27.676 RON

Cifra de afaceri
34.997 RON +12.76% față de anul precedent
Profit net
27.676 RON +15.95% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
316.047 RON -1.55% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 31.038 RON. Profit: 23.869 RON

Cifra de afaceri: 31.038 RON. Profit: 23.869 RON

Cifra de afaceri
31.038 RON +2.13% față de anul precedent
Profit net
23.869 RON +2.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
321.030 RON +0.3% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 30.392 RON. Profit: 23.398 RON

Cifra de afaceri: 30.392 RON. Profit: 23.398 RON

Cifra de afaceri
30.392 RON +11.9% față de anul precedent
Profit net
23.398 RON +17.37% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
320.076 RON -0.02% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 27.161 RON. Profit: 19.935 RON

Cifra de afaceri: 27.161 RON. Profit: 19.935 RON

Cifra de afaceri
27.161 RON -10.85% față de anul precedent
Profit net
19.935 RON -14.9% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
320.128 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 30.465 RON. Profit: 23.426 RON

Cifra de afaceri: 30.465 RON. Profit: 23.426 RON

Cifra de afaceri
30.465 RON +20.89% față de anul precedent
Profit net
23.426 RON +38.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
320.105 RON +0.01% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 25.201 RON. Profit: 16.955 RON

Cifra de afaceri: 25.201 RON. Profit: 16.955 RON

Cifra de afaceri
25.201 RON +191.51% față de anul precedent
Profit net
16.955 RON +2090.57% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
320.075 RON +0.03% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 8.645 RON. Profit: 774 RON

Cifra de afaceri: 8.645 RON. Profit: 774 RON

Cifra de afaceri
8.645 RON -56.14% față de anul precedent
Profit net
774 RON -95.75% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
319.966 RON -1.17% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 19.711 RON. Profit: 18.223 RON

Cifra de afaceri: 19.711 RON. Profit: 18.223 RON

Cifra de afaceri
19.711 RON +367.2% față de anul precedent
Profit net
18.223 RON +888.77% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
323.750 RON +0.43% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 4.219 RON. Profit: 1.843 RON

Cifra de afaceri: 4.219 RON. Profit: 1.843 RON

Cifra de afaceri
4.219 RON
Profit net
1.843 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
322.350 RON +0.62% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
8.972 RON
Angajati
0
Datorii
320.350 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataZIERER AGRAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Periam Com. Periam (TIMIŞ)

ZIERER AGRAR S.R.L. (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 0111 in Sat Periam Com. Periam (TIMIŞ)

16 din 16 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 0111, Timiş

FAMILIJA BARBULOV SRL
CUI: 36458158CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2016-08-25
fara e-Factura
Cifra afaceri
62.617 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
CERELIA SRL
CUI: 18389050CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Belint Com. Belint2006-02-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
54.249 RON
Profit
23.503 RON
Angajati
0
ANDREWS HOUSE SRL
CUI: 18957559CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2006-08-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
63.495 RON
Profit
34.040 RON
Angajati
0
TICULA FARMING S.R.L.
CUI: 48121147CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Bacova Orş. Buziaş2023-05-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
46.631 RON
Profit
4.862 RON
Angajati
1
LYA AGROTECH S.R.L.
CUI: 41868693CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Dumbrava Com. Dumbrava2019-11-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
74.784 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
PETRUSAGRI S.R.L.
CUI: 44509309CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Orş. Sânnicolau Mare2021-06-29
fara e-Factura
Cifra afaceri
38.670 RON
Profit
0 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 0111, Timiş

VENTBARD SRL
CUI: 28501664CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-05-18
fara e-Factura
Cifra afaceri
2.919.076 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
BANATO CLAUDIO VITALE S.R.L.
CUI: 28818485CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-07-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.755 RON
Profit
8.246 RON
Angajati
0
OTONOPREST SRL
CUI: 28421956CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz2011-05-03
fara e-Factura
Cifra afaceri
131.111 RON
Profit
4.564 RON
Angajati
2
GIDAGRO 2011 S.R.L.
CUI: 28970954CAEN: 0111
Activ
TIMIŞ, Sat Călacea Com. Ortişoara2011-08-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.493.150 RON
Profit
1.055.142 RON
Angajati
7

Alte firme din Timiş

VEST PICOBELO SRL
CUI: 28575688CAEN: 9531
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-06-01
fara e-Factura
Cifra afaceri
459.138 RON
Profit
118.916 RON
Angajati
4
AMBIENTAL TIM SERVICES SRL
CUI: 28582782CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-06-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
355.428 RON
Profit
71.417 RON
Angajati
0
PIF RAP TRANS SRL
CUI: 28562017CAEN: 4941
Activ
TIMIŞ, Orş. Făget2011-05-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.974.687 RON
Profit
0 RON
Angajati
8
VURAFF S.R.L.
CUI: 28594906CAEN: 4649
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2011-06-06
fara e-Factura
CIUPIROM INSTAL S.R.L.
CUI: 28869624CAEN: 4322
Activ
TIMIŞ, Sat Cebza Orş. Ciacova2011-07-15
fara e-Factura
Cifra afaceri
4.905.839 RON
Profit
100.157 RON
Angajati
9
MAURADE SRL
CUI: 30434346CAEN: 4711
Activ
TIMIŞ, Sat Pustiniş Com. Uivar2012-07-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
217.536 RON
Profit
2.650 RON
Angajati
2
DUMA-TIM SRL
CUI: 3285778CAEN: 6812
Activ
TIMIŞ, Sat Săcălaz Com. Săcălaz1993-02-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
273.251 RON
Profit
157.379 RON
Angajati
1
ENESSA BISTRO S.R.L.
CUI: 39439860CAEN: 1085
Activ
TIMIŞ, Mun. Timişoara2018-06-05
fara e-Factura
Cifra afaceri
8.690.056 RON
Profit
71.763 RON
Angajati
33

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul ZIERER AGRAR S.R.L.?

CUI-ul ZIERER AGRAR S.R.L. este 28575700.

Unde este sediul ZIERER AGRAR S.R.L.?

ZIERER AGRAR S.R.L. are sediul in Romania, TIMIŞ, Sat Periam Com. Periam, Str. Gării nr. 1, 307315, Sat Periam Com. Periam, judetul TIMIŞ.

Cand a fost infiintata ZIERER AGRAR S.R.L.?

ZIERER AGRAR S.R.L. a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a ZIERER AGRAR S.R.L. in 2024?

In 2024, ZIERER AGRAR S.R.L. a raportat o cifra de afaceri de 55.750 RON.

Cati angajati are ZIERER AGRAR S.R.L.?

ZIERER AGRAR S.R.L. a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are ZIERER AGRAR S.R.L.?

ZIERER AGRAR S.R.L. are codul CAEN principal 0111 (Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase).

Ce profit a inregistrat ZIERER AGRAR S.R.L. in 2024?

ZIERER AGRAR S.R.L. a inregistrat un profit net de 40.059 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.