Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 14:17
Despre CRISOBI MTX SRL
CRISOBI MTX SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule" (cod CAEN 4782), in sectorul comert cu ridicata si cu amanuntul. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, CRISOBI MTX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.424.508 RON, relativ stabila fata de anul precedent (+4.0%). Profitul net inregistrat a fost de 0 RON (in scadere accentuata). Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1, in scadere fata de anul anterior. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 21.569 RON in 2011 la 1.424.508 RON in 2024.
Este inregistrata ca platitoare de TVA.
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 1.424.508 RON
- Venituri totale
- 1.424.515 RON
- Cheltuieli totale
- 1.419.580 RON
- Profit brut
- 4.935 RON
- Profit net
- 0 RON
- Marja profit net
- 0,00%
- Active imobilizate
- 486.442 RON
- Active circulante
- 385.241 RON
- Stocuri
- 360.483 RON
- Creanțe
- 19.865 RON
- Casa & conturi bănci
- 4.893 RON
- Capital propriu
- 45.979 RON
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. George Vucănescu nr. 11E, 331165
- Cod postal
- 331165
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.06.2011
- Organ fiscal competent
- Unitatea Fiscală Municipală Hunedoara
- Platitor TVA
- Da
Informatii fiscale
- TVA la incasare
- 1 ianuarie 2013 - 1 aprilie 2014
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 1.424.508 RON
- Rezultat net
- -3.043 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 1.424.508 RON | 1.370.031 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 1.424.515 RON | 1.472.219 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 1.419.580 RON | 1.392.554 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 4.935 RON | 79.665 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 0 RON | 66.281 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 0 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 3.043 RON | 0 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 486.442 RON | 530.396 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 385.241 RON | 424.755 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 871.683 RON | 955.151 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 360.483 RON | 396.676 RON |
| CreanțeSume de încasat | 19.865 RON | 13.565 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 4.893 RON | 14.514 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 827.056 RON | 905.950 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 45.979 RON | 49.022 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 2 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 0,0 %Profit net / active totale
- ROE
- 0,0 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 0,47 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 5,3 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 1.424.508 +4,0% față de anul precedent | 1.424.515 | 1.419.580 | 4.935 -93,8% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 3.043 |
| 2023 | 1.370.031 +8,8% față de anul precedent | 1.472.219 | 1.392.554 | 79.665 +1.312,3% față de anul precedent | 66.281 | 0 | 0 |
| 2022 | 1.259.112 +16,8% față de anul precedent | 1.260.502 | 1.254.861 | 5.641 -82,4% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 4.975 |
| 2021 | 1.078.468 +34,2% față de anul precedent | 1.083.268 | 1.051.149 | 32.119 +31,6% față de anul precedent | 22.786 +20,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 803.514 +4,1% față de anul precedent | 828.113 | 803.709 | 24.404 -70,3% față de anul precedent | 18.892 -74,9% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 772.248 -1,9% față de anul precedent | 772.249 | 690.072 | 82.177 +573,9% față de anul precedent | 75.310 | 0 | 0 |
| 2018 | 786.822 -31,0% față de anul precedent | 800.268 | 788.074 | 12.194 +229,1% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 728 |
| 2017 | 1.139.942 +17,3% față de anul precedent | 1.139.988 | 1.136.283 | 3.705 | 1.873 | 0 | 0 |
| 2016 | 972.202 +43,7% față de anul precedent | 978.677 | 1.101.741 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 123.064 | 123.064 |
| 2015 | 676.408 +36,0% față de anul precedent | 684.015 | 666.391 | 17.624 -32,0% față de anul precedent | 16.544 -25,6% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 497.409 +92,3% față de anul precedent | 498.001 | 472.071 | 25.930 | 22.245 | 0 | 0 |
| 2013 | 258.621 +12,1% față de anul precedent | 259.228 | 275.606 | 0 | 0 | 16.378 | 23.865 |
| 2012 | 230.714 +969,7% față de anul precedent | 230.967 | 233.263 | 0 | 0 | 2.296 | 2.295 |
| 2011 | 21.569 | 21.569 | 33.071 | 0 | 0 | 11.502 | 12.148 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 486.442 | 385.241 | 871.683 | 360.483 | 19.865 | 4.893 |
| 2023 | 530.396 | 424.755 | 955.151 | 396.676 | 13.565 | 14.514 |
| 2022 | 579.870 | 328.375 | 908.245 | 305.066 | 17.094 | 6.215 |
| 2021 | 646.193 | 275.015 | 921.208 | 250.152 | 16.842 | 8.021 |
| 2020 | 694.757 | 194.192 | 888.949 | 178.820 | 13.479 | 1.893 |
| 2019 | 645.437 | 188.928 | 834.365 | 171.129 | 10.731 | 7.068 |
| 2018 | 629.345 | 140.232 | 769.577 | 117.198 | 18.623 | 4.411 |
| 2017 | 592.578 | 134.012 | 726.590 | 112.341 | 11.051 | 10.620 |
| 2016 | 603.179 | 135.581 | 738.760 | 117.785 | 4.775 | 13.021 |
| 2015 | 11.609 | 135.264 | 146.873 | 102.115 | 14.461 | 18.688 |
| 2014 | 10.255 | 97.038 | 107.293 | 71.361 | 3.649 | 22.028 |
| 2013 | 12.675 | 55.460 | 68.135 | 48.086 | 4.383 | 2.991 |
| 2012 | 255 | 37.506 | 37.761 | 35.070 | 389 | 2.047 |
| 2011 | 255 | 8.708 | 8.963 | 7.739 | 0 | 969 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 827.056 -8,7% față de anul precedent | 45.979 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2023 | 905.950 -2,0% față de anul precedent | 49.022 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 924.783 -0,9% față de anul precedent | -17.259 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 933.173 +1,0% față de anul precedent | -12.284 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2020 | 924.019 +10,4% față de anul precedent | -35.070 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 836.943 -1,1% față de anul precedent | -2.578 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 846.385 +5,4% față de anul precedent | -77.084 | Neraportat | 2 -50,0% față de anul precedent |
| 2017 | 802.946 -6,8% față de anul precedent | -76.356 | Neraportat | 4 +100,0% față de anul precedent |
| 2016 | 861.789 +486,9% față de anul precedent | -123.029 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 146.838 +20,0% față de anul precedent | 35 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 122.402 +15,2% față de anul precedent | -15.109 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 106.242 +104,3% față de anul precedent | -38.107 | Neraportat | 2 -33,3% față de anul precedent |
| 2012 | 52.003 +148,7% față de anul precedent | -14.242 | Neraportat | 3 0,0% față de anul precedent |
| 2011 | 20.911 | -11.948 | Neraportat | 3 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
17 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 1.424.508 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.424.508 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.424.508 RON +3.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 3.043 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 827.056 RON -8.71% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 1.370.031 RON. Profit: 66.281 RON
Cifra de afaceri: 1.370.031 RON. Profit: 66.281 RON
- Cifra de afaceri
- 1.370.031 RON +8.81% față de anul precedent
- Profit net
- 66.281 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 905.950 RON -2.04% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 1.259.112 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 1.259.112 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 1.259.112 RON +16.75% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 4.975 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 924.783 RON -0.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 1.078.468 RON. Profit: 22.786 RON
Cifra de afaceri: 1.078.468 RON. Profit: 22.786 RON
- Cifra de afaceri
- 1.078.468 RON +34.22% față de anul precedent
- Profit net
- 22.786 RON +20.61% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 933.173 RON +0.99% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 803.514 RON. Profit: 18.892 RON
Cifra de afaceri: 803.514 RON. Profit: 18.892 RON
- Cifra de afaceri
- 803.514 RON +4.05% față de anul precedent
- Profit net
- 18.892 RON -74.91% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 924.019 RON +10.4% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 772.248 RON. Profit: 75.310 RON
Cifra de afaceri: 772.248 RON. Profit: 75.310 RON
- Cifra de afaceri
- 772.248 RON -1.85% față de anul precedent
- Profit net
- 75.310 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 836.943 RON -1.12% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 786.822 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 786.822 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 786.822 RON -30.98% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 728 RON
- Angajati
- 2 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 846.385 RON +5.41% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 1.139.942 RON. Profit: 1.873 RON
Cifra de afaceri: 1.139.942 RON. Profit: 1.873 RON
- Cifra de afaceri
- 1.139.942 RON +17.25% față de anul precedent
- Profit net
- 1.873 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 4 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 802.946 RON -6.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 972.202 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 972.202 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 972.202 RON +43.73% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 123.064 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 861.789 RON +486.9% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 676.408 RON. Profit: 16.544 RON
Cifra de afaceri: 676.408 RON. Profit: 16.544 RON
- Cifra de afaceri
- 676.408 RON +35.99% față de anul precedent
- Profit net
- 16.544 RON -25.63% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 146.838 RON +19.96% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 497.409 RON. Profit: 22.245 RON
Cifra de afaceri: 497.409 RON. Profit: 22.245 RON
- Cifra de afaceri
- 497.409 RON +92.33% față de anul precedent
- Profit net
- 22.245 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 122.402 RON +15.21% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2014Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleSfarsit TVA la incasareCompania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
Compania a renuntat la sistemul de TVA la incasare.
2013 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 258.621 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 258.621 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 258.621 RON +12.1% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 23.865 RON
- Angajati
- 2 -33.33% față de anul precedent
- Datorii
- 106.242 RON +104.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2013Evenimente fiscaleEvenimente fiscaleInceput TVA la incasareCompania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
Compania a optat pentru sistemul de TVA la incasare.
2012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 230.714 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 230.714 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 230.714 RON +969.66% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 2.295 RON
- Angajati
- 3 0% față de anul precedent
- Datorii
- 52.003 RON +148.69% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 21.569 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 21.569 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 21.569 RON
- Profit net
- 0 RON
- Pierdere neta
- 12.148 RON
- Angajati
- 3
- Datorii
- 20.911 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataCRISOBI MTX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)
CRISOBI MTX SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 4782 in Mun. Hunedoara (HUNEDOARA)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
Clasamentul nu a fost calculat încă pentru această firmă.
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 4782, Hunedoara
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 4782, Hunedoara
Alte firme din Hunedoara
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul CRISOBI MTX SRL?
CUI-ul CRISOBI MTX SRL este 28645333.
Unde este sediul CRISOBI MTX SRL?
CRISOBI MTX SRL are sediul in Romania, HUNEDOARA, Mun. Hunedoara, Str. George Vucănescu nr. 11E, 331165, Mun. Hunedoara, judetul HUNEDOARA.
Cand a fost infiintata CRISOBI MTX SRL?
CRISOBI MTX SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a CRISOBI MTX SRL in 2024?
In 2024, CRISOBI MTX SRL a raportat o cifra de afaceri de 1.424.508 RON.
Cati angajati are CRISOBI MTX SRL?
CRISOBI MTX SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are CRISOBI MTX SRL?
CRISOBI MTX SRL are codul CAEN principal 4782 (Comerţ cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru autovehicule).
Ce profit a inregistrat CRISOBI MTX SRL in 2024?
CRISOBI MTX SRL a inregistrat o pierdere neta de 3.043 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.