Activ Plătitor TVAe‑Factură

PUBLICSOFT INFO SRL

CUI: 28626609
CIF: RO28626609
Reg. Com.: J2011000802176
CAEN: 6310
Formă: SRL (Societate cu raspundere limitata)
Înființată: 14 iunie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

Surse și actualizare

Actualizat: 13 octombrie 2026 la 01:16

Despre PUBLICSOFT INFO SRL

PUBLICSOFT INFO SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Galaţi, judetul GALAŢI, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe" (cod CAEN 6310), in sectorul editare, difuzare programe radio si tv. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

In 2024, PUBLICSOFT INFO SRL a raportat o cifra de afaceri de 586.559 RON, in crestere fata de anul precedent (+20.0%). Profitul net inregistrat a fost de 444.205 RON (in crestere). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 65.634 RON in 2011 la 586.559 RON in 2024.

Este inregistrata ca platitoare de TVA si in sistemul RO e-Factura din iulie 2022.

Compania, pe scurt

Cifră de afaceri netă
586.559 RON
Venituri totale
587.422 RON
Cheltuieli totale
125.947 RON
Profit brut
461.475 RON
Profit net
444.205 RON
Marja profit net
75,73%
Active imobilizate
174.961 RON
Active circulante
326.590 RON
Stocuri
5.042 RON
Creanțe
275.467 RON
Casa & conturi bănci
46.081 RON
Capital propriu
444.445 RON

Contact

AdresaRomania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Aleea Melodiei nr. 12, 800069
Detalii adresaCAMERA1
Telefon0722525336

Adresă sediu social

Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Aleea Melodiei nr. 12, 800069
Cod poștal: 800069
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Aleea Melodiei nr. 12, 800069
Detalii
CAMERA1
Cod postal
800069
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Proprietate Privata Capital Privat Autohton
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 14.06.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Galaţi
Platitor TVA
Da

Informatii fiscale

RO e-Factura
Da (din 1 iulie 2022)
TVA la incasare
1 februarie 2017 - 15 ianuarie 2018

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Evoluția companiei

2011 –2024 · RON

Selectează un an din grafic pentru a-i vedea indicatorii.
An explorat în grafic
2024
Cifră de afaceri
586.559 RON
Rezultat net
444.205 RON

Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.

Toți indicatorii raportați

17 indicatori · valori exacte

Indicatori în 2024 și în anul precedent, RON dacă nu se indică altfel
Indicator și explicație2024 2023
Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii 586.559 RON 488.693 RON
Venituri totaleToate veniturile raportate 587.422 RON 488.711 RON
Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate 125.947 RON 84.443 RON
Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț 461.475 RON 404.268 RON
Profit netCâmpul de profit net din bilanț 444.205 RON 399.479 RON
Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut 0 RON 0 RON
Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero 0 RON 0 RON
Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung 174.961 RON 242.967 RON
Active circulanteActive folosite în activitatea curentă 326.590 RON 440.064 RON
Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante 501.551 RON 683.031 RON
StocuriBunuri și materiale în stoc 5.042 RON 0 RON
CreanțeSume de încasat 275.467 RON 339.417 RON
Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești 46.081 RON 100.647 RON
Datorii totaleTotalul datoriilor raportate 57.106 RON 283.312 RON
Capital propriuCapitaluri proprii raportate 444.445 RON 399.719 RON
Capital socialCapitalul social din bilanț Neraportat Neraportat
Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați 1 persoane 1 persoane

Structura activelor

Distribuția activelor · 2024

Total active501.551RON

Datorii și active

Comparație la finalul anului 2024

11,4 %

Datorii totale / active totale afișate

Active totale501.551 RON
Datorii totale57.106 RON

Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.

Rate de eficiență · 2024

ROA
88,6 %Profit net / active totale
ROE
99,9 %Profit net / capital propriu
Lichiditate afișată
5,72 Active circulante / datorii totale
Solvabilitate afișată
88,6 %Capital propriu / active totale

Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.

Bilanțuri anuale

Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Venituri, cheltuieli și rezultate

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Venituri, cheltuieli și rezultate — istoric complet
AnCifră de afaceri netăVenituri totaleCheltuieli totaleProfit brutProfit netPierdere brutăPierdere netă
2024 586.559 +20,0% față de anul precedent 587.422 125.947 461.475 +14,2% față de anul precedent 444.205 +11,2% față de anul precedent 0 0
2023 488.693 +42,3% față de anul precedent 488.711 84.443 404.268 +41,0% față de anul precedent 399.479 +42,7% față de anul precedent 0 0
2022 343.328 +8,4% față de anul precedent 344.366 57.592 286.774 +11,4% față de anul precedent 279.983 +10,1% față de anul precedent 0 0
2021 316.731 +9,9% față de anul precedent 316.741 59.284 257.457 +11,2% față de anul precedent 254.290 +11,2% față de anul precedent 0 0
2020 288.200 +0,7% față de anul precedent 288.209 56.759 231.450 -7,2% față de anul precedent 228.786 -7,2% față de anul precedent 0 0
2019 286.246 +28,5% față de anul precedent 286.255 36.942 249.313 +28,5% față de anul precedent 246.450 +28,5% față de anul precedent 0 0
2018 222.733 +44,2% față de anul precedent 222.771 28.771 194.000 +55,7% față de anul precedent 191.772 +55,9% față de anul precedent 0 0
2017 154.477 -37,8% față de anul precedent 154.484 29.906 124.578 -42,3% față de anul precedent 123.033 -40,9% față de anul precedent 0 0
2016 248.200 +19,8% față de anul precedent 248.206 32.496 215.710 +210,3% față de anul precedent 208.141 +228,8% față de anul precedent 0 0
2015 207.215 +32,3% față de anul precedent 207.219 137.707 69.512 +89,6% față de anul precedent 63.296 +98,0% față de anul precedent Neraportat 0
2014 156.682 +19,7% față de anul precedent 156.686 120.018 36.668 +84,5% față de anul precedent 31.967 +97,0% față de anul precedent 0 0
2013 130.879 +0,0% față de anul precedent 130.885 111.011 19.874 +384,3% față de anul precedent 16.228 +376,5% față de anul precedent 0 0
2012 130.825 +99,3% față de anul precedent 130.870 126.766 4.104 +8,2% față de anul precedent 3.406 +28,4% față de anul precedent 0 0
2011 65.634 65.635 61.842 3.793 2.653 0 0

Active și disponibilități

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Active și disponibilități — istoric complet
AnActive imobilizateActive circulanteActive totaleStocuriCreanțeCasa și conturi la bănci
2024 174.961 326.590 501.551 5.042 275.467 46.081
2023 242.967 440.064 683.031 0 339.417 100.647
2022 1.961 299.704 301.665 0 152.893 146.811
2021 0 259.239 259.239 0 91.462 167.777
2020 0 238.146 238.146 65 42.227 195.854
2019 0 256.154 256.154 65 13.728 242.361
2018 0 223.989 223.989 65 10.171 213.753
2017 0 140.751 140.751 65 5.884 134.802
2016 0 210.436 210.436 0 4.592 205.844
2015 0 119.736 119.736 0 0 119.736
2014 47 55.945 55.992 0 0 55.945
2013 616 36.112 36.728 0 1.349 34.763
2012 3.579 12.901 16.480 0 0 12.901
2011 564 17.929 18.493 0 0 17.929

Datorii, capital și salariați

Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.

14 ani
Datorii, capital și salariați — istoric complet
AnDatorii totaleCapital propriuCapital socialNumăr mediu de salariați
2024 57.106 -79,8% față de anul precedent 444.445 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2023 283.312 +1.221,3% față de anul precedent 399.719 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2022 21.442 +354,5% față de anul precedent 280.223 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2021 4.718 -47,5% față de anul precedent 254.521 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2020 8.986 -5,1% față de anul precedent 229.160 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2019 9.464 +35,7% față de anul precedent 246.690 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2018 6.977 -59,8% față de anul precedent 217.012 Neraportat 1 0,0% față de anul precedent
2017 17.337 +743,7% față de anul precedent 123.414 Neraportat 1
2016 2.055 +3,5% față de anul precedent 208.381 Neraportat 0
2015 1.986 +29,1% față de anul precedent 117.750 Neraportat 0
2014 1.538 -89,2% față de anul precedent 54.454 Neraportat 0
2013 14.241 +39,3% față de anul precedent 22.487 Neraportat 0
2012 10.221 -34,7% față de anul precedent 6.259 Neraportat 0
2011 15.640 2.853 Neraportat 0

„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari · 2024

0din 100 de puncte
Risc scăzut

Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.

Grad de îndatorare0 / 20
Profitabilitate0 / 20
Evoluția veniturilor0 / 20
Pierderi consecutive0 / 20
Lichiditate0 / 20
Cum se calculează și cum se citește scorul?

Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

18 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2024
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
18 repere · toți anii

2024 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 586.559 RON. Profit: 444.205 RON

Cifra de afaceri: 586.559 RON. Profit: 444.205 RON

Cifra de afaceri
586.559 RON +20.03% față de anul precedent
Profit net
444.205 RON +11.2% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
57.106 RON -79.84% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2024

2023 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 488.693 RON. Profit: 399.479 RON

Cifra de afaceri: 488.693 RON. Profit: 399.479 RON

Cifra de afaceri
488.693 RON +42.34% față de anul precedent
Profit net
399.479 RON +42.68% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
283.312 RON +1221.29% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2023

2022 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 343.328 RON. Profit: 279.983 RON

Cifra de afaceri: 343.328 RON. Profit: 279.983 RON

Cifra de afaceri
343.328 RON +8.4% față de anul precedent
Profit net
279.983 RON +10.1% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
21.442 RON +354.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2022
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInregistrare RO e-FacturaCompania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

Compania s-a inregistrat in sistemul national RO e-Factura.

2021 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 316.731 RON. Profit: 254.290 RON

Cifra de afaceri: 316.731 RON. Profit: 254.290 RON

Cifra de afaceri
316.731 RON +9.9% față de anul precedent
Profit net
254.290 RON +11.15% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
4.718 RON -47.5% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2021

2020 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 288.200 RON. Profit: 228.786 RON

Cifra de afaceri: 288.200 RON. Profit: 228.786 RON

Cifra de afaceri
288.200 RON +0.68% față de anul precedent
Profit net
228.786 RON -7.17% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
8.986 RON -5.05% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2020

2019 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 286.246 RON. Profit: 246.450 RON

Cifra de afaceri: 286.246 RON. Profit: 246.450 RON

Cifra de afaceri
286.246 RON +28.52% față de anul precedent
Profit net
246.450 RON +28.51% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
9.464 RON +35.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2019

2018 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 222.733 RON. Profit: 191.772 RON

Cifra de afaceri: 222.733 RON. Profit: 191.772 RON

Cifra de afaceri
222.733 RON +44.19% față de anul precedent
Profit net
191.772 RON +55.87% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1 0% față de anul precedent
Datorii
6.977 RON -59.76% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2018
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.

2017 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 154.477 RON. Profit: 123.033 RON

Cifra de afaceri: 154.477 RON. Profit: 123.033 RON

Cifra de afaceri
154.477 RON -37.76% față de anul precedent
Profit net
123.033 RON -40.89% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
1
Datorii
17.337 RON +743.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2017
Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.

2016 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 248.200 RON. Profit: 208.141 RON

Cifra de afaceri: 248.200 RON. Profit: 208.141 RON

Cifra de afaceri
248.200 RON +19.78% față de anul precedent
Profit net
208.141 RON +228.84% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
2.055 RON +3.47% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2016

2015 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 207.215 RON. Profit: 63.296 RON

Cifra de afaceri: 207.215 RON. Profit: 63.296 RON

Cifra de afaceri
207.215 RON +32.25% față de anul precedent
Profit net
63.296 RON +98% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.986 RON +29.13% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2015

2014 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 156.682 RON. Profit: 31.967 RON

Cifra de afaceri: 156.682 RON. Profit: 31.967 RON

Cifra de afaceri
156.682 RON +19.72% față de anul precedent
Profit net
31.967 RON +96.99% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
1.538 RON -89.2% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2014

2013 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 130.879 RON. Profit: 16.228 RON

Cifra de afaceri: 130.879 RON. Profit: 16.228 RON

Cifra de afaceri
130.879 RON +0.04% față de anul precedent
Profit net
16.228 RON +376.45% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
14.241 RON +39.33% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2013

2012 1 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 130.825 RON. Profit: 3.406 RON

Cifra de afaceri: 130.825 RON. Profit: 3.406 RON

Cifra de afaceri
130.825 RON +99.33% față de anul precedent
Profit net
3.406 RON +28.38% față de anul precedent
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
10.221 RON -34.65% față de anul precedent

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2012

2011 2 repere

reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 65.634 RON. Profit: 2.653 RON

Cifra de afaceri: 65.634 RON. Profit: 2.653 RON

Cifra de afaceri
65.634 RON
Profit net
2.653 RON
Pierdere neta
0 RON
Angajati
0
Datorii
15.640 RON

Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.

Explorează indicatorii din 2011
ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataPUBLICSOFT INFO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

PUBLICSOFT INFO SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 6310 in Mun. Galaţi (GALAŢI)

18 din 18 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Clasamente și premii

Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.

Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme de mărime apropiată — CAEN 6310, Galaţi

ONLINE MEDIA PUBLISHING SRL
CUI: 35297924CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-12-07
fara e-Factura
Cifra afaceri
654.606 RON
Profit
81.816 RON
Angajati
3
EUROWEB SRL
CUI: 22621599CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2007-10-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
582.889 RON
Profit
137.109 RON
Angajati
2
TREDON SRL
CUI: 23426103CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
677.817 RON
Profit
14.389 RON
Angajati
9
DEVS BASEMENT S.R.L.
CUI: 49236609CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2023-12-06
fara e-Factura
Cifra afaceri
425.617 RON
Profit
274.917 RON
Angajati
1
PRIMA SOFT EXPERT SRL
CUI: 36616088CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2016-10-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
275.495 RON
Profit
221.248 RON
Angajati
1

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6310, Galaţi

URBEX SOFT SRL
CUI: 26399461CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2010-01-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
120.761 RON
Profit
15.714 RON
Angajati
1
FAMOST RO SRL
CUI: 32205888CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2013-09-04
fara e-Factura
DATAMONDIAL SRL
CUI: 23426111CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2008-03-04
fara e-Factura
Cifra afaceri
24.531.232 RON
Profit
1.757.713 RON
Angajati
357
POWERSEO S.R.L.
CUI: 34041323CAEN: 6310
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2015-01-30
fara e-Factura
Cifra afaceri
35.810 RON
Profit
910 RON
Angajati
0

Alte firme din Galaţi

DEN BREEJEN EQUIPMENT SRL
CUI: 28619830CAEN: 7732
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-06-10
fara e-Factura
Cifra afaceri
1.493.307 RON
Profit
536.788 RON
Angajati
1
AXI BUSINESS SRL
CUI: 28688318CAEN: 4712
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-06-24
fara e-Factura
Cifra afaceri
287.120 RON
Profit
11.187 RON
Angajati
1
FAST-LUGI S.R.L.
CUI: 28381851CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Griviţa Com. Griviţa2011-04-21
fara e-Factura
DIART-MANIA SRL
CUI: 29138967CAEN: 9020
Activ
GALAŢI, Mun. Galaţi2011-09-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
11.314 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
DENCRIS 97 S.R.L.
CUI: 23674770CAEN: 4711
Activ
GALAŢI, Sat Nămoloasa Com. Nămoloasa2008-04-08
fara e-Factura
Cifra afaceri
65.686 RON
Profit
0 RON
Angajati
1
TRANDAFIR COSOR CONSTRUCT S.R.L.
CUI: 47694464CAEN: 4100
Activ
GALAŢI, Sat Tuluceşti Com. Tuluceşti2023-02-23
fara e-Factura
Cifra afaceri
3.000 RON
Profit
636 RON
Angajati
0

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul PUBLICSOFT INFO SRL?

CUI-ul PUBLICSOFT INFO SRL este 28626609.

Unde este sediul PUBLICSOFT INFO SRL?

PUBLICSOFT INFO SRL are sediul in Romania, GALAŢI, Mun. Galaţi, Aleea Melodiei nr. 12, 800069, Mun. Galaţi, judetul GALAŢI.

Cand a fost infiintata PUBLICSOFT INFO SRL?

PUBLICSOFT INFO SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Care a fost cifra de afaceri a PUBLICSOFT INFO SRL in 2024?

In 2024, PUBLICSOFT INFO SRL a raportat o cifra de afaceri de 586.559 RON.

Cati angajati are PUBLICSOFT INFO SRL?

PUBLICSOFT INFO SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.

Ce activitate are PUBLICSOFT INFO SRL?

PUBLICSOFT INFO SRL are codul CAEN principal 6310 (Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe).

Ce profit a inregistrat PUBLICSOFT INFO SRL in 2024?

PUBLICSOFT INFO SRL a inregistrat un profit net de 444.205 RON in 2024.

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
13 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
13 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.