Activ

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL

CUI: 28591969
CIF: 28591969
Reg. Com.: J2011001335134
CAEN: 8569
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 6 iunie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Activități de servicii suport pentru învățământ

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 20:45

Despre TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Orş. Techirghiol, judetul CONSTANŢA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de servicii suport pentru învățământ" (cod CAEN 8569), in sectorul administratie publica si aparare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON. Profitul net inregistrat a fost de 0 RON.

Conducerea inregistrata cuprinde 1 persoana (asociati si/sau administratori).

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
0 RON
Venituri totale
0 RON
Cheltuieli totale
1.281 RON
Profit brut
0 RON
Profit net
0 RON
Active imobilizate
13.035 RON
Active circulante
0 RON
Stocuri
0 RON
Creanțe
0 RON
Casa & conturi bănci
0 RON
Capital propriu
13.683 RON

Contact

AdresaRomania, CONSTANŢA, Orş. Techirghiol, Str. Nicolae Bălcescu nr. 1, 906100
Detalii adresaCAM. 1

Adresă sediu social

Romania, CONSTANŢA, Orş. Techirghiol, Str. Nicolae Bălcescu nr. 1, 906100
Cod poștal: 906100
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, CONSTANŢA, Orş. Techirghiol, Str. Nicolae Bălcescu nr. 1, 906100
Detalii
CAM. 1
Cod postal
906100
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 03.06.2011
Organ fiscal competent
Unitatea Fiscală Orăşenească Eforie
Platitor TVA
Nu

Stare inactivitate

Data inactivare
9 iulie 2012
Data reactivare
12 octombrie 2012

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2012 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
0 RON
Rezultat net
-1.281 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 0 RON 0 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 0 RON 17 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 1.281 RON 1.410 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 0 RON 0 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 0 RON 0 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 1.281 RON 1.393 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 1.281 RON 1.393 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 13.035 RON -63.325 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 0 RON 78.589 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 13.035 RON 15.264 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 0 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 0 RON 0 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 0 RON 78.589 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate -648 RON 300 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 13.683 RON 14.964 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 0 persoane 0 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active13.035RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

-5,0 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale13.035 RON
Datorii totale-648 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
0,0 %Profit net / active totale
ROE
0,0 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
-0,00 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
105,0 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 13 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 0 0 1.281 0 0 1.281 1.281
2023 0 -100,0% față de anul precedent 17 1.410 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 1.393 1.393
2022 236.160 +70,9% față de anul precedent 247.728 197.184 50.544 +168,2% față de anul precedent 48.182 +226,0% față de anul precedent 0 0
2021 138.218 157.373 138.530 18.843 14.780 0 0
2020 0 -100,0% față de anul precedent 139 24.083 0 0 23.944 23.944
2019 5.975 -6,7% față de anul precedent 5.975 28.339 0 0 22.364 22.544
2018 6.402 -80,9% față de anul precedent 6.402 34.438 0 -100,0% față de anul precedent 0 -100,0% față de anul precedent 28.036 28.228
2017 33.595 -84,4% față de anul precedent 65.291 63.162 2.129 -97,3% față de anul precedent 706 -99,0% față de anul precedent 0 0
2016 214.740 +11,0% față de anul precedent 243.495 165.818 77.677 +23,9% față de anul precedent 71.639 +25,9% față de anul precedent 0 0
2015 193.488 +83,1% față de anul precedent 222.773 160.056 62.717 +869,8% față de anul precedent 56.897 +909,9% față de anul precedent Neraportat 0
2014 105.669 +1.090,0% față de anul precedent 132.259 125.792 6.467 5.634 0 0
2013 8.880 38.694 67.362 0 0 28.668 29.548
2012 0 1.704 6.864 0 0 5.160 5.160

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 13.035 0 13.035 0 0 0
2023 -63.325 78.589 15.264 0 0 78.589
2022 -63.325 79.681 16.356 0 0 79.681
2021 29.458 142.187 171.645 61.752 12.873 67.562
2020 122.241 147.504 269.745 30.539 29.898 87.067
2019 140.810 153.910 294.720 30.538 33.664 89.708
2018 159.379 152.462 311.841 19.240 33.664 99.558
2017 184.447 156.054 340.501 23.451 30.405 102.198
2016 218.927 147.093 366.020 28.909 36.974 81.210
2015 245.875 143.163 389.038 55.063 63.219 24.881
2014 302.877 107.607 410.484 76.791 16.398 14.418
2013 182.755 41.914 224.669 36.319 4.817 778
2012 203.203 20.330 223.533 19.721 0 609

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

13 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 -648 -316,0% față de anul precedent 13.683 Neraportat 0
2023 300 14.964 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2022 0 -100,0% față de anul precedent 16.356 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 117.027 -52,1% față de anul precedent 54.618 Neraportat 1
2020 244.094 -0,4% față de anul precedent 25.651 Neraportat 0
2019 245.125 +2,3% față de anul precedent 49.595 Neraportat 0
2018 239.702 -0,2% față de anul precedent 72.139 Neraportat 0
2017 240.134 -4,8% față de anul precedent 100.367 Neraportat 0 -100,0% față de anul precedent
2016 252.122 -22,8% față de anul precedent 99.662 Neraportat 1 -50,0% față de anul precedent
2015 326.455 -14,7% față de anul precedent 28.023 Neraportat 2 0,0% față de anul precedent
2014 382.523 +110,0% față de anul precedent -28.874 Neraportat 2 -33,3% față de anul precedent
2013 182.116 +39,3% față de anul precedent -34.508 Neraportat 3 +200,0% față de anul precedent
2012 130.762 -4.960 Neraportat 1

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

50din 100 de puncte
Risc moderat

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate10 / 20
Evoluția veniturilor10 / 20
Pierderi consecutive20 / 20
Lichiditate10 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

1 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Persoane asociate, roluri și localități
PersoanăRolȚarăLocalitate / județ
OGOANA GABARĂadministratorNeraportatăNeraportată

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

17 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2026 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2026
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
17 repere · toți anii

2026 1 repere

data publicăriiPublicații ONRCMentiune — Buletin 34036/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Deschide înregistrarea completă

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
1.281 RON
Angajati
0
Datorii
-648 RON -316% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
1.393 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
300 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 236.160 RON. Profit: 48.182 RON

Cifra de afaceri: 236.160 RON. Profit: 48.182 RON

Cifra de afaceri
236.160 RON +70.86% față de anul precedent
Profit net
48.182 RON +225.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
0 RON -100% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 138.218 RON. Profit: 14.780 RON

Cifra de afaceri: 138.218 RON. Profit: 14.780 RON

Cifra de afaceri
138.218 RON
Profit net
14.780 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
117.027 RON -52.06% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON -100% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
23.944 RON
Angajati
0
Datorii
244.094 RON -0.42% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 5.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 5.975 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
5.975 RON -6.67% față de anul precedent
Profit net
0 RON
Pierdere neta
22.544 RON
Angajati
0
Datorii
245.125 RON +2.26% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 6.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 6.402 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
6.402 RON -80.94% față de anul precedent
Profit net
0 RON -100% față de anul precedent
Pierdere neta
28.228 RON
Angajati
0
Datorii
239.702 RON -0.18% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018

2017 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 33.595 RON. Profit: 706 RON

Cifra de afaceri: 33.595 RON. Profit: 706 RON

Cifra de afaceri
33.595 RON -84.36% față de anul precedent
Profit net
706 RON -99.01% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0 -100% față de anul precedent
Datorii
240.134 RON -4.75% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 214.740 RON. Profit: 71.639 RON

Cifra de afaceri: 214.740 RON. Profit: 71.639 RON

Cifra de afaceri
214.740 RON +10.98% față de anul precedent
Profit net
71.639 RON +25.91% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 -50% față de anul precedent
Datorii
252.122 RON -22.77% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 193.488 RON. Profit: 56.897 RON

Cifra de afaceri: 193.488 RON. Profit: 56.897 RON

Cifra de afaceri
193.488 RON +83.11% față de anul precedent
Profit net
56.897 RON +909.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 0% față de anul precedent
Datorii
326.455 RON -14.66% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 105.669 RON. Profit: 5.634 RON

Cifra de afaceri: 105.669 RON. Profit: 5.634 RON

Cifra de afaceri
105.669 RON +1089.97% față de anul precedent
Profit net
5.634 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
2 -33.33% față de anul precedent
Datorii
382.523 RON +110.04% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 8.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 8.880 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
8.880 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
29.548 RON
Angajati
3 +200% față de anul precedent
Datorii
182.116 RON +39.27% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 3 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri: 0 RON. Profit: 0 RON

Cifra de afaceri
0 RON
Profit net
0 RON
Pierdere neta
5.160 RON
Angajati
1
Datorii
130.762 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012
Stare companieStare companieFirma a fost reactivataCompania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Compania a fost reactivata si si-a reluat activitatea.

Stare companieStare companieFirma a fost declarata inactivaCompania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

Compania a fost declarata inactiva de catre autoritatile fiscale.

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8569 in Orş. Techirghiol (CONSTANŢA)

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 8569 in Orş. Techirghiol (CONSTANŢA)

17 din 17 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

1 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

15.092026Mentiune · Buletin 34036/2026capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

capital social; domeniu principal de activitate/activitate principală; cod obiect de activitate; sedii secundare; modificare date asociaţi persoane fizice; modificare date administrator persoane împuternicite; Depunere act constitutiv actualizat (art.204 din Legea nr. 31/1990) conform actului Act constitutiv actualizat din data: 13.07.2026, înregistrarea datelor din declaraţia pe propria răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionarea/desfăşurarea a activităţii

Companie
TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL
CUI
28591969
Tip în sursă
Modification
Data buletinului
15.09.2026
Registrul Comerțului
J13/1335/2011
EUID
ROONRC.J13/1335/2011
Sediu
Loc. Techirghiol, Oraş Techirghiol, Jud. Constanţa, Str. NICOLAE BĂLCESCU, Nr. 1,
Județ
Constanţa
Număr încheiere
722387
Data încheierii
14.09.2026
Număr dosar
3217472
Data dosarului
14.08.2026
Tribunal
Constanta
Registrator
Valentina Margarit

Subiecte

capital social, domeniu principal de activitate/activitate principală, cod obiect de activitate, sedii secundare, modificare date asociaţi persoane fizice, modificare date administrator persoane împuternicite

Documente menționate

  • Declaraţie pe proprie răspundere cu privire la îndeplinirea condiţiilor de funcţionare/desfăşurare a activităţii nr. 3217472 din 14.08.2026
  • Hotărârea adunării generale a asociaţilor nr. 1 din 13.07.2026
Vezi Buletinul ONRC nr. 34036/2026 (PDF)

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 8569, Constanţa

EDU SUPPORT SRL
CUI: 32664325CAEN: 8569
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-01-16
fara e-Factura
Cifra afaceri
161.651 RON
Profit
38.507 RON
Angajati
2
NEURON ENGLISH RO SRL
CUI: 33879691CAEN: 8569
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2014-12-09
fara e-Factura
Cifra afaceri
256.268 RON
Profit
64.949 RON
Angajati
1

Alte firme din Constanţa

WEICHELEKTRIK SRL
CUI: 28591942CAEN: 4321
Activ
CONSTANŢA, Sat Cumpăna Com. Cumpăna2011-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
42.083 RON
Profit
27.183 RON
Angajati
0
MIH DANET SRL
CUI: 28591977CAEN: 7499
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-06-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
27.600 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
DECO VERDE VIU S.R.L.
CUI: 28604112CAEN: 3299
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-06-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
107.925 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
K MAN TRADE CONSULTING SRL
CUI: 28387145CAEN: 3100
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2011-04-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
297.527 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
ATLAS TEAM LOGISTICS SRL
CUI: 26056331CAEN: 8110
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2009-10-02
fara e-Factura
Cifra afaceri
12.689.603 RON
Profit
2.784.684 RON
Angajati
2
M.C.C. ACTUAL BUSINESS SRL
CUI: 30596569CAEN: 4683
Activ
CONSTANŢA, Mun. Constanţa2012-08-28
fara e-Factura
Cifra afaceri
313.868 RON
Profit
0 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL?

CUI-ul TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL este 28591969.

Unde este sediul TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL?

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL are sediul in Romania, CONSTANŢA, Orş. Techirghiol, Str. Nicolae Bălcescu nr. 1, 906100, Orş. Techirghiol, judetul CONSTANŢA.

Cand a fost infiintata TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL?

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL in 2024?

In 2024, TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL a raportat o cifra de afaceri de 0 RON.

Ce activitate are TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL?

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL are codul CAEN principal 8569 (Activități de servicii suport pentru învățământ).

Ce profit a inregistrat TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL in 2024?

TECHIRGHIOL.RO COSMETICS & SPA SRL a inregistrat o pierdere neta de 1.281 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 13 exerciții financiare
Publicații ONRC
1 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.