Activ

TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV

CUI: 28644400
CIF: 28644400
Reg. Com.: J08/1051/2011
CAEN: 6419
Formă: SA (Societate pe actiuni)
Înființată: 17 iunie 2011 · 15 ani
Distribuie:

Alte activități de intermedieri monetare

Surse și actualizare

Actualizat: 12 octombrie 2026 la 07:39

Despre TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV

TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV este o sa (societate pe actiuni) cu sediul in Mun. Braşov, judetul BRAŞOV, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Alte activități de intermedieri monetare" (cod CAEN 6419), in sectorul telecomunicatii si tehnologia informatiei. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.

Compania, pe scurt

Nu sunt disponibile date financiare

Indicatorii vor apărea aici când datele sunt publicate.

Contact

AdresaRomania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Lungă nr. 1, 500035
Detalii adresaparter
Telefon0745237591

Adresă sediu social

Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Lungă nr. 1, 500035
Cod poștal: 500035
Se incarca harta...
Vezi pe harta firmelor →

Adresa fiscala

Adresa
Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Lungă nr. 1, 500035
Detalii
parter
Cod postal
500035
Date juridice și fiscale

Detalii companie

Forma proprietate
Alte Forme De Proprietate
Forma organizare
PERSOANA JURIDICA
Stare inregistrare
Înregistrat din 17.06.2011
Organ fiscal competent
Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Braşov
Platitor TVA
Nu

Indicatori financiari

Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.

Nu există date financiare publicate pentru această companie.

Bilanțuri anuale

Toate cele 0 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.

Nu există bilanțuri disponibile pentru această companie.

Scor de risc estimat

O privire asupra indicatorilor financiari

Datele disponibile nu permit calcularea unui scor de risc.

Acționariat și capital

Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.

Capital social0 RONValoare din sursă; nu confirmă absența capitalului.

Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.

Persoane asociate

0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.

Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.

Conexiuni

Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.

Grafic conexiuni

Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.

Parcursul firmei

Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.

Istoric documentat

1 repere. O singură cronologie.

Din 2011 până în 2011 · datele disponibile în acest profil.

2011 → 2011
Repere pe anAlege un an pentru a-l explora
1 repere · toți anii

2011 1 repere

ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataTECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6419 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV (SA (Societate pe actiuni)) - CAEN 6419 in Mun. Braşov (BRAŞOV)

1 din 1 repere afișate

Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.

Publicații ONRC

0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.

Nu există publicații ONRC disponibile în acest profil.

Dosare instanță

0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată

Nu am găsit dosare în instanță asociate acestei firme.

Achiziții publice (SEAP)

Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro

Această firmă nu este înregistrată ca furnizor în SEAP.

Recenzii

Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!

Firme similare

Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.

Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 6419, Braşov

Alte firme din Braşov

MOUNTAIN ADVENTURE SRL
CUI: 28644362CAEN: 8551
Activ
BRAŞOV, Orş. Predeal2011-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
255.934 RON
Profit
0 RON
Angajati
2
SHOWER FLO SRL
CUI: 28649068CAEN: 4619
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-06-17
fara e-Factura
Cifra afaceri
532.242 RON
Profit
302.870 RON
Angajati
1
G.S.C. MOTORS SRL
CUI: 28625131CAEN: 4511
Activ
BRAŞOV, Sat Podu Oltului Com. Hărman2011-06-14
fara e-Factura
Cifra afaceri
60.178 RON
Profit
7.360 RON
Angajati
0
ADES TRAVEL SRL
CUI: 28669413CAEN: 6820
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-06-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
79.600 RON
Profit
41.617 RON
Angajati
1
ELTIRA STYLE SRL
CUI: 29009687CAEN: 9621
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2011-08-22
fara e-Factura
Cifra afaceri
23.721 RON
Profit
0 RON
Angajati
0
HQ FURNITURE SRL
CUI: 25701633CAEN: 3109
Activ
BRAŞOV, Sat Cristian Com. Cristian2009-06-24
fara e-Factura
LIK SUDCON SRL
CUI: 30899392CAEN: 4120
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2012-11-13
fara e-Factura
ALL-FOR -DENT S.R.L.
CUI: 41259020CAEN: 8623
Activ
BRAŞOV, Mun. Braşov2019-06-12
fara e-Factura
Cifra afaceri
625.676 RON
Profit
0 RON
Angajati
2

Întrebări frecvente

Răspunsuri din datele publicate în acest profil.

Care este CUI-ul TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV?

CUI-ul TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV este 28644400.

Unde este sediul TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV?

TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV are sediul in Romania, BRAŞOV, Mun. Braşov, Str. Lungă nr. 1, 500035, Mun. Braşov, judetul BRAŞOV.

Cand a fost infiintata TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV?

TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).

Ce activitate are TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV?

TECHVENTURES BANK SA BUCUREŞTI SUCURSALA BRAŞOV are codul CAEN principal 6419 (Alte activități de intermedieri monetare).

Surse și actualizare

Contextul datelor, într-un singur loc.

Identificare și situație fiscală
Registrele publice ANAF și ONRC
Date financiare
Bilanțurile anuale disponibile · 0 exerciții financiare
Publicații ONRC
0 înregistrări încărcate
Ultima actualizare a profilului
12 octombrie 2026
Următoarea actualizare disponibilă
12 noiembrie 2026

Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.

Date personale (GDPR)

Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.