Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)
Surse și actualizareActualizat: 13 octombrie 2026 la 12:50
Despre EZADA TRANSLATION SRL
EZADA TRANSLATION SRL este o srl (societate cu raspundere limitata) cu sediul in Sat Santăul Mic Com. Borş, judetul BIHOR, infiintata in 2011 (15 ani de activitate). Activitatea principala este "Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)" (cod CAEN 7430), in sectorul tranzactii imobiliare. Compania figureaza ca activa in evidentele oficiale.
In 2024, EZADA TRANSLATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 63.628 RON, relativ stabila fata de anul precedent (-1.7%). Profitul net inregistrat a fost de 4.929 RON. Numarul mediu de salariati raportat a fost de 1. Pe parcursul ultimilor 13 ani, cifra de afaceri a crescut semnificativ de la 17.185 RON in 2011 la 63.628 RON in 2024.
Din punct de vedere al pozitionarii in piata, pe locul 17 din 39 firme cu acelasi cod CAEN din judet, si pe locul 465 la nivel national in domeniul sau (1307 firme).
Compania, pe scurt
- Cifră de afaceri netă
- 63.628 RON
- Venituri totale
- 64.074 RON
- Cheltuieli totale
- 57.956 RON
- Profit brut
- 6.118 RON
- Profit net
- 4.929 RON
- Marja profit net
- 7,75%
- Active imobilizate
- 0 RON
- Active circulante
- 53.834 RON
- Stocuri
- 4.498 RON
- Creanțe
- 37.599 RON
- Casa & conturi bănci
- 11.737 RON
- Capital propriu
- 8.429 RON
- Cifra de afaceri · CAEN 7430
- Loc 465 din 1.307
- Profit net · CAEN 7430
- Loc 334 din 1.307
- Angajati · CAEN 7430
- Loc 163 din 1.307
Contact
Adresă sediu social
Adresa fiscala
- Adresa
- Romania, BIHOR, Sat Santăul Mic Com. Borş, Santăul Mic nr. 140, 417077
- Cod postal
- 417077
Date juridice și fiscale
Detalii companie
- Forma proprietate
- Proprietate Privata Capital Privat Autohton
- Forma organizare
- PERSOANA JURIDICA
- Stare inregistrare
- Înregistrat din 17.06.2011
- Organ fiscal competent
- Administraţia Judeţeană a Finanţelor Publice Bihor
- Platitor TVA
- Nu
Indicatori financiari
Evoluția companiei, valorile exacte și explicațiile fiecărui indicator.
Evoluția companiei
2011 –2024 · RON
- An explorat în grafic
- 2024
- Cifră de afaceri
- 63.628 RON
- Rezultat net
- 4.929 RON
Rezultatul net din grafic combină câmpurile de profit și pierdere. Câmpurile originale sunt păstrate separat în tabel. Datele lipsă nu sunt înlocuite cu zero.
Toți indicatorii raportați
17 indicatori · valori exacte
| Indicator și explicație | 2024 | 2023 |
|---|---|---|
| Cifră de afaceri netăVânzări de bunuri și servicii | 63.628 RON | 64.712 RON |
| Venituri totaleToate veniturile raportate | 64.074 RON | 64.928 RON |
| Cheltuieli totaleToate cheltuielile raportate | 57.956 RON | 65.604 RON |
| Profit brutCâmpul de profit brut din bilanț | 6.118 RON | 0 RON |
| Profit netCâmpul de profit net din bilanț | 4.929 RON | 0 RON |
| Pierdere brutăCâmp separat de profitul brut | 0 RON | 676 RON |
| Pierdere netăCâmp separat; o valoare lipsă nu este zero | 0 RON | 1.515 RON |
| Active imobilizateBunuri și investiții pe termen lung | 0 RON | 0 RON |
| Active circulanteActive folosite în activitatea curentă | 53.834 RON | 73.418 RON |
| Active totaleCalculat: active imobilizate + active circulante | 53.834 RON | 73.418 RON |
| StocuriBunuri și materiale în stoc | 4.498 RON | 2.776 RON |
| CreanțeSume de încasat | 37.599 RON | 27.715 RON |
| Casa și conturi la bănciDisponibilități bănești | 11.737 RON | 42.927 RON |
| Datorii totaleTotalul datoriilor raportate | 45.405 RON | 69.918 RON |
| Capital propriuCapitaluri proprii raportate | 8.429 RON | 3.500 RON |
| Capital socialCapitalul social din bilanț | Neraportat | Neraportat |
| Număr mediu de salariațiMedia anuală, nu numărul actual de angajați | 1 persoane | 1 persoane |
Structura activelor
Distribuția activelor · 2024
Datorii și active
Comparație la finalul anului 2024
Datorii totale / active totale afișate
Active totale = active imobilizate + active circulante. Valorile urmăresc anul selectat în tabel.
Rate de eficiență · 2024
- ROA
- 9,2 %Profit net / active totale
- ROE
- 58,5 %Profit net / capital propriu
- Lichiditate afișată
- 1,19 Active circulante / datorii totale
- Solvabilitate afișată
- 15,7 %Capital propriu / active totale
Formulele folosesc câmpul de profit net și datoriile totale din sursă. Pentru lichiditate nu există o defalcare a datoriilor pe termen scurt.
Bilanțuri anuale
Toate cele 14 exerciții disponibile, cu valorile originale și variațiile raportate.
Venituri, cheltuieli și rezultate
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Cifră de afaceri netă | Venituri totale | Cheltuieli totale | Profit brut | Profit net | Pierdere brută | Pierdere netă |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 63.628 -1,7% față de anul precedent | 64.074 | 57.956 | 6.118 | 4.929 | 0 | 0 |
| 2023 | 64.712 -37,7% față de anul precedent | 64.928 | 65.604 | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 676 | 1.515 |
| 2022 | 103.826 +17,8% față de anul precedent | 114.526 | 97.642 | 16.884 -27,6% față de anul precedent | 14.002 -32,4% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2021 | 88.109 +83,5% față de anul precedent | 90.231 | 66.918 | 23.313 -30,4% față de anul precedent | 20.723 -35,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2020 | 48.022 -17,6% față de anul precedent | 49.661 | 16.179 | 33.482 +63,7% față de anul precedent | 32.123 +65,2% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2019 | 58.249 -56,1% față de anul precedent | 59.713 | 39.257 | 20.456 -65,1% față de anul precedent | 19.449 -66,1% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2018 | 132.632 -3,1% față de anul precedent | 134.120 | 75.436 | 58.684 -4,5% față de anul precedent | 57.358 -4,5% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2017 | 136.828 +9,6% față de anul precedent | 138.596 | 77.178 | 61.418 +20,9% față de anul precedent | 60.046 +21,3% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2016 | 124.888 -12,7% față de anul precedent | 127.804 | 77.007 | 50.797 -28,6% față de anul precedent | 49.523 -25,8% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2015 | 143.007 +34,0% față de anul precedent | 148.972 | 77.798 | 71.174 +104,0% față de anul precedent | 66.740 +111,4% față de anul precedent | Neraportat | 0 |
| 2014 | 106.702 +70,0% față de anul precedent | 111.785 | 76.888 | 34.897 +92,7% față de anul precedent | 31.574 +94,6% față de anul precedent | 0 | 0 |
| 2013 | 62.777 +140,0% față de anul precedent | 62.966 | 44.854 | 18.112 +2.524,9% față de anul precedent | 16.223 | 0 | 0 |
| 2012 | 26.155 +52,2% față de anul precedent | 26.831 | 26.141 | 690 -83,6% față de anul precedent | 0 -100,0% față de anul precedent | 0 | 115 |
| 2011 | 17.185 | 17.210 | 13.016 | 4.194 | 3.678 | 0 | 0 |
Active și disponibilități
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Active imobilizate | Active circulante | Active totale | Stocuri | Creanțe | Casa și conturi la bănci |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2024 | 0 | 53.834 | 53.834 | 4.498 | 37.599 | 11.737 |
| 2023 | 0 | 73.418 | 73.418 | 2.776 | 27.715 | 42.927 |
| 2022 | 708 | 92.308 | 93.016 | 2.776 | 39.690 | 49.842 |
| 2021 | 2.408 | 130.755 | 133.163 | 2.776 | 30.129 | 97.850 |
| 2020 | 0 | 66.721 | 66.721 | 2.776 | 17.974 | 45.971 |
| 2019 | 0 | 71.320 | 71.320 | 0 | 20.874 | 50.446 |
| 2018 | 0 | 71.333 | 71.333 | 0 | 30.250 | 41.083 |
| 2017 | 522 | 66.616 | 67.138 | 0 | 42.394 | 24.222 |
| 2016 | 522 | 98.209 | 98.731 | 0 | 36.272 | 61.937 |
| 2015 | 522 | 74.852 | 75.374 | 0 | 32.666 | 42.186 |
| 2014 | 522 | 39.413 | 39.935 | 0 | 25.290 | 14.123 |
| 2013 | 515 | 26.896 | 27.411 | 170 | 16.421 | 10.305 |
| 2012 | 515 | 6.073 | 6.588 | 0 | 6.008 | 65 |
| 2011 | 515 | 5.836 | 6.351 | 0 | 3.865 | 1.971 |
Datorii, capital și salariați
Sume în RON; salariații sunt exprimați în persoane.
| An | Datorii totale | Capital propriu | Capital social | Număr mediu de salariați |
|---|---|---|---|---|
| 2024 | 45.405 -35,1% față de anul precedent | 8.429 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2023 | 69.918 -20,6% față de anul precedent | 3.500 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2022 | 88.001 -21,5% față de anul precedent | 5.015 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2021 | 112.150 +654,8% față de anul precedent | 21.013 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2020 | 14.859 -71,2% față de anul precedent | 51.862 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2019 | 51.581 +407,1% față de anul precedent | 19.739 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2018 | 10.172 +209,3% față de anul precedent | 61.161 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2017 | 3.289 -92,8% față de anul precedent | 63.849 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2016 | 45.445 -36,5% față de anul precedent | 53.286 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2015 | 71.611 +1.244,3% față de anul precedent | 3.763 | Neraportat | 1 0,0% față de anul precedent |
| 2014 | 5.327 -28,3% față de anul precedent | 35.337 | Neraportat | 1 -50,0% față de anul precedent |
| 2013 | 7.425 +162,8% față de anul precedent | 19.986 | Neraportat | 2 0,0% față de anul precedent |
| 2012 | 2.825 +14,2% față de anul precedent | 3.763 | Neraportat | 2 +100,0% față de anul precedent |
| 2011 | 2.473 | 3.878 | Neraportat | 1 |
„Neraportat” indică o valoare lipsă. Zero indică valoarea 0 din sursă. Activele totale sunt calculate numai când ambele componente sunt disponibile.
Scor de risc estimat
O privire asupra indicatorilor financiari · 2024
Un scor mai mare înseamnă un risc estimat mai mare.
Cum se calculează și cum se citește scorul?
Scorul combină îndatorarea, profitabilitatea, evoluția veniturilor, pierderile consecutive și lichiditatea. Fiecare componentă contribuie cu până la 20 de puncte. Praguri: 0–25 scăzut, 26–50 moderat, 51–75 ridicat, 76–100 crescut. Este un indicator orientativ al modelului DateFirma, nu o probabilitate de insolvență. Lichiditatea folosește activele circulante și datoriile totale. Datele insuficiente pot primi punctaje neutre.
Acționariat și capital
Capitalul raportat și modificările disponibile în publicațiile ONRC.
Structura detaliată a acționariatului, cu asociați, cote și aporturi, nu este disponibilă în datele acestui profil.
Persoane asociate
0 persoane · administratori, asociați și fondatori din datele disponibile.
Nu am găsit persoane asociate în datele disponibile.
Conexiuni
Persoane asociate și firme conectate prin asociație, administrare sau capital.
Grafic conexiuni
Ai nevoie de un cont pentru a vizualiza graficul de conexiuni al firmei.
Parcursul firmei
Explorează istoria companiei, an cu an și eveniment cu eveniment.
15 repere. O singură cronologie.
Din 2011 până în 2024 · datele disponibile în acest profil.
2024 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2024Cifra de afaceri: 63.628 RON. Profit: 4.929 RON
Cifra de afaceri: 63.628 RON. Profit: 4.929 RON
- Cifra de afaceri
- 63.628 RON -1.68% față de anul precedent
- Profit net
- 4.929 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 45.405 RON -35.06% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20242023 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2023Cifra de afaceri: 64.712 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 64.712 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 64.712 RON -37.67% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 1.515 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 69.918 RON -20.55% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20232022 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2022Cifra de afaceri: 103.826 RON. Profit: 14.002 RON
Cifra de afaceri: 103.826 RON. Profit: 14.002 RON
- Cifra de afaceri
- 103.826 RON +17.84% față de anul precedent
- Profit net
- 14.002 RON -32.43% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 88.001 RON -21.53% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20222021 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2021Cifra de afaceri: 88.109 RON. Profit: 20.723 RON
Cifra de afaceri: 88.109 RON. Profit: 20.723 RON
- Cifra de afaceri
- 88.109 RON +83.48% față de anul precedent
- Profit net
- 20.723 RON -35.49% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 112.150 RON +654.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20212020 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2020Cifra de afaceri: 48.022 RON. Profit: 32.123 RON
Cifra de afaceri: 48.022 RON. Profit: 32.123 RON
- Cifra de afaceri
- 48.022 RON -17.56% față de anul precedent
- Profit net
- 32.123 RON +65.17% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 14.859 RON -71.19% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20202019 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2019Cifra de afaceri: 58.249 RON. Profit: 19.449 RON
Cifra de afaceri: 58.249 RON. Profit: 19.449 RON
- Cifra de afaceri
- 58.249 RON -56.08% față de anul precedent
- Profit net
- 19.449 RON -66.09% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 51.581 RON +407.09% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20192018 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2018Cifra de afaceri: 132.632 RON. Profit: 57.358 RON
Cifra de afaceri: 132.632 RON. Profit: 57.358 RON
- Cifra de afaceri
- 132.632 RON -3.07% față de anul precedent
- Profit net
- 57.358 RON -4.48% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 10.172 RON +209.27% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20182017 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2017Cifra de afaceri: 136.828 RON. Profit: 60.046 RON
Cifra de afaceri: 136.828 RON. Profit: 60.046 RON
- Cifra de afaceri
- 136.828 RON +9.56% față de anul precedent
- Profit net
- 60.046 RON +21.25% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 3.289 RON -92.76% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20172016 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2016Cifra de afaceri: 124.888 RON. Profit: 49.523 RON
Cifra de afaceri: 124.888 RON. Profit: 49.523 RON
- Cifra de afaceri
- 124.888 RON -12.67% față de anul precedent
- Profit net
- 49.523 RON -25.8% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 45.445 RON -36.54% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20162015 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2015Cifra de afaceri: 143.007 RON. Profit: 66.740 RON
Cifra de afaceri: 143.007 RON. Profit: 66.740 RON
- Cifra de afaceri
- 143.007 RON +34.02% față de anul precedent
- Profit net
- 66.740 RON +111.38% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 0% față de anul precedent
- Datorii
- 71.611 RON +1244.3% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20152014 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2014Cifra de afaceri: 106.702 RON. Profit: 31.574 RON
Cifra de afaceri: 106.702 RON. Profit: 31.574 RON
- Cifra de afaceri
- 106.702 RON +69.97% față de anul precedent
- Profit net
- 31.574 RON +94.62% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1 -50% față de anul precedent
- Datorii
- 5.327 RON -28.26% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20142013 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2013Cifra de afaceri: 62.777 RON. Profit: 16.223 RON
Cifra de afaceri: 62.777 RON. Profit: 16.223 RON
- Cifra de afaceri
- 62.777 RON +140.02% față de anul precedent
- Profit net
- 16.223 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 2 0% față de anul precedent
- Datorii
- 7.425 RON +162.83% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20132012 1 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2012Cifra de afaceri: 26.155 RON. Profit: 0 RON
Cifra de afaceri: 26.155 RON. Profit: 0 RON
- Cifra de afaceri
- 26.155 RON +52.2% față de anul precedent
- Profit net
- 0 RON -100% față de anul precedent
- Pierdere neta
- 115 RON
- Angajati
- 2 +100% față de anul precedent
- Datorii
- 2.825 RON +14.23% față de anul precedent
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 20122011 2 repere
reper anualBilanțuriRezultate financiare 2011Cifra de afaceri: 17.185 RON. Profit: 3.678 RON
Cifra de afaceri: 17.185 RON. Profit: 3.678 RON
- Cifra de afaceri
- 17.185 RON
- Profit net
- 3.678 RON
- Pierdere neta
- 0 RON
- Angajati
- 1
- Datorii
- 2.473 RON
Reper anual, nu data depunerii bilanțului sau data acordării unui premiu.
Explorează indicatorii din 2011ÎnființareÎnființareFirma a fost infiintataEZADA TRANSLATION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Sat Santăul Mic Com. Borş (BIHOR)
EZADA TRANSLATION SRL (SRL (Societate cu raspundere limitata)) - CAEN 7430 in Sat Santăul Mic Com. Borş (BIHOR)
Cronologia reunește înregistrările disponibile. Anii fără repere nu dovedesc lipsa activității. Bilanțurile și clasamentele sunt repere anuale, ordonate la finalul anului. Data publicării ONRC poate fi diferită de data efectivă a modificării.
Publicații ONRC
0 înregistrări, cu detaliile din fiecare publicație.
Dosare instanță
0 dosare · sursa portalul instanțelor de judecată
Achiziții publice (SEAP)
Participare la achiziții publice · sursa e‑licitatie.ro
Clasamente și premii
Pozițiile companiei în județ, localitate și domeniul de activitate.
| An / indicator | Județ | Localitate | CAEN | CAEN în județ | CAEN în localitate |
|---|---|---|---|---|---|
| 2013Cifra de afaceri | 10.139din 24.451 · BIHOR | 10din 22 · Sat Santăul Mic Com. Borş | 465din 1.307 · CAEN 7430 | 17din 39 · CAEN 7430 - BIHOR | Neraportat |
| 2013Profit net | 4.496din 24.469 · BIHOR | 5din 22 · Sat Santăul Mic Com. Borş | 334din 1.307 · CAEN 7430 | 13din 39 · CAEN 7430 - BIHOR | Neraportat |
| 2013Angajati | 6.888din 24.465 · BIHOR | 5din 22 · Sat Santăul Mic Com. Borş | 163din 1.307 · CAEN 7430 | 6din 39 · CAEN 7430 - BIHOR | Neraportat |
Recenzii
Nicio recenzie inca. Fii primul care lasa o recenzie!
Firme similare
Firme active din același domeniu și județ, de mărime și vechime apropiate, și alte firme din județ.
Firme de mărime apropiată — CAEN 7430, Bihor
Firme înființate în aceeași perioadă — CAEN 7430, Bihor
Alte firme din Bihor
Întrebări frecvente
Răspunsuri din datele publicate în acest profil.
Care este CUI-ul EZADA TRANSLATION SRL?
CUI-ul EZADA TRANSLATION SRL este 28647288.
Unde este sediul EZADA TRANSLATION SRL?
EZADA TRANSLATION SRL are sediul in Romania, BIHOR, Sat Santăul Mic Com. Borş, SANTĂUL MIC nr. 140, 417077, Sat Santăul Mic Com. Borş, judetul BIHOR.
Cand a fost infiintata EZADA TRANSLATION SRL?
EZADA TRANSLATION SRL a fost infiintata in anul 2011 (15 ani de activitate).
Care a fost cifra de afaceri a EZADA TRANSLATION SRL in 2024?
In 2024, EZADA TRANSLATION SRL a raportat o cifra de afaceri de 63.628 RON.
Cati angajati are EZADA TRANSLATION SRL?
EZADA TRANSLATION SRL a raportat un numar mediu de 1 salariat in 2024.
Ce activitate are EZADA TRANSLATION SRL?
EZADA TRANSLATION SRL are codul CAEN principal 7430 (Activități de traducere scrisă și orală (interpreți)).
Ce profit a inregistrat EZADA TRANSLATION SRL in 2024?
EZADA TRANSLATION SRL a inregistrat un profit net de 4.929 RON in 2024.
Surse și actualizare
Contextul datelor, într-un singur loc.
- Identificare și situație fiscală
- Registrele publice ANAF și ONRC
- Date financiare
- Bilanțurile anuale disponibile · 14 exerciții financiare
- Publicații ONRC
- 0 înregistrări încărcate
- Ultima actualizare a profilului
- 13 octombrie 2026
- Următoarea actualizare disponibilă
- 13 noiembrie 2026
Câmpurile neraportate sunt marcate separat de valorile zero. Indicatorii calculați includ explicații; datele disponibile pot diferi de situația curentă a companiei.
Date personale (GDPR)
Dacă ești persoana fizică din spatele acestei afaceri sau apari pe această pagină, poți cere restricționarea sau eliminarea datelor tale.